Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

kay
14. dub 2009

tak hlásím návrat z poradny 😀

takže CS furt 2, ptala jsem se jak je malůá velká, prý bude spíš hubená a dlouhá (jasnej M. 🙂) a váhově odpovídá spíš 32tt, takže nebudu rodit žádnýho macka.. to se mi trochu ulevilo. Jinak porodka kterou sjem si vybrala prý nevyžaduje nějaké kontroly předem, stačí předání týden před termínem. Moje doky má monitor, takže budu chodit k ní až do cca 39tt, pokud teda do té doby neporodíme 🙂 a hlavička je dole, ty dvě boule jsou zadeček a nohy.. 🙂

jmis, no mě napadl pekař a doktor, tak jsem riskla to lepší 😀

artep26
14. dub 2009

janko taky mám v plánu dětičky hezky naučit aby se budily pospolu, to by snad ani jinak nešlo ... jednoho nakrmit, přebalit, usnout a za chvíli vstávat k druhému .. 😲 to by se dalo vydržet ca pár dní odhaduji 😉
Kay tak to je dobře,že to nebude "obryně Stáňa" 😀 😀 😀 alespoň se ti bude líp rodit 😉

kay
14. dub 2009

artep, jo no měla jsemtrochu strach, bo M. se narodil jako 4kg dítě císařem.. ☹ ale snad to bude ok.. jo a cukr mám 7,7 a hranice je 8, takže takydobrý, vzala mi stěry na streptokoka a za 14 dní ko..

jmisa
14. dub 2009

Kay, no proč lepší? 🙂 Jinak muž má původně elektroprumku nebo něco na ten způsob, ale nikdy to nedělal. 😀

kay
14. dub 2009

myslím asi platově.. ale možná je to blbost a předsudek 🙂

jmisa
14. dub 2009

Tak platově bych radši, kdyby to byl třeba právník 😀 😀

jana.cb
14. dub 2009

ahojky kocky zdravim vas stale jsme 2v1 zatim teda 😀

hanulka3112
14. dub 2009

Tak jsem dneska doobjednala nějaké věci a ještě pár maličkostí a bude to vše 😉 🙂 trochu jsem se pohrabala v zahrádce a zašla na kytičky do lesa, dívala jsem se na net a psali hned v úvodu, že do čtvrtka má být hezky a o víkendu pršet 😖 no uvidíme, jsem chtěla jet za kámoškou co jsme byly spolu na prvním IVFku.

luzza
autor
15. dub 2009

dobré ránko zlatíčka 🙂
včera jsem si zabouchla dveře od baráku,takže jsme museli být do půl osmý večer u našich,než se vrátil manžel z práce 😝 páč klíč,kterej jsme měli u našich jako pohotovostní do našich dveří nepasoval 😝 a to jsme jim ho sami dali 😝 jsem prostě střevo 😝 😀

luzza
autor
15. dub 2009

zapla jsem pračku,abych mohla věšet,až se domča bude vypravovat do školy...chtěla jsem trochu poklidit,ale jdu si ještě chvíli lehnout,blbě se mi spalo 😝 pak vás dočtu 😉

m.e.l
15. dub 2009

Dobré ranko,
Luzz ty jsi ale šikulka. No ještě že se máš, ke komu schovat. Já bych musela se schovávat až na druhém konci Prahy. 😉

jmisa
15. dub 2009

Ahoj všem.
Luzz, tedy v 5 jsem dneska měla půlnoc, nějak se mi poslední dobou dobře spí 😀

Zase jsme trochu povyrostli, tak v albu novej důkaz 😀

artep26
15. dub 2009

Ahojda holky,
Kay tak 4 kilové dítko bych rodit nechtěla, ale to u mě asi nehrozí 😀 😀 😀 ať ti stěry dopadnou dobře 🙂
Luzz máš kliku že máš kam jít, já bych musela s prosíkem za kamarádkama, ale zase bych si hezky podrbala. Mně se spí tak nějak všelijak, hlavně se v noci s každým otočením budím, nějak mi ten pupek nedá spát a když dá, tak se mi chce zase na malou 😀 😀
Míšo hezký pupendo 🙂
My včera odvezli pračku na spravení, tak má dneska pán volat, kolikpak to bude stát, tak jsem moc zvědavá.
Jani tak hezky odpočívej, ať malá ještě chvíli vydrží 😉
Dneska jedu s Ani na další várku na encefalitidu, mám tu tchána a s manžou zdí protipožární štít na střeše. Takže už pilně vařím vývarek a bude gulášek 😝 😝
Všem přeji hezký sluníčkový den, prý se to má zkazit 🙄 🙄 🙄

jankatr
15. dub 2009

Tak jsem to s tím spaním nějak zakřikla 🙄 🙄 🙄 dnešní noc byla tak půlhodinkovej maraton... 😝 😝 😝 Pořádně jsme usnuli až někdy kolem páté, a o půl sedmé mi zvonil budík abych vzbudila Daníka do školky... 😝

m.e.l
15. dub 2009

Janky, no tak to si teda užíváš. Hlavně asi je to šílený, když to máš doma ve dvojím provedení. 🙂

luzza
autor
15. dub 2009

melíku
naši bydlej asi 5OO metrů od nás, a to ještě pro mě přijel táta autem 😉 🙂
jmis
hezkej pupíček 🙂 už je to aspoň trochu vidět 😀
artíku
tak kde zatím pereš?
jani
to by si měli přečíst naši známí...mají třitýdenního chlapečka (jedinýho!) a vůbec to nezvládaj...taťka si musel vzít další dovolenou a oba jsou z toho hotoví 😝 nevědí,jaký to je,starat se naráz o tři děti 😅 večer úkoly,večeře,koupání,ráno je vypravit do školy nebo do školky a v noci se nevyspat 😝 ... 😝 😝 😝 😝

hanulka3112
15. dub 2009

Luzzi ty jsi teda aktivní už tak po ránu jo 😲 😀 to já si ráda pospím, dokonce mě už tak neotravujou návštevy WC.
Jani, no snad budou spát dnes kluci jak buci 😉

luzza
autor
15. dub 2009

no není to sranda... ale my to zvládnem 😉 🙂 a stojí to za to! 😵 no ne??
drž se jani 😉

artep26
15. dub 2009

Jani taky držím palec, někdy holt bude hůř a někdy líp 😉 ale zvládneme to holky ... 😉 😉 😉
Luzz o víkendu mi vyprala švagrovka, bydlí hned vedle v baráku, na oplátku jsem jí upekla beránka 😀
No a doufám, že ta oprava nebude trvat dlouho, myslím do konce prac. týden bude opravená a pokud dnes zavolá, že oprava bude na 1000 Kč tak koupím novou 😉 Už má za sebou 2 opravy takže tahle je 3. a pokud bude za víc než tiskar, tak jde z domu 😀 😀 😀

luzza
autor
15. dub 2009

artí
ajó 😅 vždyť už jsi to psala 😉

luzza
autor
15. dub 2009

kay
takže tvoje dvě boule na bříšku se vysvětlily 😅 to je hezký 😀 a koukám,že vaše stelinka bude hrát asi basket 😀 no jo,holky bývají spíš po tátovi... 😉

artep26
15. dub 2009

Luzz 😉
No mně doktor taky říkal že jsou prckové samá ruka samá noha, manža má bez 3 cm 2 metry, tak to taky tipuji na čahouny (čahounky) 😎

luzza
autor
15. dub 2009

artí
to je dobře 😀 😀 nakonec tě taky přerostou 😀

artep26
15. dub 2009

Luzz to jo ... já mám 1,67 😀 😀 😀 akže to zas takový problém nebude 😉

kay
15. dub 2009

ahoj holky,

luzzi, teda no naši bydlí asi 2 km od nás, ale asi by pro mě taťka taky dojel.. nyštěstí brácha bydlí vedle nás :-d ikdyž zase nebývají často doma ☹
jo a dvě boule se vysvětlily 😀 už to chci mít za sebou, ten porod 😀

artí, no tak to budeš mít asi stejně nohaté jako já .-) jen jámám jen 158cm, tak u nás bude přerůstek už v 10ti letech 😀

hanulka3112
15. dub 2009

Holky dneska je tak nádherně 😵 asi se půjdu vyvalit na terásku, potřebovala bych si opálit obličej, s tím mám největší problémy ☹ tělo se mi chytá krásně hned, ale ta má bledá tvář 😀 v létě na to asi moc času mít nebudu se někde vyvalovat na sluníčku, tak toho musím využít ještě teď.A co vy dnes plánujete?

luzza
autor
15. dub 2009

hanulko
neboj,ksichtík si opálíš i během procházek s kočárkem 🙂
kay
třeba budeš mít štěstí na super rychlý a bezproblémový porod 🙂 no tak to tě stelinka přeroste rychle 😀 😀
artí
já mám 1,70 a Jirka 187...takže bych řekla tak standartní výšky...takženaše holky možná nebudou tak velký,jako tlustý,podle toho odhadu váhy 😀 😀 😀

luzza
autor
15. dub 2009

Domčus jel bruslit na "inlajnech" s Nikolou od nich ze třídy,tak se samozřejmě převlíknul,vymámil ze mě dvacku na pití a vypadnul 😝 tak přemýšlím,že bych si na hodinku zdřímla...
když je tu takový klid a v baráčku chládeček 😵

artep26
15. dub 2009

Tak jsem doma, vakcínu jsme zvládli ale docela mě vyvedla z míry doktorka.
vakcínu jsem si klasicky na objednávku koupila v lékárně a ona po mně chtěl 150 Kč za aplikaci 😲 😲 😲 jsem myslela že padnu do mdlob 😠 😠 😠 to je fakt děsný ... sama o sobě jedna dávka stojí 500 Kč a ještě 150 Kč za to že jí otře rameno, ďobne a dá jí pidináplast?? Už mě to zdravotnictví docela začíná štvát, nemám nic proti poplatkům z lékaře a v nemocnic ale třeba takový poplatek za položku na receptu ... to bych vraždila ...
No jsem se trošku vyvztekala ... 😅 se omlouvám 😅 😅 😅
Hanul já mám opálené nožky do půlky holení, jak jsem se včera schovávala před sluníčkem a čouhaly mi jen nohy 😀 moc to neřeším, nechci se moc na tom sluníčku vystavovat, nedělá mi to moc dobře a dětem asi taky ne 😒
Luzz uvidíš, třeba se doktor zmýlil, podle mě stačí špatně něco změřit a seknou se o dost, ale to ty jako zdrav. sestra asi víš, viď??
Jdeme psát úkoly ... 😖 😖 😖 a pak Andul koňák vyráží do sedla 😀 😀 😀

luzza
autor
15. dub 2009

artí
máš pravdu,že ty váhový odhady né vždycky sednou 😉
jinak u nás se platí za aplikaci 100 kč... je to zlodějina,nó... 😒 neuděláš nic

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru