Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
9. zář 2009

Já bych se hlavně při pouhých dvou hodinách venku zbláznila 😀 😀

zofik
9. zář 2009

já to fakt nechápu, vždyť mimi se každý den probudí i s jinou náladou atd...u nás fakt ne...

luzza
autor
9. zář 2009

žofí
já bych se tý rourky tolik nebála...ona je pak otázka,co je větší zlo... jestli furt plný bolavý bříško,nebo rourka...jestli mu pomáhá,tak bych ji občas používala... 😉 🙂

jmisa
9. zář 2009

Já se snažím dodržovat taky nějaký cyklus, ale že by to bylo na hodiny, to jako fakt nevychází.

jmisa
9. zář 2009

Já zase četla, že ta rourka je návyková.
Asi už si zkoušela teplou sprchu na bříško, co?

zofik
9. zář 2009

j mis já zkoušela všechno snad....jednou dvakrát se vykadí sám a tak potřetí se sekne...nemá to žádnou logiku...je na UM stejný režim, stejné mléko, stejné dávky....

luzza
autor
9. zář 2009

žofi,jmis
u nás je to nemyslitelný...spíme pokaždé jinak...hrajeme si pokaždé v jinou dobu a ven chodíme jak se to hodí...

zofik
9. zář 2009

no jasně....u nás je to taky nemyslitelný....

a hraní s tatínkem...no to by musel být tatínek asi každý den doba...

a nejví c se mi líbil ten povinný spánek 😀

zofik
9. zář 2009

doma-oprava

jmisa
9. zář 2009

No u nás záleží kdy ráno vstanem 😀 Když se mnou usne u ranního kojení (kolem šesté) v posteli a manža už je v práci a nepřendá ho do postýlky, tak chrníme i do devíti a podařila se nám i desátá 😀 a pak je ten den úplně šoupnutej jinak 😀

jmisa
9. zář 2009

No já taky dávám v poledne spát do postýlky, ale třeba dneska nezabral a dvě hodiny tam prohulákal. 🙄

luzza
autor
9. zář 2009

žofi,my máme tatínka jen v pátek,sobotu neděli 😀 takže by mi nezapadl do harmonogramu 😠

jmisa
9. zář 2009

No já o tatínkovi pomlčím, dneska přišel ve 4, což je brzo a zítra bude dělat výplaty, tak to vidím, že dřív jak v deset nepřijde. 😠

kay
9. zář 2009

teda člověk si udělá romantickou chvilku a pak mrkne na zbytek chirurgů a vy prokecáte dvě strany 😀

zofi, rourka je pr návyková, ale jak píšou holky, lepší je se vykadit s rourkou než plakat bolestí bez ní.. navíc tynázory se oprvdu různí a znám pár holek co ji používaly u miminek a ta si nezvykla..

luzzi, no asi určitý režim trochu být může, neříká,m že takový jako píše ta koc - to vypadá spíš na roboty.. ale takový ten třeba v noci vím, že mezi 4 a pátou kojení mezi 7 a půl osmou vstávání a kolem 19h se jde spát. V půl 18:30 plius mínus koupání.. a co je mezitím přes den se dělá podle situace.. třeba by mě zajímalo, kdžy bude muset jít k doktorovi nebo kamkoliv co to udělá s jejím režimem. Já tomu spíš říkám rytmus dne.. 😅 a upřímně jsem nesvá, když to nefunguje jako obvykle 😀 což se občas stane, třeba poslední dva dny S. nechce usínat sama přes den v postýlce, furt kouká a pak je přetažená, po 4 hodinách bdění ji musím uspat na posteli že si lehnu vedle ní nebo ji ukojím do spánku, aspoň na půl hodiny a někdy zase překvapí že spí kolem poledne 3 hodiny v kuse.. myslím, že u nás je to taky o tom jak se cítím v pohodě já, a to je jiné, když je tu brigádník a když ne.. no takže nic není nikdy jisté.

kay
9. zář 2009

jmis, prej jenom se nasnídám osprchuju a přečtu net 😀 je fakt, že S. si vydržela hrát sama zatím co jsem vstala a umyla linku aspoň po ránu, ale snídani jsme nestihla, to žvýkám většinou u ní, když to jde.. ale taky se snažím nebýt pořád s ní a nechat ji trochu volnost.. jen ona se teď furt čílí.. nechce ležet na zádech, v žádném případě, to stačí ji položit a hned řev, na břichu super, al ještě nevydrží dvě hodiny že .-D takže pak zase začne brečet protože se neumí přetočit a na zádech zase řev, tak chvilku pnosím, chvilku nechám na gauči atak pod.. dneska jsme třeba nešli ven, měla jsem strach aby ji šátek nějak nedřel ty ouška.. a byl to opruz. ☹

luzzi, jo zalepili.. takovýma těma bílýma náplastma co drží pevně, ale přilepili jí to i do vlasů, jedno ucho jí ohli a zalepili a vůbec to bylo nějaké divné.. ☹ no celkem mě to vzalo, stelinka pak nemohla usnout před den, tak jsme ji na půl hodiny uspala na gauči.. a po koupání jsme jí musela zdělat ty náplasti a to byl zase řev jako když jí to píchali.. ☹ 😢

grej
9. zář 2009

ahoj, tak mě kámoška říkala, že nebýt rourky, tak jsou vyřízení. že jí používala i několikrát denně a moc to malýmu ulevilu. Teď je mu třičtvrtě roku a žádný problémy s kaděním nemá...

My máme v sobě dvakrát projímadlo a vůbec nic. Jen hrozně prdí a příšerně srmdí... Počkám do pátku, kdy jdem na ty náušnice a uvidím. Díky za tipy, zeptám se jí na ten švestkový nápoj, popř. na ty čípky.

Tak moje prdelka si vydrží hrát (no, sedí v lehátku a bouchá do hraček) asi max půl hodiny a to opravdu jenom dopoledne, Odpoledne jí to vůbec nebaví. Na zemi skoro vůbec ne, to už musí bejt. Ona prostě nesnáší ležení jak na zádech, tak na břiše. Pravidelně jí na břicho dávám, aby pásla, ale nic moc, teda. Vůbec jí to neba, za chvíli začne řvát a je po pasení.

Kay - chudinka stella ☹ To jsem zvědavá, jak to v pátek zvládneme my.

Díky za tipy na knížku. Napíšu si to a třeba jí jednou pořídím. OVšem já nestíhám číst vůbec nic, už jsem si chtěla pořídit i to !"každé dítě může spát" nebo jak se to jmenuje, ale já nestíhám číst ani net, natož knihy 😀

Jdu chrnět, zítra jdem na druhou kontrolu kyčlí, pak k prababičce a pak na gyndu pro nějakou antikoncepci. V pátek náušnice a v pondělí druhu hexu. Jsem zvědavá, jak to bude zvládat. Já dám asi píchnout synflorix. Pa

m.e.l
10. zář 2009

Bré ranko,
s tím režimem - tak Luky mi ho právě totálně rozkopává a ničí. Najednou protahuje spánek na půl šestou až šestou. Před chvílí jsem narazila dudlík s tím, že už to bude marný a bude hlad silnější jak spánek a ono prdlajs. Ještě chrní. 😀

jmisa
10. zář 2009

Ahoj.
My se dneska po dvou nocích vrátili ke kojení mezi druhou a třetí, takže další bylo až v šest. Teď dva dny totiž měl budíka už kolem jedný a pak kojo před pátou, tak jsem ráda, že si to zase vrátil na jedno noční.

Holky, já když dám malýho na břicho, tak je hned na zádech, takže nehrozí, že by se na břiše vztekal, prostě se otočí 😠 a pak se vzteká na zádech 😀 😀
Jinak na zemi na dece nevydrží moc dlouho, spíš v lehátku a nebo ráno v tej postýlce.

Jsem ráda, že mám kluka, že nemusím řešit náušnice, já bych je píchnout nenechala a rodina by zase byla proti mně 😀

kay
10. zář 2009

greji no zkus se zeptat.. jinak ty naušnice asi záleží na doktorce.. ten náš doktro asi nemá oko bo tu pravou fakt netrefil ☹ mě to dost sere.

jmis, no já si taky na začátku říkala, že nebudu kupovat růžový věci, že nebudu dávat naušnice a tp. a prd 😀 prostě to člověka veme.. 🙂ale na druhou stranu se nebojím kupovat v klučičím.. 😀 mají tam daleko hezčí věci než pro holky 😅

mel závidím protahování režimu, ikdyž vím, že když t nečekáš, je to naprd 😀 nemůžeš si ani zdřímnout ani nic udělat bo furt čekáš že se vzbudí.. 🙂 Stela si to těžce zkracuje, ale po přečtení článku o nevyspalých dětech má dneska utrum, včera a předevčírem byla fakt přetažená a nemohlaproto usnout (pře den), tak to chci dneska fakt hládat a max dvě hodiny a spát..

stáhnu fotky a hodím je do albíčka..

m.e.l
10. zář 2009

Kay, hezké fotečky a Stelinka je strašně roztomilá. Hele, já mám jednu dírku taky trochu vedle a žiju s tím už 29 let. 😉 Jsem se mírně sestřičce uhnula. 😅

kay
10. zář 2009

mel díky.. no vím ž e to přežije.. ale mohla si dát doktor záležet.. ☹

tak spala ani ne půl hodiny a už tam zase řve.. mě dneska už asi odvezou.. už jsme na ni i zařvala ☹ chuděra se lekla ještě víc.. za chvíli má přijet moje babička, ale to na ni zase bude protivná.. ☹ nevím co se to děje, kde jsou ty její tříhodinovky.. ☹

m.e.l
10. zář 2009

Kay, jestli ona nemá nějaký opožděný spurt. 😉 Záležet si mohl dát to určitě jo, možná se mu taky jen hnula. 😔

kay
10. zář 2009

no tak zase usla, a teď snad bude i spát dýl vypadá.. jen já už nemůžu, protože přišla ta babička a navíc M. si tady dělá oběd, tak trnu, kd yju vzbudí.. a taky má někdy po obědě přijet kořeň z Pardubic pro auto sedačku.. ☹ s ena to vys.ru. jsme mohla spát. moje nervy. nic zítra řeknu M. že se o S. bude starat celý den, ať vidí.

jmisa
10. zář 2009

Kay, snaž se být v klidu, ono ty děti znervozňuje, ikdyž nejsi v klidu ty.

Jinak fotky pěkný, až tedy na ty náplasti 😀 😀

Náš chlapeček zase dneska docela spí, ikdyž tedy teď opd dvanácti se spíš válí v postýlce a pořádně nezabral, spíš jen poklimbává, ale neřve, tak ho tam zatím nechávám. Aspoń jsem dožehlila, stáhla pár foteček, jsme cvičili ksichtíky, tak kdyžtak koukněte, je to na konci alba:
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_3._mesic/

kay
10. zář 2009

jmis pěkný xichtíky 🙂

holky tak jsme ten dnešek přežily.. ale řeknu vám, bylo to peklo.. asi jsem podcenila ty naušnice, taky jsme znervozněla kvůli tomu článku o chronicky nespavých dětech a jak jim to škodí, tak jsme ji nutila furt spát a ona nechtěla 😅 a tak brečela.. no já byla sama nevyspaná.. ☹
v neděli ji bude mít celý den Martin, tak jsem zvědavá, kdo z nás to vzdá dřív 😀 ale mám předsevzetí že aspoň dopoledne to vydržím a odpočinu si..
jinak odpo jsme to nevydržela a šla ven do lesa se psem, naušnice ne naušnice, Stela dostala kšiltovku s ouškama a dobrý. byly jsme venku asi hodinu a půl a z toho tak 2/3 prospala 🙂 a mě to teda prospělo, moje fyzička je pryč.. 😠

jmisa
11. zář 2009

Ahoj.
Tak dneska musím chlapečka pochválit, spinkal od 19,45 do 2,45 a pak ho probudil muž těsně před šestou, když tahal psici z postele, ale pokadil se na přebalováku, dostal najíst a už zase chrní. 😵

m.e.l
11. zář 2009

Bré ranko,
jmis - ksichtit se teda Alex umí, a je to se spánkem šikulka.
Naše noc: Luky celou noc pobekával, takže jsem častěji byla v jeho pokojíčku než ve své posteli, nakonec kolem půl druhé jsem ho vzala k nám - výsledek - on ještě teď spí a já mám totálka zdevastovaný záda. 😅 😵

jmisa
11. zář 2009

Mel, ksichtí se po mamince 😀
Spánek je dobrej, jen by si to mohl protáhnout do těch šesti 😀
Dávám mu s bratrem ještě měsíc maximálně dva 😀 😀

luzza
autor
11. zář 2009

dobré ranko 🙂
holky spaly dobře,tak aspoň tak.. to cvičení mě dost nervuje 😒
kay
Stelík vypadá úplně jinak 😅 😅 a strááášně jí to sluší... 😉 😉
jmis
abys nedopadla jak Kodet 😀 radši Alexovi nedávej ultimáta 😀 😀

jmisa
11. zář 2009

Luzz, moc u toho pláče?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru