Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

zofik
27. kvě 2009

bré ranko, maci mně někdy taky lítá celej břich....určo to bude ok.....

jinak já nic....super že se ochladilo....líp se dejchá....

jmisa
27. kvě 2009

Ahoj všem.

Kay, taky bych si tipla na ty rohlíky. Kamarádka mohla celé kojení jen suchary.

Macous, snědla jsem ho asi 3/4 😀

jmisa
27. kvě 2009

Šoupla jsem pupíka do alba.

luzza
autor
27. kvě 2009

jmis
už jsi aspon trochu těhotná 😀 😀

jmisa
27. kvě 2009

trochu? 😕 😀 😀 😀
z toho profilu to vypadá na větší břicho, ale zepředu to není tak velký a ze zadu to není poznat vůbec 😀 😀

zatím mi o 2 cm vedou obvod přes prsa nad břichem 😀

luzza
autor
27. kvě 2009

holky
zdraví vás artep 🙂
zítra jí vyšetří a rozhodnou se,co bude dál... zda zůstane v nemocnici,nebo půjde dom...
taky jí chtěj ještě dělat test na cukrovku,pro jistotu...

hanulka3112
27. kvě 2009

Luzzi, tak jsi mě předběhla, chtěla jsem napsat, jak se Artep má 😉 tak snad ji pustí domu, ja se uz těším na víkend domů 🙂
Mac, no líto mi ji je taky, skoda ze neumi aspon artikulovat, to bych s ni i vic pokecala, ale semtam napise neco na tel, tak aspon nejaka komunikace, ale myslim, ze v pondeli ji uz pusti a ja si zas budu na nekoho zvykat, ma to i jednu vyhodu, ze si tu muzu skypovat a radit na icq se zvukem nebo mi vcera volal pritel na dobrou noc v 10h včer 😉

luzza
autor
27. kvě 2009

tak my jsme nakojený,holky usínaj a my s jirkou si půjdeme dát něco k snídani 😉 jestli se tu ovšem něco najde 😅 jsme nějaký vyžraný 😝 😀

hanulka3112
27. kvě 2009

Tak u nás se rozpršelo, ale mě to vůbec nevadí 😀 aspon mi není líto, že tu ležím 😀

luzza
autor
27. kvě 2009

u nás je furt hezky 😉
manža šel do krámu,bude vařit k obědu špagety 😀 ,tak si šel nakoupit co potřebuje 😀
holky ještě spinkají...
hanul
už se těším na ty tvoje mimoušky 😵 😵 ještě odpočívej,pak už nebude čas 😀

kay
27. kvě 2009

ahoj kočky,

tak včera večer to Stela propraděla aprokadila, a už bylo dobře.. myslím, že spíš byl problém v tom množství rohlíků než v tom, že byly.. nebyly samozřejmě čerstvé.. já právě jedla jen staré rohlíky, aby malá nebyla nafouklá 😅 a tím jsem jí asi způspbila zácpu.. no teď se druhý den cpu brkaší a řízkama, rohlík jen na snídani jeden, jabko, tak snad už to bude ok..
byli jsme u doktora na ko, malá má prý nádherný přírůstek váhy - 2670g, cca 300g za týden, což je prý vysoký nadprůměr, tak jsme ráda.. napsal nám sab simplex a ještě genciánu, že má prý v puse nějakou moučnivku, nevíte co to je? mám si prý natřít i prsa a bude všechno modrý.. 😀

grej s tím zánětem teda je to hnus, já měla v nemocnici náběh na zánět, teplotu a dost krutě zatvrdlý prsa, po dvou dnech jsem se tam psychicky zhroutila... ☹ je blbý že musíš furt vstávat, ale fakt odstříkávej co můžeš, je to hodně bolestivý že.. drž se..

luzzi no já teď malou skoro uspala.. ale už to není to co bývalo, najíst a spát 😀

artep držím pěsti, ať můžeš domů..

jmisa
27. kvě 2009

No moučnivka jsou takový bílý flíčky. Měla by si tou fialkou natřít všechno, co strká do pusinky.

jmisa
27. kvě 2009

Jsou to vlastně kvasinky, většinou se objevují při oslabení imunity.

Jsem to poslala brzo 😀

kay
27. kvě 2009

miso díky no teď jsme na tokoukala na netu.. to je teda hnus.. to má jako asi ode mě? prý to mám tím pádem i na bradavkách.. ☹ a to jsme jí dudlíka dala asi 2x chudinka moje. smrt dudlíkům.. ale mohla to chytit v té porodce, když ji tam dokrmovali nebo někde plně jinde.. prý je to infekční ☹ moje nervy.. a to jím ten lactobacilus furt.. 😢

hanulka3112
27. kvě 2009

Kayuku, netrap se tím, vím, že to měla malá co chodím za holkama co už po IVFku mají skoro půlroční mimísky a za chvíli se to vyléčilo 😉
Já mám dnes po KTG přišel tam za mnou i pan primář, je to děsný sympaták, chtela bych videt jeho manželku, ale já bych jeho ženou nechtěla být-žárlila bych na něj 😀

kay
27. kvě 2009

hanul díky.. 🙂 no vyplašila jsem se.. kvasinky jsou svině. sama mám zkušenost, dlouhodobou.. ☹ teda Tebe tam chytají pěkně roupy 😀 a co TP? už to nějak řešili?

peda
27. kvě 2009

Ahoj holky 😉

Vy už máte převážně všechny maminkovský radosti 😵 ale čtu,že i pořádný starosti.Kay,ta vodička by měla zabrat,trpí tím hodně dětiček.Je to nepříjemný,já vím.Ale jak je Stelinka maličká,tak je asi náchylnější na každou infekci.A když už máte povolenou nejbližší rodinu na čemendu,tak se u vás asi dvěře netrhnou,co??

Žofí,tak s tebou taky bouřka nic neudělala a pořád jsi v celku? 😅 jsem taky moc ráda,že se ochladilo,včera to byl fakt děs.Mě opravdu hodně otýkají nohy,ale včera ty stálo za to 😠 to jsem myslela,že už mi musí upadnout.

peda
27. kvě 2009

Luuzí,holčičky jsou krásný a moc vám to sluší,jako rodince 😵 😵 jsou úplně stejný?rozeznáš je nějak?
A co to krvácení,je to drobet lepší?

peda
27. kvě 2009

Grej,tak jaká byla dnešní noc?měli jste malou v posteli?a co ten zánět?dáváš si na to tvaroh?
Včera jsem na tebe myslela,hrozně mě začala bolet kyčel,jen levá a střílí mi to do nohy,je to hrozná bolest.Pomohlo ti na to něco?

peda
27. kvě 2009

Musím zase letět,v 5 mám být na veterině s psenkou,je objednaná na operaci,má zánět v zubu,tak bude muset ven.Mám ale strach,je jí už 14 let,snad to nějak zvládne.

Tak se opatruje,maminky i těhulky,papa

jmisa
27. kvě 2009

Kay, taky bych se nsetresovala, dětí to má hodně a lapnout to mohla kdekoli nejen od Tebe. Tak hezky desinfikuj a bude to v pohodě.

Pedo, co inhalační narkoza? Ta je šetrná i pro starší pejsky.

U nás už stojí lednice na místě, hurá, ale zapnout ji můžu až za 4 hodiny, přitom na netu je v návodu za 2 hodiny, ale v tý knížce, co je u lednice jsou hodiny 4. Ještě čekám telefon z Datartu, abych si dohodla odvoz tej starej, protože ji lze odvézt dodatečně, ač mi včera ta pinda na infolince tvrdila, že ne. 😠 Ale řidič mi řekl, že to jde a pak operátor na infu taky.

kay
27. kvě 2009

jmis, gratuluju k lednici 😀 a starou by podle mě odvézt mohli..

pedi, no tak snad bude psík vpohodě, ta narkoza by byla šetrnější jak píše jmisa.. já to s tím povlením vlastně řekla jen svýmu tátovi.. 🙂 nějak na tom nejsem úplně v pohodě, psychicky, jako únava a tak, tak sem ani zatím nikoho nechci.. hlavně ne tchýni.. 😀 a naši stejně nemají furt čas tak co.. nikdo mi nepomáhá jako třeba žehlit nebo tak, tak na ně prdím taky.. 😀 🙄

jmisa
27. kvě 2009

Tak si ji odvezou, ale až za týden. Tak sem stejně musí švára a s manžou ji odnesou ke sklepům a pak si ji z Datartu odnesou od tam.

peda
27. kvě 2009

Jmisko,tak už je lednice,jo?to jsi rychlík,ještě tu pračku,co?to jsou takový výdaje 😒

Kay,mě taky nikdo s ničím nikdy nepomohl.Alespoň nemusíš být někomu vděčná a poslouchat to,jak ti ten či onen pomáhá.Moje mamka se mnou nebyla doma ani jeden den a tchyně,ani nemluvit,malej si do 3 let myslel,že je to jen nějaká teta a ne babičko a i jí teto říkal.Do dneška tam ani jednou nespal a to mu bude 9 let.Naposled jsme jí viděli na vánoce 😅 😕

peda
27. kvě 2009

Psence dělali nejdřív vyšetření srdce a prý by to nezvládla,tak jí to dělali za živa.To bylo něco pro mě,ještě že tam byl se mnou Pavel,já bych to nezvládla,stačilo mi to slyšet za dveřma ☹ .Snad se jí to uzdraví a bude dobrá.Je prý silý kardiak ☹ ale ve 14 letech se není čemu divit.

kay
27. kvě 2009

pedi no tak to máme teda stejně, jen tu tchýni nechci zakřiknout, kdybych ji sem pozvala tak ona nemá míru a slušnost a příště by sem zase hcodila jak chtěla bez pozvání.. to mi za to nestojí.. takže raději taky sama..

ježiš, no tak hlavně jestli s ejí to fakt zlepší.. JKá měla pejska do 16ti let, byl od cca 7 let hluchej a zuby měl teda děsný, takže vím o čem mluvíš.. chuděra..

peda
27. kvě 2009

Kay,tak to u nás nehrozí,že by sem chodila 😀 😀 je pořád zalezlá doma.

Psenka je taky nahluchlá,a měla zánet v zubu a kámen,od toho zubu jí to prorazilo na tvář a má tam úplně díru do tváře,no hrůza,no ☹ já jsem hroznej cíťa,tohle je něco pro mě 😔

jmisa
27. kvě 2009

Pedo, když něco nefunguje, tak i taková váha jako já je rychlík 😀

grej
27. kvě 2009

Ahoj holky,

tak už je mi mnohem lépe. Antibiotika asi zabraly. Už ani nemám horečku, takže je všechno mnohem snesitelnější. Kačka začala hrozně moc pít, takže mi od mlíka i hodně pomáhá, takže ani prso už nebolí. Z toho bolavýho dokonce pije dvakrát během jednoho kojení. Je to neuvěřitelný. Nejdřív tak deset minut z bolavýho, potom krkneme. Za dalších tak pět minut si zas začne cucat prsty, takže dostane z druhýho prsa a pak zas z prvního 🙂
Už ani neodstříkávám, páč ze mě pak stejně nic nejde...

Chvíli jsem přemýšlela, že bychom koupili elektrickou odsávačku, protože s tou manuální je to vopruz, ale když jsem viděla tu cenu, tak jsem to rychle zavrhla... Ale objevili jsme takvoý super gelový polštářky přímo na prsa, jen maj dírku na bradavku a daj se chladit i zahřát a jsou až jako do podpaždí, takže do těch jdu určitě. Před kojením vždycky nahřejvám a po kojení chladím, tak to bude super. Já mám teda gelový takový čtverce, ale tohle bude určo lepší.

Ahoj Peda, na ty kyčle mi nic nepomohlo. Jen častěji v posteli střídat polohy. Jinak nic... Zase se mi to teď vrátilo. Jak je malá v posteli s náma, tak ležím a ani se nehnu a pak to zas bolí 😉

Jinak v noci jsme měli malou zas u sebe, zase spala super, vzbudila se asi jen dvakrát. POhoda. Už je mi mnohem líp. V pondělí jsem tu krizi měla určitě hlavně z toho nevyspání. Teď jsem sice unavená, ale už to není na hroucení. Tvaroh jsem zakoupila až dnes,ale nestíhám si ho dávat. Když malá usne, tak se snažím něco udělat, prát a tak, takže to zkusím až večer, až přijde manža z práce.

Dnes jsme byli poprvé kočárkovat, stavila se tu moje mamka, takže jsme jely na nákup a pak na projížĎku a bylo to moc příjemný 🙂 Jestli to jetě stihnu, tak vám sem hodím pár nových foto. Kdyby ne, tak až ítra...

Kay - to teda přibíráte jako diví🙂 My za týden přibraly 130g a vyrostly o 2 cm. Obávám se, že malá bude velká po tátovi. Má neuvěřitelně velký ťapky a dlouhý prsty 🙂

luzza
autor
27. kvě 2009

grej
tak to jsem ráda,že ti je líp 🙂
pedíku
holky jsou hodně odlišný,takže není problém je rozeznat 😀
krvácím bohužel pořád 😔 ,ale už piju kontryhel (je to teda hnus 😝 😝 )
kay
já holkám dávám dudlíky 😨 😕 ,občas je to uklidní,podudají si a usnou...pak jim vypadne...
jinak jste teda fakt krásně přibrali 😅 😅 😅 to vám závidím... my jdem na KO až v pátek,tak doufám,že taky něco naberem 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru