Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jana.cb
22. dub 2009

hjo a byla bych v tabulce jako prvníííííííííííííííííííííííííííííííí 😵 😵 😵 😀

m.e.l
22. dub 2009

Druhá! Až po Janky!!! 😉

jana.cb
22. dub 2009

sakra tak zase ne prvni jo? 😀 nooooo tak nevadi hlavne ze uz to bude :o))))))

m.e.l
22. dub 2009

Jani, taky si říkám, že by ten náš opičák mohl chtít vylézt, ale zatím to vůbec nevypadá, až moc se mu v pupíku líbí. Chrápe tam jak divej.

jana.cb
22. dub 2009

no jako bud rada Meliku alespon se ma u tebe dobre kdyz se mu nechce ven .o)))) taky komu by se chtelo ze? :o)

m.e.l
22. dub 2009

No ale mohl by. Chodím jak kachna a záda mě bolí po pár krocích jak prase. 😒

jana.cb
22. dub 2009

no jako ja zas jak naprcala belice 😀 😀 sice me nic neboli ale v brise mam asi more jak to tak vypada takze o to je to tezší 😒 a zase citim kazdej pohyb maly a dost to boli jak si tam plave prave ...proto to neustava ale stupnuje se to spis no ☹((

kay
22. dub 2009

jani, teda asi blbé zprávy, ale nechápu, co je za riziko moc plodové vody? co s ejako může stát? a co je to naprcala belice? 😀

m.e.l
22. dub 2009

Teď jsem si hrála z mobilem a poslala zprávu, která vůbec ještě neměla být poslána. Se na to vys* 😠 Planej poplach, těm co došla!!!

jana.cb
22. dub 2009

Melíku thy foe co blbnes????Ja letim na pc 😀

jana.cb
22. dub 2009

ufff takovyhle sms mi neposilej panz jsem malem porodila z tebe uz tedka 😀

jana.cb
22. dub 2009

a jeste k tomu 2x mi to posles 😀
Kayíku no jako jsou blby protoze je to tim padem hoodne rizikovy panz se ti decko muze udusit v te vode jak ji mas moc navic kdyz ji mas moc tak je s tim spojeny automaticky predcasny starnuti placenty coz znamena ze placenta prestane plnit svou funkci a zase riziko ze mimco umre 😒

jana.cb
22. dub 2009

musi ji byt akorat ani ne malo ani ne moc panz pokazdy tim trpi placenta a pak to ma vliv na mimco navic tam ma desne moc vody a to v praxi znamena ze pohyby nebdou ustavat ale zvsovat se a ja mam hodne velkej problem uz tedka kdyz si hne jen ručičckou jak to boli x krat vic .-((( si tam plave no .-((( a zjistila to mudra pri UTZ kdyz si dala prutok pupecnikem tak je moc velkej no 😒 takze me automaticky poslala do rizokovy poradny v nemocnici kde budu az do konce a ob den tam jezdit na to vsechno a v patek se rozhodne zda si me tam nechaji neb vyvovaji porod nebo jako co se mnou dal .-(((( ted zalezi o kolik stoupne ta voda no 😒

jana.cb
22. dub 2009

ja to taky netusila holky a taky jsem si pekne pobulela kdyz mi to rekla az me musela uklidnovat no .-((( protoze si to nechala az na konec ale ja uz tusila na UTZ ze je neco spatne i kdyz jako vsechno rikala ze je ok coz jako je ale pak si otocila na sebe ten monotor a koumala ten pupecnik no a uz zmenila vyraz a pak mi vysvetlila co muze nastat a proc me tam predava no .....

jana.cb
22. dub 2009

pak jen zavolala do nemocnice co a jak a domluvila primo s tim co me bude rodit coz je fakt tezka kapcita tady v CB a moc sikovnej Dr tak mu vse rekla a domluvila uz tenhle patek no .....takze jako ja jsem ji moc vdecna za to jak me celou dobu hlidala a nic nepodcenila a vzdy delala UTZ apod to ji musim pak vynahradit to kazdopadne panz pokud tohle dr neudela tak se to nevi a pak je pruser mno .....a nejaka mudra dela UTZ jen ve 32 tydnu a pak uz vubec .-((( takze ja jsem na jednu stranu moc rada ze to vim ale na druhou se desim toho co v patek bude 😒

kay
22. dub 2009

jani aha, no tak ale hlavně se na to přišlo a hlvně už by se malá mohla klidně narodit ne? tak jim řekni co bude pro Tebe nejlepší psychicky, jestli vyvolat nebo císař nebo čekat, a oni to podle pořeší s tím co bude njelpší pro mimčo.. ale už by to bylo když tak jen chvilinku, tak nebuď smutná, za chvíli bude malá u Tebe..

jana.cb
22. dub 2009

jasny Kayíku jako jako ja mam vsechny predpokaldy pro porod klidne hnedka takze pokud v patek mi dr rekne ze si me tam planuji nechat do 10 kvetna tak ho pozadam ze bych moc rada chtela vyvovat prirozeny porod a ne tam cekat protoze sam moc dobre vi ze mam syndrom bilyho plaste a jak to bylo v tom lednu co jsem tam lezela ..jakej jsem diky stresu z nemocnice mela tlak a monitor uz mi delali v 24 tydnu jak se to projevovalo na decko takze si myslim ze by snad mohli souhlasit s vyvolanim kdyz je tohle splneny a vi to no ale co ja vim jak co bue nebo zda mi vyhovi .-((( musim jen doufat .....ale dekuju vam vsem a moc holky ....uz je to dobry ja byla uplne mimo kdyz jsem dorazila domu ted uz jsem to rozchodila taky co jinyho mi zbejvalo ale je to sok no kdyz se to clovek dozvi 😒

m.e.l
22. dub 2009

Jani, slyšela jsi někdy o těhu demenci? Tak tu já mám teď dost rozjetou, proto si ode dneška už radši s mobilem nebudu hrát. 😉

kay
22. dub 2009

no určo je to šok, ale to zvládnete.. není to nic tak hroznýho.. možná Tě spíš vyplašila ta doktorka.. a do 10. 5. si Tě tam určitě schválně nechávat nebudou neboj, navíc jestli Tě tam už znají 🙂

drž se a hlavně se těš na malou a že bude za chvíli už doma 🙂

grej
22. dub 2009

Ahoj holky,

Já byla dnes taky na kontrole a taky nic moc zprávy. Zase jsem měla vysoký tlak (150/100 a pak 135/90) a navíc se mu nezdála velikost Kačky. Má jen dvě kila a prý mu UTZ hlásí, že je menší o cca 10 dní. Když si to spojil dohromady, tak začal hrozit preeklampsií a ihned mě poslal do porodnice, že si mě tam asi nechají. Tak jsem samozřejmě chlytla nerva.

V porodnici super, všichni hrozně milí. Ubezpečili mě, že ten tlak nemám až tak šílenej a že velikost plodu o 10 dní jiná vůbec nic neznamená. Vzali mi krev, že z ní by zjistili, jestli se ta preeklampsie rozjíždí nebo ne. Pustili mě domů s tím, že si mám za dvě hodiny zavolat a když to bude blbý,t ak si mám zbalit tašku a přijet na příjem.

¨Nop co vám budu povídat, nervní jsem byla jak prase. Ale dobrý, krev prý naprosto OK. Takže zase za týden kontrola u svého gynekologa a pak teprve pravidelná poradna v porodnici.

Myslím, že jsem dnes ten vysoký tlak měla hlavně kvůli tomu počasí. Zítra se má hrozně ochladit a pak zase rychle oteplit,t ak se to asi na tlaku projevit musí...

Jsem ráda, protože ještě dop áteku musím doučovat tu paní, páč jsem za dva dny nic nestihla, že jo...

Tak snad zítra víc pokecáem.

m.e.l
22. dub 2009

grej, dneska je to tady nějaký den né zrovna výborných zpráv. A kdo ví jak Kačka ve skutečnosti je velká, ony ty UZ odhady nejsou zase tak přesný.

grej
22. dub 2009

Já vím Mel, ono taky když jsem viděla, jak už je těžký v tom břiše vůbec poznat co je co... Poprvé, když změřil nohu, tak mu vylezlo, že bych měla být v 29tt. Blbost, že... Tak to zskoušel několikrát a pak dal ývpočet a bůh ví, jak mu to vypočetlo. Uklidnil mě ten doktor na BUlovce.

MImochodem - doufám, že až budu rodit, že tam budou taky tak příjemný sestřičky jako dneska 🙂 Fakt jsem z toho byla nadšená 🙂 Méně už teda z tý baby, co sedí dole v "recepci". Neví vůbec nic 😠
¨
Jdu se natáhnout, nějak mě to všechno zmohlol. Páček zítra.

kay
22. dub 2009

greji teda hlavně teď můžeš být v klidu.. a mi teda naposledy doky říkala, že Stela odpovídá spíš tomu 32tt ne 34tt jak by měla a že prostě bude menší.. neříkala teda váhu, ale i tak z toho nedělala vědu.. No hlavně že jste v pořádku a dobrý zase je že doktor nic nezanedbal 🙂 a tu paní už zauč ať můžeš být v klidu sakra..

m.e.l
22. dub 2009

grej, jo ta baba dole fakt skoro nic neví. Její pondělní ukázání kde je v přízemí poradna stálo za to, i uklizečka mi to pak ukázala lépe. Oni tam mají totiž tak blbě napsanou tu cedulku, že z toho nepochopíš, že je to poradna č. 1, to nahoře to mají vedle sálu vyloženě napsaný - Těhotenská poradna č.2

artep26
22. dub 2009

Ahojda holky,
jen v rychlosti, pak snad dočtu.
Kontrola dobrý, jeden prcek hlavičkou dolů - naléhá na hrdlo ale vše OK, druhý prcek opět přestěhovám pod žebra, takže proto ta ukrutná bolest žeber
Oba mají shodnou váhu, mají 830 g - jsou to habáni, že jo??
Opět zdůrazněno ležet, zatím vše OK ... ale bude hůř a proto to ležení a nohy nahoře. Další poradna 6.5.
A děvčata .. nejdu na cukr jsem se hlásila, že mě mají objednat a sestra říkala že to není nutné, že mi je 28 a chodí se od 29, tak proč bych se nechala zbytečně trápit

Jo dneska jsme celé dopoledne strávili u veterináře, nakonec ne u našeho, ale v HK v Kuklenách, pesanku čeká plastika oka, takže dnešní operace očička se nekonala, kastrace kocoura kvůli věku (7 měsíců) taky ne ... ale u doktorů jsem si dneska pobyla ..

Tak zatím pa pa pa večer snad dočtu, mám vyprané plínky, tak asi dnes zase skejsnu u žehlička, včera jsem žehlihla další věci pro prcky od půl 8 do půl 10 .... .... a pak nemám mít nohy jako konve

hanulka3112
22. dub 2009

Tak já se taky pěkně vztekla, jak jsem volala tomu chlapovi, úplný magor 😠 dali mi číslo na jeho druhé pracoviště a málem se semnou vůbec nebavil jako, že nemá u sebe moje podklady 😠 tak budu muset zítra k mému gyn. Dr. a pak fičet tam s nějakým papírem jako, že jsem na rizikovém těhu a půjdu na MD vezmu si od Dr aspoň recept na železo, ale fakt mě nasr..jsem chtěla vědět co jako bude po mjě chtít a on furt, tak si to přečtěte, z papíru šlo vyčíst tak max. že si mám vzít OP 😠
Co to čtu Jani tak vydím, že už asi budeš brzo rodit, hlavně ať to vše dopadne dobře, budeme na tebe myslet 😉
Grej, vidím, že tě taky pěkně doplašili 😅 hlavně zauč už tu paní ať můžeš být v klidu a odpočívat 😉
Artep, jako já mám 22 a na cukr mě hnali, tak jaké pak od 29? 😕 asi jiný kraj jiný mrav 😕

artep26
22. dub 2009

HAnul ty jo 22??Taková mladica?? 😲 😀 😀 😀
No jsem ráda že tam nemusím, tak asi fakt se to různí, ale kamarádka co je se mnou stejně stará (mladá 😀 ) chodí ke stejnému dokymu a na cukr jde 🙂 Jsem jí to dneska psala, tak snad nebude naštvaná, ale já jsem fakt ráda, že tam nemusím 😉

kay
22. dub 2009

holky tak mě bude letos 30 a taky jsem nebyla 😀 ale protože jsem měla tu děsnou virozu a doktorka mě prýá nechtěla ještě k tomu trápit tady tíém, a nebo na to zapomněla.. 🙂

artep26
22. dub 2009

Kay a asi jsme o nic nepřišly, viď?? 😀 😀 😀
Já se sama hlásila, páč mi to jiná sestra na minulé KO řekla a tahle mi řekla že nepůjdu ... jak já byla šťastná 😵

hanulka3112
22. dub 2009

Doufám, že mě nezačnete brát jako nějakou puberťačku 😀 jsem důkaz toho, že i mladé holky můžou mít problém otěhotnět a obávám se, že to bude čím dál horší jak říkají doktoři 😅 my si mimísky přáli snad od začátku co jsme se poznali a jsem ráda, bo kdybych se pro ně rozhodla až mnohem později, tak bych v břiše už mohla mít pěknou paseku a kdo ví jestli by mě nějak dali do kupy a podařilo by se to, tak zaplať pánbůh, ale mám hodně kámošek i mladších, které už své prďoly vozí v kočárku 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru