Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
2. kvě 2009

kay
já bych si jednu palačinku dala 😉

kay
2. kvě 2009

luzzi, já bych zas brala to masíčko 😀 tak se stav, pár jich tu zbylo 🙂 a fakt se mi povedly 🙂 tsss tleskání.. m. mi včera vedle břicha začal o linku omlacovat ledovač s ledem.. ☹

luzza
autor
2. kvě 2009

no to se stelince muselo děsně líbit 😠 😠 😠

luzza
autor
2. kvě 2009

vyměním kus masa za palačinku 😅 😅 😅 😅 😅

m.e.l
2. kvě 2009

Beru palačinku i maso. 😀

kay
2. kvě 2009

no neříkala nic, já taky ale on to vůbec nechápe. jsme se aspon otočila.. kdyby řekl, ale bylo to prostě rup rup...

beru, jak to vyměníme? 😀 😝 M. nen doma, takže musí zajet jedině Jirka 🙂

luzza
autor
2. kvě 2009

mel
tys to rozsekla 😀 😀

m.e.l
2. kvě 2009

Luzz, k večeři jsem měla rohlík s debrecínkou a okurky. A co poté? štrůdl. Takže beru všechny kombinace, sladký, kyselý, slaný. .. 😅

luzza
autor
2. kvě 2009

tak já jdu ještě něco vyšmejdit 😀
a začíná růžový panter 😅 😅 😅

kay
2. kvě 2009

já budu asi koukat na hokej a jdu si dát paklačniku s nutelou.. před chvílá jsme měla domácí hambáč 🙂

jankatr
2. kvě 2009

Ahojky - hlásím se že žijem - jen nám teď pár dnů nešel internet. Na dočítání teď nějak nemám sílu, tak snad průběžně. Máte nějaké závažné novinky? Jako že třeba někdo porodil??? 😉 😕

luzza
autor
3. kvě 2009

dobré ránko 🙂
dnešní noc byla celkem ok 😉
jani
zatím nikdo další neporodil...tak doufám,že je řada na mě 😝 😀 😀

luzza
autor
3. kvě 2009

holky
a jsem pěkně naštvaná 😠 😝
od vánoc spím s kojícím polštářem mezi nohama a dnes ráno byla plná postel těch kuliček!!!
Takže někde rupnul ten vnitřní vak 😠 😠 😠 TEĎ!!!!! Když mám zítra odjet.
Tak nevím,jestli ho dát reklamovat,nebo se ho prostě pokusit opravit 😒
Vím,že je určený pro děti...ale my ty samé používáme k polohování nehybných pacientů a ty polštáře máme už pár let a nikdy žádná zrada...
tak teď nevím... 😢

m.e.l
3. kvě 2009

Dobré ranko,
Luzz já bych ho asi reklamovala. Přeci jen to není nejlevnější záležitost, aspoň já ho mám docela drahej.
Já dneska kupodivu spala docela dobře. Jen s jednou návštěvou WC a to AŽ ve tři hodiny. 😀

jmisa
3. kvě 2009

Ahoj.

Luzz, no záleží jak rupnul, pokud někde, kde se to dá snadno opravit, třeba kousek ve švu, tak bych ho asi spíchla, přeci jen ho budeš za chvilku potřebovat a na reklamaci maj 30 dní. No a pokud je to nějaká větší prasklina, tak bych ho reklamovala.

kay
3. kvě 2009

dobré ránko..

luzzi, taky bych se ho asi pokusila zašít.. já si ten svůj koupil ale zatím ho vůbec nepoužívám.. ☹

mel, to bude asi tím, že Lukynek s euž posunul a chystá s ena svět ne?

u nás noc zase děs.. nemůžu spát na pravém boku, to mě malá rýpe do žeber, na pravém m zase bolí děsně asi čípek a na zádech s edusím nebo chrápu.. super.. a do toho lítám na záchod.

m.e.l
3. kvě 2009

kay, holka nediv se, už se Ti to taky krátí. 😉

kay
3. kvě 2009

mel doufám, že doslovně 😀

luzza
autor
3. kvě 2009

holky
rupnul ve švu...
tak si to musím rozmyslet 😝
kdybych si mohla půjčit prozatím jinej,chtěla bych ho poslat na reklamaci 😒 stál 700 😒

luzza
autor
3. kvě 2009

jsem děsně unavená...
popíjím ledový džusík a koukám,jak manža seká dřevo... 😉
myslím na to,jak zítra dopadneme...na čem se v porodce dohodnem...a modlím se,aby mě nechtěli nechat ještě týden ležet do toho dokončeného 37.týdne...což tu dělají...no snad uznají,že už jsou holky dost vyžraný 😅 😀

jmisa
3. kvě 2009

Luzz, to je jasný.
Já nejsem žádná velká švadlena, ale kousek ve švu bych asi zašila. furt líp než být měsíc bez a stejně to zašijou.

Jinak jsem tady ulovila na bazárku hrací deku s hrazdou, ikdyž jsem to vůbec neměla v plánu, ale za ty prachy a navíc mamina bydlela kousíček od nás. 😀

kay
3. kvě 2009

luzzi, neboj, tak je tam i znáš, třeba to půjde rychle a v úterý budeš mít císaře.. navím takový krásný datum.. Musíš je překecat 🙂

jmis, taky nejsem teda žádná švadlenka, ale asi bych to přenechala někomu zdatnějšímu 😅 ale já jsem na šití fakt levá.. :-/

luzza
autor
3. kvě 2009

holky
tak já jsem vymyslela,že než se vrátím z porodky,ať mi ho dá ségra dohromady 😀 😀 😀 😀
ona si s tím poradí a já se nebudu nervovat 😝 😀 😀
rovnou ať vypere i potah a je to komplet 😀 😀 😀

luzza
autor
3. kvě 2009

holky
dneska se poprvé manža odstěhoval v noci z ložnice,bo nemohl to ukrutný chrápání snést 😔 😔 😔 😔
prý se to každým dnem stupňuje!!! 🤐 😅 😕 😅 ale co mám dělat??? 😠 je fakt,že dneska ráno mě z toho bolelo v krku 😀 😀 a to jsem dřív nikdy nechrápala 😠

jmisa
3. kvě 2009

Hmmm, tak u nás chrápe muž, takže do něj strkám, aby si lehnul na bok 😀
Já prej jenom funím 😀

luzza
autor
3. kvě 2009

jmis
tak to je fajn,s tou dekou... 😅 to bych taky využila 😉

jmisa
3. kvě 2009

No já už takhle měla kliku na kojopolštář 😀

zofik
3. kvě 2009

ahojík všem, nakukuju zda jsme všechny pohromadě.....

tak Luzz na zítra držím pěstičky....a co Melík? taky drží....

kay
3. kvě 2009

luzzi nic si z toho nedělej, já už prý taky chrápu a nedávno jsme se i slyšela ale nebyla jsem schopná s evzbudit 😀 s tou segrou jeto nej řešení..

Melik nevím, včera prý dobrý, ale celý den tu ani myslím na volné diskuzi nebyla.. 😅

mě dneska začlo bolet břicho ale nevím jestli je to žaludek, nebo střeva nebo co to je..

m.e.l
3. kvě 2009

Tak jsem tu, byli jsme na obědě u tchánovic, pak na procházce v parku a nakonec jsme hráli člověče nezlob se. Už nikdy s nima hrát nebudu, ani jednou mě nenechali vyhrát. 😠
Luzz, snad na Tebe budou hodní a nenechají Tě zbytečně dlouho 3v1. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru