Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
9. čer 2009

Ahoj.
Mel, ty si krmila, skoro jako já chodila na záchod 😀

artep26
9. čer 2009

Ahojda holky,
Grej už jsem ti psala do Babince .... nezoufej, ono se to spraví a Kačka si dá říct 😉
Luzzi tak to "posrání až pod lopatky" znám 😀 😀 😀 na to byla Anička expert a jak si v tom holka hověla, hezky se nakrucovala, takže jí to hezky lezlo výš a výš 😝 😀 😀 😀
Mel ty máš nějak hodné dítě ... kéž by i ty moje byly takhle vzorný 😒
Já se dnes chystám zabalit čemodan do porodky, už podruhé 😀 páč když jsem přijela z HK, tak jsem ho vybalila a manža mi asi před 2 dny připomněl, že bych si zase měla zabalit ... tak asi jo, no .... 😀 😀 😀
Přeji hezký den 😵

jankatr
9. čer 2009

ahoj kočky - copak je tu nového? Nějak se sem teď nestíhám dostat. Jinak my pořád rostem jako z vody - za chvilku ty dva nevytlačím do schodů 😀 😀 😀 - dneska se jdem zvážit - tak jsem zvědavá.
Musím se pochlubit - dneska kluci spinkali od osmi až do půl páté 😵 😵 😵 takže jsem se docela vyspala - jsou to zlatíčka 🙂
Jen Matýsek trošku lumpačí s jídlem - pořád má spoustu jiných zájmů nebo prozměnu usíná a mám pocit že ten rozdíl mezi nima je čím dál větší - i proto jdem na to vážení. Tak uvidíme co nám řeknou - na druhou stranu, vypadá v pohodě - a nebýt toho že máme dvě mimča tak by mi to asi ani nepřišlo, ale jak je mám pořád vedle sebe tak se člověk neubrání nějakýmu srovnávání a já nevím jestli je to tím že Kubík baští moc a nebo tím že Maťulda jí málo...

luzza
autor
9. čer 2009

jani
tak s tím papáním a váhovým rozdílem jsou na tom moje holky stejně

luzza
autor
9. čer 2009

holky
já ty moje zlatíčka furt fotím 😅 😅 jsem jak cvok 😅
teď usínají,tak jsou tak rozkošný 😵 😵 😵 půjdu si s nima zdřímnout 😉
a po obídku asi vyrazíme ven,je tam sluníčko 🙂

macous
9. čer 2009

Ahoj holky,
Hanulko, veliká gratulace k miminkům, teď už půjdete brzy domů a budeš si jich užívat 😵 😵 😵
Pedík už to bude mít asi taky za sebou, ale já ani nevím, jestli tady na ní někdo máme tel..... 😅
Grej - tak to je mi líto, snad to brzy přejde a odpočineš si 🙂
Artí - nic moc nedělej, ať zase nejsi v nemocnici, já teda tašku taky zabalenou nemám, ale plánuju to do pátku, jak si mě tam málem nechali, tak kdyby náhodou... 😅
Luzzi, Janka, Melíku - hezky vám ty mimísci přibírají 😵
Kay, a vy už taky chodíte normálně ven na procházky ne?
Míšo, tak gratulka ke kočíku, nakonec se to i stihlo 😀

U nás teda zatím taky neprší, tak jsem zvědavá, kdy to přijde. Já půjdu žehlit plenky, co jsem vyprala a i všechno ostatní jsem už miminku vyprala - radši 😵
Dneska nastupuji ofiko mateřskou 😀

luzza
autor
9. čer 2009

mací
to je dobře,že budeš mít všechno připravený 🙂 aspoň tě nic nepřekvapí a budeš v klidu 🙂

m.e.l
9. čer 2009

Mací, gratulace k nástupu na mateřskou. 😀
Arti, Luky si na hodnýho hraje, i když no asi může to být i horší. Večer má občas takovou vzteklou náladu, ale jinak fakt docela fajn a v poho zvládám i domácnost. 😵

luzza
autor
9. čer 2009

holky včera jsem měla oficiální termín čtyřicetitýdenního těhotenství 😀 😀 😀 ,podle MS 😀
to už bych asi nebyla mezi živými 😀 😀

m.e.l
9. čer 2009

Luzz, no dobrý na to že už máš doma čtyřtýdenní mimča. . . 😉

luzza
autor
9. čer 2009

melí
viď??? 😅 😅 😅 😅
to měly ale hezké váhy,ti moji "nedonošenci" 😀 😀 😀

m.e.l
9. čer 2009

No to jo, žádná malinkatá nedochůdčátka. 😉

luzza
autor
9. čer 2009

melí
když jsem koukala na ten link,co sem hodila kay... byla jsem z toho strašně špatná 😢 😢 😢 😢 😢 😢
asi bych to nezvládla 😢 😢 😢 😢 😢 😢
na druhou stranu si uvědomuju jaký jsme my všichni tady měli obrovský štěstí že máme zdravý dětičky...

m.e.l
9. čer 2009

Luzz, no asi bych taky měla problém něco takového zvládnout. Díky bohu za našeho čtyřkiláčka a proti tomu zase můj porod - pohoda, je z toho krásné donošené miminko. Nedonošeňátko většinou přináší spoustu problémů i do budnoucna, bohužel. 😢

luzza
autor
9. čer 2009

melíku
je to bohužel přesně tak,jak píšeš...

kay
9. čer 2009

holky já si to taky nedovedu představit, ale myslím, že bysme to prostě zvládnout musely...

jinak hlásím, dneska jsem nevydržela a vážila - 2970g 🙂 stelinka byla chvilku kupodivu klidná... 🙂

mací ven zatím nechodíme, ale iž se chystáme.. v neděli jdeme na oslavu k našim, tak v sobotu uděláme asi první výjezd 🙂

artep26
9. čer 2009

Ahojda holky,
tak jsem zpět z rodičáku, pohodička pohoda ale je fakt že jsem se klepala, co za těch 14 dní co jsem nebyla doma s manžou se známkama a přípravou provedly. Je to trapný, ale zase budou samý 😀 😀 😀 Je to holt šikovná holka po mně 😀 😀 😀 😝 😝 😝
Mac já se chystám sbalit tašku hned, neboť jdu zítra do poradny a nevím nevím s čím mě zase doky překvapí. Břicho tvrde a ta bolest ... cítím to až na plicích a jde to dozadu do zad, bolí mě strašně rozkrok, ne frnda 😅 ale tam jak začínají nohy ... nejhorší je pravá noha, fakt pajdám.
Holky kéž bych i já měla krásně velká miminka, ráda bych alespoň 2,5 kg ale min. týden měly teprve ca 1,6 kg tak si myslím že zas tak rychle nepřibývyjí ☹ ☹ ☹
Jinak ... psala jsem Hanulce, rodila přirozeně, porod v poho ale večer jí vezli znova na šití a čištění (bez umrtvení) že prý jí to u porodu odflákli a měla velké bolesti. Děti jsou OK, jsou snad na glukoze psala ale jinak v pohodě, dneska je prý viděla. Prý pak poreferuje sama na MK, stejně víc nevím.
Jdu si natáhnout nohy a záda, páč jsem KO 😉 😉 😉

jmisa
9. čer 2009

Tak to je Hanul statečná žena, že přirozeně. A za tu revizi bych doktory nakopala do příslušných partií 😠 😠 😠

artep26
9. čer 2009

Míšo taky si myslím že je to pašák, ale odležela si to chuděra 1,5 měsíce v nemocnici. 😉 Ale vyplatilo se.
Já to pořád říkám, nezáleží na porodnici ale doktorech, někteří holt patří spíš do prasečáku a ne na porodní sál 😠

m.e.l
9. čer 2009

Teda chudák Hanul, taky si asi užila. 😢

jankatr
9. čer 2009

No teda chudák Hanulka... 😖 😖 😖 No hlavně že už to má všechno za sebou a teď už snad bude jen to dobré 😉

Holky - podržte se - výsledek dnešního vážení - Kubík 6080g a Matýsek 5090g 😝 😝 😝 to se pak nemůžu divit že je sotva vytlačím do schodů 😀 😝 😅 když mají tohle ve dvou měsících a pěti dnech - tak se už docela děsím kolik budou vážit v roce. Jen tak pro srandu jsem se dívala na Daníkovi přírůstky tak ten měl při kontrole ve 3 měsících 6370g a to se narodil 4kilovej !!! Takže ho Kubík docela slušně válcuje 😅 😅 😅

luzza
autor
9. čer 2009

teda hanulka si užila ☹ ,ale výsledek je určitě úžasný 😵 😵 😵

jani
čím ty svoje zvířátka krmíš?? 😅 😅 😅

luzza
autor
10. čer 2009

dobré ránko 🙂
dominik odjel na školní výlet,tak nám zbyly doma jen dvě děti 😀 😀 😀

luzza
autor
10. čer 2009

jani, můj chlap ti poslal email 😉 jelikož jsme nemohli šváru dokopat k tomu,aby tu montáž brzdy nějak nakreslil,chopil se toho včera večer můj manža a už to máš v poště 🙂 snad to takhle bude stačit 🙂

luzza
autor
10. čer 2009

včera holky prospaly od kojení ke kojení celý den... tak si to po koupání trochu vybraly 😅
vztekaly se a bulely,jako že spát už nebudou 😀 tak sme si je nechaly hodinku v obýváku a chovali sme je 😀 ,to se jim děsně líbilo 😀 pak sme je uložili do pelíšku,oni začaly řvát jak píchlý gumy 😀 ,ale za pár minut se vysílily a usnuly 😀 a noc už byla v klidu...

jmisa
10. čer 2009

Ahoj.
Tak jsem přidala svoje pupendo.

m.e.l
10. čer 2009

Bré ráno,
tak Luky se včera ani nekoupal. 😔 S hodinovou přestávku řval jak protržený 4 hodiny. Nechápala jsem co mu vůbec je, a nepomáhala náruč, klubíčkování, prostě nic. Nakonec asi chudáček usnul vedle mě vyčerpáním ve čtvrt na deset. Pak už klasika probuzení v půl jedné a půl čtvrté a pak po sedmé. Ale ten večer stál fakt za to.

m.e.l
10. čer 2009

Jmis, hezkej pupík!!! 😵

artep26
10. čer 2009

Ahojda kočky,
Janko tak to budou pořádní chlapáci, lituji tě až jim bude 15 😀 😀 😀 Čím je budeš krmit?? To abyste si zřídili pořádné polnosti, pár prasátek, pícku na chleba .... 😀 😀 😀
No ale hlavně že rostou a mají se k světu, ne?? 🙂
Míšo hezký pupendo 🙂
Luzz tak hodná miminka ... to snad není ani možné. Celý den prospí a pak takhle hezky chrupou i v noci ... o tom se mně bude moci určo jen zdát 😕 😵
Mel tak měl asi Lukýno nějaký boleníčko, nebo ne?? Zkoušela masáž bříška kvůli prdíkům??

m.e.l
10. čer 2009

Arti já nevím co to bylo, normálně kadil odpoledne slušně, tak prídky to být nemohly a hlavně ani při klubíčkování z něho nic nevypadlo. Spíše možná změna počasí na něj působila a nebo byl přetažený. Fakt nevím. . .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru