Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jankatr
16. črc 2009

Tak dneska jsem tu první (nebo včera poslední... 😕 😅 ) jestli se vám bude chtít - jukněte a můžete nám dát i nějakej hlásek 😉 🙂
http://jankatr.galerie.cz/3541694-deti#49710491
http://jankatr.galerie.cz/3541694-deti#49710499
http://jankatr.galerie.cz/3541694-deti#49710512

m.e.l
17. črc 2009

Dobré ranko,
mě to dítě zničí, furt by jedlo a pilo. Za chvíli mu budu vařit dávku pro tři měsíce a né pro dva. 😕

luzza
autor
17. črc 2009

mel
vždyť už mu táhne na třetí 😉 😀

luzza
autor
17. črc 2009

tak nám holky spaly do čtyř a teď ještě spí 😵 😵 😵 manža jel pro čerstvý pečivo a já si tu válim šunky 😀

m.e.l
17. črc 2009

luzz, no jenže já teď pořádně koukla na dávkování a já vařím na tři měsíce. 😀 No dítko se mi taky snaží spát, ale nějak mu to nejde a to je v obýváku zatím docela příjemně, sluníčko tam doráží až odpoledne.

luzza
autor
17. črc 2009

jani,já nepřišla na to,jak přidat hlas 😠

m.e.l
17. črc 2009

luzz, klikneš na ty hvězdičky co jsou dole a ony se přidají i ostatním snímkům. 😉

jmisa
17. črc 2009

Ahoj.
Tak náš malej chrápe, já chci jet do obchoďáku, už mám v kufru podvozek od kočáru, připravenou autosedačku a on si klidně spí. Každej den tu celý dopolůdne čumákuje a dneska.... 😕

m.e.l
17. črc 2009

jmis, mě touhle dobou dítko většinou spí a dneska?. . . . 😕

jmisa
17. črc 2009

Maj to nějak obrácený 😀
Akorát, že mi za chvilku začne svítit na auto sluníčko 😖 Sice jsem tam strčila clonu, ale to moc na dlouho nepomůže.

luzza
autor
17. črc 2009

mel
díky 😀

luzza
autor
17. črc 2009

jo a tady jsou konečně vidět ty naušnice 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

m.e.l
17. črc 2009

Luzz, taky mi trvalo než jsem na to přišla. 😉 Jé a holky jsou teda frajerky. 😵

zofik
17. črc 2009

ahoj holčinky, teda Mel Luky má háro, to píšu znovu...jste se viděly z Grej?

Luzz jsme okoukla náušničky, paráda 😵

vám všem kaděj dětičky bez potíží že? se máte...my furt něco řešíme....ale co, určo bude líp....

no vypadá to na pěkný vedro dneska a my jdeme na kyčle........

zofik
17. črc 2009

macousovi gratulka....

m.e.l
17. črc 2009

Žofí, jo jo, včera jsme kočárkovaly s Grej. 😵 Co se týká kadění, tak se to docela u Lukyho spravilo a i (nechci to zakřiknout) nás asi opustily koliky. Už tak 4 dny je klid a není to jen Nutrošem comfort, a probio kapičky tak rychle zabrat nemohly.

zofik
17. črc 2009

Mel a kadí ti každý den a sám?

zofik
17. črc 2009

já mám taky comfort a probio kapičky a mi kadil pěkně a pak najednou stop....ale je fakt že ještě kojím...ale nekombinuju to...

m.e.l
17. črc 2009

Jo, každý den, většinou jednou (včera 2x). Ani jednou jsem nepoužila trubičku, vždycky jsme se s tím poprali sami. Minulý pátek to vypadalo, že manžu vyženu ji koupit a Luky při jídle konečně pořádně zatlačil a nahodil úsměv (to zrovna nějak nebyl asi 40 hodin).

zofik
17. črc 2009

já ji doma mám, ale doktroka mi nakázala ji nepoužít dřív jak 5. den....nevím každý říká něco jinýho.....

m.e.l
17. črc 2009

Žofí, nemá se moc používat, dítě pak neumí samo tlačit. Je to kapánek návykový. Jsem ráda, že Luky zatlačit umí, někdy to je boj, ale zvládá to.

zofik
17. črc 2009

a kandění máte jako řidší?to vám fakt závidím, že tak pěkně sám kadí...je to pašák 😵

m.e.l
17. črc 2009

Žofí, no někdy z plínky splachuju regulérní hovínko. Ale je to taková myslím normální "konzistence". Jen teď měl v tom horku takovou více řidší bych řekla a nazelenalou.

zofik
17. črc 2009

to jsou potíže, díky za infošky 😉

m.e.l
17. črc 2009

Potíže to jsou, ale vypadá to, že se jich zbavujeme. I vztekání u jídla zmizelo mávnutím proutku. 😵

zofik
17. črc 2009

tak Luky je o něco starší než my, doufám, že se to bude jen a jen zlepšovat 😵

m.e.l
17. črc 2009

Žofí, já myslím, že se to zlepší. Prostě všechno u toho dítka dozrává - i ten trávicí trakt. 😉

peda
17. črc 2009

Ahojky 🙂
všem přeju krásný den,dnes naposled pařák,pak se nám ochladí 😵

Holky,mají vaše mimi taky potničky? 😠 chudák Ella je celá puntíkatá

Luzzi,holky jsou krásný s těma náušničkama,já se taky těším,až je necháme píchnout.Ale zároveň se toho bojím.V pondělí jí bude 6 týdnů,ta pak někdy....

Žofí,Mellí mi kadíme každý den,má to hodně řídký a žlutý 😅 hov\ńouse jsme teda nikdy neměly 😀

A jámalý dávám Nutrinon extra,je pro déletrvající zasycení,ten dávám na noc,malá spí od půl 10 do 4,dneska do 5 😵 a pak dávám ten normální.A na co je ten konfort?na ty koliky?nebo blinkání?
žofí,já nejdřív nakojím a pak dám 60 ml mlíčka,ale já mám mateřskýho málo,to by jí chděrce vůbec nestačilo.

peda
17. črc 2009

Macouskovi moc blahopřeju k chlapečkovi.Bylo to nějaký rychlý,večer ještě koníkovala a v poledne už chovala 😵 😵 Matýska 😵 🙂

peda
17. črc 2009

Maminy a dáváte v těhle vedrech čajík?je jasný,že vy kojící asi ne,ale vy co dáváte UM.Na čajíku je napsáno od ukončeného 1 týdne.Ještě jsem jí to nedala,musím se zeptat dr,až půjdem v pondělí na kontrolu v 6 týdnech.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru