Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jankatr
10. črc 2009

Luzz - tak s hlavičkama bojujem taky - Kubík ji má spíš placatou, protože přes ty svoje "svalečky" se moc nepohybuje, takže pořád leží na zádech. Toho mám prý dávat víc na bříško - jenže zrovna jemu to docela dost vadí ... 😝
No a Matýsek - ten má šišku k jedný straně, jenže už tu hlavičku i sklání ke straně, a na bříšku se stáčí k jedné straně - takže jsme vyfásli Vojtovku - zatím teda jen dva cviky a snad by se to mohlo prý tak do měsíce srovnat - tak doufám že to tak dopadne. 😕

luzza
autor
10. črc 2009

melí
oni jsou hodní jen když s nima uzavíráš pojistku 😝 😝

luzza
autor
10. črc 2009

jani
mě to teda štve ☹ protože už je ta její slehlá kebulka patrná i na oko... ☹ prostě furt leží s hlavou vlevo 😒

luzza
autor
10. črc 2009

eliška jí má kulatou a symetrickou...páč se furt mrská 😅 i v noci si střídá strany kam bude otočená...
ale nelinka je taky "svalnatá" 😀 jako váš kubík a skoro se nehýbe,takže si tu hlavu vykroutí vlevo a má ji tak celou noc 😠

kay
10. črc 2009

holky a kde se dají ty spacáčky sehnat???????????? 😠 mě přijde cokoliv takového lepší než peřinka nebo zavinka.. myslíte jako ty pytle pro miminka? prosím fotos..

m.e.l
10. črc 2009

Kay, Luky má noční košilku - něco jak je ten pytel, ale je to i s rukávkama a žádná silná vrstva, takže když je v pokoji chladněji, tak ho překreju peřinkou (mohu si to dovolit, protože spící na břiše si ji nemůže narvat na hlavu).

luzza
autor
10. črc 2009

když přebaluju elišku,tak mám co dělat,aby mi neutekla 😀 ,dělá u toho mosty a rozhazuje rukama i nohama 😀
no a nelinka,ta leží hezky rozcáplá,má tu hlavičku nalevo a trpělivě čeká,až ji přebalím 😅

m.e.l
10. črc 2009

Luzz, mě Luky sepne chodidla k sobě a mámo poraď si jak umíš. 😅

luzza
autor
10. črc 2009

kay,mel
já ty spací pytle dostala od bratrance a jeho ženy...nevím,kde je koupili,ale bylo to v chicco igelitce,tak předpokládám v nějakém obchodě s dětským zbožím..... ale jsou to taky vlastně košilky,páč to má i rukávy... bylo na tom napsaný,že díky nějaké termovrstvě se udržuje tělíčko stále v teple a přitom nejsou moc silný...
zítra dodám foto...

luzza
autor
10. črc 2009

melí
a ty ho do té košilky dáváš jen v plíně,nebo má na sobě nějaký overálek??

m.e.l
10. črc 2009

Luzz, jestli ty nemáš to co my. Nebo něco podobného, hodila bych fotos, ale nevím kde je kabel od foťáku.

m.e.l
10. črc 2009

No do košilky jde v plíně, ono je to na knoflíky a dole zašitý. Jdu najít kabel.

m.e.l
10. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... ale bohužel není vidět ten spodek. 😒

luzza
autor
10. črc 2009

manža mi volal z montáže...tak jsem se zbrzdila...vrací se zítra...uvidí holky prvně v naušnicích... 😵

m.e.l
10. črc 2009

No super, to bude táta koukat jaké má doma frajerky. 😉

luzza
autor
10. črc 2009

melí
tak já mám asi trošku jiné...vyfotím zítra 😉 jdu to tady poklidit a zalezu do pelechu 😉 pa pa

m.e.l
10. črc 2009

Papa a dobrou noc. . .

kay
10. črc 2009

no já mám taky nějaké dva, ale to je spíš místo pyžama.. jsou to jen tenké pytlíky.. síky za fota, luzzi DODEJ I S NAUŠNIČKAMA...

kay
10. črc 2009

omlouvím se za caps lock

jankatr
10. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
Kay - tady je to trošku vidět - je to normální fusak, akorát je to jen takovej lehčí. Není to ten spací pytel co mají na mysli holky. Má zipy po obou stranách takže se to dá uplně rozepnout - supluje to peřinky ale tím jak je to jeden kus na kterém si vlastně zároveň leží, tak si ho nemůže přetáhnout přes hlavičku.

kay
10. črc 2009

jani díky, no tak jsme si ot představovala.. děkuju a co to má jako výpl%n, že bych to když tak nechala ušít..

kay
10. črc 2009

tak na netu jsem našla jen ty spací pytle s prostřihnutýma rukávama a ty nechci bo ¨stela spává zatím na boku.. teda usíná.. pak se třeba překulí na záda, ale usíná na boku a to se k tomu moc nehodí.. ☹

kay
10. črc 2009

našla jsem tohle - je to ono nebo je to do kočáru? http://www.master-shop.cz/zimni-pytel-mancheste...

dobrou papa

luzza
autor
10. črc 2009

kay
je to do kočáru 😉 🙂
zítra vyfotím ty co mám doma 🙂
už jdu vážně chrupčit 🙂

kay
10. črc 2009

no holky hlavně úkol - zjistěte kde se to prodává 😀 dobrou, taky bych měla.. 🙄

luzza
autor
11. črc 2009

dobré ránko 🙂
holky papkaly ve tři a v šest...ted zase chrněj 🙂
co jsem včera poslouchala předpověď počasí na celé prázdniny,tak teda nic moc 🙄
tak já jdu taky ještě zalést 😉

jmisa
11. črc 2009

Ahoj.
Luzz, vždyť hlásili tropy od příštího týdne, na počátku srpna mírné ochlazení, ale furt letní teploty.

Mně tedy vyhovuje kolem těch 22, aspoň se nemusíme s malým omezovat. Až budou tropy, tak budeme muset bejt doma a to bude vopruz. 😝

m.e.l
11. črc 2009

Ahojda,
Míšo když byly vedra, tak jsem chodila s malým ven brzy ráno. Je to příjemnější pro oba. Když je pak moc slunka, tak je v bodýčku a překrytý plenou, aby se nespálil.

luzza
autor
11. črc 2009

jmis
včera jsem slyšela tu dlouhodobou...a moc optimistická nebyla,tak nevím.. 😒
mel
procházky v horku úplně nesnáším,ideální je to ráno..jak píšeš 😉

holky už se mi tam kroutěj,tak asi budou co nevidět vstávat..tak jim musím ještě vydesinfikovat uši a natřít mastičkou 😉 jinak ouška už jsou pěkně zahojený 🙂 tak bude dneska jirka čubrnět 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru