Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

kay
7. dub 2009

luzzi, no to jsme neslyšela taky, ale chystám se na maliník.. ale zkusím klidně všechno..

meli, no tak to by bylo pěkný.. .-) u nás zase nevím jestli jsem to už nepsala, babička má narozeniny 8.6. a děda 13.6. a 3.ž. s emi líbí jako datum.. no a manžel by chtěl 6.6. .-D ale i ten květen je pěkný..

m.e.l
7. dub 2009

No mám pocit, že si ty naše dítka stejnak zvolí vlastní datum narození! 😉 A nebudou koukat na naše přání. 😵

jana.cb
7. dub 2009

holky to jste me moc ukidnily dekuju vam 😉 snad je to fakt jen tim uplnkem ale slysim to teda poprve ze by mel na to vliv teda 😉

m.e.l
7. dub 2009

Jani o úplňku se prý rodí nejvíce dětí! A prý i potom špatně spinkají.

jana.cb
7. dub 2009

thy jo Melíku fakt??ja teda nikdy uplnek neresila a ani na to nejak neverim ale jako pokud zitra bude mala klidna a cajk tak jako na to zacnu i verit ze je to fakt tim uplnkem 😉 no jo ale Meliku my mame casi do 1O kvetna ja nechci tenhle uplnek rodit 😉

jana.cb
7. dub 2009

tak to tezce doufam ze nebudu mezi tema co v tomhle uplnku porodi 😉

grej
7. dub 2009

Ahoj holky,
nám na kurzu říkali, že při klasickým porodu dorazí laktace tak do 2-3 dnů a při císařit tak do 4-5 dnů a je to tak normální.
Dnes zrovna říkala, že ten první den mimi nejí vůbec nic, nebo klidně i jen trošku toho mleziva, co ti teče dřív než mlíko a že to je normálka, že se s úbytkem hmotnosti počítá..

Mel - dnes říkala, že do porodnice si máme na mimčo vzít jen plenky a vlhčený ubrousky a oblečení až při odjezdu z porodnice. A pro sebe jen ty vložky, jednorázový kalhotky (popř. vložky do podprdy) a nějaký jídlo (bude hlad i v noci, páč večeře je před šestou a ty k mimču třeba i vstáváš v noci)l. Jinak vše ostatní dostaneme erár.

me natekly zas z toho sezení nohy, to je hnus. našla jsem si srsecept na celerovou polívku, tak na ní pracuju. Zatím výborně voní, snad bude i dobrá. A třeba mi i pomůže s otokama jako šťáva 🙂

Jo a naše Kačka je naopak dnes hrozně klidná, takže já jsem nervní z opačnýho důvodu 😅

luzza
autor
7. dub 2009

jani.cb
s tím počtem porodů během úplňku je to pravda!!!
a našemu Domčovi bude 11 a když je úplněk,v noci nám blbne! Je náměsíčnej,není to jen ve filmech 😀 Je to hrůza,chodí po pokoji,hrabe věci...a ráno nic neví 😅

luzza
autor
7. dub 2009

grej
u nás je taky vše erár... i plíny,ubrousky a vložky...takže pohoda 🙂

luzza
autor
7. dub 2009

jdu udělat rizoto 😉 ať se furt jen neválím 😀

m.e.l
7. dub 2009

grej jojo, s tím počítám, že do porodnice mi oblečení pro Lukyho přiveze až manža. V pátek zkusím nějak zabalit do bude potřeba. 😉

jmisa
7. dub 2009

Grej, náš sportovec je dneska taky relativně klidnej, pokud se to o něm dá říct 🙂

kay
7. dub 2009

no luzzi, zrovna Ty bys ses teda válet měla..

no já do porodky ještě nevím,ale prý taky všechno erár, takže nebudu kupovat ani žádnou kojící košili, doma spím v triku.. a max koupím jednu kojící podrpdu aby nereptali.. ale nosit je nebudu..

s tím úplňkem, na mě teda působil i v dospělosti, buď jsem nemohla spát nebo jsem se hrozně dobře opila 😀

jo grej, nevím už kde, ale někde jsemslyšela že celer vyvolává porod.. ☹ já eda mám ráda smažený celer a měla jsme ho na vánoce a dobrý, ale moc to s ním asi nepřeháněj..

grej
7. dub 2009

Jmis - jako jo, občas kopla, ale proti tomu, jak je aktivní normálně, je to slabej odvar a trošku mě to znervozňuje 🙂

Kay - tak já teda nevím. Doporučuje se na snižování otoků, což je v závěru těhu normální, ale pak to vyvolává porod? Ach jo, to by člověk fakt nemohl nic ☹

A docela je dobrá, polívka. Příště si tam asi přidám taveňák...

Luzz - držím palce, ať je zítřejší kontrola v pořádku a ať ti dají jen domácí odpočinek...

My jsme se dnes teda konečně rozhodli pro pracovnici, takže tenhle týden přijde jednou odpoledne, příští týden asi 3x a pak snad od 20. 4. nastoupí na pevno. No, na to, že bych měla 21.4. nastoupit nejpozději na mateřskou je to docela hustý, co?? No nic, papírově nastoupím na mateřskou a holt budu dál chodit do práce dokud jí pořádně nezaučím...

m.e.l
7. dub 2009

grej, aby si z práce nešla rovnou do porodnice. 😀

kay
7. dub 2009

greji třeba je to blbost....

grej
7. dub 2009

No, tak to bych opravdu nerada 😀

artep26
7. dub 2009

Ahoj holky,
jdu vás jen pozdravil, skolila mě chřipka jako blázen, tak jdu zase zalehnout 😔 😔 😔
Mějte se bájo a až mi bude líp tak si vás hezky dočtu 😉 😉 😉
Pa pa pa

kay
7. dub 2009

artepi, jejda, to je děs.. já ji měla taky v tom 24tt... hlavně běž k doktorce.. pořádně lež a hodně pij a nepodceńuj to..

luzza
autor
7. dub 2009

grej
mě celer doporučili jako nejlepší přírodní odvodňovadlo,takže se neboj 😉
artíku
ty si to teda umíš vybrat...

kay
7. dub 2009

tak to já si ten celer taky udělám.. 😀

luzza
autor
7. dub 2009

kay
košile a župany máme erár,takže půl starostí 😉
a na doma mám jednu kojící košili,dárek od manži 😉

kay
7. dub 2009

luzzi, mi to právě přijde bytečných cca 700,- za košili, když doma spím v triku.. ☹ a tu podprdu bych taky asi nekupovala kdyby ji nemusela brát do porodky..

luzza
autor
8. dub 2009

dobré ránko všem 🙂
magnézko asi zabralo 🙂 mám za sebou klidnou noc bez tvrdnutí 🙂
kay - tak to je jasný,zařiď se podle sebe a hlavně pohodlně 😉

m.e.l
8. dub 2009

Dobré ranko,
Arti chřipku? Po chřipkové epidemii, teda holka ty si umíš vybrat. Tak se hlavně brzy uzdrav. 😉
Luzz, to je dobře že netvrdlo bříško.
Jinak já spím v nočních košilích od ťamanů za cca 300 kč. Jsou bavlněné, široké - no prostě pohodlíčko bez erotiky. 😀 Kojící si určitě pořizovat nebudu.

luzza
autor
8. dub 2009

melíku, tě zdravím 😀 😉
taky spím v košilích jako ty 😀 jsem tak roky zvyklá... nejlíp s obrázky 😀 mám žirafky,čápy,slony atd 😀

luzza
autor
8. dub 2009

jejda mel,ty už jsi 36 týdnů???????????? 😨 😨 😨 MAZÉC 😅 😅 😅

m.e.l
8. dub 2009

Luzz, no a v létě kolikrát spím bez ničeho - takže v noci na manžu vystrkuju nahou zadnici. 😀

m.e.l
8. dub 2009

Jo jo, luzz dneska 35+0. . . V pondělí vplouvám do 9.tého měsíce. . . 😀

luzza
autor
8. dub 2009

jsi dobráááááá 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru