Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
25. čer 2009

No taky nějak nestíhám, teď jsme přišli z poradny a z nákupu. Nic nemám, ale peníze jsou fuč. 😲 Jinak Luky váží 4880g.

hanulka3112
25. čer 2009

Ahojky holky hodila jsem 2nové fotečky do alba, malí jsou hodní pěkně spí ikdyž ještě 2dny zpátky malá semtam po krmění tak půl hoďky začla křičet, tak jsem koupila ty kapky sab simplex a zdá se, že to zabralo, dnes v noci spinkali od 10h do 2h a od 2h do 7h rána 😲 což jsem fakt čuměla no nádhera jinak se budí tak po těch 3h, kdyby byla každá noc taková, tak ani nevím, že je mám 😀
Holky chtěla bycvh malé vzít konečně do kočárku je hezky, ikdyž včera jsme tu měli povodně 😲 😅 mállem nám to šlo do sklepa nám vede teda jen malý potůček za barákem, ale z pole šel nával za našim barákem a naštěstí, že ten kanál co tam máme to stíhal, ale sousedi pod náma už takové štěstí neměli ten "potůček" se pěkně rozvodnil a vylil se jim přímo před barákem no hrůza, můj nebyl doma nešlo se odvolat, vypadlá síť, pak přijel vrchní cestou, bo spodem by se nedostal a prý celá naše dědina pod vodou 😲 bude to dnes určitě ve zprávách, dnes jsem to viděla už na čt 1.Jo a nevím teda jak mám malé obléct do kočárku a jestli je nechat v zavinovačkách ty naše prcky malé, prosím poraďte 😅

kay
25. čer 2009

ahoj hanulko.. změň si údaje v pasu 😀 ať nám nepřenášíš 🙂 to je fajn že jsou takhle hodní, co já byhc dala z a5 hodin spánku v kuse 😀
teda ty povodně, jsem dneska ráno a dopoledne koukala, i mrtví jsou, doufám že u vás se to brzo zlepší.. hlavně dávejte pozor a na předpovědi..
s tím oblíkáním do kočárku, já Ti moc neporadím, bo sama furt nevím jak moc Stelu obléct .-D spíš ji navleču a pak vyslíkám.. v kočáře ji mám v zavince kterou když tak pak rozdělám.. hlavně si vem plínku nebo něco, kdyby na ně svítilo sluníčko, ať to můžeš přehodit přes korbičku.. někdo říká, že se miminka mají oblíkat do prvního měsíce o jdnu vrstvu víc než dospělí, pak už jako dospělí, někdo říká, že s emají oblíkat furt stjeně, aby si zvykly udržovat tu termoregulaci.. fakt nevím.. hlavně nesmí být řehřáté, to poznáš podle zátylku a pocení a nebo zmrzlé to poznáš podle nosíku. ruce a nohy prý nehrají roli 😀

m.e.l
25. čer 2009

No já dávám někdy o vrstu víc a někdy má Luky to samé co já. Dneska šel k doktorce ve svetříčku a od ní bez, za prvé jsem mu ho zapoměla obléci a za druhé bylo hnusný dusno . . . Takže měl dupajdy, košilku a přehozenou dečku, kterou jsem i potom dala bokem.
No povodně jsou fakt hnus, a to hrozí, že to má pokračovat až do neděle. 😠

kay
25. čer 2009

tak mě teďka malá spalajen v bodyčku a ponožkách přehozená plínkou.. venku je fakt dusno.. a ua chvíli razíme na kontrolu kyčlí tak dostane asi dupačky a krátký rukáv.. a vezmu s sebou deku a mikinku kdyby se ochladilo.. v autě bude stejně peklo.

luzza
autor
25. čer 2009

zpráva od jmis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
OZNAMUJE SE VYLODĚNÍ ALEXANDRA.VYKOUKL NA SVĚT DNES VE 12,48, MĚŘÍ 48 CM A VÁŽÍ 2850 G.
VŠICHNI JSME V POŘÁDKU.

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

m.e.l
25. čer 2009

Jé seper, gratulujůůůůůůůůůůůůůů...................... 😵

m.e.l
25. čer 2009

Skórová tabulka pohlaví očekávaných děťátek:
---------------------------------------------------------------------------

24.04.09 - jankatr - 2x chlapeček ( Jakub a Matěj ) - narozeni 3.4.2009 (CŘ)
09.05.09 - Anitta - chlapeček (Davídek) - narozen 24.4.2009 (CŘ)
10.05.09 - Jana.cb - děvčátko (Kristýnka) - narozena 8.5.2009 (SPONT.)
13.05.09 - Mel - chlapeček (Lukášek) - narozen 15.5.2009 (CŘ)
26.05.09 - Annie29 - děvčátko (Nicol) - narozena 27.4.2009 (SPONT.)
30.05.09 - kay - děvčátko (Stela) - narozena 5.5.2009 (SPONT.)
01.06.09 - grej - děvčátko (Kačenka) - narozena 15.5.2009 (SPONT.)
03.06.09 - luzza - 2x děvčátko (Eliška a Nelinka) - narozeny 11.5.2009 (CŘ)
05.06.09 - Žofík - chlapeček (Vašík) - narozen 2.6.2009 (SPONT.)
07.06.09 - Peda - děvčátko (Ellen)
21.06.09 - Hanulka - chlapeček a děvčátko (Leonek a Vaneska) - narozeni 8.6.2009 (SPONT.)
09.07.09 - jmisa - chlapeček (Alexandr) - narozen 25.6.2009 (SPONT.)
21.07.09 - Macous - překvapení (Viktorie nebo Matyáš)
24.07.09 - mmonna - chlapeček
04.08.09 - Artep - chlapeček a děvčátko (Mikulášek a Amálka) - narozeni 15.6.2009 (SPONT.)

Skóre 9 kluků : 9 holkám

luzza
autor
25. čer 2009

melíku
díky za tabulku 😉 😀 😀 😀 😀

m.e.l
25. čer 2009

Hm, pedíka nemáme napsanou, kdy se malá narodila. 😠

m.e.l
25. čer 2009

Skórová tabulka pohlaví očekávaných děťátek:
---------------------------------------------------------------------------

24.04.09 - jankatr - 2x chlapeček ( Jakub a Matěj ) - narozeni 3.4.2009 (CŘ)
09.05.09 - Anitta - chlapeček (Davídek) - narozen 24.4.2009 (CŘ)
10.05.09 - Jana.cb - děvčátko (Kristýnka) - narozena 8.5.2009 (SPONT.)
13.05.09 - Mel - chlapeček (Lukášek) - narozen 15.5.2009 (CŘ)
26.05.09 - Annie29 - děvčátko (Nicol) - narozena 27.4.2009 (SPONT.)
30.05.09 - kay - děvčátko (Stela) - narozena 5.5.2009 (SPONT.)
01.06.09 - grej - děvčátko (Kačenka) - narozena 15.5.2009 (SPONT.)
03.06.09 - luzza - 2x děvčátko (Eliška a Nelinka) - narozeny 11.5.2009 (CŘ)
05.06.09 - Žofík - chlapeček (Vašík) - narozen 2.6.2009 (SPONT.)
07.06.09 - Peda - děvčátko (Ellen) - narozena 8.6.2009 ?
21.06.09 - Hanulka - chlapeček a děvčátko (Leonek a Vaneska) - narozeni 8.6.2009 (SPONT.)
09.07.09 - jmisa - chlapeček (Alexandr) - narozen 25.6.2009 (SPONT.)
21.07.09 - Macous - překvapení (Viktorie nebo Matyáš)
24.07.09 - mmonna - chlapeček
04.08.09 - Artep - chlapeček a děvčátko (Mikulášek a Amálka) - narozeni 15.6.2009 (SPONT.)

Skóre 9 kluků : 9 holkám

luzza
autor
25. čer 2009

jinak...
eliška má zřejmě tříselní kýlu ☹ ☹ ☹ ☹
zítra jdeme na šestinedělní prohlídku,tak to tam rovnou ukážem ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
jsem z toho smutná...

m.e.l
25. čer 2009

Jé chuděrka Eliška 😢 , my byli ny šestinedělní dneska.

luzza
autor
25. čer 2009

já četla 😉 jakou má luky super váhu 😀

kay
25. čer 2009

jmis, super moc gratuluju, doufám, že jste v pohodě, hlavně se vyspi 😀

luzzi, to mě mrzí, má tam nějakou bulku nebo co?

jinak hlásím ko kyčlí proběhla dobře, jsme ok.

m.e.l
25. čer 2009

Na kyčle mi jdeme v úterý, jelikož si manža nemůže vzít doffču, tak se s tou cestou na polikliniku budu muset vypořádat sama. 😠

macous
25. čer 2009

Ahoj holky,

Míšo - gratuluju k narození Alexandra a ať dělá jen samé radosti 😵

Tak holky a jsem už jednoznačně na řadě 😕 😅 😀

Luzzi - ta spz je super 😀 teda ta Elišky kýla - chudinka 😔 budu držet palečky, aby to bylo brzy pryč
Kay - gratulka ke kyčlím 😉
Melíku - ty to zvládneš, ty jsi totiš šikulda mamka 😵 Luky bude hodnej a bude cestou hezky spinkat, musíš si to s ním domluvit předem - víš přece, jak to s chlapama je 😀

macous
25. čer 2009

Hanulko - tady už je dneska 3 tí bouřka, teď lilo jak z konve asi půl hodiny v kuse, normálně provazy vody, to je teda pěkný a to včera hlásili, že už se to má jen lepšit a řeky kulminovat, no po těhle slejvácích bych si tím tak jistá nebyla..................je to fakt už hnus ☹

m.e.l
25. čer 2009

Mací, já bych se s Lukym domluvila, jenže ono to tam je na takové 2 hodiny, no zítra bude test výdrže jak mojí tak jeho - mám s hokama koníkovkama sraz na Zličíně, což je od nás přes celou Prahu. Nic jdu toho prďolku přibudit aby se umyl.

luzza
autor
25. čer 2009

kay
jo jo ☹ ,má tam bouličku...asi jako půlku třešně...občas mizí a pak se zase objevuje...prostě jí tam ta kýlička cestuje...bojím se,že bude muset na operaci... 😒

melíku
my jdeme na kyčle taky v úterý 😉 🙂 vyšetření dětských kyčlí dělá v nemocnici paní doktorka od nás z oddělení,takže tam na nás budou čekat i naše sestřičky 🙂 už se na nás těšej 😀

kay
25. čer 2009

luzzi, tak třeba se to dá nějak rozehnat, zalepit, zabandážovat nebo něco.. ne? přece takhle malinký miminko nebudou operovat..

luzza
autor
25. čer 2009

kay
právě že v tomhle věku je to dost častý,ty kýly ☹ ☹
každá kýla je velký riziko,proto se operujou ☹ ta boulička je vyhřezlý kus střeva a nebo vaječník ☹ hrozí tak uskřinutí a to by bylo moc špatný...proto se to hned řeší ☹
už jsem to párkrát viděla,takže jsem si jistá,že je to kýla 😒
jirkovi ji taky operovali jako šestitýdennímu 😒 asi to elík zdědil po něm 😉 😉
no jsem z toho fakt špatná,ale hlavně aby se to už nějak vyřešilo...

luzza
autor
25. čer 2009

holky
jirka stáhnul z netu relaxační hudbu pro miminka 🙂
pouštíme holkám k večernímu usínání CD a je to dojemný 🙂
usnul by u toho i dospělej 😅

kay
25. čer 2009

jé luzzi nesmutni, hlavně že to vyřeší... když to přežil jirka, Eliška bude silná po něm taky.. Vím že je to hrozný, vidět trpět miminko, ale pomůže to když je to takhle nebezpečný nedá se nic dělat..
jé to je krásný že jim pouštíte CD, jaký ? pošli link 🙂 Stela měla dneska kvůli těm kyčlím trochu rozhozený režim, tak odpadla už po sedmé hodině a pořád spí. Tak snad se vzbudí tak kolem 22h a zase najedeme na režim, už jsme si trochu zvykla..

jankatr
25. čer 2009

Holky - tak od zítra mám o jedno dítko míň... - na týden - Daník jede s babičkou do Chorvatska 😎 😎 😎 Ale mám obavy že si asi moc vody neužije... - dneska mi říkala kamoška že její tchánovci jsou někde na jihu a mají tak max. kolem 20oC - a oni jedou někam na sever... 🙄 🙄 🙄

Dneska jsme se byli podívat na hasiče - bylo tu u nás mistrovství republiky v požárním sportu - škoda jen že bylo tak hnusně... 🙄 🙄 🙄 Ještě že se tam dalo zajet na tribunu i s kočárkem - to bylo vždycky jak když zatáhete za splachovadlo. Docela mě překvapilo že závodili i v těch průtržích... - vůbec jsem jim to teda nezáviděla. No ale Daník se tam vyřádil, měli tam bubeníky tak fandil s nima, a hulákal a pískal na píšťalku - no prostě něco pro něj. A dopoledne prej prohlásil že až bude velkej tak bude taky hasičem - a babička mu povídá: "tak to budeš taky takhle závodit?" a on na to:" ne já budu jenom na zemi a budu je hlídat aby nedělali nějaký voloviny..." 😀 😀 😀

Jmisko - moc a moc gratulujem 😵 😵 😵 tak ať jste brzo doma pěkně všichni pohromadě 😉 🙂 😵

Luzzinko - to mě moc mrzí... - a nejde to řešit jinak než operací? Nám doktorka v šestinedělí řekla že máme malou pupeční kýlku, ale že se to někdy do roka spraví samo - prý zná i případy kdy se stáhla kýla velká jako švestka... - a musím říct že Kubíkovi se to už dokonce za tak krátkou dobu stáho uplně, a Matýskovi už se taky stahuje - a to ji ani nijak nebandážujem, ani nic jiného. Tak hlavně ať vám to dobře dopadne 😉

jankatr
25. čer 2009

Hani - to jsou bobísci 😵 😵 😵

luzza
autor
25. čer 2009

kay
link pošlu 😉 jen co jirka dorazí z hokeje 😉 nevím odkud to stáhnul... ale to pouštění tý hudby je docela hezký rituál 😅 člověk by tam nejradši ležel s nima 😅

jani
příští týden se má oteplit 😉 tak neboj 😉 daník si moře užije 😉 jinak ten kluk je vážně dobrej 😀 😀 😀 bude je hlídat,aby nedělali voloviny 😀 😀 😀 ten taky perlí 😅 😅 😅
no oni ty pupeční tak nebezpečný nejsou...často se fakt upravěj samy...
u těch tříselních je riziko větší 😒 to většinou nečekaj a brzy operujou ☹ jestli tam má vyhřezlej vaječníček,mohl by odumřít ☹ ☹ proto mám hroznej strach ☹

zítra dám vědět,jak jsme dopadli...

kay
25. čer 2009

luzzi, tak držím pěsti na zítřek a co nejdřív napiš co a jak..

jani, to je fajn, že jste si to tak užili, to počasí je děs, u nás teda bylo děsný vedro.. chtěla jsme jet v neděli s Martinem do HK ale jestl ibude 30 stupňů tak 4 hodiny v autě Stelinku asi nenechám. tak budu zase sama doma.. ☹

jankatr
25. čer 2009

Aha - tak to jsem nevěděla - já se v tom vůbec nevyznám. Tak hlavně ať vám to dobře dopadne. 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru