Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
7. pro 2009

Hmmm, tak asi zkusím občas něco bez lepku, aby nejedl jen ty brambory.

Já dala citron do jablečný šťávy a taky přežil 😀 Ikdyž to teda nebyl záměr 😀

m.e.l
7. pro 2009

Míšo, neříkám rvát dítěti všechno, ale prostě trochu s rozumem. Co asi bude říkat na to, když mu najednou v roce prdneš všechny ostatní dovolené potraviny? Takže já experimentuju, a zatím dobrý, nestěžuje si.

jmisa
7. pro 2009

No ono to chce asi zlatou střední cetsu 🙂

jmisa
7. pro 2009

Jinak myslím, že moje dr. je v tomhle taky volnomyšlenkářka, bo mi říkala, že škoda peněz za nutriTon, že mám zahušťovat rovnou banánem nebo rejží 😀 😀 A to Alex ani nejedl zeleninu v poledne. 😝 😔

kay
7. pro 2009

jj, je to fakt, že když s epak člověk v roce rozhodne, že už dítě může všechno, tak je to pro něj asi větší šok...

citrusů s ebojím sama, měla jsemkdysi exém a děsně se ho bojím u Stely, ale je fakt že nevím jestli tomu napomáhají citrusy, já to měla z nervů..

a míšo, mš pravdu na rýži jsme zapomněla 🙂 a to dávám růžovou kaši že 😀

m.e.l
7. pro 2009

No já na doktorku čuměla jak debil, když mě poučovala co Luky jíst při ATB nemá a já většinu těch věcí mu ještě ani nedala líznout. 😕

jmisa
7. pro 2009

Tak z citrusů jsem měla občas akorát rozedřenou pusu, když jsem jich snědla moc a moc a moc, tak dvě tři kilča pomerančů na posezení apod. 😀

m.e.l
7. pro 2009

Hm, takhle mám rozedřenou pusu, když sežeru na posezení půlku ananasu. 😀 A nebo celý pomelo. 😅

jmisa
7. pro 2009

Jo tak ananas žeru zásadně celej a to je fakt maso. Zrovna jsem přemýšlela, že až ho budu mít, tak ho Alexkovi budu muset podusit, protože to by ho určo rozedřelo a dostane jen kousínek, ale nemůžu ho o tu delikatesu ochudit. Já miluju hlavně ten velkej sladkej. Klika, že je většinou tak drahej, že ho nekoupím 😀

luzza
autor
7. pro 2009

kay
tak když budeš mít nějaké chytrystiky od výživářky tak sem s nima 😉 😀 taky mě to zajímá 😀
dneska nelinka vydržela strašně dlouho hačat a hrát si...měli jsme kolem ní teda polštářky,kdyby zbuchla,ale zalíbilo se jí to natolik,že už moc nechce ležet... elinka nesedí tak pevně,ale na to,jakej je to drobek je docela šikulka 😅 i když ta teda ještě padá 😀

m.e.l
7. pro 2009

No Nelinka je šikulka. Luky by taky strašně rád seděl, ležení ho nebaví, ale má smůlu, když se ani pořádně neotočí na pupek.

jmisa
7. pro 2009

Luzz, to už se holky posadí a nebo je posazuješ ty?

luzza
autor
7. pro 2009

míšo nela se dokáže posadit sama...ale musí mít pod hlavou polštářek,nebo si pomůže o opěradlo gauče... 😀

kay
7. pro 2009

uzzi, to víš že jo, dám to v plén 🙂 teda Nelinka je šikovná, to si u Stely nedovedu představit.. 😅

jooo ananas taky moc rádi baštíme, jeden máme zrovna nachystanej na dorzrání na zítřek, ten velkej sladkej 😀 měli v tescu slevu.. asi ho dáme zítra k růžovce..😀

tak Stelinka miluje křupky, ale trochu se s nima dáví 😀 teda dneska sněda dvě a byla zaprasená až za ušima, ale já jsem ráda e jí to chutná.. nebo aspoň že jí to nevadí 😀 akorát pak večer už nechtěla kaši..ale to jsme ji nenutila..

m.e.l
7. pro 2009

No já teď koupala Lukyho bez lehátka - docela prdel, furt se snažil otočit na pupek a vůbec mu nevadilo, že mu teče voda do oka. 😀

jmisa
7. pro 2009

Mel, to náš mladej se otáčí i na lehátku a často se mu to povede a já ho lovím pod vodou, protože té vody tam má dost 😀 😝 😀 A v tom lehátku se pokouší si sedat, ale jako do sedu má ještě hodně daleko.

jmisa
7. pro 2009

Jinak Alex už chrněl a manža ho vzbudil svým zvýšeným hlasem, když mu volal nějakej podřízenej. Sem myslela, že ho praštím, toho podřízeného i manžu 😠 😀 ale snad.......

Jdem načnout mladé víno, jsem to ještě neměli a položím se k bedně. Pak se musím připravit do plavek, bo zase ráno frčíme.

macous
7. pro 2009

Tak jsem se vrátila z nákupu, koupila jsem samé džusíky, pomelo, ananas, pomeranče, mandarinky, lilek, rajčata, mrkev, spoustu sýrů, mléka apod., manža na to koukal, jakože jsem se asi zbláznila, zítra bude odšťavňovač v pohotovosti, zapečené brambory s lilkem a pórková polévka, to jsem na manžu zvědavá, lilek moc nemusí, musím ho zakamuflovat masem, udělám to jako takovou musaku 😀 😀

macous
7. pro 2009

ááá koukám, že pomelo a ananas tady zrovna frčel 😀

jmisa
7. pro 2009

Tak lilek mi taky nechutná. 😝 😀

luzza
autor
7. pro 2009

tak eliška měla dneska před usnutím záchvat šílenství... 😖 vůbec nevím,co jí to čaplo 😨 řvala jak tur úplně histericky,až se nelča bála!! koza bláznivá...

m.e.l
7. pro 2009

Tak Lukýsek nás tu ještě terorizuje, respektive on by možná i usnul (spal předtím od 16,00 - 17,30), jenže manža než by hned šel nahodit dudlíka, tak polospící dítě nechá rozeřvat a rozdovádět a pak ho přinese do obýváku. A to jsem si prosím po dvou měsících dovolila naložit do vany. 😝

jmisa
7. pro 2009

Mel, no přeci ho nebude uspávat, však on to s ním tu chvilku vydrží a ty ho pak uspíš 😝

m.e.l
7. pro 2009

Míšo jasně, já si můžu uběhat nohy přes chodbu do pokojíčku co? Zatím co manža by se tím mohl velice unavit. 😀

luzza
autor
7. pro 2009

holky
jakou máte zkušenost se spaním odpoledne?? já nechávám svoje holky nejdýl do půl pátý...páč je pak večer dávám do postýlky a oni nejsou unavený a žvaní tam 😠 občas mi vytuhly odpoledním spánkem do půl šestý nebo do šesti a to je pak dám spát radši dýl,než na tu osmou... 😒

jinak dneska jak eliška řvala,tak nela odkrývala mantynel,aby viděla k ségře co se tam děje 😀 vypadala jak partyzán...ležela na břiše a jedním okem čučela zkrz špricle na elišku 😀 a výhled si zlepšovala tak,že rukou udusávala její deku...

no a dnes poprvé udělala odpoledne akrobatku!!! holky usínaly a já slyšela cinkot hraček na kolotoči... 😨 😕
tak jsem šla nakouknout do ložnice a nela stála na čtyřech,bokem se opírala o postýlku a jednou rukou sahala na cinkajícího medvídka na kolotoči 😅 😅 😅 😅 takže se za chvíli budu bát,aby ho na sebe neztrhla 😅 😀

kay
7. pro 2009

mel, no tak to znám, když se ozve chůva a je na řadě M. tak je času dost a já už nervuju kdy tam jako hodlá jít, aby se S. nevzbudila víc.. 😠

luzzi copak Elišce bylo? to je děs, když člověk fakt neví, třeba s edočkáte prvního zubu i u ní 🙂 no Stela si teď spánky upravila docela ok, ale taky ji budím mezi půl patou a pátou podle toho kdy usne.. a na půl sedmou koupání.. někdy to nevydrží a koupeme třeba už v šest.. tak nelinka je normálně špionka 😀 to je fakt něco.. je super. počkdej za chvíli bude Elišku tahat za sebou 😀

jinak holky u nás docela dusno, Martin mi pomalu ale jistě začíná předhazovat moji tloušťku.. mám depku.. vím že žeru, sladký hlavně, ale nemůžu si pomoct.. a on má prostě 80 kilo stabilně ať jí co jí... nemůžu se na Steinku vyprdnout a začít hubnout, ale on to nepochopí. ☹

jmisa
8. pro 2009

Ahoj všem.
Alex se nějak neumí zkoordinovat s tím plavacím dnem. Chjtěl jíst v 6, jenže to by zase nejedl v 7 a měl by hlad přesně ve chvilce vstupu na bazén, což fakt nejde, on by to tam zblil. Tak jsem od 6 z postýlky a placatí se tu na dece, musí vydržet do těch 7, počítám, že tak 15 minut bude děsných a uřvaných, zatím si tu na břiše hraje na hodiny.

Luzz, no já Alexe nechávám usnout, když usnu, on totiž stejně neusne .-D A pokud usne, tak je to 10-20 minut a to ho nějk neovlivní.

Kay, no asi bych manžu poslala do patřičných mezí. To by si mi tak mohl zkusit říct, bych ho zjezdila jak horskou dráhu 😠

m.e.l
8. pro 2009

Bré ranko,
Luzz odpolední spánek Luky většinou nahazuje tak, že spí max, do čtyř. Včera to byly nějaké erupce na slunci.
Kay, bych asi manžu poslala někam, ke všemu třeba já jsem stejná co jsme se seznámili, zatím co on přibral 11 kg.

luzza
autor
8. pro 2009

Dobré ranko 🙂
teda nevím,co ta Elča blbla...budila se častěji než obvykle...což už znamená,že skoro nespala 😀 😀 ba ne 😀 ještě pak několikrát kňourala,ale nezáchvatila jak večer...

Kay
tak to bych měla depku taky... 🙄 🙄 naštěstí jirka to bere s humorem 😉 a když mám z toho nervy sama,tak říká ať neblbnu, že ještě kojím, tak žádný hubnutí... my teda přibrali hodně oba 😅
jsem teda zvědavá,co budu dělat,až přestanu kojit 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jmisa
8. pro 2009

Tak my jedem, tedy mně se chce fakt spát. Alex už usíná v autosedačce.
Tak zatím.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru