Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
15. črc 2009

mací
tak to třeba bude dneska nebo zítra 😅
kay
no já doufám,že budou v noci spát 😠

hanulka3112
15. črc 2009

Ahojky Holky díky za pochvaly, no já mám teda nahoře 1,5kg teda už dva týdny jsem se nevážila, tak snad to nejde nahoru 😅 😀 jinak mám pořád trošku nafouklé bříško a na té fotce jsem ho určitě zatáhla 😀 ale pomalu začnu posilovat břišní svalstvo, abych tak už nezůstala 😕
Kay jinak Vaneska je růžová a malý modrý nebo zelený 😉 😀 musím to popsat 😉
A co tady nového, teď snad malí pěkně usnou a já něco doštu 😉

kay
15. črc 2009

hanulko, prosím Tě jsi jak tyčka... 😀 jo jinak barvy mě fakt nenapadly, já koukala na xichtíčky 😀

macous
15. črc 2009

Míšo, úplně to chápu, já taky nikam nejedu, beru to jako normální průběh před porodem, vlastně se nic neděje 😵
Luzzi, no nezlobila bych se - co budu povídat 😀
Hanulko, jenom 1,5 kg, tak to je teda super, však nemáš ještě ani po šestinedělí a už nemáš nic nahoře, to kilo fakt neberu 😵

hanulka3112
15. črc 2009

Tyčka ne 😀 nelichoťte nebo se začnu červenat 😀 jdu se schválně zvážit 😀

hanulka3112
15. črc 2009

furt stejné 😀 to budou nějaké ty špeky, ty se musí spálit, ty nezhodím 😀

hanulka3112
15. črc 2009

ted jsem se dívala na ty fotky a vypadám tam nějak ospale 😅 😀

kay
15. črc 2009

maci, hm, jjá měla taky 1,5kg nad před těhustav a čéče ty špeky jsou tam furt a už mám kilo navrch 😀 a to se prý kojením hubne.. budu muset začít taky nějak spalovat..

m.e.l
15. črc 2009

Mě teda Luky přes den až tak moc nespal, ale asi by spal, vždycky hrozně naříkal a byl protivný jak nemohl zabrat. Jsem zvědavá na dnešní noc. Zatím chrní. A jedl v podobném čase jako včera, tak třeba do jedný vydrží.

luzza
autor
15. črc 2009

no u nás holky při koupání a převlíkání dneska děsně řvaly...a to normálně nedělaj... 😒 😒 pak jsem kojila sotva deset minut a usnuly 😨 takže ani nevím,jestli se najedly 😕 prostě byly dneska nějaký divný...

luzza
autor
15. črc 2009

melíku,kay
vám už se děti dotýkaj hraček na hrazdičce??

luzza
autor
15. črc 2009

hanulko...ty řešíš kilo navíc a já řeším deset 😔

kay
15. črc 2009

luzzi, juá si dneska raději udělala kojo čaj, protože mám pocit že v tom vedru s emi veškerá vypotá voda vyrazí spíš na čele než v mlíku, takže jsme měla strach aby Stelouch měl dost.. a taky byla dneska divná, to je fakt to vedro...
jinak co se týče hrazdičky, tak myslím, že už jako docela i vědomě šprtá do těch věcí (hlavně do té fialové opice co vůbec nevypadá jako opice 😀), ale že by se vyloženě trefovala to ne, ale snaží se.. už s emi i párkrát stalo že vystřelila ruku po hračce co jsme jí ukazovali.

já mám sice dvě kila navíc před těhu, ale mám cca 9kg navíc než když jsme se s M. poznali a než jsem začla žrát všechny ty hormony.. ☹ 😔

luzza
autor
15. črc 2009

kay
mě teda holky pozorujou kolotoč a věci na hrazdičce,ale na nic nesahají... jen kopou nohama a rozhazujou rukama 🙂 a taky blbě pasou..moc jim to nejde..
já si teď taky vařím jestřabinu 😉
a z váhy nebuď smutná,určitě tě miluje i s těmi kily navíc,páč k tomu si mu dala stelíka 😉 😵 😵 😵

kay
15. črc 2009

no, ale mě ty kila serou.. resp. mě vadí ten pupek jak bláto kde nejsjou žádný svaly na zatáhnutí 😀 já měla vždycky špeky, ale tohle je moc i na mě..

no tak S. zase kouká na kolotoč jen tak bokem, pořád má raději hlavu na bok, jedno který, ale přetočí teda hlavu z jedné str na druhou když chce.. a těma ručkama sahá spíš na tu hrazdu, ale neblázni, jeto jen když má náladu a opravdu chvíli... a jak blbě pasou? Stelouch nejdřív vůbec nechtěla pást na dece, tak jsme pásly jen na mě a eď jsme to zkusila na dece a pase líp než na mě, protože u toho čumí na telku 😀 ale taky žádný záztaky, vydrží to chvilku a oak ji to přestane bavit a skulí s ena bok.. a hlavu udrží tak 20sek v kuse max.. jedině ta teka občas vydrží dýl.

luzza
autor
15. črc 2009

kay
no pasou jenom na mě...
na podložce se jim to nelibi 😠 strašně se u toho rozčilijou 😀 ,chvili se snažej a pak to vzdaj...lehnou...ale už jsem to delší dobu nezkoušela,tak to zas zkusím 😀

macous
15. črc 2009

Luzzi, tak se jim to holt asi nelíbí, třeba časem změní názor 😉

Jinak holky, já už před těhu měla o 9 kg více, než když jsme se s manžou poznali, z toho cca 5 jsem nabrala po těch hormonech, takže plus teď 16 těhu kilíček a máme slušnou sumičku, no uvidíme, co mi zbyde půl roku po porodu, to bude podle mě to zásadní číslo, které jde pak blbě dolů 😵

Já teďka ještě vytírala naše zadní pokoje, sice jsem u toho tvrdla, ale zase se nenudím, TV mě neba, dávají prdlajs, tak si manža pustil Patriota, jenže já na to čučela tuhle, tak mu to běží v angličtině a to už se nechytám vůbec 😅 😵
To jsem zvědavá, jestli z toho něco bude, tvrdnu cca po 15 min. a zdá se mi, že se to trochu stupňuje, nutí mě to jakokdyby na velkou, ale zase jestli to není jen pocit - jakože se to horší - to asi brzy poznám 😀

luzza
autor
15. črc 2009

jééé macííí,to vypadá nadějně 😵 😵 😵 😀

macous
15. črc 2009

Luzzi, já si stejně myslím, že to dneska ještě nebude, třebas až tak v pátek - to typuju 🙂

macous
15. črc 2009

Tak jdu za manžou na gauč - pa pa a já se zítra zase ohlásím 😀

jmisa
16. črc 2009

Ahoj.

Tak před třema týdnama začalo jít pomalu do tuhýho 😀 😀 A teď mi to tu vříská v postýlce 😀 Ale pít už nechtěl, přebalenej je, tak má smolíka pacholíka, maminka se taky musí najíst. 😀 😀

Pasení - náš malej pase na mně, to mu jde dost dobře. Na podložce ho to moc nevzrušuje, sice jako zvedne hlavičku, ale na chvilku, no možná mu ta podložka klouže, ikdyž je na ní plínka. Já vlastně ani nevím, kdy zkoumaj u dětskýho, jestli už pasou??

luzza
autor
16. črc 2009

dobré ránko 🙂
tak moje obavy se nepotvrdily 😝 😀
holky spaly do tří,najedly se a spaly do sedmi a ještě to zalomily 😀
tak já popíjím meltu a tlačím do sebe snídani 🙂

m.e.l
16. črc 2009

Bré ranko,
s těma hračkama - Luky si občas chytne světlušku za kroužky, ale myslím, že to je spíše náhoda. Rád na ně ovšem kouká.
Dnešní noc - historie se nudně opakuje, jen naštěstí po páté usnul, tak jsem se ještě dochrupala - 5 hodin spánku by mi nestačilo.
No a za chvíli očekávám telefonát od Grej, že vyráží k nám a budeme spolu kočárkovat. Už se těším. 😵

janulda85
16. črc 2009

Ahojky holky 😉 podelsi dobe a odmlce a vnovem kabate jsem zde a zdravimvas tu vsechny 😉 Melíku cauves kocko- Lukasek je moooc povedenej 😵 😵 Luzziku konecne vidim tvoje dve princezny a dodatecne gratuluji 😵 jsem rada ze je tu vse ok a miminka jen a jen prospivaji 😉

janulda85
16. črc 2009

Macousíku a tobe drzim palcecky at vse dopadne dobre a jak si jen sama prejes 😉

janulda85
16. črc 2009

Kaýku a Stelinka ma krááásny vlasky a tolik ty jo 😵

janulda85
16. črc 2009

clovek tu dlouho neni a nestaci se divit jak jsou ty miminka krasny a jak rostou a jak je jim paradne dari 😉

kay
16. črc 2009

ahoj holky, tak my měly naopak noční rekord 🙂 jak jsem se taky bála že nebude spát tak jedla v 19h, pak usla kolem půl deváté, ale trochu se budila bo tu byly bouřkové řachy jak hrom a pak jedla až o půl třetí, v půl sedmé a spala do 9:50 😀 takže jsem stihla i ranní sprchu a ted kojím 😀

kay
16. črc 2009

jo jmis, jámyslím, že se to pasení zkoumá na kontrole ve třech měsících kvůli očkování, tam pokud dítě správně nepase nebo vypadá ještě nezralé, tak očkování neporběhne.. Myslím že to taqk bude u nás.. ale to je mi už jedno a od tří měsíců se už budu snažit Stelika brát s sebou třeba i do obchodu a tak..

kay
16. črc 2009

jo a ještě dva dotazy :

když máte kolotoč nad postýlkou, máte ho tam zavěšený počád? já furt čtu jak je dobré když se dítko probudí, že si může ještě samo koukat a tak, ale ona s emi s tím kolotočem hrozně blbě bere z postýlky.. ikdyž asi bych to mohla jednou denně přežít 🙂

a druhá věc tu jsme teď zapomněla takže mám smůlu 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru