Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

artep26
27. bře 2009

vytírání jsem taky přenechala manžovi, strašně mě bolí záda ... no ale stíhá to tak 1x14 dní, takže jak se tu nachomejtne nějaká členka rodiny, tak jí hned zneužiju a strčim jí do ruky mopíka.
Jo Mel a co mopík?? Už jsi si pořídila nový??

m.e.l
27. bře 2009

No tak koupelnu mám jen tu podlahu, musím umýt vanu, ale to znamená vykasat tepláky, sundat ponožky a jít mejt. Je nějaká velká. . . . 😀 Nejlepší je ji mýt před samotným koupáním, to ji umeju, spláchnu a pak se rovnou sprchuju nebo louhuju. 😀

m.e.l
27. bře 2009

Arti o mopíku furt přemýšlím a jsem nerozhodná. 😒 Je to dost peněz a bojím, aby s tím šli setřít i takové kamínky v chodbě. . . 😠

artep26
27. bře 2009

Mel tak přesně takhle myji vanu i sprcháč ... hezky vykasat tepláky, sundat ponožky a hup do vany a sprchy 😀 😀 😀
Vypadám jak kdybych se chystala na pstruhy 😀 😀 😀
Tak si nech poradit v obchodě ...co??

m.e.l
27. bře 2009

Arti, v obchodě Ti velice rádi poradí to nejdražší a není psáno, že nejlepší. Chjo. .. 😠 Asi budu muset najít nějaké recenze a pročíst je.

artep26
27. bře 2009

Jdu na ten prach a ustlat nebo to nestihnu ...
Tak zatím čusík budu načuhovat, zda se tu něco děje 😵

m.e.l
27. bře 2009

No já jdu na ty plovoučky. 😉

jana.cb
27. bře 2009

Bre ranko kocky vsem preji 😉 klasika zas jen na skok ale jako nezapominam na vas jako a vzdy si na vas casika najdu 😵
melíku ahojky kocko 😉

jana.cb
27. bře 2009

jinak stredecni kontrola u mudry dopadla na vybornou ....zatka neodchazi cipek se nezkracuje a CS je 0 😉 mam byt pry v klidu 😉 takze snad to toho 10 kvetna vydrzime 😉 ufff ale ze jsem mela strach 😖

m.e.l
27. bře 2009

Jani, tak to je dobře, že je všechno v pořádku. 😉

kay
27. bře 2009

dobré ránko.. koukám, žeprobíráteúklidy.. arti jsme na tom stejně,já nechala na manželovi vysávání a vytírání a jsem ráda když ho k tomu jednou za měsíc dokopu.. takže tu ty chuchvalce nazemi užraději občas smetu sama ☹

ale dneska dámy, musím pouklízet a hlavně se psychickypřipravit, bo odpo má přijít kamarádka s přítelem a budeme dělat fotky 😀 teda jako ten přítel bude fotit mě a M. 🙂 tak mi držte pěsti,já se stydím už dopředu a to vím, žeto nebudou žádné nahulatiny 😀

přeju všem pěkný den.. asnad se zaskočím mrknout odpo po focení, večer máme zase další program, zítra budu asi mrtvák 😀

m.e.l
27. bře 2009

Holky myslela jsem, že půjdu utřít prach, ale místo toho jdu na chvíli to postýlky. . . Tak zatím pá pá. . . . 😉 😔

artep26
27. bře 2009

Kay ahojda, tak koukám je to s těma chlapiskama všude stejné 🙄
Já po něm nikdy nechtěla s barákem (úklidme uvnitř) pomoci, máme dost velkou zahradu a pořád ještě budujeme, ale teď si myslím že by tomu luxování a stírání mohl týdně tu hoďku dát. Ale má holt jiný názor, dneska jsem se musela rozčílit, protože zase chtěl odjet a nechat to tady. A jelikož přijede mamka a pak kamarádka, tak jsem chtěla by alespoň vyluxoval právě ty chomáče a smítka, pak mamku poprosím jestli by mi setřela, protože to už bych po něm chtěla moc 😲
Užij si focení a pak hoď fotečky, ať se pokocháme.
Já mám utřený prach, ptícu v troubě tak se jdu namalovat a trošku to tu ještě pofackovat.
Tak zatíííííííííííím 😵

artep26
27. bře 2009

Mel tak peřinám 3x zdar zdar zdar 🙂 🙂 🙂

jana.cb
27. bře 2009

Hjo Meliku taky jsem moc rada ad dekuju vam vsem za drzeni palecku a preji vam at je i u vas vsech vse ok!!!!

luzza
autor
27. bře 2009

teda holky
vy ste hotový uklizečky 😀 😀 😀
já mám ucpaný nos,kašlu a ploužim se od ničeho k ničemu ☹
uplně se před váma stydím 🤐

m.e.l
27. bře 2009

Luzz, uklízečky? Místo umytí nádobí a utření prachu jsem více jak hoďku chrněla. 😀

jmisa
27. bře 2009

Mě z toho vašeho uklizení je špatně 😀 Raděj pokaždý někam vyrazím na cesty 😀
Koupelnu myju tak, že vanu a obklady a umyvadlo postříkám prostředkem na koupelny z DM, ten totiž nesmrdí jako třeba Domestos apod. a pak spláchnu sprchou a pak vytřu podlahu a hotovo. Žádný lezení do vany a drbání ručně apod. 😀

m.e.l
27. bře 2009

jmis, když ta naše vana je tak obr, že i když ji postříkám tak na některé místa je lepší zajet rukou a pak kolem krajů to radši dotírám dosucha. 😉

jmisa
27. bře 2009

Jsem z rodiny pohodlných, sestra má vanu jako kráva a taky tedy jen stříká 😀 Jsme lenoši 😀

m.e.l
27. bře 2009

No když ono někdy ty čmouhy jen tak dolů nejdou a nedrbu vanu!!! Mám akrylátovou, na tu se musí jemně. 😉

jmisa
27. bře 2009

Já mám plecháč, ségra akrylát. Jde obojí. Ale já to postříkám tak 2x v týdnu, takže žádný šmouhy nejsou a navíc my se tedy sprchujem. Takže to bude asi i tím. Nejvíc šmouh mi zůstávala, když jsem se koupala a měla ve vodě třeba olejíček apod. Ale od transferu se vůbec nekoupu jen sprcha. Nejdřív pro jistotu a teď už bych se zase těžko zvedala 😀

Jsem ulovila v Tescu super mikču (je v albu) v akci, je tedy na 3-6 měsíců, ale za ty prachy jsem jí koupila, protože tak v září už ji bude prcek určo moc mít a možná i dřív, kdyby bylo chladnější léto, rukávky jdou vždy ohrnout.

m.e.l
27. bře 2009

No u nás se manža docela často nakládá do vany. 😉 Mikča je úžasná. 😵

jmisa
27. bře 2009

A kdybys mohla cejtit, jak je heboučká 😀 😵

m.e.l
27. bře 2009

jmis, provokatérko!!! Sakriš škoda, že už toho máme tolik, hned bych šla na nákupy. 😉

jmisa
27. bře 2009

Mel, no já ji taky nechtěla, navíc na 3-6 měsíců ještě nekupuju, ale jednak za ty prachy a druhak v tý hebkosti jsem to tam prostě nemohla nechat 😀 😀

m.e.l
27. bře 2009

No já mám i pár věcí na později, ale to byly takové ty kupy jako dneska ty - prostě vidíš a neodoláš. 😀

hanulka3112
27. bře 2009

Ahojky Holky, tak já celé dopoledne strávila vařením a jsem fakt hotová 😝 teď u nás vysvítlo sluníčko a nějak mě to tahá ven asi půjdu na chvíli na zahradu a ostříhám aspoň okrasné traviny, co se ještě neostříhaly, bo už začínají pomalu rašit nové 😉 🙂 jinak vidím, že řešíte úklidy, mě zítra přijede mamča na okna a já ji budu jen přicmrdávat a utírat prach 😀 takže se už těším,l že to tu bude vypadat jak u lidí.Včera mi přišly konečně osušky pro mimi, hodila jsem je do alba 😉

jankatr
27. bře 2009

koukám že tu probíráte potřeby do porodnice - a co výbava pro mimča? Nemyslím oblečení - ale plínky atd. - to mi v tom seznamu u Melíka nějak chybělo... - nebo to máte u vás tak dobrý že vás špitál vybaví? Tady teda neee - všechno si člověk musí donést. Teda krom oblečení - to dávají erár - pro mamči i pro miminka - a na odchod to pak přinese manža až si pro nás přijede. 🙂

m.e.l
27. bře 2009

Janky, ty jednorázovky jsou stále v plánu koupit, ale ještě nebyli lidi. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru