Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jankatr
29. dub 2009

Nicolka je fakt kouzelná - i v tom "uměleckým svetru" 😉 🙂

Holky k těm podprdám - když jsem si ji kupovala byla tam moc šikovná paní - já měla pořád pocit že mě to škrtí, ale na její radu jsem větší obvod nebrala - vysvětlila mi že mám vlastně pořád ještě bříško dost nahoře a až odrodím tak bude ten obvod zas lepší - a měla pravdu - teď je mi ta podprda uplně v pohodě. 😉

zofik
29. dub 2009

jo Mel vše nej k narozkám.....

luzza
autor
29. dub 2009

holky
já se z té nespavosti asi zblázním 😢

luzza
autor
29. dub 2009

taky je to tím,že už jsem nervózní,že v pondělí jdu na příjem...
myslím na to,jestli tu budou mít kluci dost prádla... jak domča udělá beze mě referát a podobný hovadiny ☹
ale prostě se mi to plete hlavou.. jedna věc za druhou 😝

luzza
autor
29. dub 2009

melíku
u nás se chodí na monitory od 36 týdne 😉

m.e.l
30. dub 2009

Dobré ranko,
Luzz strašidlo, oni si kluci poradí i bez tebe - budou muset. Neboj. 😉

luzza
autor
30. dub 2009

dobré ráno,šla jsem spát až před půl třetí 😒
ty síly mi vážně nějak ubývaj ☹
dneska jedu na monitor...

jmisa
30. dub 2009

Ahoj.
Luzz, ono to zmáknou 😉

Muž mi včera dovezl nějaké bonbony, což neměl dělat, protože já jak vidím bonbony, tak jsem k nezastavení, takže jsem jich půl pytlíku sežrala. Manža myslel, že jsou to hašlerky, ale chutná to jako pendrek, jenom je to tvrdé jako ty hašlerky. No a já pendrek miluju 😀 😀

Teď šel do práce a já mu říkám, aby mi tu nechal moje prsty. Dala jsem ruku k jeho a dlaň je moje a prsty jako z jeho pracky 😀 😀 Tak se mi smál, trubka 😠 😀

m.e.l
30. dub 2009

jmis, jen si dej do nosu. Ať se má Alex dobře. 😉

luzza
autor
30. dub 2009

jmis 😀

jmisa
30. dub 2009

No moc se nesměj 😀
Než jsem si namazala chleba, šla jsem si ruce ponořit do studena, po mi pod linkou stojí psice a čeká, co mi spadne a s těma cizíma pařátama by mi určitě všechny šunka popadala do její tlamy 😀

A zjistila jsem, že mi i trochu natýkaj nohy, ale není to na pohled vidět, jen jsem to poznala podle toho, že mi po ponožkách zůstal strašně dlouho proužek, no a protože pršelo, tak jsem si musela vzít uzavřený boty a já je mám fakt úzký, trekovky jsem si brát nechtěla, ty mi jsou OK, ale ty polobotky na sucháče jsou takový pevný a tam jsem si říkala - aha, fakt mi trochu natýkaj.
Tak si dneska chci koupit nějaký "plátěnky", včera jsem koukala, že maj všude "číny", to se nosilo za mého dětství, snad víte, co tím myslím, tak si asi koupím, u Deichmanna je maj v akci za 299, to je dobrá cena, a za mateřskou je určo unosím 😀 Akorát nevím jakou barvu, asi červenou 😀

jmisa
30. dub 2009

Mel, to já si zase dala, jenže Alex tam pak metal kozelce, asi mu ta přemíra cukru dala moc energie 😀

m.e.l
30. dub 2009

jmis, já zbaštila kus dortu a s Lukym to ani nehne. 😀

jmisa
30. dub 2009

Mel, třeba je trénovanej 😀
Já sladký nejím, tedy výjimečně, ale jak sežeru bonbony a nebo v Ikea medovník, tak pak v břiše jsou tance 😀

m.e.l
30. dub 2009

No já mívala tanec po čokoládě, ale teď už ne. A ten dort ani moc sladkej nebyl. 😉

jmisa
30. dub 2009

Jinak muž se v tom Německu tak přejedl, že si dneska ani nevzal do práce oběd. To měl strach, aby neměl hlad 😀 😀 Já bych ho tam tedy asi měla, protože to jídlo by mě zabilo. Dostávali takový to echt domácí jídlo - klobásy, několikero druhů masa pečenýho, kyselé zelí atd.

luzza
autor
30. dub 2009

holky
tady je to jak v nějakém pořadu o jídle 😀 😀
a mě je přitom tak blivno 😝

m.e.l
30. dub 2009

luzz, mě je taky blivno, ale na druhou stranu mám furt hlad. 😀

luzza
autor
30. dub 2009

to já normálně taky... 😀
ale dneska je mi fakt blbě 😝
a to chce jet se mnou máma na monitor,prej abych zase někde nespadla,jako minule 😀
tak jsem jí říkala,že nechci doprovod,že stačí,že jsem tam nejtlustší 😅

m.e.l
30. dub 2009

Luzz a to já bych doprovod brala, představa jak zase budu v pondělí funět do nemocnice. . . . 😀

jmisa
30. dub 2009

Já mám zase furt chuť na něco šťavnatýho, prostě bych se užrala ovoce. Taky chodím teď krásně na wecko 😀 😀 Musím mít doma zásobu kompotů, protože občas nastane krize a nemám žádný ovoce (přitom chodím nakupovat ovoce aspoń 3x do týdne), tak hrábnu po kompotu.

luzza
autor
30. dub 2009

mel
no právě,já už jsem dost nápadná i bez doprovodu 😝 😅
jmis
já jsem ulítlá na ty velký sladký pomeranče 😵 😵 😵 😵 musím je mít denně 🙂

m.e.l
30. dub 2009

Já ujíždím na všem co je k jídlu. 😀 Nic jdu zkusit provést složitý manévr - převléci se z noční košile. 😅

jmisa
30. dub 2009

Já mám zase fleky na vršku. Vždy mi pár dní teče mlezivo či co to je, pak to dá pokoj a pak zase, takže dneska jsem ráno vypadala, že jsem v noci něco jedla pokydala si triko 😀

luzza
autor
30. dub 2009

mel
já už vyjímečně jsem,páč jsem byla tak hodná a odvezla jsem dítko do školy...když je to naposled 😉
zítra maj volno a já v pondělí nastupuju...

luzza
autor
30. dub 2009

jmis
tak to mě vyleze kapička jen když to prso zmáčknu...
jinak ani ťuk...

jmisa
30. dub 2009

Luzz, tak to já je asi taky zmáčknu, jak spím na boku v takové stabilizované poloze, jako vyloženě samovolně to neteče. Vždy poznám na kterým boku jsem spala víc, tu stranu mám víc flekatou 😀 😀

luzza
autor
30. dub 2009

jmis
ahá 😅 tak to jo 😉 🙂

luzza
autor
30. dub 2009

holky
já jdu sebou na chvíli bouchnout do postele...
švára si přijde v půl devátý pro motorku (schovává si jí k nám,páč nemá garáž) a v devět jedu na ten monitor...
takže aspoň na chvilinku se natáhnu...
pa pa

artep26
30. dub 2009

Ahojda holky,
tak když to bylo asi 3 min. před koncem 3:4 😠 tak jsem radši usnula 😀 takže ani nevím jak to dopadlo, ale podle toho co psala Bery, tak jsme to už nevyrovnali 😠 😠 😠 no škoda, někdo holt musí prohrát 😒
Jdu se dát do žehlení, ač se mi vůbec ale vůbec nechce, ale nějak se mi to tu hromadí a nemizi 😕
Přeji všem hezký den kočičky 🙂 🙂 🙂
Ať vám dnešní KO dopadnou dobře a chvilkama budu načuhovat 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru