Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
28. srp 2009

ahoj holky 🙂
tak my si s jurášem zajeli na oběd do města 🙂 měli jsme štiku a americký brambory 🙂
holky chrápaly v autosedačkách,měli jsme je na dřevěné lavici 🙂
sháněla jsem holkám bílý punčocháčky a zdá se to nadlidský výkon 😨 😨 😨 byli jsme ve třech dětských obchodech a prostě nemaj 😅 tak jsem si koupila triko 😝 a jeli jsme dom...

luzza
autor
29. srp 2009

dobré ránko 🙂

m.e.l
29. srp 2009

Bré ranko, 😝
přemýšlím zda jsem vůbec spala, nahazování dudlíku začalo už ve třičtvrtě na jedenáct, asi jak bylo horko tak prďoláček nemohl spinkat.

jmisa
29. srp 2009

Ahoj.
Alex spal až do 8, tedy s obyvklou 2,30 a 5 hodin přestávkou na kojení. Akorát v 10 mám být u kadeřnice, tak tu musím manžovi odstříkat, protože se obávám, že do mého návratu nevydrží, zrovna dneska se tak blbě probudil 😲

luzza
autor
29. srp 2009

tak my dnes dokoupili všechny věci do školy a holkám jsem konečně sehnala ty bílý punčocháčky...
odpoledne jsem si dala ještě teplej švestkovej koláč a holky mi po kojení předvedly slušný divadlo 😖 😖 řvaly jak protržený... ☹ já už zapomněla,že se mám nějak hlídat,páč koliky už je dávno přešly ☹ jsem hold kráva 😝

luzza
autor
30. srp 2009

my měli šílenou noc 😝 😝 eliška se budí co hodinu a chce pít ☹ ☹ pije ale jen chvilku a usne...a za hodinu je vzůru zase 🤐 🤐 občas jak řve vzbudí i nelinku,takže kojím i tu 😝 mám dost ☹ nevím co jí to chytlo ☹

jmisa
30. srp 2009

Ahoj všem.

Luzz, co opožděnej spurt - 3. měsíc?
JInak tedy kojení každou hodinu by u Alexe znamenalo děsný bolení břicha. 😒 Od tý doby, co nedostane dřív jak za ty dvě hodiny a mezitím jen vodu, tak je klidnější a bolení je rozhodně menší. Tak budˇráda, že na to Eli netrpí.

luzza
autor
30. srp 2009

jmis
no to je jediný štěstí... ☹ eliška moc netrpěla na bříško nikdy... to hlavně nelča...
ale ta noc byla fakt děsná ☹ jsem jak po flámu 😒
jestli je to spurt,tak doufám,že brzy přejde ☹
teď dopoledne je "normální" 😅 ,okusuje špendlík,muchlé plínu a furt se řechtá...nechápu,jak to,že není unavená... nelinka je furt vzorný miminko (naštěstí)

kay
30. srp 2009

ahoojte,

tak Luzzi, Stela se probudila nejdřív v 0:45 - pomohl dudel, pak ve 3h, taky pomohl dudel, ale už jsem byla připravená, a pak v 5, v 7 a spala do půl desáté (u mě v posteli s totálně zahovněnou plínou 😀 protože při kojení v těch 7h se po...a a pak usla 😀), asi byla vyčerpaná že v noci nespala.. ☹ teď zase spí 🙂 ale má trochu rýmu, asi jak byl ten velký teplotní skok. Byli jsme včera u prababičky a tam nebylo úplně teplo..

jmis, no s. to měla taky s tím bříškem, když jsem ji kojila častěji, ale vodu jsem do ní nedostala, tak měla smůlu. Naštěstí už ji to tolik netrápí..

holky a to ještě se děsím toho jak s ebude měnit čas, to budou teprve zmatky podle mě.. Já sama jsme vždykcy mimo, tak uvidíme co to udělá s miminkem.. :(

jmisa
30. srp 2009

Tak jsem vezla muže na pohotovost, pak jsme chodili s Alexem po areálu nemocnice a hledali muflony nebo co to tam maj, žádné jsme nepotkali, ale když jsem byla v porodce, tak jich chodilo kolem spousta.
Muže bolí ta záda, tak dostal injekci a nějaký léky, snad mu to zabere. zítra má v práci náročný den.
Já jdu žehlit, ble 😝

luzza
autor
30. srp 2009

jmis
a co má muž se zády??
nám taťku odvolali do práce,takže jsme už dneska zase samy 😒
holky byly přes den naštěstí hodný...tak uvidím jak to bude v noci...už teď se bojím 😖

jmisa
30. srp 2009

Luzz, já nevím diagnozu, asi něco jako uskřípnutej nerv nebo sval, prostě ho bolí v kříži a jde mu to do pravé nohy.

teď se u hádáme, protože ten pošuk mi nevěří, že nesmí na Mydocalm pivo, že mi lékárnice řekla, že ne alkohol. přeci to není napsaný v příbalovým letáku 😠

luzza
autor
30. srp 2009

jmis
no jo,v neděli večer si nemůže dopřát beer 😀 😀 😀 je mi to jasný... 😀
do nohy?? tak to bude asi plotýnka,ne? 😨 doufám,že ho to po té injekci přešlo...
jinak holky ukázkově usnuly... ušmudlávaj se plínou...dudlíka už ani nezkouším...s tou plínou se šmudlaj hodně i přes den...nelinka do ní dokonce mluví,elík ji jen muchlá a cucá cíp 😅

jankatr
30. srp 2009

JJ plínečka - to je snad nejlepší věc na hraní - 😅 už jen proto že si u toho dětičky průběžně utíraj ty uslintaný pusinky 😀 😀 😀

Holky tak dneska se nám Kubajs poprvé otočil na bříško a vyloženě tomu přišel na chut - teď už se motá jak korouhvička 🙂

luzza
autor
30. srp 2009

jani
jéé 😅 😅 😅 😅 to je paráda 😅 😅 😅

jankatr
30. srp 2009

Matýsek zatím nic, ale myslím že to má celý posunutí tím, jak kvůli těm zádům nemohl být měsíc na bříšku.

jmisa
31. srp 2009

Ahoj všem.
Jani, tak to gratuluju. 😵

Já dneska povleču psici na veterinu, čeká ji očkování, tedy pokud tam nebude hodně lidí, protože s kočárem se mi tam dlouho čekat nechce. No když bude hodně lidí, tak zase půjdem dom a zkusíme to odpoledne nebo zítra 😀 Je to docela příjemná procházka tím směrem.

jmisa
31. srp 2009

Náš Alex bude asi "sovička". Ikdyž ho vykoupeme brzo a dáme do postýlky kolem tej 20 hodiny, tak tam kraví a v 10 chce stejně jíst.
Včera měl tedy prdy, tak nevím, z čeho to bylo, jestli ze špaget nebo ze svíčkové nebo z fleků s houbama. Na ty fleky bych sázela já, ale podle muže to bylo moc brzo po jejich snědění (asi hodinu a pů), no nevím, každopádně to bylo mastné jak prase, jako vždy, když vaří jeho máma, ale darovanému koni..... 😀
No a ta zbylá jídla vařil muž, takže určo dost cibule. Jestli to byla svíčková (kterou jsem včera jen ochutnala), tak to bude dneska veselé, protože ji mám na oběd 😀 Ale spíš to tipuju na ty houby nebo špagety.

Tak to by byl přehled jídelníčku 😀

m.e.l
31. srp 2009

Bré ranko, teda já už "kravím" (Míši výraz) od pěti.
Míšo, já bych typovala na ty houby, protože ty jsou docela těžké na trávení. 😉
Manža má dneska nějakou běhavou, tak snad to nebude střevní chřipka či podobné svinstvo, nerada bych aby to chytilo mládě. 😝

luzza
autor
31. srp 2009

ahoj všem 🙂
tak eliška nevstávala každou hodinu,ale každé 2... 😕 sice to bylo lepší,ale stejně jsem zmasakrovaná 😝
jmis
super jídelníček,až jsem dostala hlad 😅

jmisa
31. srp 2009

tak místo veteriny jsem šupajdila na policii, někdo okradl naše auto o SPZ. bezva, takže ještě musím na registr, kkde vypláznu prachy za nové značky, pak musím na pojišťovnu kvůli pojistce se z toho po**ru 😠

kay
31. srp 2009

ahojte,

tak my dneska noc jetšě horší než včera - vstávačka o půlnoci, ve dvě a ve tři pak před pátou kojení, v o půl sedmé a vstávačka v 9h..nevím co se děje.. možná mám zas málo mlíka.. četla jsem o laktační krizi, a je tam psáno i o výkyvech hormonů a některé ženské tam popisovaly to co mám, jednou za čas je prostě mlíka míň, prý to způsobuje hormonální pokles, prolaktinu.

jmis, tak doufám, že je T. líp. Teda Ti chlapi hned jak je jim líp, už byhc chlastali 😀 😀

mel, já si na Tebe vždycky vzpomenu, když kolem té páté kojím 😀 hele a v kolik jako chodíš spát?

luzzi, no vidím, že ty naše kočeny jsou fakt trojčata 😀 resp. dvojčata.

já jdu dneska ke kadeřnici, a M. nezitím zajede koupit na oběd Inda (rozuměj jídlo z indické restaurace 😀).. tak jsem ráda, že mě tam hodí a pohlídá Stelika. a včera byl eda moc dobrej, sám se nsažil, hrál si a tak.. ale opět to bylo po zarejpnutí, že se od festivalu nic nezměnilo 😀 😠

jmisa
31. srp 2009

sekala bych jim ruce hajzlům 😠

jdu kojit a jedem na registr, jestli se na nás vůbec dostane řada. jelikož s autem nemůžu teď jezdit, tak hezky sockou a co nejdřív, abychom byli pojízdní. klika, že je auto na mě, protože s mužovo prací by to bylo ještě horší. takže to vidím na kojení na registru vozidel 😖

luzza
autor
31. srp 2009

jmis
to jsou kur..!!
kay
ty naše bobule jsou fakt stejný 😀

jmisa
31. srp 2009

Takže můj den.
Tak veterina dopo nebyla. Mám bezva den.
Vylezu před barák s kočárem, se psem, očkovákem a kouknu na auto - nemá zadní SPZ, obejdu, nemáme ani přední SPZ. Otočím se, volám na nechápající psici, že jde zase domů, zavřu ji doma, vezmu techničák a kočár a jdu na policii, tam sedím jak pecka hodinu, než mi daj lejstro, kde doplnili asi 10 údajů.
Jdu dom, protože malej bude mít hlad, pustím PC, objednám si termín na registr vozidel na zítra. Zavolám manžovi, že mu posílám emajl, aby mi ho vytiskl a ať proboha nic v tom emajlu neotvírá (je tam možnost zrušit rezervaci). Nakrmím, při přebalování mě malej počůrá a jedem na registr pro formuláře, naštěstí to je jen 3 stanice busem. Když jedem zpátky volá mi muž, že tu rezervaci zrušil, protože si myslel, že to má odkliknout. No tak stojíc na ulici ječím do telefonu, že to už není možný, že jsem mu přeci jasně řekla, že nemá nic otvírat a že se na to můžu taky vy......
Letím domů s kočárem, protože navigovat manžela po telefonu, aby na netu provedl opětovnou rezervaci bych asi v tu chvíli nevydržela a hodila telefon z mostu. Pustím PC, zaregistruju se znovu, ovšem na jinou hodinu, protože tam pro nás ideální desátá je už plná (jak jinak). Malého svlíknu, posere celej přebalovák, když se ohnu pro plínku, tak mě opět počůrá, tenktokrát se ovšem terfí na vlasy, obličej, bezva, musím zhluboka dýchat a počítat si. Přebalím, nakojím, konečně se najím no a jdu zkusit tu veterinu.

Jediné pozitivum je, že jsem volala pojišťovačce a prý mám jen poslat novou SPZ, že mi pošle pojistky domů poštou, abych tam nemusela.

Tak si ještě volám, že proč nemám mateřskou a dozvím se u třetího člověka, že jsem nějak zamrzla v systému a že to dává k urgencím, že by mi měla PPM co nejdřív přijít 😠

m.e.l
31. srp 2009

Míšo, teda den jak vymalovanej. Jinak s tou mateřskou je to fakt síla, oni si to totiž zase přehodili, bylo to podle jmen a teď je to podle rodných čísel, takže jsi klidně mohla skončit u úplně jiné pracovnice, která se buď přehlídla, nebo měla dovolenou apod. 😠

jmisa
31. srp 2009

Mel, no on si ten maník brumlal - jste se narodila desátýho, tak to vyřizuje ....

jmisa
31. srp 2009

Už máme naočkováno u psice, byl tam náš oblíbený vet a nikdo v čekárně, tak hurá.

Teď se tu Alex rozvaluje nahatej na přebalováku, čekám, jestli se pokadí. Až nakojíme, tak asi ještě pojedem do baumaxu pro ty podložky pod SPZ, abychom to zítra nemuseli shánět a taky jsem si říkala, že bych si měla udělat kopii z toho dokladu od policajtů, kdyby mi to zítra chtěli zabavit na registru, akorát baumax máme na opačnou stranu než papírnictví, kde kopírujou. 😢

imiska24
31. srp 2009

Ahoj všem.........

Jmiso,to je den jak vymalovanej...... 😀
Nám se před třemi týdny stalo něco podobnýho.
Byli jsme na chatě,a najednou se rozdrnčí telefon,a z něj se ozve :kriminálka Ústí nad Labem.
Že někdo na naše značky natankoval a ujel.Vůbec jsme to nechápali,protože nám nechyběla ani jedna značka.
Nicméně to byl nějakej cikán,a zaplaťpánbůh,že měli kamerovej záznam.
A zrovna se trefili do doby,kdy jsme fakt v Ústí byli.A z těch mraky čísel,si vybral zrovna tu naši.
Tak si z toho nic nedělej,teda až na ty úřady. 😠

luzza
autor
31. srp 2009

teda holky
když se daří,tak se daří 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru