Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

annie29
3. lis 2009

ne, jedeme bez chuvy. Mam to vedle, tak slysim vsechno. Ale poustim monitor dechu pro jistotu.

kay
3. lis 2009

grej, no já právě ten pokoj taky ještě nemám hotový, máme tam cvičebnu a telku a tak.. ale už mám objednané nějaké obrázky na zeď tak se těším, že jí tam něco namaluju, přesunu postýlku a přebalovák a koupím nějaký kobereček a puzzle a bude, žádný štráchy.. ale hlavně si tamještě musí asi zvyknout chvilku jakože si tam budee chodit hrát a tak a pak teprve byhc ji tam zkusila dát spát.. aby si nemyslela že ji někd eodkládám..

annie, monitor taky pouštím furt, měli jsme už 3 poplachy, všechny asi oprávněné, teprve u posledního mi teda bušilo srdce..

artep26
3. lis 2009

Ahoj kočky 🙂

artep26
3. lis 2009

Tak nic, draci spali venku a je tam mela, takže zase letím ... pa pa pa

jmisa
3. lis 2009

Kay, no pije vcelku dobře, záleží na dudlíku, musí to téct tak akorát, ani pomalu a ani rychle.
Já teda čaj dávám pytlíkatý, protože v těch granulích většinou bývá cukr nebo aspoň mléčný cukr a to já nechci.

annie29
3. lis 2009

ja zkousim taky caje pytlikovy neslazeny ale madam mi na to zvesela prdi.. I na ovocny stavy do vody.. i na vodu

jmisa
3. lis 2009

tak Alex je žíznivej, ten pije. 😀

macous
3. lis 2009

Grey, Kay, taky věřím bylinkám, tak snad se to zahojí - uvidíme, jinak to bude doslova maso 😔 😅 porod byl pro mě zatím to nejsnadnější - těch 30 stehů bylo horších a pak těch prvních 6 týdnů s kojením byla jedna bolest, když už tohle polevilo, tak zase není klídek 😒

Holky, já zatím nedávám nic k pití, Matýsek má jenom mlíčko a zatím si nestěžuje, chtěla bych začít dávat čajík až tak od 5 měs., ale uvidíme, třeba začnu i dříve 😉 a do svého pokojíčku asi pošupajdí v půl roce, když nechám otevřené dveře, tak na něj z postele i uvidím, jinak monitor dechu nám taky běží a taky se nám 3x spustil, ale nakonec to nic nebylo, jen jsem s ním 2x třásla jak o život a on na mě chudák čučel, co jako chci 😀

jankatr
3. lis 2009

Maci pokud nemáš problém s množstvím mlíka tak je na čajíky ještě dost času - zvlášť teď v zimě - něco jiného je to třeba ve vedrech - ale i to se dá zvládnout s kojením. 😉

Já jen obdivuju jak vám děti baští tu mrkev - ti naši rozpapánci teda mrkev totálně sabotují... 😠 A pokud jde o pití z flašky tak to už vůbec a je uplně jedno jeslti je to čaj nebo mlíko - asi si myslej že je budu kojit až do tanečních nebo co 😀 😀 😀

kay
3. lis 2009

maci, já teda problém s množstvím mlíka občas mám, ale vždycky jsme to zvládly se Stelikem i v těch největších vedrech bez čaje nebo vody.. al dneska jsme koupila první dva, tak uvidím, jak začnu dávat přiíkrmy, zkusím i čajíky..

jani, no tak holt každý nemá mrkev rád 😀 jsou to přece chlapi, tak nebudou papat mrkvičku ne?

jankatr
3. lis 2009

no to jo - vybíravý jsou teda pěkně - když jim dá někdo ochutnat to co by neměli tak jen mlaskají 😠 😅 😀

jmisa
4. lis 2009

Ahoj.
Tak Alex si rozhodl přidal ještě jedno kojení kolem 23 hodiny 😝 Teď se tu placatní na dece a já snídám, pak cvíčo, kojo a ještě pošupajdí na hodinku do postýlky.

tekutiny - moje prsa by to zvládla i v létě, ale prckovo bříško už ne, takže proto jiná tekutina. Teď v zimě jak se topí, tak je tu suchej vzduch, tak mu dávám tekutiny i z toho důvodu. V ložnici, kde netopíme, áme krásných 65% vlhkosti, ale v obýváku, byť jen zavlažujem je 50% vlhkosti, ikdyž odpařuju.

m.e.l
4. lis 2009

Bré ranko,
no Luky prudil kolem čtvrté, dostal trochu šťávy a spal do 6,40. Už pomalu asi chápe nový čas. Ráno šel pod sprchu, protože to co spáchal do plíny - neznámo mi kdy se jinak zlikvidovat nedalo. 😝

jmisa
4. lis 2009

Alex se posral v těch půl 4, už byl v postýlce po koju a najednou takový strašidelný zvuk, tak jsem ho musela přebalit 😝

jmisa
4. lis 2009

Jéé, teď jsem koukla na tu židličku, co má Annie a málem jsem upadla z balonu. Tak deset litrů bych za židli fakt nedala 😕 😀

m.e.l
4. lis 2009

Míšo, no ještě že jsi nespadla, mohla by sis něco zlomit. Luky dostane k vánocům židličku takovou tu jak se z ní dá udělat i nízký stoleček se sedátkem.

jmisa
4. lis 2009

Mel a jakou? dřevěnou?

m.e.l
4. lis 2009

Míšo jj dřevěnou, zkusím najít odkaz.

jmisa
4. lis 2009

Jo tak to je klasika, tu zvažujem taky. 😀

m.e.l
4. lis 2009

Jj komunistická klasika. 😉

jankatr
4. lis 2009

ahojky - tak jsme byli dneska s Matym na kontrole - a není to dobrý... 🙄 prý to vypadá že tam opravdu bude nějaký ten "prchavý" reflux - ale naštěstí jen tohle - není tam žádná změna která by byla vidět na UTZ což je ta dobrá stránka věci. Tohle vypadá že to může být způsobený nezralostí ledvinových pánviček a to se prý může upravit časem i samo. Znamená to že se mu jen někdy ta moč vrátí zpátky a pak z toho vlastně vyjde zánět a proto ty horečky a tak. Ale ještě nás poslali na vyšetření. Teď budem šest týdnů brát nějakou udržovací léčbu, a nosit moč, a pak by mu udělali "mikční cystografii" (vůbec netuším jestli to píšu správně takže za případné chyby se omlouvám - píšu jak to slyším) Při tom ho musí ale nacévkovat 😖 🙄 (chudáček malej 😒 ) No ale prý se u toho dává nějaký částečný oblbovák tak snad to nebude tak hrozný.
Je mi smutno za něj - takovej malej šmudla a pořád takový nějaký starosti. 🙄

Jinak nechali jsme se i zvážit - tak v 7 měsících máme cca Kubík 9,4kg a Matýsek 7,7kg (bude to o nějakej fousek míň páč tentokrát měli bodýčka - jinak se vážej v poradně nahatí 🙂 )

m.e.l
4. lis 2009

Janky, jé chudák Maty, no zase si říkám, že ty malé děti si to tolik nepamatují. No ale snad na to přišli a budete pak mít pokoj. No kluků je teda kus. 😉
Mě teď dítě u hraní vytuhlo na zádech - teda s dudlíkem v puse, pak stáhnu fotku. 😕 😵

jmisa
4. lis 2009

Janko, tak držím palce.

Mně Alex teď chrněl do čtvrt na 1 v kočáře, zrovna, když to nejmíň potřebuju, protože teď spát nebude a v půl 3 musíme vystartovat směr Modřany na plavčo a on mi usne v autě a na plavču bude protivnej, grrrrr 😝

hanulka3112
4. lis 2009

Ahojky holky, task jsem hodila do alba fota té houpajdy 🙂
Janky, tak to jsi mě potěšila, jsem ráda, že nejsem sama co má chlapa na h...ohledně kutilství, já už spravovala i záchod😀 ještě, že jsem vyrůstala se 2bráchy a ledasčemu jsem se přiučila, jinak by jsme asi na vše museli tahat nějakého dělníka 😝 😀

jmisa
4. lis 2009

Hanul, můj muž je taky spíš kutil Tim 😀 😀 Ale zase umí vařit 😀

hanulka3112
4. lis 2009

Janky ted jsem si četla to o Matym, tak snad se to co nejdřív srovná a budete mít klid ☹ jinak jsou to už teda macci 😵

hanulka3112
4. lis 2009

Tak to mojemu popraskají i párky 😀 strašně dlouho jsem ho učila aspoň vaječinu a teď je na to strašně hrdý, když si ji udělá 😀

hanulka3112
4. lis 2009

Maci, ty jsi chudera, tak snad se to nějak zhojí a nebudeš muset na operaci, já si to zas vytrpěla po porodu, to byl teda středověk 😝 už nikdy více 😝

kay
4. lis 2009

ahojte,

tak Stela dneska spala do půl šesté, ale já ji vesele ignorovala do půl 7h 😀 možná mezitím trochu pospávala, ael rámusila.. mám pocit, že čím dřív ji dám spát, tím dýl spí.. je to možné?

jani, no tak to mě mrzí, ale když přišli na to že je to asi ono, takhlavně že se s tím dá něco dělat a nebo se ot dokonce spraví samo.. jak píše mel, hlavně že si to ty děti nepamatují, asi je to nejhorší pro maminky.. ☹

míšo, no já taky koukala na tu židli za 10litrů a spadla mi čelist 😀 dneska nám dojde ta židlička polly od chicca co má grej, tka se moc těšíma doufám, že splní i účel uklidnění.. když tak bude zatím "jen" na příkrmy 🙂 ale je moc pěkná.

a stolek se židličkama chci pak koupit taky ten starej dřevěnej komunistickej, ale neskládací.. prostě takový ty malý židličky a stoleček.

jinak ten můj kutil není, docela se zajímá o zahradu, ale všechno jen svým způsobem, takže poradit si ode mě nedá, jen třeba od babičky a tak.. vařit teda neumí, ale za to vaří moc rád 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru