Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
16. dub 2009

Luzz, přesně tak. Hele nevyjdeš z toho nikdy. 😉 A sotva možná chytí rozum, tak zase budeš řešit rozum holek. 😵

luzza
autor
16. dub 2009

melí
máš pravdu 😀
teď volali z PPL,že se stavěj za hodinu...vezou mi síťku proti hmyzu na kočár... (aby mi hmyz neoždiboval miminka,až budou chrnět na zahradě 😉 ) v normálním obchodě síťku na dvojkočár nemaj 😠 tak jsme objednali z dvojčátek.cz

artep26
16. dub 2009

Čus bus holky 🙂 🙂 🙂 🙂

luzza
autor
16. dub 2009

čůůs artí 🙂 🙂

artep26
16. dub 2009

Tak jste mě opět pobavily po ránu, nejdřív Mel tou svou nocí a tím jak předčila manžu a pak samo Luzz Domísem a jeho očičkem pro panďuláka.
Jestli tě Luzz trošku uklidním, tak zelená kolena u kalhot (nových) jsou normální ... i u nás. Anička má pořád zatřísněné nové věci jako trika, mikiny, kalhoty ...prostě vše - z výtvarky, od trávy, z oběda atd. A pak se kroutí že to nebude nosit. No něco pustí, něco ne ... Včera měla podruhé 3/4, rozbila zip 😠 před týdnem měla poprvé 3/4 a dělaly s holkama provazy a rozervala je v rozkroku ...
Už je ti líp?? 😀 😀 😀 😀
Jo a mně hrozili porodem od 7.měsíce a rodila jsem přesně na TP 😉 😉 😉

jmisa
16. dub 2009

Za totáče nic u nás nebylo, že 🙂 A tetka měla matku v NSR a tak když za ní jela, tak přitáhla vždy něco i pro nás. Takže mi přivezli úžasný džíny za 3 marky, tenkrát 36 Kč. Já se do nich narvala, pak přijel mamči brácha (o 10 let starší než já a o 10 let mladší než moje máti) a začali jsme se pošťuchovat a já spadla do pivoněk. Jistě si dovedete představit, jak fungl nové džíny z kapitalistické ciziny po pádu do kvetoucích pivoní vypadají 😀 Takže do školy jsem putovala s vydrbanýma džínama s flekama. Byla jsem tak trochu na¨před, za rok přišla doba plísňových džín 😀 😀

artep26
16. dub 2009

Míšo taky dobrý 😀 😀 😀
A máš pravdu, na plísňáky si pamatuju. Já měla tu smůlu, že si na ně musela počkat až na poděděné po ségře a to už jaksi zase nefrčely 😀

jmisa
16. dub 2009

No my měly se ségrou plísńové všechno - džíny, sukně, džísky 😀
Ségra je o tři roky mladší, to by se chuděra načekala, než něco zdědí 😀

artep26
16. dub 2009

My jsme o rok, takže to docela šlo, ale zase vše už bylo vyšlé z mody 😀 😀 😀
No taky mi naši kupovali nové věci, ale holt ségry po roce ... je vám asi jasné, kdo dostával nové věci a kdo poděděné 😀

grej
16. dub 2009

aHOJ HOLKY,
Teksas už porodila??? To mi nějak uniklo 😅

Já teda taky dneska měla příšernou noc. Všechno mě bolí, záda, kyčle, ty klouby na rukou - hrůůůůůzaaaa!!!
Taky si vůbec nedovedu představit, že ještě měsíc a půl!
Navíc pořád přibírám, zase jsem se vážila a mám o kilo víc než minulý týden 😠 Pěkných 16 kg navrch 😠

jmisa
16. dub 2009

Grej, tak Ti roste váha, no a co, jsi těhotná. Pokud se nepřejídáš, tak s tím nic neuděláš. S největší pravděpodobností je to voda a ta odejde jak přišla.

artep26
16. dub 2009

Grej ahojda,
Teksas porodila?? To taky nevím 😅
Já se na dnešek docela vyspala, jen holt u toho překrucovaní z boku na bok bdím. Jsem se dneska taky v noci nasmála, manža volala v noci ze spaní o pomoc, tak jsem ho probudila a pak jsme se tomu řehnili a dneska ráno ještě taky. Byl někde svázaný či co 😀 😀 😀
Holky vy už to máte za pár, ale co já ... ještě takových tt před sebou a mě chvilkama připadá, že už to ani horší být nemůže a vím , že bude ☹

grej
16. dub 2009

Jmis, jojo já vím, žd s tím nic neudělám, ale je mi líto toho mýho těla, páč myslím, že nohy a klouby fakt nezvládaj 😨( Už aby byla Kačka venku a trochu těch kil mi ubylo.

jmisa
16. dub 2009

Grej, ono se Ti uleví, až nebudeš chodit do práce, to taky dělá hodně. 😉

artep26
16. dub 2009

Přesně tak, mně nejvíc vadí, když dlouho sedím nebo stojím na jednom místě. To mám pak nohy jako konve 🙄

grej
16. dub 2009

ty jo holky jak jsem doma, tak jsem totálně líná. Dala jsem vyprat pračku s dekama pro mimi, takže za chvíli půjde ven na sluníčko a pak už mi zbejvá jen zkusit vyvařit zavinovačku po mě, jestli vypere do bíla. A vypráno snad bude vše...
Musím ale taky nakoupit v lékárně, hygienu nemám ještě žádnou.

Tak mě napadlo, potřebuju vyprat povlak na lehátko. Povedlo se mi ho sundat z konstrukce, ale vzhledem k tomu, že má záda polstrovaný (jsou tam zasunutý takový plastový pásky), tak toa si nemůžu dát do pračky.l Ale že by se mi to chtělo nějak prát v ruce...

Jo a v sobotu si jedu s tátou pro kočár!!

jmisa
16. dub 2009

Grej, já myslím, že to můžeš vyprat v pračce, já tam peru i batoh a ten tam v tom polstru taky něco má. Dej to na jemné praní.

jmisa
16. dub 2009

Grej, tak sláva, už máš kočár 🙂
Já byla tuhle u špuntíka a měli tam určitě aspoň 5 beden s Teutonkou.
Takže jak dlouho jim to trvalo?

artep26
16. dub 2009

Grej já jen co budu mít v provozu pračku, tak povlak na lehátku do ní taky nacpu, přesně jak píše Míša, na jemné praní. Prala jsem tam i potahy na autosedačky 😉

jmisa
16. dub 2009

Holky, co máte za lehátka - značku. Já si nemůžu vybrat. Když jsem zamítla to nepolstrované Fisher Price, tak fakt se nemůžu rozhodnout.

artep26
16. dub 2009

Míšo já mám jedno od ségry po dětech Zekiwu a druhé splaším někde v bazáči 😉

jmisa
16. dub 2009

A je to pořádně vypolstrovaný? Aby se to neprohýbalo. A polohovat jdou asi jen záda, co?

artep26
16. dub 2009

Jo jo je to vypolstrované a jdou jen záda ... mám ho poděděné takže víš jak ... darovanému koni ... 😀

grej
16. dub 2009

gtak já mám tohle:
http://www.detskyraj.cz/zbozi/2483-rossi-relax
Kupovala jsem ho kámošce, když se jí narodily dvojčata. Vybrala si ho. Ale teda na obrázku vypadá mnohem líp než ve skutečnosti... Píšou tam prací potah, tak to asi fakt půjde...Díky za tipy, holky.

Akorát ho mám bez hrazdičky a bez stříšky, protože to ta kámoška asi ztratila...

Další dotaz - budete prát ty hrací deky nazem??? Já dostala totiž dvě od švagrový, jenže jak maj ty 2 psy a 4 kočky, tak je to hrozně chlupatý ☹ Koukala jsem na to, deku tam stsrsčím i s těma hrčkama, ale ty hrazdičky u toho asi těžko. Musím to pořádně rozebrat, jestli to půjde nějak sundat z té konstrukce.

Kočár jsem objednávala 24.1. Měl předběžně být 24.3. Nakonec byl ale minulý týden, tedy 10,5 týdne...

artep26
16. dub 2009

Grej hrací deku mám taky od ségry, no nevím nevím jestli to narvu do pračky, ale ráda bych 😀

jmisa
16. dub 2009

Grej, já deku kupovat nebudu, budu mít to skládací puzzle, to se dá omýt (právě kvůli psici) a na to obyč deku a hrazdu koupím umělou, abych ji mohla omývat. Já jak něco nejde vyprat, tak jsem z toho nesvá 😀

Tak 10,5 týdne, to jde. já objednávala 15.3., takže do konce května by to tu mělo být, to bude 11 týdnů.

jmisa
16. dub 2009

Mně se docela líbí tohle:
http://www.detskyraj.cz/images/sklady_parametry...
Babypoint Siesta, polohují se záda i nohy, ale je to docela velké. Tak nevím.

kay
16. dub 2009

dobré ráno holky,

no tak já taky noc nic moc, už druhý den večer mi vždycky bolí močák, ale je to as itím jak malá za celý den sejde níž.. ☹

grej já se budu snažit nacpat deku do pračky určo, ale já ji mám bez hrazdičky..

dneska se budu snažit odpočívat, akorát po obědě mi přijde babička pomoct vyplet zahradu, tak budu asi něco drobně dělat.. ale už mě docela dost pívhá podbřišek při každým pohybu, tak je to nepříjemný..

luzzi, kalhoty přece snesou všechno.. a hlavně že je Domča v pořádku.. 😀

grej
16. dub 2009

U toho mýho se taky polohují i nohy...Ale ten princip toho odjiš´tování je příšernej...

No když už jsem ty hrací deky dostala, tak je zkusím nějak vyčistit a pak jednu odvezu k našim a jednu ke tchánovcům a bude ...

Já myslím, že s kočárem to teĎ už bude snad v pohodě. Moje příbuzná taky objednávala na začátiu března a má termín jako já...
Ta paní v Liberci mi tvrdila, že se to na začátku roku zpozdilo hlavně tím, že výrobci v Německu nedodali látky nebo co...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru