Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
27. čer 2009

mel
my baby calm používáme a co jsme zvýšili počet kapiček na 15,tak nebyla žádná větší kolika!!!!
a to bylo před tím každý večer... takže paráda 🙂 moc doporučuju 😵 mě je poradila kay

m.e.l
27. čer 2009

Vím, že je poradila kay, akorát nevím jak odpočítáváš 15 kapek. Já něco vždycky naberu do kapátka a to mu vrazím do pusy. 😵

luzza
autor
27. čer 2009

ZPRÁVA OD JMIS 🙂 😉
ALEX SE EMBRYOLOGŮM POVEDL 😀 SAJE JAKO BLÁZEN,TAK SNAD NĚCO VYTÁHNE,PROTOŽE HLAD NEMÁ,NEDOKRMUJEM.A JINAK SPÍ,NEPLÁČE 🙂

m.e.l
27. čer 2009

Pozdravuj jmis, to je dobře že Alex dobře saje a spinká. Bude dělat jen samou radost. 😵 😵

luzza
autor
27. čer 2009

ježiš melíku ten je šikovnej 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

kay
27. čer 2009

ahoj holky,

tak já mám pocit že u nás horší a horší.. Stela v noci vstává furt stejně, tzn ccs po dvou hodinách se začne budit, tak jsem vzhůru a přemlouvám ji ještě aspoň půl hodiny.. .-(
s koníkováním jsme na tom docela dobře jen když pase na mě, na dece na to peče a převalí se na bok :-/
a poseldní dobouji asi hodně bolí břicho protože se vzteká i u kojení, už to začíná být noční můra, včera jsme měla pocit, že už do n leju jen nějaký kapky furt.. tak aby ji pak nebolelo břicho už jen z těch kapek.. 🙄
díky tomu se úsměvy spíš nekonají. a já už jsem trochu zdrblá. jediná pozitivní zpráva, že jsme se snad na chvilku za díky fialovýmu hnusu zbavily té moučnivky.

mel, kapátkem si nakapu určený počet kapek na lžičku a tou je dám Stele do pusy.. 😅

alex je noc roztomilý, fakt se povedl, moc pozdravuju 🙂

luzza
autor
27. čer 2009

ahoj holky
dnes jsme měli rodinou grilovačku...
teprve teď všichni odjeli...
jsem úplně zničená ☹ ☹ 😝 😝
nejraději bych sebou flákla...

kay
27. čer 2009

luzzi a co Ti brání? utíkej spát 🙂 úklid počká na zítřek a holky budou chtít krmit určitě bez ohledu na Tvou únavu 😀

já právě objednala věci za cca 2tis 😅 a zítra pokud se donutím vstát a vypravit nás, tak pojedeme s M. na výlet do Hradce Králové.. snad to přežijeme.. 😀 😅

luzza
autor
28. čer 2009

dobré ránko 🙂
holky byly ke mě v noci milosrdný a docela pěkně spaly 😉 jinak nevím,jak bych to zvládla 😅 ten včerejšek mě úplně zničil...manžel naštěstí večer všechno uklidil skoro sám

kay
tak si výlet pěkně užijte a ještě si tam něco pěknýho kupte 😉 😀

hanulka3112
28. čer 2009

Ahojky holky nějak nestíhám, malí jsou sice zlatí až na pár slabších chvilek, ale jinak popapají a hned usnou a spítak kolem 3-4h a já furt dělám nějaké pořádky a tak se tu ani nedostanu, ale už tu budu mít snad vše v richtiku, tak tu budu chodit častěji až teď jsem letmo dočetla, že Jmis je už mamča, tak gratulujuuuuuu 🙂 🙂 🙂 jinak u nás furt hnusně, včera zase bouřky úplné proudy vody až jsem měla strach, že to bude zase hrůza.Spodní soused má furt preventivně před barákem pytle s pískem 😅 malí teď pěkně spinkají už od půl 3 tak čekám až se začnou budit a půjdeme se vykoupat 🙂 musím udělat zase nějaké nové fotečky at je sem můžu hodit, no nic jdu se natáhnout a zítra snad dočtu zbytek 😉

jankatr
28. čer 2009

Teda Hanulko - ty s těma svejma těhu týdnama budeš za chvíli jak slonice 😀 😀 😀 - co kdybys už zaktualizovala nastavení 😉 😅

grej
28. čer 2009

Ahoj, tak se mi právě konečně uřvalo dítě.

Dneska toho mám fakt plný brejle. Ráno se vzbudila ve čtyři a od té doby byla vzhůru do hodinu. Pokaždé jsem jí kojila, takž epočítajte, že vlastně spala půl hodiny a pak znova vzhůru. Pak mi teda usnula po kojení v deset ráno a spala do půl jedné. A od té doby nic. Buď jí nebo řve.

Moje prsa už nejsou prsa, ale totálně vycucaný pytle s neuvěřitelně bsolavýma bradavkama. Mazala jsem batrafen, tak už to nekrvácí,ale bolí to příšerně.Ahoj, tak se mi právě konečně uřvalo dítě.

Dneska toho mám fakt plný brejle. Ráno se vzbudila ve čtyři a od té doby byla vzhůru do hodinu. Pokaždé jsem jí kojila, takž epočítajte, že vlastně spala půl hodiny a pak znova vzhůru. Pak mi teda usnula po kojení v deset ráno a spala do půl jedné. A od té doby nic. Buď jí nebo řve.

Moje prsa už nejsou prsa, ale totálně vycucaný pytle s neuvěřitelně bsolavýma bradavkama. Mazala jsem batrafen, tak už to nekrvácí,ale bolí to příšerně.Mám to prostě děsně podrážděný, růžový a ani si to nestihne odpočinout, protože nestíhám odstříkávat. Objednala jsem si už elekrickou odsavačku tak doufám, že s ní to bude třeba odsávat rychleji a malou budu moct nechat třeba deset minut řvát., S tou manuální mi jedno prso trvá přes půl hodiny, což fakt časově nezvládám

Jdu dělat nutrilon. Na to, že mi vycucala obě prsa a řve dál hlady je to děs. Přitom včera jsem odstříkávala a v jednom prsu bylo 80. Takže i kdybych měla v obou 100, tak to znamená, že na jedno jídlo vypije 200 mlíka (protože stovku nutrilonu dá po kojení s přehledem).

Už zas řve.tak já jdu dát ten nutrilon. snad po něm aspoń na dvě hodiny usne.

jankatr
28. čer 2009

teda Grej - je mi tě upřímně líto... nedovedu si to ani představit... 😒

grej
28. čer 2009

Tak po nutrilonu usnula, ale zkusmo jsem jí dala do postýlky /to jsem ale debil/ a už je zas vzrůru. Asi je to na ní moc tvrdý. jinak si to nedovedu vysvětlit. jakmile jí tam položím, tak je do dvou minut vzhůru. přizom v košíku nebo v kočáře spí, když už spí... takže jí má na ruce a doufám, že zabere. a pak už nebudu blbnout a jde k nám do postele 😀

koukám, že sjem to zkopčila blbě. psala jsem i holkám na babinec, tak jsem to sem zkopírovala...

no, jani, kdyby mi to někdo vyprávěl, tak ho taky lituju 😀

luzza
autor
28. čer 2009

ahoj holky 🙂
my měly dneska zase návštěvní den,ale bylo to fajn 🙂 , byla u nás moje nej kamarádka s manželem a synkem...bylo hezky,takže jsme byly s holkama venku na zahradě a grilovali jsme 🙂
no a dnes večer jsem doháněla všechnu práci za víkend 😝 praní,žehlení,úklid 😝 😝 😝
jdem teprve zalést do pelechu...
doufejme,že holky ještě vydrží chrnět...včera měly hlad už o půlnoci 😝 😉 🙂

luzza
autor
28. čer 2009

jinak psala JMIS!!!
TAK TU LEŽÍM S PRSAMA VENKU.PŘED KOJENÍM TEPLÝ RUČNÍK,PO KOJENÍ UŽ JE STUDENÝ,K TOMU PARALEN A ČEKÁM NA ZÁZRAK.PRÝ TO ZABERE A DO DVOU DNŮ SE PŘIZPŮSOBÍ.KLIKA,ŽE ZÍTRA JDEME DOMŮ. 🙂 🙂

luzza
autor
28. čer 2009

takže zítra nám přifrčí jmis s alexem 😵 😵 😵 😵

m.e.l
29. čer 2009

Bré ranko? 😕
Prý 4+3 hodiny spánku mi musí stačit. Nic se nemá přehánět - né musím Lukyho pochválit, od sedmi do čtvrt na jednu, po jídle si tam chvilku povídal a občas vyjeknul a další papu ve čtyři - za chvíli mě asi sní. No a teď už spát odmítl, i když slyším najednou ticho, tak asi půjdu zkusit hodit nějaký ten veršíček.
Jé jmis dneska přifrčí s Alexem, to je dobře.
Grej - nemá ona Kačka tvoje prso jako dudlík? Divný, že dá stovku nutrilonu po kojení ani neví jak. 😲 I Luky má se stovkou někdy problém, za to v noci vyžahnul 130 s přehledem.
Jdu do postýlky. 😵

luzza
autor
29. čer 2009

dobré ránko
tak my kojily poprvé až ve 3!!! 😨 😨 😨 😨 😅 ale prsa už my mohly prasknout 😝 😝
pak nemohly holky zabrat,tak asi 3/4 hodiny střídavě békaly nebo nahlas funěly a kroutily se...
teď čekám,kdy se vzbuděj 😅 😅 ale už tam vydávaj nějaký zvuky...jakoby tlačily 😀 😀
takže za dnešek mají pochvalu,včera tak zlatý nebyly...
🙂

m.e.l
29. čer 2009

Luzz, no Luky mi tradičně zatlačil u flašky. Si vždycky vzpomenu jak v porodce, že máme přebalovat před jídlem. . . Hm, tak já před i po jídle, protože ho těžko posakrovanýho nechám do dalšího jídla, že? 😕

luzza
autor
29. čer 2009

grej
když ona totiž kačka odpočívá,i když pije!!!! na to pozor!! ty si myslíš,jak málo spí,ale ona spí vlastně hodně,pokaždé,když cumlá prso... je to jako by spala s dudlíkem... myslím,že má mel pravdu-ona už prostě bez prsíčka nechce být 😅 je na něm závislá... budeš muset něco změnit 😕 😕
měla by ses poradit s laktační poradkyní! 😅
my dostaly při odchodu z porodnice tel. číslo,kam je možný volat a poradit se... jestli jste nic takovýho nedostali,můžu ti poslat tohle číslo a normálně si tam zavoláš 😅 😅 😅
kamarádky maminky tu linku využívaj hodně a vždycky dobře pochodily..tak nechceš to zkusit???????
já tě fakt moc lituju 😢 😢 😢 takhle si to miminečko ani nevychutnáš 😢 😢 😢 a při tom taková KRÁSNÁ holčinka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

macous
29. čer 2009

Ahoj holky,
tak dneska nám dorazí Míša s Alexem domů 🙂 je opravdu kouzelné miminko, takovej roztomilej 😀
Melíku - Luky krásně pase koníky, to se mu upřít rozhodně nemůže 😉
Grej - chjo, to si teda s těma prsama užíváš a ještě mě napadlo, jestli nemáš třeba slabší mlíčko, že malá tak pije..... ale spíš to bude, jak píšou holky 😖 každopádně držím palec, aby to bylo už brzy lepší 😉
Luzzi, teda ty si taky užíváš - samá grilovačka a s dvojčátkama, to je úplná pohádka 😀 😀 😀
Zdraví i ostatní maminky 😵

Holky, mě od rána začalo pobolívat v krku - píchá mě trošku na levé mandly 😠 tak snad se to v nic horšího nerozjede 😖
Jinak u nás hlásím sluníčko, ale děsný dusno - klasika 😅

m.e.l
29. čer 2009

Mací, třeba to bolení v krku bude z tohohle pitomého počasí. Je to na palici, sice teplo, ale dusno. Včera jsem myslela, že se v autě uvařím. 😒 A jen u sundání prádla jsem v poslední době spocená jak prase, což pak ještě žehlení. 😠

jmisa
29. čer 2009

Ahoj, jsme doma (z výletu 😀).
Alex chrní, manžel taky a psice taky. Až muž vypadne na nákup, dám snad nějakou fotku. Aby neřekl, že hned sedím u PC 😀 Navíc, musím malýho nakojit, aby mi nerupla prsa, on furt chrní, tedy hlavně chrní dlouho v kuse. 😔

andreasek82
29. čer 2009

miso mam te! ahooj!
😉 🙂

m.e.l
29. čer 2009

jmis, buď ráda že Alex hezky spinká. Ještě jednou gratulace a koukej změnit svůj pas, ať pak nejsi jak Hanulka, která si hraje na slonici. 😉

imiska24
29. čer 2009

Ahoj Jmiso,veliká gratulace k Alexovi.
Tak vidíš že to bylo rychlý,a to sisn dělala srandu že budeš přenášet 😀

m.e.l
29. čer 2009

Pajdi, kočárem neprojedu pomalu ani čekárnou. Ale ordinace je jako by v rodinném domku, kam kromě ženských, které jdou do této ordinace nikdo nechodí, takže nemám strach, a snad to P. stihne.

m.e.l
29. čer 2009

No a já píšu kam nemám. . . 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru