Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
24. kvě 2009

jmis
já tě obdivuju 😀
já bych typla pouze to,že je asi rozbitá 😀 😀

jmisa
24. kvě 2009

Luzz, no přečetla jsem celou servisní knížku, vyzkoušela, co se dalo a nic to nejni, tak si prostě tak hádám 😀 😀 Břéťa montér 😀

luzza
autor
24. kvě 2009

holky se mi tu válej na gauči,koulej očima a prděj 😀

jmisa
24. kvě 2009

Holky jsou jak starej chlap 😀

luzza
autor
24. kvě 2009

jmis 😀 😀 😀

luzza
autor
24. kvě 2009

pořádaj tu asi nějakou soutěž 😀 😀 😀

luzza
autor
24. kvě 2009

jdu udělat s domísem úkoly 😉 zatím pa 🙂

imiska24
24. kvě 2009

Ahoj holky a maminy,
nemáte někdo zkušenost se špiněním?Ket byl 2.5.
18.5 jsem objevila nejhezčí //,hcg 3967
22.5 hcg 19000
A včera ráno jsem začala slabě špinit,tak jsem byla dnes na KO.Jsem 5tt,byl vidět těh.váček se žloutkovým a embryo.Napsal mi Ascorutin na to špinění,a v příbalovém letáku je,že to nesmí užívat těhotné a kojící ženy.
Máte s tím někdo zkušenost?
Jinak velká gratulace Luzz,Melíkovi a všem........... 🙂

jmisa
24. kvě 2009

Imisko, ascorutin při špinění běžně dávaj. Držím palce.

m.e.l
24. kvě 2009

Luzz, čéče já nevím jak to dělám. Luky je docela zlatíčko, ale já mám docela stažený žaludek z porodky, takže toho moc nesním a většinou, když se rozhodnu najíst, tak se Luky rozhodne mě potrápit. V poslední době mu je pomalu 80ml 7x denně málo. Za chvíli nás zbaští. Ukázka diety - sedneš v půl jedné konečně k obědu a Luky se po jedné minutě rozhodne, že chce jíst a nic ho od toho nezastaví - odložíš jídlo, ohřeješ odstříkané mléko, nakrmíš - no a pak zjistíš, že už vlastně ani hlad nemáš. 😀 Jo a furt piju jak duha, odstříkávání mě totálně vysává. 😝

luzza
autor
24. kvě 2009

imis
příbal. letáku si nevšímej 😉 já taky brala ascorutin...
embryo se zabydluje a občas poruší nějakou žilku...proto to špinění 😉
bude to OK 😉 🙂 hodně štěstí 😉

luzza
autor
24. kvě 2009

melíku
a to zvládáš odstříkávat tolik mlíka???? 😨 😨 😨 😨

luzza
autor
24. kvě 2009

melí
a on ho z prsa nechce??

imiska24
24. kvě 2009

Díky za info..... 🙂
Jmiso,tak snad zvýším taky tu úspěšnost Ketů.Ket jsem měla od samotného guru Mardéšiče.Byl strašně milej!!

🙂
Luzzi,velká gratulace ke krásným holčičkám

luzza
autor
24. kvě 2009

imis
díky moc 😉 😵

kay
24. kvě 2009

imiško, ascorutin je vlastně jen vysoká dávka vitamínu C jak mi kdysi řekl doktor..

meli, gratuluju k váze.. 🙂 já jsem teď 2kg nad vahou po OHSS... už ani nevím po všech stimulkách a tom všem kolik jako mám normálně, ale moje meta je 65kg, té ale asi fakt nedosáhnu 😖

luzzi, teda Ty to tak krásně zvládáš, ještě dělat úkoly.. Stela teda na prďáky občas trpí, ale ona si chuděra trpí sama, ani nebrečí, jen mrčí a tlačí.. ☹ už jsem dneska nahřívala měďoška, ale než jsem ho stihla nahřát, prd a Stelik spala jak zabitá 😀

jmiso, teda v tomhle pařáku je to dost blbý, že nebudete mít lednici, ta je asi fakt důležitější než pračka.. 😅 takticky bych to nechala na pračku po porodu, budeš ji potřebovat pro mrně 🙂 a porodné ti to snad sfoukne 😀

grej
24. kvě 2009

čau, jsem úplně vyřízená. malá sice v noci docela spala, vstávaly jsme o půl jedné, o půl čtvrté, v pět, šest a osm, ale od té doby spala tak cca dvě hodiny. z toho hodinu když tu byla návštěva ted jí mám na ruce a píšu jednou rukou. ještě že mám toho manžu. uvaří, uklidí... ted šel na pivo, tak ukusuju suchej rohlík, abych nepošla hlady.

vážím furt moc, v porodnici jsem nechala jen osm kilo, deset jich mám pořád nahoře...

malá zabrala, tak í jdu dát do postele. ale to vždycky tak na pět minut, pak je zas vzhůru. chtěla jsem odstříkat, mám dost zrychtovaný bradavky, ale od rána jsem se k tomu nedostala. tak pááááá

jankatr
24. kvě 2009

Melíku tu váhu tiše závidím že ti jde tak pěkně dolů - já si myslela jak budu hubnout při takovým dablovaným kojení a ono prdlajs - pořád musím něco žvejkat a u kojení zvlášť a navíc mám nezvladatelný chutě na sladký - takovou tu rychlou energii, takže místo abych hubla tak už mám zas nějaký 2 kg nahoru - a to jsem měla po dvou týdnech od návratu z porodky váhu stejnou jako před těhu 🙄 🙄 🙄

Kay - to vás teda lituju a moc vám přeju aby vám už něco dovolili - to musí být mazec být zavření doma a nemoc nikam ven - ony i ty dětičky jsou pak takový otrávený... 😒 😕

kay
24. kvě 2009

janko teda to je škoda.. ale určitě to půjde ještě dolů.. já mám taky docela chuť na sladký, ale mám strach z čokolády, ž eprej se nemá, tak jen občas zhřeším jednou fidorkou 😅 🙄 ale jinak se cpuz taky furt něčím..
no je to dvojsečné, když nám něco dovolí, tak M. už domů dotáhne brigádníka, ale bude muset být zavřenej v praconě a na záchod a´t si chodí třeba do lesa.. a když nic nedovolí, tak to dopadne asi stejně jen já budu zavřená doma furt.. no snad už to bude lepší.. už by měla mít aspoň 2500g..

grej, teda to Ti nezávidím.. ikdyž já na začátku a někdy i teď měla úplně paniku z toho když se v chůvičce ozval nějaký zvuk, že s emalá budí nebo tak.. Ty bradavky - dávej na to bacha, mě i to odstříkávání dost jednu posr..o. teda odsávačkou..

nic zítra držte pěsti, malá se budí, tak jdu kojit a pak snad aspoň na chvilku spát.. 😒

luzza
autor
24. kvě 2009

kay
zvládám? 😅 no protože musím 😀 😀 Dominik byl jako mimino strašně náročnej 😝 😝 dával mi hrozný kapky
málo spal,hodně řval a furt to břicho 😝 takže jsem se s ním fakt nevyspala a během prvního půl roku jsem se dostala 10kg pod výchozí hmotnost... bylo to peklo 😝 😝 a kojit chtěl pořád,ale prso používal i jako dudlík 🙄

teď cítím hroznou změnu 🙂 holky většinu dne i noci prospinkají...po každém kojení usnou minimálně na 2 hodiny,ale teď odpoledne to bylo třeba na 3 a půl 😅 takže musím fakt zaklepat 😉 a když jsou vzhůru,tak kulej ty svoje očka a jsou celkem hodňoučký...nechaj se od domči nosit...on na ně povídá,nebo jim zpívá 😀

tak mi to snad pánbůh vynahradí na nich 😉 😀

luzza
autor
24. kvě 2009

jsem ráda,že nemusím odstříkávat...holky všechno vychlastají 😅 stačilo mi to v porodce 😝

jinak já furt dost krvácím ☹ 😕 ☹

m.e.l
25. kvě 2009

Dobré ranko,
Luzz v poslední době odstříkám do co Luky vypije. Prso moc nechce, ale teď ho občas donutím aspoň chvíli se snažit. Ono mu neuškodí, když mu to aspoň někdy nejde do tý puseny tak rychle. Jinak noc - tři hodiny spánku, 2,5 řevu, tři hodiny spánku. Teď hodina vztekání a nakonec usnutí na břiše. 😀

jmisa
25. kvě 2009

Ahoj všem.

Mel, kámošky holka byla taky docela líná, raděj tahal s flašky, než aby se snažila tahat z mámina prsa.

luzza
autor
25. kvě 2009

dobré ranko 🙂
mel
holkám by se taky líbilo papat ze stříkačky nebo z láhve...ale hned po příchodu z porodnice jsem jim nabízela jen prsa! 😠 a myslím,že na rychletekoucí mlíčko už dávno zapomněly 😉 teď krásně pijou z prsa...výhodou je,že když začnu kojit jednu,z druhého prsa už to téééče 😀 😀 takže si holky vlastně vypomáhaj a jsou za 10 min nadlábnutý 😀
jinak - nezvládla bych odstříkávat 80 ml po třech hoďkách,to jsi dobrá!

jmis
no ono to prso je pro ně docela posilovna 😉 😀

jmisa
25. kvě 2009

Tak jsem musela objednat tu lednici. Jsem zvědavá, kdy ji doručí.
Muž přišel ráno z práce, ale jak je utahanej, tak je s ním domluva jak rozprávka, jsem se musela držet. 10x dokola jsem mu opakovala, že mi nedaj vybrat přesnou hodinu doručení, že jen dopoledne nebo odpoledne. Že v pátek dopoledne musím do práce, protože bych jinak neměla výplatu atd.
On chodí teď v noci a tak spí přes den a jelikož u nás neprojdou dveřma do kuchyně, tak budou muset jít přes ložnici 😀 tudíž ho budu muset probuditi na tu dobu, co tu budou, no je to s ním těžký.

macous
25. kvě 2009

Ahoj holky,
tak jsem v rychlosti dočetla, pořád se tady patlaj s tou dlažbou, už z toho fakt nemůžu, až to bude hotový, tak to půjdu někam snad oslavit 😅
Jinak kočík už máme u kamaráda, složili jsme ho bez návodu raz dva, tak jsem moc ráda 😀

Koukám, že tady frčí, papání, prdíky, spinkání apod., už se těším, až se k vám přidám 😵
Míšo, všímáš si jak se nám to taky kvapem začíná blížit, tobě už skočil 34 tt 🙂

Pozdravujte Artepku 🙂

grej
25. kvě 2009

ahoj holky, netušíte, jestli můžu něco pokazit tím, že budu jedno krmení normálně krmit z prsu a to druhý z lahve odstříkaným mlíkem? Ta levá bradavka už mě fakt bolí, je celá bílá, taková zmokvaná ☹ Tak bych jí odstříkávala, abych si jí moc neničila. Navíc mě dneska to levý prso začalo pěkně bolet, tak leduju, ale moc to teda nepomáhá...

grej
25. kvě 2009

Holky ona se mi budí po hodině. Už mě z toho asi odvezou...

jankatr
25. kvě 2009

Grej - to vypadá že máš to stejné jako jsem měla já 😒 - mě na to pomohlo natřít to genciánkou (vodný roztok) a použít klobouček, taky jsem jedno kojení vynechala - ale pak to byla katastrofa - Kubík dost saje a pak se tak hrozně přepil že to z něj lítalo obloukem 😝 - podruhé už jsem na to byla připravená, takže jsem před kojením vlezla do sprchy kde jsem prsa jednak nahřála a za druhé převážnou část mlíka odstříkala - takže mu to neteklo takovým proudem.
A hlavně - větrat a větrat a větrat co to jde - doktorka mi radila i po kojení třeba osušit fénem, a hodně často měnit vložky - aby ty bradavky byly co nejmíň ve vlhku.

Já mám pocit že jsem si to nejvíc zavařila když jsem to na noc mazala tím bepantenem a jak kluci málo vstávaj, mlíka mám dost, tak to nateklo do té vložky, do toho ještě ta mast, a celý zavřený v tý podprdě - zkrátka perfektní mikroklíma na takový potíže. Takže teď když to namažu, tak nechám podprdu rozepnutou, a ty vložky tam jen tak narafičím aby mi to mlíko případně neteklo až bůhví kam, ale přitom to mohlo celé větrat 🙂

m.e.l
25. kvě 2009

No já prsa větrám tak, že jsem doma bez podprdy - mlíko mi pravidelně protéká noční košilí i tričkem, no což aspoň máme k těm látkovým plenám více prádla. . . . 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru