Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
31. pro 2009

Luzz, já nic, vůbec mi to neva 😀

kay
31. pro 2009

ahojte kočky,

tak my měli dneska super noc, na nás asi působí úplněk naopak, ale spíš to přičítám tomu odpolednímu panadolu 😅 šla spát klasika v 19h, pak UM v 22h pak ve 3h jsme jí řekla ať spinká a dala dudel a hned usla a kojení v 5h a spaly jsme do 8h 😀 nebýt toho že sjem nemohla 2x zabrat, tak jsem úplně vyspaná 🙂

jinak pastu zatím používat luzzi nemusíš, to stačí prý opravdu jen "na sucho".. a s MS.. no tak já měla v půlce září úplně slabounký špinění a pak za asi měsíc a pár dní přišla klasická MS a zase za asi 36 dní druhá.. takže já jsem teď nějak v půlce cyklu asi.. řekla jsem si, že to zatímnebudu počítat a hrotit, ale objednám se už na gyndu asi a sdomluvím s doky co a jak dál.. zatím nemá podle mě se u nás cenu snažit o mimise, protože skoro plně kojím a prognoza tomu taky nenahrává.. ☹

HOLKY A PŘEJU VÁM KRÁSNÝHO SILVESTRA, UŽIJTE SI HO, A DO NOVÉHO ROKU HLAVNĚ TO ZDRAVÍ A SPOKOJENOST S DĚTMA, MANŽELAMA A HLAVNĚ SAMY SE SEBOU 😀

jdeme koukat na ajeťáky 🙂

luzza
autor
31. pro 2009

jmis,kay
já jsem jen večer malinko zašpinila,pak už nic... tak teď mě jirka vynervoval otázkou,jestli nemůžu být těhu 😨 😨 😨 tak to snad ne...

kay
31. pro 2009

luzzi, nene, já myslím, že toje jen taková první MS od porodu.. já taky jen špinila asi jen dva dny..

luzza
autor
31. pro 2009

kay
tak to snad nic nebude 🙂

grej
31. pro 2009

Ahoj holky,
my máme taky pidi kartáček, už se štětinkama. Když se ráno myju, tak si beru Kačku s sebou do koupelny a dám jí kartáček. Nejdřív jí ty zuby tak dvarktá přejedu a ona si ho pak cucá.

Co se týče MS, tak já taky nic. Vůbec nic. Už asi dva měsíce mě pobolívá břicho, jako by měla MS dojít nebo jako bych měla ovulaci, ale zatím nic.

Teď jsem teda měla bílkový hlen jak stehno a včera když jsme s manžou sexovali, tak mě břicho bolelo jak prase, tak myslím, že už se tělo rozjíždí.

My bycom chtěli druhé mimi co nejdřív, takže trošku doufám, že MS přijde co nejdřív. Sice se ze dvaou takhle malýh dětí asi picnu, ale vzhledem k mé práci a maželovýmu věku nechceme čekat třeba dva roky než Kačka vyroste a pak zas bůh ví jak dlouho než se to povede. JEstli se to teda vůbec povede...

kay
31. pro 2009

grej, no já bych chtěla taky druhé mimčo brzo.. hlavně proto, že nevím jestli se vůbec zadaří.. a kolik je manžovi?

jinak mě taky asi dva měsíce před tou pseudo MS pobolívalo břicho a říkala jsem si že to jako musí přijít..
hele a myslíte, že když mám už MS tak můžu otěhotnět, resp to zkoušet, ikdyž ještě prakticky plně kojím?

grej
31. pro 2009

Kay, manželovi je 37. Mě 30 let.

Slyšela jsem dva různý názory. Jeden, že pokud plně kojíme, tak by se otěhotnět nemělo, protože je tělo dost vyčerpaný a nedělalo by to dobrotu. Druhý, že pokud tělo otěhotní, tak je známka, že je na to připraveno a není důvod se bát. Tak si vyber 😀

Moje teta otěhotněla půl roku po porodu a pohoda. Takže tak.

Jdu vzbudit to moje dítě. Když má spát, tak nespí. A ted chrní už hodinu a půl. A já musím jít nakoupit a pak k našim. Přijede tam skoro stejně starý bratranec, tak se tam můj táta bude naparovat, že už Kačka "mluví" a že teda v tom případě nevadí, že se neplazí, jako ten bratranec 😀

papa a užijte si hezkýho Silvestra! Na těch dvou skleničkách vína, co asi tak my kojící můžem 😉

jmisa
31. pro 2009

Já si teda večer dám alko než odpadnu, v noci případně dostane UM, to nijak nehrotím.

Aby kojo fungovalo jakž takž jako antikoncepce, tak by se muselo kojit snad 8x za den nebo tak nějak, vím, že to bylo docela hodně.

kay
31. pro 2009

no tak jste mi dodaly docela kurže to začít zkoušet, ale nejdřív se asi objednám na tu gyndu 🙂

grej, no tak to není zase mega starý ne? já myslela třeba 45..

já si teda dám šampáňo, už se na něj moc těším, dám ho už večer, protože nevím jestli vydržím do půlnoci, dneska se mi nějak nepovedlo zalehnout... a nebo tam máme trochu ledového vína.. v deset večer stejně dostane malá UM a pak kojím až kolem 4h a mezitím odstříkám no..

jinak jsem koupila v DM vanilkovou kaši baby love, tak uvidíme 🙂

laura29
31. pro 2009

Hele, ja kojim minimalne 8x denne ted, a stejne jsem dostala MS. Jednu po cca 10 tydnech a pak druhou ted nedavno po 2,5 mesicich, a to fakt kojim hodne, nejvic v noci, to snad kazdy 2-3 hodiny. A to jsem Matousovi zacla davat na noc uz i sunar - 100 ml - a stejne pak chce jist nejp. po 4 hodinach a pak kazdy 2-3.

laura29
31. pro 2009

luzz - to by bylo vtipn, kdbybys byla tehotna 😀

jmisa
31. pro 2009

Teda Kay, ještě se mi nikdy nestalo, že by Alex dobrovolně usnul někde s výjimkou kočárku 😀 A na hrací dece už vůbec ne.

m.e.l
31. pro 2009

Kay, tak tohle u nás taky moc nehrozí. . . . To už by musela být mega únava. Teď se Luky snaží spát, zatím co všichni mlátí dělbuchy, spuští tím alarmy aut. . . No má zavřené okno, ale stejnak je to slyšet. 😝

jmisa
31. pro 2009

Alex chrní, asi od 18,10.
Manžu jsem pustila s kolegama do hospody, já jdu kouknout na dr. house a půjdu spát. Jsem zvědavá, kdy to Alexe probudí.

m.e.l
31. pro 2009

No já na spaní ani nemám odvahu. . . . Jakmile Lukyho přibudí nějaký dělbuch, tak spustí "sirénový" řev. 😠

peda
31. pro 2009

Ahoj holky

po dlouhý době vás jdu pozdravit a hlavně vám všem popřát do Nového roku hodně zdraví,štěstí,pohody,lásky partnerskíéi vytoužené rodičovské 😵 ,co nejvíc důvodů k úsměvům a co nejméně starostí a trápení.
Posíláme s Elli všem pusinky.

luzza
autor
31. pro 2009

všem vám kočenky moje přeju hezký silvestrovský večer 🙂 🙂

grej - manži bratranec má první dítko ve svých 40 😉 a jejich rodinka vypadá super 🙂 je to běžný 🙂 buď v klidu 😉
jmis - já zase četla, že kojení je spolehlivá antiko jen pokud pauza mezi kojením není delší než 4 hod... 🙂 ale nevím 😀
melí - u nás začali s dělobuchy už včera 😝 😝
lauro - to mě pobavilo,že ti to připadá vtipný 😠 😠 asi si udělám test 😠 ale snad nejsem proboha 😀 😀

luzza
autor
31. pro 2009

takže 🙂
přeju vám vše nej do Nového roku!! 🙂 🙂 🙂 ať vy i vaše děťátka jste zdraví a je vám fajn 😉

kay
31. pro 2009

holky tak doufám, že se bavte, my koukali na naší svatbu na dvku, až jsme zaslzela, popíjím portský a právě se vzbudila Stelinka na svůj večerní příděl 🙂

míšo, mel no tohle bylo poprvé po třech neúspěšných pokusech jí dát spát, byla hrozně protivná, skoro celý den nespala.. vzbudila jsme ji v půl šesté s v sedm spala zase jak zabitá.. 🙂 ani petardy jí nebudí a že to kolem práskalo..

luzza
autor
31. pro 2009

kay
naše prďolky taky zatím spí a nic je neruší... 🙂
my koukali na MISTR GS, byl tam Vítek Chaloupka a Ringo a úplně jsme slzeli smíchy 😀 😀 😀
teď tu dlabem chlebíčky,chuťovky,roládku...no čuňata 😝 😀 😀
ale jsme moc rádi,že můžem být spolu 🙂 prohlíželi jsme fotky od doby,co se holky narodily a taky jsme si zaslzeli 😉 🙂

m.e.l
31. pro 2009

No Luky už třikrát spustil "sirénu", ale zatím jinak dobrý.
Právě jsem taky prohlížela fotky Lukýna když se narodil, to snad ani není možný, že to byl takový šmudlíček. 😵

jmisa
1. led 2010

Ahoj.
Hezké vykročení do nového roku.

Alex se probral asi v půl 11, tak jsem si ho šoupla k sobě do postýlky a vzbudil se ve 2 na kojo.
Teď už tu huláká, jdu mu dát vařit vodu.

m.e.l
1. led 2010

Bré ranko,
jo to vkročení do nového roku zase začíná. . . . 😠
Jinak Luky strašil od dvanácti tuším do dvou. . . Já odpadla před jednou.. . . .

luzza
autor
1. led 2010

přeju všem krásné novoroční ráno 😵 😵 😵

kay
1. led 2010

ahojte 🙂

tak Stelinka se nenechala naštěsí ničm rušit 🙂 a že to byly teda perdy od toho souseda.. moje nervy.. spala po tom večerním krmení až do 4:20 a pak do půl osmé, takže docela dobrý.. dospím přes den, jdeme k našim na novoroční kachnu 🙂

luzzi, buď v klidu, já si udělala česnekovou pomazánku na jednohubkách a snědla to už asi v osm 😀 a martin na jednohubky nehraje, ten dostane svoji mističku a dlabe to rovnou rohlíkem 😀 takže jaký čuňata.. o půlnoci jsme dojídali chipsy.. 😀

mel, no jestli to Lukýse vzbudilo, tak musel být moc vystrašenej..

míšo, alex to zvládl pěkně 🙂

my se rádi díváme na ohňostroje, je od nás vidět docela dost, ale byla mlha, takže to bylo docela o ničem..

kay
1. led 2010

luzzi, super ohrádka, vypadá dost velká 🙂 já si vždycky říkala, že nebudu zavírat dítě do klece, ale nevím nevím 😀

m.e.l
1. led 2010

kay, no ono neznamená ohrádka, že v tom dítě musí být furt, ale bude okamžik, kdy potřebuješ aby bylo dítko chvíli "hlídané".

kay
1. led 2010

mel no dyť já vím, dyť jsem psala, že teď nevím 🙂 až se Stela začne plazit, jestli k tomu někdy dojde, a já budu muset někam odběhnout třeba jen do patra, tak by se to možná šiklo.. uvidíme jestli zase nepřesunu cestovní postýlku dolů do kuchyně.. 🙂 zatím ji tam mám pro případ, že by se Stele blbě spalo v pokojíku nebo s eněco dělo..

m.e.l
1. led 2010

kay, no ono se to hodí už když dítko začne válet sudy. Luky válí sice jen poloviční, ale i tak ho člověk někde nechá a za chvíli ho najde o kus dál. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru