Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
20. črc 2009

kay
jestřabinu kupuju v lékárně,ale poprvé mi ji museli objednat... není to čaj v sáčcích...je to přímo sušená bylina v papírovém pytlíku a v krabičce...
jo jo,jestřabinu by měli obsahovat kojící čaje,ale lepší je samotná...to mi radili v porodce... a já ji piju pravidelně...přece jen-kojím dvě pijavice,tak aby bylo mlíčka dost 😉 A JE!! 😀 😀 😀

rychloběžku mám ještě po domínovi... ani nevím,že už ji neprodávají 😨

hanulka3112
20. črc 2009

Tak jsem to zaskřikla, malá už pláče 😀 ale vydrželi fakt dlouho 🙂

artep26
20. črc 2009

Hani já říkala že přestanu vyhazovat obaly od mlíka a začnu je plnit a budu s tím chodit na trh 😀 😀 😀
No hlavně aby mi to vydrželo 😉
Jé Luzzi copak že to piješ na podporu tvorby mlíka?? 😲 Ne že bych měla málo, ale přeci jen aby bylo i v budoucnu

hanulka3112
20. črc 2009

Tak frčím krmit, zítra dočtu zatím pa pa 😉

luzza
autor
20. črc 2009

jmis
to vám zavidím ty good kyčličky... my jdem příští středu na kontrolu,tak doufám,že se zbavíme těch abdukčních kalhotek ☹
jinak k tomu očíčku...my si přinesli zánět už z porodky 😒 , vykapávala jsem očíčka ophtalmoseptonexem a ty hnusky na řasách a v koutcích očiček jsem vytírala každou chvilku borovou vodou... neboj,brzy se toho zbavíte 😉

artep26
20. črc 2009

Hani tak masti krmit 😀 😀 😀
Holky ratolesti spí,jdu načíhnot za manžou do dílny, jestli něco dělá.
zatím pa, krásné sny a žádné bezesné noci 😵 😵 😵

luzza
autor
20. črc 2009

hanulko
s tím kocourem mě tvůj chlap teda úplně rozchechtal 😀 😀 😅 😅 😀 😀

artí
jo jo,pořád jen kojím 🙂 😵
naušniček se neboj... 😉 bylo to za chviličku 😉
namočili je do lihu,píchli ouška jedný kočindě a přinesli mi ji už s naušničkama,takže se nemusíš trápit s nima 🙂
já ji hned vrazila cecek a ona se přisála... a za pět minut přinesli druhou,tak dostala druhý cecek 😀 😀 😀
nadlábly se a byl klid 🙂 ty fotky,jak maj na sobě ty oranžový letní overálky jsou focený hned po tom píchání a kojení 😉 🙂

luzza
autor
20. črc 2009

artí
já to piju radši preventivně...JESTŘABINU! 🙂 a k tomu zobu vitamíny LAKTAVIT, to mi doporučil gynekolog,že kojení dvojčat, by se mělo trochu podpořit...že jinak mi budou padat vlasy a kazit se mi zuby atd😀 😀 😀 😀
ale to trochu zveličoval 😀 😀

luzza
autor
20. črc 2009

hanul
já je krmím v noci zvlášť,jinak bych ani nezjistila,že nelík vydrží spát tak dlouho 😅 😅 a je fakt,že ten čas si posouvá už i eliška 🙂 🙂 a často vydrží spát stejně tak dlouho 😉 🙂

zofik
20. črc 2009

holčinky jsem vás dočetla....zdravím vás a taky Artíka 🙂

artep26
20. črc 2009

Ahojda Žofi, jsem tu po dlouhé době a taky musím zavítat mezi Sanusky.
jak Vašík?? Koukala jsem na něj a je to chlapák, viď??

artep26
20. črc 2009

Luzzi tak to si budu muset taky něco pořídit 😉
Na gyndu se chystám za 14 dní, ani se mi tam nechce, jsme si nějak odvykla 😀 😀 😀

artep26
20. črc 2009

Manža pracuje pracuje, se bojí aby dětičky měly na plíny 😀 😀 😀
Takže tu ještě chvíli vydržím a pokoukám 😉

zofik
20. črc 2009

jak jste tu popisovaly tchyně, tak se mi to připomělo...byli jsme na grilovačce u známých a byla tam maminka kámošky a jen co jsme dosedli už to začalo...nakoukla do kočáru a povídá...ježiš žádný peřinky, no to je hrůza, za nás byli peřinky...pak jsem si od manžela lokla piva a ona ježiš vy pijete pivko, však kojíte ....no holkyza chvíli zalezla dom a to bylo štěstí, pač jinak nevím nevím...

zofik
20. črc 2009

Arti je to kusanec...taky jsem zkoukla dvojčátka tvoje roztomiloučká.... 😉

artep26
20. črc 2009

Žofi no jo ... tchýně ... Anička teď v pátek slavila narozeniny, dostala mimojiné pánské ponožky ☹ 😠 Takže si doveš představit tu reakci 😖 . Ona na to odvětila, že nevadí že jí jsou velké, že do nich doroste nebo ať je dá mně 😖 😖 😖 fakt vopruz, je vidět že si nedá práci s koupí ani blbých fusek 🙄 🙄 🙄

artep26
20. črc 2009

Je to kus chlapa, jak má být.
Ten můj je taková žoužel, zatím ... ale on to dožene, to se nebojím. Hezky si ho vykrmím 😀

zofik
20. črc 2009

to víš že jo Arti to doženete.....ve středu jdu na KO po šestinedělí, pač dr. Venda ,měl dovču....

artep26
20. črc 2009

Já vím že doženeme ...
Že měl dovo vím od kamarádky, co měla stejný TP jako já. Dneska byla u mladého Štěpána, zaskakuje tam za Dejmka, prý je na operaci či co.
Já se tam musím objednat a měla bych jít příští týden 😅 se mi moc nechce 😖

zofik
20. črc 2009

no hlavně já budu muset jít s Vašíkem, pač ho nemám kam dát, tak věřím, že nebude mít zpoždění........

zofik
20. črc 2009

no jo mladej štěpám operoval kámošku moji...asi zaktovil v Sanusu.... 🙂

artep26
20. črc 2009

Tak to tě lituju, po dovo toho tam bude mít asi hafo ... musíš se ukazovat že tam jsi s mimčem, ona tě sestra vezme.
Mikulda zase kručí ... 🙄 🙄 🙄

jankatr
20. črc 2009

Hanulko - tak se tu chechtám nad tou poznámkou tvého manžela ať mu přidáš to mlíko do čaje 😀 😀 😀 - to by asi dost čučel kdybys to fakt udělala co??? 😅 😅 😅

artep26
20. črc 2009

Je nějaký nesvůj a zase mu teče mlíčko z pusinky ... chudák,musí to být nepříjemné ☹
Jo jo,prý je ml. Štěpán v Sanusu 😉 tak tam mají posily 😝 konečně 😵

zofik
20. črc 2009

Arti já byla v šestinedělí vyřízená, ale teď už je to dobrý.... 😉

luzza
autor
20. črc 2009

jani
když měl můj chlap nějaký blbý kecy a já kojila,leželi jsme v posteli a on furt mlel a mlel a šil do mě,tak jsem jedním ceckem zamířila na něj a cákla ho přímo na obličej!! 😠 😎
on dostal záchvat smíchu,nemohl uvěřit,co jsem mu udělala 😀 ,ale od tý doby mě při kojení nerozčiluje 😀

luzza
autor
20. črc 2009

ahoj zofi 🙂

zofik
20. črc 2009

ahoj Luzz...mamky dvojčátkovky máte můj obdiv že zvládáte 😉

zofik
20. črc 2009

sranda jak Mel píše jak manža hlídal Lukyho .....

luzza
autor
20. črc 2009

zofi
aspoň si to vyzkoušel 😀 😀 no není to taková pr...,jak si oni myslí 😀 😀 😀

a s dvojčátkáma zvládáme,protože MUSÍME 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru