Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
26. bře 2009

No tchýně ani myčku nechce, prý ji nepotřebuje, že může mýt nádobí v dřezu 😀 To fakt neví oč přichází 🙂 I moje máti používá myčku.

artep26
26. bře 2009

Já mám myčku sice chvíli, asi rok myslím, ale nedala bych jí ani za zlaté prase.
Hlavně to, že nemáš nikde válet hrnky, talířky ... no prostě parádička ... 😉

artep26
26. bře 2009

Mamka jí měla první z rodiny a to je převážně doma sama. Jinak jí má i moje ségra a taky si jí moc chváli.
Není nad to, když se po obědě uklidí nádobí do myčky, dá se tabletka a pusí se. A za hoďku a půl je umyto 😀 aniž bych si namočila prstíček 😵

jmisa
26. bře 2009

jj, myčka je věc 🙂

artep26
26. bře 2009

Tak já jdu na tu knihu jízd ... 😖 😔

m.e.l
26. bře 2009

Tak jsem dožehlila. 😝
No já myčku taky nechci, za prvé neměla bych ji kam dát a za druhé mám někdy tak malé množství nádobí, že by se to nevyplatilo a schraňovat to v myčce než se naplní, tak by jsme už kolikrát neměli nůž či lžičky.

hanulka3112
26. bře 2009

Tak dneska zase nové téma myčka 😀 😀 😀 tak tu já mám asi necelého půl roku nikdy jsem po ní netoužila, ale my jsme barák koupili a oni tu předtím myčku měli, ale vzali si ji takže po ní zůstala díra v lince a bylo to děsné, jen se tam skladovaly prázné PET flašky, ale zase jsem dlouho vybírala, bo to muselo být na míru a ještě hloubka max57cm a to byl fakt problém a ještě nerez dvířka, kdyby jsme si dělali kuchyň my tak ji dám zabudovat, ale takhle už to nešlo, jo a zvykla jsem si na ni tak, že ji nedám z ruky 😀 😀 střádám to tam třeba 2dny ať je plná a pak zapnu, ještě, že jsem si koupila dvoje stejné příbory, jinak než bych zapla myčku byly by všechny spotřebované 😀

grej
26. bře 2009

Nazdar holky,

tak teda já bych taky myčku nedala ani za nic 🙂

1) super se do toho schová bordel
2) nemusím furt něco mejt (nerada si napouštím dřez, tak bych hrozně plýtvala vodou, kdybych to myla pod tekoucí)
3) našla jsem tablety, který umejou i nechutně napečenej hrnec 😉

Se jen děsím, kdy se nám rozbije, protože jsme jí taky dostali od našich a už oni jí měli nějakých 5 let a my jí máme už asi 4...

A Mel neboj - to bys naplnila 🙂 Hrozně rychle si zvykneš, že nemusíš třeba skleničku používat pořád tu samou, nebo nůž nebo tak...

Já meju tak obden a to máme velkou myčku...

hanulka3112
26. bře 2009

Grej jj souhlasím 😉 taky jsme zatím 2 a myčka se vždy zaplní, taky myju tak nějak ob den, jaké používáš ty tablety?Já calgonit ty citrónové asi za 149,- jinak ty ostatní stojí myslím 199,-

m.e.l
26. bře 2009

grej, já a stejnou skleničku či stejný nůž??? Cha cha, to jsi mě pobavila, kolikrát jdu pro příbor a zjistím, že tam není ani jeden nůž, že je vše ve škopku. 😀

grej
26. bře 2009

Mel - já když jsem myla v ruce, tak jsem si to fakt šetřila, abych pak toho nemusela mejt tolik 😉 No jo, lenora 😀

Hanulko - já používala Somat (tablety nebo prášek). Pak mi tchán přinesl dárkový balení Calgonitu, ty co se samy rozpouštěj, jak nejsou balený /tablety/ a to je fakt zázrak. Umeje to úplně všechno!!

Dřív jsem třeba pekáč po pečení kuřete musela chvilku odmočit nebo aspoň houbičkou přejet ty napečený okraje, jinak to tam zůstalo. Nebo třeba zaschlá rýže - to vůbec neumylo. A teĎ? Mám to fakt jak nový. Doporučuju...

Nějak ale nevím, kolik to stojí, protože zatím jedu z toho dárkovýho balení...

grej
26. bře 2009
macous
26. bře 2009

Ahoj holky,
dočtu si vás hnedka, jen prosím o radu, jsem z toho celá na větvi. Teď mi psala švagrová, že mají její děti neštovice, byla jsem u nich za poslední týden několikrát 😨 já jsem si teda neštovice prodělala jako malá, ale nemůže to teď vadit miminku?

grej
26. bře 2009

Macous, podle mě máš na neštovice protilátky, tak by to vadit nemělo...
Ale pro klid si zavolej doktorovi, ne?

macous
26. bře 2009

Tak jsem dočetla, a musím se přidat, myčku mám a taky na ní nedám dopustit, člověk má pořád uklizeno v kuchyni, občas něco přelíznu v ruce, když se mi to do myčky už nevejde - plech nebo pánev a zase stačí 😀

Holky zrovna tady nikdo nejste, já jsem z těch neštovic pěkně nervózní 😖

jmisa
26. bře 2009

My jsme dva a s naplněním myčky nemám problé. Navíc i myčka disponuje tlačítkem poloviční náplň 😀

Já nejraděj používám sypací Somat, ale teď zkouším tablety z DM a jsou fakt dobrý a za hubičku.

jmisa
26. bře 2009

Jinak jsem zmákla kadeřnici, praktického a EKG, tak už mám všechna razítka v průkazce. 😀

grej
26. bře 2009

Jé Jmis, to jsi šikovná🙂
Mě ta praktická pořád chybí... A na EKG mě nikdo neposlal..

macous
26. bře 2009

Grej, tak prima, díky moc, já v to doufala, že když už jsem je měla, tak že budu mít protilátky i pro mimi, když je zatím u mě. Moc mi to pomohlo 🙂

jmisa
26. bře 2009

Grej, no mně to připsal gyndař rovnou do kolonky praktický lékař.
Prý kvůli potencionální narkoze u porodu.

macous
26. bře 2009

Teda mě na EKG taky nikdo neposlal a u k zubaři taky ne, takže jsem zatím nikde nebyla 🙂

jmisa
26. bře 2009

Macous, no máš na praktika a zubaře kolonky v průkazce. Měla by sis to obstarat sama, aby si to pak nehonila při sepisování porodopisu v porodnici někdy ve 35tt.

m.e.l
26. bře 2009

Ty jo holky, já u praktciké nebyla, tam se chodí s čím a proč??? 😲

jmisa
26. bře 2009

Mel, chodí se tam pro případ, že by muselo dojít k císaři. Na tý stránce, kde je kolonka pro zubaře v těhu průkazce, je i kolonka na praktika.

m.e.l
26. bře 2009

Tak nevím, tam mám zprávu od internistky, takže to je asi místo praktické, protože internistka mi i dělala EKG.

jmisa
26. bře 2009

Mel, ty máš razítko od internisty v průkazce? To si měla nějaký problém?

m.e.l
26. bře 2009

jmis ne, jen jsem si mohla vybrat - praktik a pak lézt na polikliniku, a nebo se objednat k internistovi co dochází na gyn, a vyřídit si to tam. Zvolila jsem radši variantu B, abych nemusela mezi chřipkaře.

grej
26. bře 2009

Tak to by mě zajímalo, jestli ta moje kráva praktická vůbec ví, na co se má při té prohlídce zaměřit... 😒 Vůbec se mi k ní nechce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru