Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
24. zář 2009

Mel, tak se ještě nějak domluvíme příští týden 🙂

My máme poradnu od půl 11 do 12.
Budu muset Alexe vykoupat, se teď tak posral, že to měl až na zádech, klika, že to plína pobrala, jinak jsem ohla prát ještě povlečení 😀 Ale PUL svrchní už jsou taky v pračce. 😝
Teď to vypadá, že usnul, no bezva. 😒 Jdu hodit sprchu já, trochu poklidit.

m.e.l
24. zář 2009

Míšo, my jsme objednávání přesně na čas.
No takže Lukyn 7 780g a 65 cm, pěknej buřtík.

jmisa
24. zář 2009

Tak jsme doma - nenaočkovaní 😀 máme odklad do 13.10. no uvidíme. Koukala jsem, že nám začali topit, tak jsem v bytě vypnula topení, ale ten suchej vzduch tomu asi nepřidá. Dr. nám ještě napsala sinecod na kašel, že trochu chrčí, tak máme nějakou pidi dávku.

Váží 6kilčo, tak jsem to odhadla dobře. Bohužel se pídr zdá krátká udzička pod jazykem, tak jsme příští čtvrtek objednaní na chirurgii a prý mu tam uzdičku uvolní, tedy střihnou či co. To mi asi bude špatně 😔 Prý by mohla špatně mluvit.

Jinak klasika - naše slehlá hlava, prý ho mám dávat na bok, to bude řevu, on nerad leží na boku.

m.e.l
24. zář 2009

Hele ta uzdička, já myslím, že s tím ještě nic dělat nebudou - záleží jak vyroste špička jazyka.

jmisa
24. zář 2009

Prý mu ji střihnou. Ale prý to nebolí a krev neteče.

hanulka3112
24. zář 2009

Ahojky holky jdu aspoň pozdravit nějak nestíhám, mám moc práce, ale o víkendu jsem sama doma, tak si doufám udělám čas😉

hanulka3112
24. zář 2009

Jmis máte teda macka, naši bobci mají 5kg 😀 jo a malý má taky slehlou hlavu, teda spíš bok, tak ho teď furt dávám na druhý a už si na to zvykl a připadá mi to i lepší 😉

jmisa
24. zář 2009

Hanul, mně těch 6 kilo přijde na tři měsíce normální 😀

m.e.l
24. zář 2009

No mě těch našich skoro 8 připadá taky normálních. 😀 Ale mým zádům ne. 😝

jmisa
24. zář 2009

Jsem spočtla, že Alex roste zhruba čtvrtkilo za týden, to je dost 😀 Ale snad už se to teď sníží.

m.e.l
24. zář 2009

Míšo, to je tak akorát. Luky přibírá tak no teď 215g za týden, předtím to bylo 300g, takže už se to snad trochu začne stahovat, nechci mít tlusťouška.

jmisa
24. zář 2009

No u nás to bylo 400 za týden 😀

m.e.l
24. zář 2009

Míšo to je ještě dobrý, furt Alex nemá ve 3 měsících 7kg jako ten náš otesánek, jsem se po dlouhé době nas* a vytáhla vysavač a "vyluxovala" Lukymu nos. Teda to co tam zase měl, on už totiž chroptí od narození. Ten snad bude mít celoročně plnej nos. 😝

jmisa
24. zář 2009

No teď jak začli topit se to spíš zhorší 😒

m.e.l
24. zář 2009

Míšo, jelikož já topím v bytě velice zřídka, tak myslím, že to bude dobrý. U nás je kapánek studenej odchov. 😵

jmisa
24. zář 2009

Mel, my máme taky vypnuto, topíme jen v obýváku, když je fakt zima. Ale máme tu dvoje stoupačky a od těch je teplo až až, jedny jsou v koupelně, což je super, protože tam bude mít Alex teplo.

m.e.l
24. zář 2009

No my máme stoupačky v dětském pokoji a v kuchyni. Takže občas topíme taky v obýváku, letos ještě moc Luky sám přes den v dětském pokoji nebude, takže asi se taky tam ještě moc topit nebude. Na jaké číslo si volala kvůli té mateřské? Jestli mi do úterka nepřijdou prachy, tak začnu buzerovat.

jmisa
24. zář 2009

Mel, mám číslo příma na babu, co dělá narození 10. den v měsíci. To si se asi nenarodila, co?

m.e.l
24. zář 2009

Ne, jsem se narodila 29. 😠 No já si někam zavolám, jako s*rou mě. Minulý měsíc to bylo 24. - jejich rekord maxima, minima pak jednou jedinkrát 11.ho.

kay
24. zář 2009

ahojte holky,

já jsme nějaká furt nevysoalá, Stela vstává zase i v noci a ještě nahazování dudla mimo to mě dost vyčerpává.. ☹ jinak je zlatá, už na břichu šahá oběma packama na hračky, jen nakonec skončí se zabořenou hlavou v dce a nemůže ji skoro zvednout 🙂

jmis, nejsme si jistá, ale myslím, že když luxuješ A. nos pořád, jestli s emu to tím spíš nehorší... ☹ někd ejsme to slyšela.. že se tam sliznice tím dráždí a tím se zase dělá další sekret.

mel, jakej buřtík, kus chlapa to bude 😀

jmisa
24. zář 2009

Kay, no doktorka řekla, že odsávat ráno a večer, já odsávám většinou jen večer.
Ségře řekli na ORLO, že odsávat, odsávat, odsávat, jinak to pak přeleze na uši.

Alex už má tu rýmu menší, ale ještě ji prostě má.

kay
24. zář 2009

jmis, tak to jo, když Tito řekli takhle tak určitě.. možná jsme to četla ale pamatuju si to blbě 🙂 hlavně že je to lepší.. musím zaťukat, že Stelouch zatím tenhle problém neměla.. ale asi je to fakt tím, že u nás je v baráku prostě vlhkost dobrá i když topíme.

jankatr
24. zář 2009

ahojky - jen tu tak proletím... - Už zas bojujem s horečkama - Matýsek má zas od včera 39 🙄 🙄 🙄 - motáme se v tom s přestávkama už snad měsíc... - když jdem k doktorce tak mu nikdy nic moc nenajdou, ale přitom to má za chvilku zas 😒 Já už nevím čím to může být.
Domluvila jsem se dr. že by nám příští týden udělala nějaký větší krevní rozbor. Dneska už jsme přišli pozdě a zítra tam není. A tu hnusnou rýmu už má šmudla taky třetí týden a nemůžem se toho zbavit... je to děs 🙄 🙄 🙄

kay
24. zář 2009

jani teda to je děs běs.. a ty zoubky to být nemůžou? musíte být z toho už všichni unavení.. ☹ sad se brzo Matýsek dá do kupy..

jankatr
24. zář 2009

Nevím ale asi ne - aspoň doktorka mi tvrdí že tak vysoký horečky k zubům nejsou... 😒

m.e.l
25. zář 2009

Bré ranko,
teda Janky chuděra Matýsek. Snad to nebude nic vážnýho. ☹

jmisa
25. zář 2009

Ahoj.
Janko, tak hlavně aby zjistili oč jde.

jmisa
25. zář 2009

Jsem dokončila tříměsíční album
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_3._mesic/

m.e.l
25. zář 2009

Míšo, Alexovi to moc sluší, hele ty kalhoty má Luky taky, ale v oranžovým. 😀

jmisa
25. zář 2009

Myslíš ty tepláčky s laclem? To kupovala tchýně.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru