Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
2. črc 2009

Tak jsme byli v poradně, jsem teď z toho mírně vykolejená.
Podle váhy malej nic nenabral, spíš 10g zhubnul, tak mě dr. vynervila, pak konstatovala, že to může být rozdílem vah a že máme přijít v úterý na převážení a kdyby se něco nezdálo, tak hned do nemocnice.
To jsem zvědavá, jak budu fungovat, nejspíš celou dobu koukat na malýho. Nebo poženu manžu koupit váhu, což bude děsně rád při těch cenách.

Přitom on pije, sice ne dlouho, tak 10 minut, ale to dělal i v porodce a nikdo nic neříkal.

Co by to znamenalo, kdyby nepřibral? Nevíte?

m.e.l
2. črc 2009

jmis, to by znamenalo, že sice od tebe saje, ale málo.

jmisa
2. črc 2009

No ale on víc nechce, po těch 10 minutách odpadne a usne.

m.e.l
2. črc 2009

No uvidíš, zatím to nehroť a rozhodně to není důvod proč by Tě měla hnát do nemocnice. Prostě maximálně se stane, že ho budeš třeba po 2,5 hodinách opravdu budit na jídlo. Nenecháš ho spát déle.

jmisa
2. črc 2009

Mel, dík. Muž to říká taky, ale to víš, vyplašená matka.

Jinak jsem zaregistrovala vypadnutí dvou stehů, škoda, že to dr. nepočítal 😀 když vyšíval.
Teď čekám, až bude kojení a pak pojedu do OC Chodov koupit nějaký hadřík v pidi velikosti, potřebujem aspoň dvě mikinky a nějaký tepláčky.

Malej se mi stihnul za cestu k dr. oprudit, tedy začervenal mu zadeček v papírovce. Já jinak už dávám látkovky 😠

m.e.l
2. črc 2009

No já mám Lukyho nad pinďouskem a v tříslech trochu červeného, chce to hodně mazat. Luky je prochcánek a tudíž mu to ta kůže nezvládá.

jmisa
2. črc 2009

Já to mažu, ale Alex to má pokaždý, jak mu šoupnu papírovku.

Muž bude mít samohlídací premiéru až pojedu do toho obchodu, tak jsem zvědavá 🙂

jmisa
2. črc 2009

Náš mladej čůrá s oblibou, když nemá, takže mi dneska doslova pochacl tašku na kočár, klika, že je omyvatelná 😀 Tuhle zasáhl až okno, máme stůl s přebalovadlem u okna 😀

m.e.l
2. črc 2009

jmis, no když o tom tak přemýšlím, tak to má Luky taky možná více po té papírovce než látkovce. Měl to docela o.k., a o víkendu jak jsme jezdili po rodičích tak měl papírovku a má to zase horší, když si to tak zpětně uvědomím.

m.e.l
2. črc 2009

Jo Luky už mě počůral třikrát. 😀

jmisa
2. črc 2009

Hmm, tak to mě taky a je tu kratší dobu. No a jednou i málem pokajdil, jsem ho přebalovala a měla zvednutý nožičky, žehomáznu kkolem prdelky a v tu chvilku vylítla vajíčka, bylo to o chlup, stihla jsem ho pustit 😀

kay
2. črc 2009

ahoj holky, já nějak nestíhám 😅

luzzi, super, že ta kýla se nemusí hned operovat snad s ezatáhne sama... s těma kyčlema je to škoda, já byla hrozně ráda, že to má Stela dobrí, hlavně v tomhle vedru to musí být pro holčičky děs.. snad si brzo zvyknou..
a ten barák, já si to nedovedu představit, to musí být děs.. kde ségra bydlí?

hanulko, no to je paráda, když všichni chválí a obdivují a dobře že máte očkování za sebou 😵

jmis neplas s tím přibíráním, hlavně a. buď fakt max po 3 hodinch na kojení, a nsaž se ho i po těch 10 min budit aby se ještě přisál.. na tu škytavku mi pomůže když se Stela napije, ale někdy taky nechce tak ji nechám škytat.. je to taková malá škytavková lady.. 🙂

jinak holky my byli dneska taky u doky na tom kožním s tím "znamínkem" co má s. na tváři.. takže není to prý oheň jak mi tvrdil pediatr, ale je to nějaký nezhoubný nádorek,který jak se máme připravit ještě tak do půl roku dítěte prý poroste, musíme dávat bacha na krvácení, dostali jsme na to nějaké gelové cosi na zastavení krvácení.. no a včera se jí ten stroupek co se jí udělal uprostřed normálně při kojení rozmočil a udělala se jí tam dírka, tak jsem jí to vyčistila lihem, ale i tak tam má prý zánět, tak dostala atb mast -baktroban.. 2x denně mazat.. ale na paní doktorku se moc pěkně smála 🙂 ale jsme z toho taková nějaká přejetá..

jankatr
2. črc 2009

jmisko - z toho si nic nedělej - já dneska chtěla dát Kubíka trošku vyvětrat na deku na ostro, a než mi to ségra srovnala tak jsem ho s holým zadečkem držela v klubíčku, a jak jsem ho tak držela pod prdelkou, nožičky pokrčený tak to najednou udělalo hrc prc... a miláček mi pustil do dlaní takovou bombu... 😅 😀 tak jsem tam stála, kapalo mi to mezi prstama a čekala jsem až mě někdo zachrání... 😀 😀 😀 - byly jsme zrovna u našich a ti mají naštěstí v obyváku plovoučku, takže to aspoń šlo dobře uklidit.

Jinak s tou váhou - opravdu to může být rozdíl mezi váhama. A pokud je Alex v pohodě a nemá nějaký extrémní prodlevy mezi kojením tak si myslím že to bude v pohodě. Maťuldovi to taky chvíli trvalo než se nastartoval - 4 dny stál na váze a nechtěli nás ani pustit z porodnice a pak se najednou ze dne na den rozjedl a bylo to v pohodě. 😉 Jinak všeobecně se říká že takhle malý mimča by měly jíst tak 8-7x za den, takže po těch 3-4 hodinách - pokud spí dýl a nepřibírá - tak opravdu asi budit - aspoň než se trošku rozjí.

Jinak my jsme dneska byli v poradně a kluci mají - Kubík 6790g a 60,5cm a Matýsek 5620g a 56cm 🙂 🙂 🙂

jankatr
2. črc 2009

Jo a máme nový povoz - https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... trošku s předstihem - ale byl to tak výhodný kup, že prostě nešlo odolat.... 😅 😅 😅

luzza
autor
3. črc 2009

dobré ránko
jani,super kára 😅 😀
a koukám,že kubík je taky pěknej atentátník,jako naše nelča 😀 😀

m.e.l
3. črc 2009

Janky, Kubík je teda číslo. 😀 A koukám, že taky pěkný cvaldík proti Matýskovi. 😀
Mě už druhou noc někdo ukradl mého hodného chlapečka. 😝

jmisa
3. črc 2009

Ahoj.
Tak dneska asi bude zase hnusný vlhko, to je děs. Vůbec mi neschne v sušárně prádlo. Jsem si myslela, jak moc mám plen a ještě pár dnů a budem na suchu. 😕

m.e.l
3. črc 2009

jmis, no o sušení mi povídej. Mám kýbl plný plen a musím je dát prát, plus tam jsou i plenkové kalhotky, které umí Luky krásně posakrovat.

jmisa
3. črc 2009

Já jedu většinou ve čtvercích, do toho nějaký zavazovačky disana a vv, nebo vkládačky z ručníčků IKEA.
Kalhotovek mám jen pár, ale i z HD pastelek mi malej vypadává, takže zatím nedávám. To by už neuschlo vůbec.

m.e.l
3. črc 2009

No já mám takové kalhotky, které rychle schnou. Mluvím o těch, do kterých se teprve plena vkládá. 😉

jmisa
3. črc 2009

Jsem šoupla naši látkovou do alba, vypadá děsně srandovně.

m.e.l
3. črc 2009

jmis, tak náš Luky vypadá trochu jinak, někdy hodím fotos. 😉

macous
3. črc 2009

Ahoj holky,
Luzzi, tak s kýlou dobrý, to jsem ráda a kyčle se holkám do příště vylepší, akorát je mi jich teda líto, teď v tom hicu být ještě v těch gaťkách na kyčličky 😖
Kay, hlavně že to znaménko půjde odstranit bez problémů, ale je to starost navíc, to je jasný 😅

Holky, hážu vám sem otestovaný odkaz na věcičky pro mimi, je to teda z Polska, ale vyjde to vcelku levně a kvalita mi přijde dobrá, vzala jsem od tamtud cca za tisíc Kč a všechno proběhlo v pohodě.

www.kojenecke-obleceni.eu

Jinak já mám dneska poradnu s monitorem, tak jsem na to zvědavá, pěkně se mi točí hlava v těhlech vedrech, jsem tak zvědavá na tlak, minule byl 100 na 60 😅

Tak zatím pa pa a větrejte si kozenky a prckům prdelky 😀 😀 😀

luzza
autor
3. črc 2009

holky
tak dnešní noc děs... holky furt řvou... když usne jedna,druhá bulí... jak psala melík-někdo mi ukradl moje hodné holčičky... 😠 nevím co jim je 😒 jestli jim je vedro jako mě,nebo jestli je štvou ty abdukční kalhotky...nevim...
myslela jsem,že je oblbnu jídlem,ale ani to prso nechtěj... ani dopoledne není o moc lepší...jsou takový protivný ☹

jankatr
3. črc 2009

Luzz já bych řekla tak od všeho něco on i ten tlak je takovej všelijakej - do toho ještě vedro a vlhko - a ještě musej mít ty gaťky - no kdo by z toho všeho nebyl otrávenej 🙄 🙄 🙄

luzza
autor
3. črc 2009

jani
asi jo ☹ nějak na to nejsem u nich zvyklá ☹ ,tak mě to trochu vykolejilo... 😒

zofik
3. črc 2009

holčinky se k vám přidám, Vašík taky dneska nemá svůj den 😲

jmisa
3. črc 2009

My též máme svůj den.
Malej pije každou hodinu, ani se mu nedivím, taky mám žízeň.

m.e.l
3. črc 2009

Hm, taky nic moc den. Ke všemu jsme usnuli v ložnici, já mládežníka pak nechala na boku na mém polštáři a přesunula se na manžovu postel. Probudím se a dranoušek sjel nějak z polštáře a ocitl se na zádech a lidi, normálně mu to nevadilo, jen se furt ve spánku mlel. 😵

luzza
autor
3. črc 2009

holky tak to je fakt den 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru