Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
21. srp 2009

Ahoj.
U nás taky dobrý, kojo v půl 2 a teď v 6, ještě odbourat to noční 😀

m.e.l
21. srp 2009

Míšo, taky k tomu dojde neboj. 😉 My se k tomu dopracovali teprve nedávno, až poté co mě napadlo zkusit nahodit jen dudlíka, protože kolikrát jsem ho fakt vzala z postýlky a evidentně ještě spal jen mu scházel dudlajs.

jmisa
21. srp 2009

Mel, no já dudla zkusím nahodit, ale on není moc dudlíkovej, takže ho po minutě vyplivne. Je to prostě hladovec 😀

m.e.l
21. srp 2009

Míšo, no hele, když je velkej hlad tak u našeho prďolky nepomůže ani deset dudlíků. 😀

luzza
autor
21. srp 2009

dobré ránko 🙂
my taky papkaly v šest 🙂 ale elí ještě před tím ve dvě 😝 😉
máme zase taťku doma,tak moc nechodím na net 😉
dnes jedem celá family k zubaři a pak založit holkám stavebka...páč do konce srpna je to pro děti narozené v tomto roce bez poplatku...
pak jedem k našim na švestkové knendle 🙂
nasnídala jsem se a jdu ještě hajat 🙂 tak pa pa všem 🙂

kay
21. srp 2009

ahojte,

tak my taky super noc 😀 kojení v 18:30, pak spát, jdalší kojo v 5h a docela v klidu usla po přebalení a spaly jsme až do 8:20 😵

luzzi, užívej doma manžu 🙂

jjá dneska objednala S. na naušnice - jdeme 9. 9. - mají teď 14 dní dovolenou 🙄 a očkování jsme posunula na 13. 9., když by jí bylo zase blbě, tak aby jsme přežili tu bratrovu svatbu.. 🙂

jinak já se nechala pojistit a Stelu taky nějak to jde dohromady.. teda ještě po mě chcou nějaký papíry od doktorů, snad jim to bude stačit a nevypoví mi to jako že jsme smrtelně nemocná 😀 je to zároveń i spoření.

švestkové knedle 😵 mňam.

jmis vydrž, ono to přijde. i tak pěkně spinká v noci. to je vidět. kamoška má 7 měsíční dceru a teď jsem s ní mluvila, prý poslední dva měsíce chce malá v noci krmit po 2 hodinách 😀 kamoška je mrtvá. 😎

jmisa
21. srp 2009

Tak jsme spali skoro do půl 10, tedy já se probrala už v 9, ale malej chrněl do půl 10.
Pak jsme šli ještě honem ven, teď jsme přišli, čekám až bude chtít jíst, atím se protahuje na přebalováku, tak ho nechávám být. Delší interval je pro jeho střeva lepší, jsem zjistila.

Taky nám přišla odpověď z minibazénku, budeme chodit s Alexem na individuální lekce než se bude moci zařadit do plaváčků (od těch půl roku), už se těším.

jmisa
21. srp 2009

Mel, tak Alex asi taky bude milovat spaní na břiše (nejspíš to má po mně), ráno vždy chrní na břiše a teď hulákal v postýlce, tak jsem ho zkusila převalit na břicho a během půl minuty byl tuhej.

m.e.l
21. srp 2009

Míšo, no vidíš. Alex ví co je lepší. 😀 Já mám pocit, že si Luky připadá bezpečnější na tom břiše, má jako by stabilitu, což na zádech nemá. 😅

jmisa
21. srp 2009

Akorát já mám trochu strach, sice máme monitor dechu, ale i tak. Jak usnul, tak jsem ho překulila na zádobok 🙂

m.e.l
21. srp 2009

Míšo, Luky tak spí pomalu od svých deseti dní a bez monitoru, ten jsme nepořizovali.

jmisa
21. srp 2009

No jo no, já jsem posera a taky jsem si tím zavařila, protože se za chvilku probudil 😒

m.e.l
21. srp 2009

Míšo, no já kdybych se spícím Lukym začala manipulovat tak má okamžitě oči hore. Hele ten monitor určo reaguje i když dítě spí na bříšku ne?

jmisa
21. srp 2009

Mel, jj, reaguje. Já vím, že jsem pošahaná 😀

macous
21. srp 2009

Ahoj holky,
tak koukám, že já než se sem dohrabu a dočtu a je další den 😀

Janko, tak jste to nakonec zvládly rychle vyzdravit, z toho mám noční můry, až Matyáškovi něco bude a já si nebudu jistá co......

Jinak u nás na dnešek taky super noc, malej se najedl ve 20:30, pak do 22 sem tam bulíkoval až z toho usnul a probudil se na jídlo až ve 4.30, hned zase vytuhnul a probudil se až v 8.30, takže máme celá rodinka vyspáno, protože manžel zůstal dneska doma, aby si nás prý užil, tak jsem toho využila a vydrbala koupelnu - ta už byla teda fakt jetá.

Teda dneska je takový vedro, že to bude asi pěknej tanec až se něco přižene.........

tak holky zatím čus 😉

jankatr
21. srp 2009

Ono Maci, to asi fakt byla nějaká ta střevní chřipka co trvá tak ty 2-3 dny - Daník s Robertem to měli taky tak.

kay
21. srp 2009

ahojte,

tak my měli dneska tu návštěvu, pak jsme byly ještě venku a pak jsem na chvilku vytuhla a přišla mamka.. stelinka to zvláda docela v pohodě, dokonce usla i v ložnici při 28 stupních.. 😅

jmis, vůbec nejsi posera, já bych to měla stejně.. monitor dechu mám taky a používala jsme ho ze začátku i přes den.. prý to ale stačí v noci, že kdyby se něco dělo, tak jen v tom nejhlubším spánku a ten je jen v noci. ale občas třeba jenom koukám, jak to bliká, jak dýchá.. 😀 někdy je to dobrý, protože podle toho poznám, jak hluboce spí nebo jestli se budí 🙂

jani tak snad už budete v pořádku všichni..

maci, ahojda, to je fajn, že jste si užili rodinný den 🙂

luzza
autor
22. srp 2009

dobré ránko 🙂
holky se ráno pos... 😝 😀 ,tak jsme musely vstát 😉 ale vypadá to,že ještě půjdem spát 😉 užívejte všichni prima víkend 😉 🙂

m.e.l
22. srp 2009

Bré ranko,
já straším někdy od páté hodiny. Sice první budíček až v půl čtvrté, ale po jídle po té páté hodině mi už bylo jasné, že spát nebude. 😝 I když možná začíná zase usínat, kéž by. Já chci hají. 😔

jmisa
22. srp 2009

Ahoj.
Tak dneska malej moc nespal, prvně se probudil v půlnoci, pak ve 4, pak v 7 a teď nadává zvířátkům v posteli zavíracím špendíkem 😀

Jsem do včera dávala Sab Simplex a dobrý, ale došel, tak jsem koupila Baby Calm a vypadá to,že to byl krok z5, víc se kroutí, no uvidíme, jak to bude dál.

Tady je zataženo, k ránu pršelo, nejspíš pojedem nakupovat, takže klasika. 😝

m.e.l
22. srp 2009

No manža teď vyrazil na nákup a terorista spí, tak jsem taky hodila ještě menší spánek. 😅

zofik
22. srp 2009

bré ranko všem...my jsme toho v noci taky moc nenaspali...a ani u nás skoro nepršelo, ale aspoň je lepší vzoušek 😵

jankatr
22. srp 2009

ahojky - tak u nás do rána taky ani nepršelo zato teď si to vynahrazujou... 🙄 🙄 🙄 což mě pěkně štve - máme tu totiž historické slavnosti a chtěla jsem vzít Daníka na rytíře a je z toho prdlajs. Včera jsme nešli kvůli tomu úmornýmu vedru a dneska jsme tak akorát dojeli autem do města že to přece jenom zkusíme a nakonec po půl hodině čekání v autě jeslti se počasí umoudří jsme se otočili a jeli domů... 🙄
Poprděný počasí... 😠 😠 😠

jmisa
22. srp 2009

Tak jsme byli po nákupech, vyjeli jsme v 10 a vrátili se ve 4, za celou dobu jedl Alex akorát jednou, jinak spokojeně chrupal v autosedačce, občas otevřel oko při přendávání autosedačky z auta na podvozek kočáru.

Když jsem ho v jednom centru přebalovala a krmila, tak jsem si přebalení pro velký úspěch zopakovala 4x 😅 páčto se mi 3x posral a to tak, že velmi. Klika, že jsem vzala tolik látkovek. Já už beru preventivně všeho hodně, protože je to malej srandista.

luzza
autor
22. srp 2009

holky tak u nás celý den nesprchlo 😨 😨

jmisa
22. srp 2009

Tady lilo, když jsme vyjížděli a pak ještě kolem poledne.

luzza
autor
22. srp 2009

tak u nás fakt ani prd 😅

jankatr
22. srp 2009

Luzzi tak to vám závidím tady ještě nepřestalo... 😠 🙄

jankatr
22. srp 2009

Holky tak jsem dneska zjistila že máme rozbitej kočár... 🙄 🙄 🙄 V jednom místě se utrhnul nýt který drží konstrukci do které se upíná samotná korba. Tak jsem zvědavá jak dopadne reklamace 😝

luzza
autor
22. srp 2009

jani
tak jsme doma zase zkoukli vaše fotky na rajčeti 🙂 🙂 jsou naprosto úžasný 🙂
a koukám,že už máte 2 postýlky,mimochodem stojej přesně jako ty naše 😀
jen naše holky spaly v jedné jen do šesti týdnů...hodně se vzájemně budily,takže jsme je musely rozdělit dřív 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru