Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

musilka
29. čer 2009

holky prosím vás dotaz. Jsem 14. den po KETu a hodnotu hcg mám 202. Není to moc málo ? 😒

jankatr
29. čer 2009

http://www.snazilky2008.estranky.cz/clanky/vse-... Musilko jukni sem - já myslím že je to v pohodě 😉

musilka
29. čer 2009

snad je to v pořádku no jsem dneska 4 tt a 3 dny tak uvidíme jak to popoleze za tejden. Ale mám strach 😖 😅

luzza
autor
29. čer 2009

ZPRÁVA OD ARTEP!!!!!!!!!! 🙂 🙂
NEMĚLA JSEM ČAS NA MK,JEZDILA JSEM DVAKRÁT DENNĚ DO HK NA KOJENÍ A S MLÍKEM.ODE DNEŠKA JSEM V NEMOCNICI S NIMA,KOJIME A PRIBÝVÁME.OBA MAJÍ 2 KG.POZDRAVUJ HOLKY,ZE NA VŠECHNY MOC MYSLÍM,JAK VÁLČÍ. 🙂 🙂

luzza
autor
29. čer 2009

musil
ta hodnota je ok 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

hanulka3112
29. čer 2009

Ahojky Holky, tak konečně jsem vás dočetla 😉 teda vidím, že některé si teda užíváte Grej Kay musím zaklepat, malí jsou fakt zlatí budí se co 3h a někdy i po 4 a vyjímečně po 5h (ťuk, ťuk, ťuk)
Psala mi Artepka, že Vás mám pozdravovat a že je ode dneška s malýma v nemocnici a mají už 2kg.
My se byli dnes převážit a máme už přes 2,5kg takže se jdeme konečně ve středu očkovat, jinak jsem dnes konečně vytáhla kočár na vyjížďku, ale jen na chvíli, bo se tu zase hnala nějaká průtrž mračen 😅 malí spali jak zabití, tak jsem je do postýlek odnesla v taškách z kočárku 😀 teď spí už od půl 5, tak jsem si udělala chvilku na vás 😉
Luzzi budu moc myslet na Elišku, hlavně ať už to má za sebou a bude zase pohoda, jinak ty grilovačky ti teda závidím, u nás je furt počasí pod psa, tak snad tento víkend a v neděli se chci jít podívat na pouť tady nedaleko, je to vyhlášená pouť tak snad vyjde počasí 😉 🙂

luzza
autor
29. čer 2009

ahoj všem 🙂
dopoledne mi nešel MK 😠 a odpoledne jsme ztrávili venku a u našich...
zítra jedeme na kontrolu s kyčlema a s eliškou na tu dětskou chíru...

hanulka3112
29. čer 2009

Luzzi, tak jsme to napsaly obě zprávu od Artepky 😀 jsou to teda macci na to o kolik se narodili dřív 🙂

hanulka3112
29. čer 2009

Jo a už jsem si změnila údaje v pase, bo jsem teda už přenášela 😀 😀 😀

m.e.l
29. čer 2009

Hanulko koukám, že už si nehraješ na slonici. 😉

luzza
autor
29. čer 2009

HANUL
NO KONEČNĚ 😀 😀 😀

luzza
autor
29. čer 2009

mací
laktační poradkyně tvrdí : NEEXISTUJE TERMÍN SLABÉ NEBO HLADOVÉ MLÉKO...
takže tím to určitě není...je to jen pověra 😉

hanulka3112
29. čer 2009

Jo holky chtěla jsem se zeptat musí se děti přihlásit k trvalému pobytu nebo to udělají nějak automatisky 😅 😕 já vůbec nevím 😅

luzza
autor
29. čer 2009

hanul
já jsem děti nikam nikam nepřihlašovala 😕 😕 tak je to asi automaticky podle rodičů 😉

hanulka3112
29. čer 2009

Mel, no to bych teda byla slonice 😀 asi by mi to už zlomilo záda 😀 jo holčina co se mnou ležela týden v nemocnici, taky kvůli zkrácenému čípku měla teda už na tu dobu dost velké mimčo a termín měla jako já 26.6. tak je ještě stále 2v1 tak jsem zvědavá co to bude za slůně to malé 😅 😀 aspoň jsem si udělala kámošky mezi místními 😉 🙂

kay
29. čer 2009

ahoj holky,

takže shrnutí.. včera výlert ok, malá spala skoro furt, akorát jsme 3x v autě kojila (ne za jízdy 😀) ale asi jak byla furt skrčená v autosedajdě, tak ji v noci docela trápilo bříško, tak jsme toho moc nenapsala.. stihli jsme i návštěvu u tchýně 😒 když začla drndat kočár, tak jsme ji chtlěa říct a´t ot nedělá, že to malá nemá ráda, ale udržela jsem se.. 🙂 dneska je ospalé počasí tak spinká taky dobře..

velká novinka - už se usmívá pokaždé když ji budím nebo když na ni mluvím, dám fota do albíka 😀 jsme šťastná, už jsem si myslela že to nikdy nepřijde..

luzzi - taky si myslím, že v mlíku není rozdíl, kamarádka kojila dvě deěti pokaždé z obou prsou a v pohodě, a já kojím taky z obou a Stela přibívá a stolici má ukázkový žlutý vajíčka..

hanulko, trvalý pobyt mají mimča dle matky automaticky.. 🙂

miso - ještě jednou velká gratulace a těším se na fotečky 🙂 😵

grej
29. čer 2009

Ahoj holky,

Luzz - jedný poradkyni už jsem volala a řekla, že je vše OK, podle toho co jí říkám. I Mudr souhlasí. Prosstě prý chce dohnat tu velikost nebo co... ae číslo mi poslat můžeš, uvidíme.

Kačka dneska sice celý den docela spala, protože jsme byly na výletě a v autě a na návštěvách ona skoro vždycky spí, ale jen jsme dorazily domů, tak má zase hysteráky.

Navíc už mám zase zánět. Horečka 39,4, bolí mě neuvěřátelnhě celé tělo, prasa i bradavky. Kačce je šest týdnů a já už mám zánět potřetí. Přitom nechápu z čegho. Poprvé ano, to byla malá a nedokázala si to všechno vytáhnout a já prostě nestíhám po kojení odstříkávat, když nespí. Ale z čeho mám tenhle třetí? Pije tak, že jí dávám z jednoho prsa, krk, z druhého prsa, krk a pak ještě stovku nutrilonu. A fakt kontroluju, že pak z toho prsa už nic neteče... Mačkám to a nic...

Je mi příšerně, vůbec nevím, jak přežiju noc. Ještě že jdu zítra na konrolu po šestinedělí.

Kouila jsem si elektrickou odsavačku, třeba to s ní půjde lípl rptoože mě obyčejně trvá tak přes půl hodiny než vysaju jedno prso a to já si prostě nemůžu dovolit. Snad ta odsavačka zítra nebo pozítří přijde

Dnes v oci bych potřebovala jen spát a aby manža krmil, jenže to mlíko musím dostat ven, takže to bude příšerný.

A to jsem si zrovna libovala, jak je mi po fyzické stránce už dobře ☹

jankatr
29. čer 2009

Luzzi- ale přece se říká že je takový to přední mlíko - co není tak hustý a pak to zadní co je spíš na hlad než na žízeň - takže si myslím že když někdo mluví o slabým mlíku tak je to o tom že mimčo vytáhne jen to přední a to zadní už ne - protože to už dá víc zabrat. aspoň tak nějak to chápu

kay
29. čer 2009

grej, teda to je mi moc líto, že máš zase zánět.. zkus to nějak probrat s doktorkou, jestli to nemůže být naopak i z toho že Tě Kačka tak vysává... ☹

macous
29. čer 2009

Grej - to je už teda opravdu neuvěřitelný, 3x zánět ☹ ☹ Třeba máš citlivější prsa a jak ti je malá pořád cumlá, tak se ti dělá zánět, ale je fakt, že tomu prd rozumím, uvidíš, co poví zítra Dr. a nenech se odbít 😖

Jinak švagrová vždycky před kojením trochu odsávala, aby mimi zbyly síly i na to zadní mlíko, jak píše Janka a švagrová má 3 děti a takhle jí to právě říkali už v porodnici, tak asi na tom něco bude....vlastní zkušenosti zatím nemám, tak uvidíme 😀 😝 😀

Jo a když jsme u toho mlíka, tak naše Růžena - psice má falešnou březost 😖 dneska spustila i laktaci, takže zítra bude porada s veterinářem, boť nežere a nepije - blboňka, je jí teprve rok, zítra má první narozky a hárala jen jednou a hnedka si myslí, že má štěňátka 😅 pořád nastýlá pelíšek a vrčí si u toho 🙂

macous
29. čer 2009

Míšo, vítejte doma, ještě jednou gratuluji a musím ti teda říct, že Alex je roztomilej hrozně moc 😵

kay
29. čer 2009

maci,teda mě je t vaší psice úplně líto 😅

jmisa
29. čer 2009

Jen nakukuju.
Jsme koupali v kyblíku, malému se to moc líbilo, jakmile jsem ho ponořila, byl ticho, předtím řval jak natrženej.
Pak jsem se neúmyslně při kojení na pravým prsu, podojila levou rukou na levém - triko, kraťasy a sedačka to jistě ocení - není nad chuť mateřského mléka 😀

jmisa
29. čer 2009

Grej, ty problémy s kojením obdivuju, že stále kojíš, já bych nekojila. Mi stačilo ty dva dny 😝 Teď mám sice taky bradavky jetý, ale trpím jen než se malej nacucne na "žílu", jak zpomalí sání, tak to jde.
Bradavky zlikvidoval za den, jak se i hrozně nalila prsa a zatvrdla a jemu nejspíš dělalo problém to vytáhnout. 😕

jmisa
29. čer 2009

Jo a kdy mi vypadaj ty debilní stehy po porodu? Asi až v šestinedělí co? 😠
Když jsem byla celá oteklá, tak to tak nevadilo, ale ted splaskávám a stehy mi vaděj v kontaktu s vložkou apod 😀 😀

m.e.l
30. čer 2009

Bré ranko, prý 5,5 hodiny spánku mi musí stačit. Né že by Luky hezky nehajal, ale nejdříve jsme "zajížděli" kontrolu, pak byla buřina, pak jsem nemohla usnout, pak byla jedna hodina - krmení, pak jsem zase nemohla usnout - krmení, no co mám prostě povídat. A teď už jsem tak zbytá, že i když mládě spí, tak já nemám sílu. 😝

m.e.l
30. čer 2009

Jo jmis - Alex je jak andílek. 😵

luzza
autor
30. čer 2009

bréé raníčko 🙂
dneska holky jedly opůlnoci a pak v šest 🙂 teď hezky chrněj 🙂

vítám jmis a alexe zpět mezi námi 🙂 🙂

jmisa
30. čer 2009

Ahoj.
Alex má asi rýmu nebo co. Někde v nosohltanu nebo kde (můj odborný popis 😀) mu chrčí, zkusmo jsem vytřela nos, jak nám ukázali, ale nic jsem nenašla, možná je to jen následek toho děsnýho vzduchu v porodnici.

Jinak je nám všechno velké 😀 I čepice 🙂 Nejhorší jsou dupajdy 😝
K dr. půjdeme jako strašák, protože muž musel dneska do práce, tak nikde nic nekoupí.
Horší, že nemám ani malou mikinu, v 56 je jak ztracený vejce 😀 Asi vlezu do svetříků po synovci, tam jsou i nějaké pidi, hlavně, aby mu bylo teplo, on je trochu zmrzlík.

m.e.l
30. čer 2009

jmis, rýmu nemá!!! Luky takhle taky chrčel - je to následek čištění dýchacích cest, občas v nosíku maximálně objevíš bílý hlen.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru