Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
23. bře 2009

Kay, mám lehátko do vany. Viz album. . . .
Jo a dala jsem na chvíli do alba fotky, když jsem byla mimčo. 😀 https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

luzza
autor
23. bře 2009

kay
my máme pěnové lehátko 😉 (a artík taky)

kay
23. bře 2009

no a máš to jako do velké vany, nebo to budeš používat i do té vaničky? jsme z toho trochu zmatená..

kay
23. bře 2009

luzzi díky, už zase chytám paniku 😀

luzza
autor
23. bře 2009

hanulko
a na kolik tě vyšly ty chůvičky??

luzza
autor
23. bře 2009

kay
to pěnový se ti vejde i do malé vaničky 😉 (už jsem to testovala i u kamarádky 🙂 ) je to bájo 😅
malej byl na tý teplý houbičce jak v mechu 😵

luzza
autor
23. bře 2009

artíku
hezký overálky 😵 😵 😵
jani
taky nemůžu ležet na zádech,mám pocit že umřu...takovej hnusnej stav 😝
takže se stěhuju z boku na bok a bolej mě od toho žebra a kyčle 😅
a pak se divíte,že mám problémy se spánkem a straším tu tak brzy ráno 😀

jmisa
23. bře 2009

Spaní - používám kojopolštář, bez něj se nevyspím, spím hlavně na pravém boku, je to pro mě pohodlnější, asi potřebuju prostor pro srdce 😀 Takže spí kojopolštář, já, psice a pak to uzavírá muž 😀

Noční košile - do porodky si koupím obyč rozepínací od asiatů, ale vytáhnu je jen v případě nouze, že by se hodně rodilo a neměli dost eráru, pak je tam rovnou vyhodím, doma v nich stejně spát nebudu.

Monitor - my ho koupíme, asi zbytečnost, ale budu ho mít pro jistotu, jinak bych furt hlídala mimčo a nevyspala se ani tu trochu, co dovolí.

Chůvičky - kupovat nebudem, v našem bytě není třeba. Jinak jsem viděla pořed a asi jsou spíš lepší digitální než analogové. Ale mají různá omezení - moc stromů, moc domů, moc sádrokartonu..... Byl k tomu rozhovor v Sama doma.

Koupání - budeme mít kyblík.

anitta
23. bře 2009

ahojky lehátko mám taky pěnové je měkoučké ale vždy na nej hodím ještě plínku

jinak manža u porodu chce být a já jsme moc ráda zažila jsem už několik operací nebo nepříjemných vyšetření a vím že bych byla štastná kdyby mě držel za ruku . když budu mít císař tak při epi nebo spinalu tam být může se mnou ale při celkové jasně ne což by bylo i dost zbytečné.

kay
23. bře 2009

holky no já topěnové právě nevím, kdyžto nasáknetu vodu, nebude to blbě vysychat a plesnivět pak?

no takchůvičky my míít musíme, mámebarák jak rkáva a zahradu k tomu,je to nezbytnost. Asi je to jednojeslti budou digi nebo analog, jen třisousedící domy budou mít/mají miminka, tak nevím jestli se to můžebít i takhle na dálku..

anitt,jo přesněvím o čem mluvíš.. a byl i u ET, takže na nějaké choulostivosti už moc nehrajeme.. když nebude u porodu koukat přímo mezi nohy tak tak budepodle mě hodně co platný 🙂 apsoň na nějký držení ruky,to pomáhá asi nejvíc..

m.e.l
23. bře 2009

No mě by manža maximálně pomohl tím, že by se tam složil a já přestala myslet na bolest a myslela na něj jak ho křísí. . . Ne děkuji, radši sama. Nechci aby mě viděl jak trpím, špatně by to snášel.

jmisa
23. bře 2009
anitta
23. bře 2009

ty naše chůvy jsou ok mně teda stačí když dobře slyším po bytě ven s nima asi chodit nebudu 😀
ale už jsme je zkoušeli a jsou super máme hodně velký byt tak abych mohla vařit a být v klidu fakt je slyšet vše hodně dobře

m.e.l
23. bře 2009

No já vlasně chci chůvičku abych Lukyho slyšela z dětského pokoje do kuchyně, i když myslím, že když spustí řev, tak ho uslyším i bez chůvičky. 😀 No a pak abych ho slyšela až budu spát v ložnici a on v pokojíku. Ale to stejnak budeme mít otevřené dveře do ložnice a pokoje, jsou hned vedle sebe.

kay
23. bře 2009

holky tak už jsme to nevydržela a dala jsem prát první pračku s plínama a nějakýma věcma od mamky.. 🙂

m.e.l
23. bře 2009

kay, tak příjemnou zábavu. Mě stačilo, že jsem ty plíny (vyprané a vyžehlené od mamky) naskládala do skříně a měla jsem toho tak akorát. 😅 😔

kay
23. bře 2009

meli no já to dneskauž jen pověsím, a když to budezítra suché tak něco požehlím, ať toho nemám moc najednou.. to by s emi pak do toho nechtělo.. ☹

a už jsem se vyprdla na miminkovský věci a jdu si hledat na netu nějaký mininotebook, abych neseděla furt u stolu s pc.. ☹ už mi to fakt nedělá dobře.. aabych mohla mít MNT i v porodce a pak na zahradě a furt budeme prndat 😀

luzza
autor
23. bře 2009

kay
tak tomu říkám konečně dobrý nápad 😉 😀 😀 😀 😀

macous
23. bře 2009

Ahoj holky,
teda dočítám min. půl hodiny, to to frčí 😵

Já byla dneska celý den v trapu. Přitáhla jsem si od švagrový 4 obr pytle s oblečením 0-3 měs. tak si budu přebírat, je to po třech dětech a jsou tam prý celé sestavičky, které dostávala jako dárky a kolikrát to děti neměli ani na sobě, protože to kamarádky neodhadly - buď počasí nebo velikostně. Tak co vyberu, tak určitě nafotím do albíčka. Chci si taky nakoupit nějaké nové věcičky, abych nebyla ošizená 😀

Jinak, chůvičky kupovat budeme a asi i monitor dechu, prcek bude spát nahoře někdy i přes den a já třeba dole vařit nebo sedět na zahradě, tak je to docela nutnost 😅 a košile nějaké letní pořídím, rozepínací, určo je užiju i pak doma 😉

hanulka3112
23. bře 2009

Luzzi, já ty chůvičky sehnala za 1.300,- ale o fous mi utekly na bazaru za 1.100,- ale vím, že jsem je viděla 1.500,- a výše dokonce skoro za 2.000,- 😲 ono to chce vždy trochu pohledat, já si vždy něco najdu a pak zadám jen ten název a všude možně hledám 😉 hodila jsem do alba můj dnešní výtvor dělala jsem obrázek- na starý rámeček jsem nalepila borduru co mi zbyla a vytiskla jsem si na fotopapír medvídka pů 😉 🙂

luzza
autor
23. bře 2009

hanulko
chůvičky budem potřebovat určitě... chcem pověřit s koupí bráchu 😉 😉 jen mu musíme poslat odkaz o co máme zájem... nechci nic zbytečně drahýho,ale zároveň nechci žádný hluchý polochůvy 😅 😀 😀 😀 za pár kaček...

luzza
autor
23. bře 2009

holky,já jsem zase tak nastydlá,že to není možný... ☹
jdu žehlit...aspoň se trochu napařím 😀

artep26
23. bře 2009

Ahojda holky,
ani nedočítám, teď jsme dorazili z HK, máme ještě psát úkoly, tak jen ve zkratce.
Prof. Eliáš moc velký sympaťák, bohužel nikdo jiný než já neměl tu čest prďolky vidět.
Obě bublinky jsou OK, viděla jsem mozky, srdíčka, pusinky, očička, prstíčky ... no prostě krása.
Áčko je větší, odpovídá 23tt, má ca 20 cm, je hlavičkou dolů, placenta na zadní straně.
Béčko je o fous menší, odpovídá 22tt, má ca 19 cm, je napříč hlavičkou doleva, mám ho až pod žebry (tak proto se nemůžu nic moc ohnout a manža mi obléká ponožky, páč mám vždy namále, že vrhnu 😀 ), placenta na přední straně.
Až bude v baráčku klid, tak si váš v klidu dočtu, hodím krásné fotečky do albíčka 🙂 🙂 🙂
Výsledky amnio bohužel nemám, takže počkám svorně do té středy, ale dle pana doktora je vše OK a miminka se mu moc libila. 😵 😵 😵

hanulka3112
23. bře 2009

Artep, tak super hlavně, že je vše v pořádku a toho amnia se taky dočkáš 😉 🙂 už se těším na fotečky 😵

hanulka3112
23. bře 2009

Luzzi, no právě, že jsme ty chůvičky testovali a šlo to fakt na hodně daleko, já je využiju teda moc, hlavně v létě, když třeba budeme grilovat venku na terase, tak ať vím, že mimísci jsou v pořádku 🙂

macous
23. bře 2009

Artepí, to je prima, že jsou mimi v pořádku, ve středu to bude taky určitě dobrý výsledek 😵

Hanulko, tak je u nás stejný, plánuju, že budu třeba pod altánkem nebo u bazénu a mimi bude spinkat doma, tak abych ho slyšela.... sranda bude, jak až se narodí, tak se od nich určo nebudeme chtít prvních pár týdnů ani hnout 😀 😀 😀 jsem na sebe zvědavá, si to teďka maluju a pak to bude určitě všechno jinak.

Jo a mimochodem z těch věcí od švagrové jsem fakt téměř nic nevybrala 😒 no nevadí, alespoň si užiju nakupování, stejně jsem to tak radši chtěla a těším se na to moc a moc 😀 😀

luzza
autor
24. bře 2009

dobré ránko ivfky 🙂
u nás je zase vrstva sněhu 😨 😝
a vypadá to,že manža dostal ode mě rýmu 🤐 tak to zas bude něco 😝

luzza
autor
24. bře 2009

artíku
to mám radost,že jsou prďousci v pořádku 😵 😵 😲 😲 tak se moc těším na fotečky 😉
hanul
já je potřebuju ze stejných důvodů... 😉 bude léto a budem hodně venku na zahradě...a to samozřejmě i večer u grilu 😅 😀 ,takže musím mít jistotu,že holky uslyším 😉 tak snad něco vyberem 😉

luzza
autor
24. bře 2009

jinak
včera jsme vyfotili moje břicho 🤐 🤐
tak se nelekejte,je fakt šílený 😔

luzza
autor
24. bře 2009

artíku
tak jsem zkoukla fotečky 😵 😵 😵
bublinky jsou fotogenický 😉 😀 😀
moc hezké 😉 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru