Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
25. bře 2009

jmis, mlíko - tak to kdybych při pálení žáhy vypila, tak už pak i snad podpálím byt. 😕 A buď holka ráda, že to nemáš, mě trápí celé těhu kromě někdy kolem 15tt asi tak 6 týdnů ani to možná ne.

luzza
autor
25. bře 2009

melíku
mě až poslední 3,4 večery ...ale je to fakt hnusný...vždycky u toho valím oči z důlků 😝

m.e.l
25. bře 2009

Luzz, mě to nemusíš popisovat. 😀 Moje zkušenost je docela slušná, v noci držím krk a snažím se tu přežít. 🙄

luzza
autor
25. bře 2009

tak já jdu připravit domčovi sváču a pití do školy 😉
dnes ho odvezu autem... chce se pochlubit klukům novou károu,tak se dnes aspoň vyjímečně těší 😀

luzza
autor
25. bře 2009

melíku
no to tě lituju ☹
mě to přepadlo teprve párkrát a jsem z toho hotová 😅

m.e.l
25. bře 2009

Luzz, no možná by stačilo kdyby jsi Domču před školou jen tak povozila tam a zpět a pak s ním zase jela domů. 😀 Po tý škole i tak asi neprahne. 😅

luzza
autor
25. bře 2009

melí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no teď si na to kápla 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
to mě vážně pobavilo 😅
to je přesný 😀

m.e.l
25. bře 2009

No umím se docela vžít do mysli tvého dítěte, zkus mu to navrhnout! 😀 Byť dneska není apríl. 😅

jmisa
25. bře 2009

Já taky mizím, vezu do práce lístek na peníze. Původně jsem jet nechtěla, protože muž potřeboval auto a já nerada jezdím sockou, navíc už nemám tramvajenku na tenhle rok. Ale pojedu a projdu se po obchodech v centru, což při parkingu v Palladiu nedělám, protože se snažím být z práce rychle pryč, abych moc za parkování neplatila 😀

jankatr
25. bře 2009

Jj - taky si říkám aby už nebyli obutý a nešli ze sálu po svejch 😀 😀 😀

Luzzi - Rennie můžeš, ale mě teda teď ke konci nezabíralo už ani to - hlavně na noc, a nebo když jsem to nechala moc rozjet. Ale co mi pomůže vždycky - je JEDLÁ SODA - půl lžičky do skleničky vody a vypít. Není to sice nic moc co se týče chuti ale zabírá to. 😉

luzza
autor
25. bře 2009

jani,melí
vyzkouším COKOLIV!

m.e.l
25. bře 2009

Ta soda taky jde, ale 😝 . Ale párkrát z nouze jsem ji už taky prubla. 😅

luzza
autor
25. bře 2009

jani
aspoň se ti tví malí dřevorubci budou hodit k těm našim dvoum tlusťoškám 😀 😀 😀

zofik
25. bře 2009

ahoj holčinky, všechny zdravím....a držme se.... 🙂

m.e.l
25. bře 2009

Ahojda Žofíku, jak je mamino? 😉

jankatr
25. bře 2009

Meli - ono to zas není žádná hrůza - já si dávám fakt tak půl kávový lžičky na skleničku vody dá se to. Spíš mám pocit že když toho dám víc tak je to horší... ono je to pak vyloženě slaný 😝 😝 😝

m.e.l
25. bře 2009

Janky, hlavně je to takový mýdlový. No jsem vždycky dávala přiměřeně . . . No a na jeden lok vypít, jinak by mě to asi zabilo. 😀 😝

zofik
25. bře 2009

ále Mel, ještě týden a končím v práci...už fakt to stačilo 😀

zofik
25. bře 2009

koukám že Janka se drží....36 TT 😵

m.e.l
25. bře 2009

Žofí, já 7x se vyspinkám a končím PN. No a Janky, to je mamina jak má být. Rovnou dvojčátka předškoláky tady porodí. 😀

zofik
25. bře 2009

a co nožky máte nateklé? já teda fest..... ☹

m.e.l
25. bře 2009

Žofí nožky né, jen prsty na rukou. . . Hnus. 😒

zofik
25. bře 2009

a jak se cejtíš Mel? já už jak hrošice 😝

m.e.l
25. bře 2009

Já jak klub důchodců, ale až posledních 14 dní. . . Bolí mě třísla, včera začala levá kyčle. . . Bolí mě prsty na rukou. . . 😝

kay
25. bře 2009

dobré ránko holčiny,
teda fakt jak starý babky 😀 ale mě už ty kyčle trochu pobolívají taky,ikdyž to není nic hrozného.. 🙂

luzzi, s tou žáhou no měto chytá většinou večer a to mi pak stačí to mlíko, třeba dvě deci polotučnéhoho.. ale poáhá i když vypiješ trochu něčeho hodně studeného, nebo říkají nechat rozpustit kostku ledu v puse.. to je to stejné.. 🙂

jani Ty jsi fakt držák, bude normálně rekordmanka 🙂

žofi, mě natíkají i nohy i ruce, ale ruce teda víc a bolí.. 😀

jdu dneska s kamoškou ještě nakoupit pár drobností, tka uvidím jestli něcopořídím a pak už jen skáknu někde do lékárny a měla bych mít snad to důležité ze seznamu nachystané 🙂 tak se snad trochu uklidním 🙂

hanulka3112
25. bře 2009

Ahojky Holky kecalky, teda obdivuju, jak brzo jste vzhůru, já dnes vstávala po 8h, ale než se vykutám z koupelny,pak jdu zas do kuchyně poklidit binec a nachystat jídlo a pak teprve PC 😀

Janky, ty jsi teda držák, no a vidím, že tu brzy budeme mít první miminka 😵 to ani není možný jak to letí před chvíli jsme šly na ET a pomalu už budeme rodit 😅

Jaké je u vás počasí, u nás ráno bílo, teď už to leze dolů a od rána krásně svítí sluníčko, ale teda ten sníh už je vopruz 😝

m.e.l
25. bře 2009

Hanul, u nás asi sníh roztál a teď docela svítí sluníčko.

annie29
25. bře 2009

Ahoj holčinky,
jdu vás pozdravit, občas na vás juknu, ale zatím ještě pracuju (poslední týden) tak nebyl moc čas..
Všem držim moc palce, už se nám to blíží..
Jo a mám v albu pokojíček, kdybyste chtěly nakouknout 🙂

luzza
autor
25. bře 2009

ahoj kočky 🙂
vyprala jsem potahy na autosedačky a na lehátka,ale teď mi to moc nejde navlíknout zpátky 😝 😅
no snad nebudu za blbce a nenechám to na jirku 😠
a přitom dolů to šlo tak pěkně 😅

m.e.l
25. bře 2009

Luzz, dolů to jde vždycky líp než zpátky. . . . 😀
Annie, hezký pokojíček. Můžu jít k vám za miminko? 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru