Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
10. kvě 2009

holky
hodila jsem nové foto...doufám,že poslední 😝 😝 (nelekněte se 😔 )

luzza
autor
10. kvě 2009

ahoj kočky
tak já zase opět nespím...
tak aspoň myslím na grej a na melíka,jestli už náhodou nejsou v porodce... 😀
mě celý den pálí žáha,tak zobu jedno rennie za druhým 😝
věci mám snad všechny pobalený od minule 😅 ,tak mi snad nebude nic chybět 😕
doma jsem poklidila (i když to už není ono 😉 )
nemám celý den chuť k jídlu a břicho tvrdne a tvrdne...

luzza
autor
10. kvě 2009

no jsem zvědavá,jestli z toho mýho břicha nevyskočí taky karkulka s babičkou...myslím,že s holkama je tam ještě někdo 😀

m.e.l
11. kvě 2009

Dpbré ranko,
Luzz těším se na tvoje kakulinky. 😀 No já půjdu vzbudit manžu, vysprchuju se a za chvíli podrandíme. Kdo ví jak to zase bude zarvaný.

luzza
autor
11. kvě 2009

melíku
já doufala,že přes noc jedna z vás porodí 😠 a ty tu klidně píšeš 😠 😀

jmisa
11. kvě 2009

Ahoj všem.
Holky, tak ať to dneska v porodce dopadne dle vašich představ.

luzza
autor
11. kvě 2009

holky moje
já se teda loučím (snad už naostro)
budu na vás moc myslet 😉 , Jirka vám sem napíše,jak bude něco nového 😉
a vy mi taky písněte,kdyby někdo porodil 🙂
tak zatím pa pa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

grej
11. kvě 2009

Ahoj holky,
tak noc se docela dala. Chvilku jsem vždycky spala a cvhilku čekala, až přestane bolet břicho. Vzbudilo mě to tak 15x... Nejhroší je, když musím změnit polohu, což musím, protože když dlouho ležím na jednom boku, tak mě pak pěkně bolej kyčle. Ale dá se to.

Břicho bolí furt, asi už ho mám taky namožený z toho, jak se pořád stahuje a roztahuje. Kačka se hejbe, tak jsem ráda. A občas se to vystupní jako včera, ale zatím to není tak hrozný. Tak uvidíme, co z toho bude.

rozhodně nejsem sschponá sednout do auta a jet do práce. A to jsems e těšila, že dnes navštívím Annie... No škoda. Budu se povalovat a uvidíme, co z toho.

Luzz - díky za info. tak to bude ono, kontrakce asi jo, ale naprosto pidi. Holky, já si vůbec nedovedu představit, jak to bude bolet, když to fakt budou pořádný kontrakce. Vždyt už teĎ to bolí naprosto děsně a o nenjsem fakt žádnej hypochodnr, myslím, že mám práh bolestivosti docela vysoko 😅 😅

Luzz - Mel - držím moc palce!! Mě čeká kontrola až ve středu.

jmisa
11. kvě 2009

Grej, to zmákneš, budeš se snažit dýchat jak máš a určo Ti to trochu pomůže, navíc to budou produktivní kontrakce nic planého a ty uvidíš tu odměnu v dálce 😉

PA nám ještě říkala, že je lepší ke konci těhu ležet spíš na tom boku, kde má mimčo zádíčka, což u mě je třeba na pravém.

grej
11. kvě 2009

Díky jmis, snad jo...

Tak to já bych ležela na levým, ale ono je to nějak fuk, co jsem zjistila. To otočení v posteli je nadlidskej výkon a když už se zadaří, tak jsem ráda, že to mám za sebou a že jsem tu polohu vůbec změnila :D

Akoárt jsem si jednou v noci děsně nadávala... Zkoušela jsem si podložit pupek kojícím polštářem a ten druhý konec si dát mezi kolena. Nevím, co mě to pak napadlo, ale najednou jsem ten polštář vyndala a jak mi to břicho spadlo na postel, tak sjsem myslela, že se počůrám :D

jmisa
11. kvě 2009

Ono ta poloha je spíš kvůli mimču, že se nějak líp nastaví k porodu. Ona to popisovala, no já si z toho pro sebe zapamatovala - ležet spíš na pravým 😀 😀

grej
11. kvě 2009

Aha... Mě zas doktor říkal, že poloha taková, že je mimi zádama vlevo, je ta správná poloha na porod. I když ono je to asi jedno, hlavně že je hlavou dolů, no ne? 😉

jmisa
11. kvě 2009

Grej, mimino může být vlevo i vpravo, to je jedno.

m.e.l
11. kvě 2009

Zdar holčiny, tak první část návštěvy Bulovky je za náma. Jelikož se paní doktorce nelíbí můj tlak - docela mi stoupá, tak byl náběr krve a v půl dvanácté si mám na porodní sál přijít pro výsledky. No a podle výsledků a toho co v jednu vyleze na UZ, tak se asi rozhodne a možná dojde k hospitalizaci a vyvolání porodu, mohlo by to totiž případně skončit i císařem, kvůli velikosti plodu a mému tlaku. 😠 Jak bylo celé těhu v pohodě, tak si konec asi pěkně užiju.

macous
11. kvě 2009

Ahoj holky,
tak to tady čtu a koukám, že od pátku to bylo teda fakt drama 😲

Luzzi, držím palečky a věřím, že nám sem Jirka brzy napíše, že jsou holky už na světě 😵 😵
Grej a Melíku, teda holky, vy si to taky slušně užíváte, tak snad už ty vaše prďátka taky brzy vykouknou ven 😵

Melíku, hodně štěstíčka na ty polední výsledky, ať už to máš za sebou, jak to tak sleduju, tak ty poslední týdny jsi si to vážně pěkně užila, ale neboj, sladká odměna se blíží 😉

Míšo, tak mi tady budeme pěkně ještě s Artíkem pospolu ještě nějaký ten týden 🙂
Já jdu na velký utz v pátek, tak jsem zvědavá na váhu, polohu vím, že je mimi hlavičkou dolů, ale na kterou stranu to nevím, sama mám pocit, jakoby bylo čelem dopředu a ne na boku, ale jestli je to možné netuším 😅

m.e.l
11. kvě 2009

Mací, docela krkolomná pozice čelem dopředu. . . 😀

grej
11. kvě 2009

Mel - no jo, musí to být nějak vykoupený. Taky si říkám,ž e když mi bylo celý těhu výborně, tak si asi "užiju" porod 😉

Tak to máš jak já. Taky mi brali krev a čekala jsem na výsledky, jestli to není ta preeklamsie. Tak na jednu stranu držím palce, ať jsi OK a na druhou stranu zas kdyby to nebylo OK, tak máš jasno, že bude LUky brzy venku 😉

pajda
11. kvě 2009

Holky přeposílám vám zprávu od Mel: zůstávám tu, laborka je blbá.
Teď ještě napsala na to, když jsem se jí zeptala co je blbé, jestli Luky nebo ona: Ještě nevím, teprve bude příjem, asi jsem v nepořádku já. Až budu vědět něco víc, tak vám to tady zase napíšu. 😉

jmisa
11. kvě 2009

To bude asi blbá MEL, tedy laborka MEL 😀
Pokud měla tlak furt normální a teď jí začal stoupat, tak ji budou hlídat.

grej
11. kvě 2009

Jojo, to bude ono, jak vyhrožovali mě. Že když stoupá tlak, tak to budou hodně hlídat a kdyžtak rychle vyvolají porod. Ještě že už je Mel v termínu. A jestli půjde na císaře, tak aspoň nebude musest rodit přirozeně takovýho cvalíka!!

Myslíme na ní!

jmisa
11. kvě 2009

No nevím, jestli je císař výhra. Mel je statná žena a mimčo do 4 kil je normální, když čtyřkiláka porodila moje vychrtlá sestra, tak Mel by to zmákla taky a pak ta rekonvalescence je rychlejší než po císaři, kdy má člověk starosti se sebou a ještě zvedat čtyřkilové mimčo.
Radši bych rodila normálně byť třeba s epi.

grej
11. kvě 2009

to je taky fakt. I když - moje kámoška taky nebyla žádná sušinka, malej měl asi 4200 a dlouho se snažila porodit přirozeně, ale nakonec to stejně dopadlo na císaře, protože byl prostě moc velkej...

jmisa
11. kvě 2009

No tak někdy to nejde, taky záleží na hlavičce apod. Ale když tu šance je, tak si myslím, že je to lepší.

macous
11. kvě 2009

Pajdo děkujeme za zprávičku a Melíkovi držím palce, půjdu jí stejně ještě smsknout 🙂

Já Melíkovi přeju normální porod, ale když to nepůjde, tak o nic nejde, hlavně aby byli pak oba v pořádku a to určitě budou 😉

Já mám rýmu jak nikdy, můžu se usmrkat a ukejchat 😠

macous
11. kvě 2009

Grej a co ty, tebe už to bolení přešlo, nebo pořád bojuješ???

zofik
11. kvě 2009

zdravím...myslím na Mel a Luzz....

Grej, mě taky pobolívá břicho.....

peda
11. kvě 2009

Tak nakukuju,jestli tu nějaké další překvápko 🙂
a Melíka si tam už nechali 😒 ale asi je to lepší,bude tam pod kontrolou.
Luzzík se zatím nikomu neozvala?
Grej,takový bolesti?holky,ty si to teda užíváš ☹ mě kyčle vůbec nebolí.
už by měli i pustit Kay s malinkou domů,ne?

Žofíku,macousíku,zdravím 😉

grej
11. kvě 2009

Macous - no je to mnohem lepší než včera, ale to břicho bolí pořád, jen občas mě tam rejpne víc. Takže se to dá vydržet. Když ležím, tak je to docela snesitelný, jak se začnu hejbat, třeba chci jít na záchod, tak to je dost nepříjemný.

Zofík - že bys mě následovala? 😉

Peda - mě kyčle bolí jen občas a to hlavně v noci. Jak ležím dlouho na jednom boku, tak se pak musím otočit. Jinak přes den je to naštěstí dobrý...

macous
11. kvě 2009

Grej, tak to já mám s těma kyčlema už dlouho, jestli si vzpomeneš, tak jsme si tady o tom psaly cca měsíc zpátky s Hanulkou, ale taky to mám jen v noci, tak to ujde 🙂

Melík psala: Tak mám za sebou zátěžový test s oxytocinem. Ted me ubytuji a budou se snažit, abych zitra porodila manželovi k narozeninam. 😉 Jo a mam prášky na tlak.

Pedi - ahojda.
Zofiku - no to to uteklo, za chvilku tady budou samý maminy a skoro žádná těhulka 😀

Holky, tak Luzza se nám taky nehlásí, tak si myslím, že tentokrát ten příjem byl - doufám, však už chuděra ani nespala, to by byla akorát tak pěkně zesláblá k porodu 😅

artep26
11. kvě 2009

Ahoj holky,
jdu vás jen pozdravit, zase mě bacil nějaký bacil ☹
Od rána jsem nevylezla z pelechu, strašně kašlu a je mi tak celkově divně.
Taky mě začal bolet ten spravený zub, takže ráno frčím směr Hořice aby se mi na to podíval.
No prostě otrava.
Mám zprávičku od Hanulky a Luzzy 🙂 🙂 🙂
Luzza jde v 18:30 na císaře, tak jí držte palčáky, jo??
Hanulku pustí na víkend domů, dětičky rostou - mají 1,7 a 1,9 kg. Všichni 3 jsou v pořádku.
Tak já jdu zase zalehnout až něco budu vědět od Luzz tak napíšu.
A koukám Melík je taky v nemocnici, tak jí taky držím palce.
Holky tady to začíná rodit o106 😵 😵 😵
Mějte se a pa pa pa 🙂 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru