Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
14. čer 2009

Imis, v Krči. Doufám, že nebude zrovna stop stav. 😠

jmisa
14. čer 2009

Jo a k ranním nevolnostem - neměla jsem je po celou dobu těhotenství. Spíš taky to nechutenství apod.

imiska24
14. čer 2009

V Krči?Prý se strašně zlepšili?Jsem mimo pražská,ale mám tam mraky známejch a už jsem tam skoro jako doma.
A za 8měsíců v Pronatalu už bych zvládla cestu poslepu 😀
Přece Tě nevyhoděj? 😀 Tam ses ale musela registrovat ne?

kay
14. čer 2009

ahojte,
tak my dneska jedeme na oslavu narozenin k našim.. snad to dopadne dobře, bude tam i druhá hlučná půlka naší rodiny 😀

mmono, jestli sipamatuju dobře, tak jsi i v naší skorové tabulce, takže neboj nezapomněly jsme 🙂

luzzi, no já slyšela že ta rek. rourka je až úplně poslední možnost a že si na to děti můžou zvyknout a mít pak problémy, zkus ještě ty kapky baby calm... za to nic nedáš, jen penízky 🙂

jmis Ty nám budeš za chvíli rodit 🙂 no tak když dojedeš do porodnice tak Tě snad nemůžou s bolestma poslat pryč 😅 budu držet pěsti..

jmisa
14. čer 2009

Ono, když je stop stav, tak do porodky dojedeš, oni to zkouknou a když je to k porodu brzkému, tak si tam pacošku nechaj, ale když usouděj, že se dá dojet někam jinam, tak Tě prostě odešlou.

artep26
14. čer 2009

Ahoj,
holky jen se hlásím že žiju, jsme pořád 3v1 ale tvrdne mi pupek a je to dost bolestivé, tak ležím co to jde. Pokud časové rozestupy budou menší a menší tak vyrazíme zase do FN HK aby se na mě podívali a popř. zase napíchli a zastavili kontrakce.
Mějtě se bájo, všem držím palce ať se vše vede 😉

kay
14. čer 2009

artí, prosím Tě, taksnad to ještě chvilku vydržíte, aspoň ty dva týdny 🙂 taky ti moc držím palce..

jinak navštěva u našich v pohodě, malá měla ustláno ve vaničce po mě a bráchovi 😀 sice jsme nejdřív asi hodinu a půl místo oběda uspávali, protože dopo nespala vůbec a byla přetažená.. ale pak spala asi 3 hodiny a pak jsme ji vzali ven.. Te´d už je vykoupaná a asi spí, už se z pokojíku nic neozývá 😀

doufám, že jste se měli hezky, připravte se na týden, bude vedráč 🙂

jankatr
14. čer 2009

ahojky - koukám že ten víkend byl skoro všude docela rušnej - bodejť ne - po takovým hnusným počasí si každej vychutnával sluníčko 😵 😵 😵

My byli včera taky po návštěvách - a Myšáci z toho byli tak utahaní že v osm padli za vlast uplně bez řečí (jindy ještě tak min. půl hodinky protestujou) a vstávali až o půl páté ráno a pak až o půl deváté 😎 😎 😎 takže luxus.
Dneska jsme zas celé odpoledne strávili na dětském dnu který tu pořádali myslivci takže tam nebylo ani o zvířátka nouze. A bylo to moc fajn. 🙂

luzza
autor
15. čer 2009

dobré ranko
před chvílí mi přišla sms od artíka...
je v porodnici,je na 5 cm otevřená a bude rodit 🙂 🙂 🙂 tak jim držme palce 🙂

m.e.l
15. čer 2009

Bré ráno,
jééééééé.................. ticho. Dítko po dvou hodinách je potichu, já snad radostí skočím z okna. Dneska se Luky překonal a vydržel od půl jedné do půl šesté, ještě by to chtělo doladit to jeho skoro hodinové protestování proti spaní. Ale jinak docela dobrý. Jedno vstávání za noc, to by byl úžasnej pokrok. . . 😵 😵 Á zase už to dítko slyším. Nic půjdu něco dělat.
Mací, hezká váha prcka, a u mě se až tak teda nesekli. . .
Arti, doufám že jsi stále ještě 3v1, koukej nechat mrňousky řádně dopéct. 😉

m.e.l
15. čer 2009

Jé a já zrovna píšu, jak je má nechat dopéct. No tak budeme držet palečky ať je vše o.k. 🙂

jmisa
15. čer 2009

Ahoj.
Artí, držím palce, ikdy si tam tedy mohla ještě prcky nechat v podnájmu 🙂

luzza
autor
15. čer 2009

tak víkend jsme strávili venku,takže nebyl na net vůbec čas 😅 a večer mi nešel koník 😒
holčičky jsou zlatý,začínaj pěkně pozorovat,co se děje kolem a občas nás obdarujou sladkým úsměvem 😵 😵
od večerního kojení vstávali až v půl třetí a pak v sedm...teď zase usnuly,tak já půjdu taky 😀 😀

luzza
autor
15. čer 2009

ahoj jmis 🙂 ahoj melí 🙂

m.e.l
15. čer 2009

Luzz, úsměv? Tak na ten čekám a zatím je to jen řev, úsměvy hází ze spánku, ale na mou osobu??? Akorát se mračí a dělá si stejnou vrásku jako má táta.

jmisa
15. čer 2009

Já dneska jedu k gyndr. Vezu mu napsaný tlak za čtyři dny, tak mi nejspíš místo pilulek na tlak dá pilulky na hlavu 😀 😀

luzza
autor
15. čer 2009

kay
dneska vyšlu manžu pro ty kapky... večer měly holky zase krouceníčko 😝 😒 a přitom prděj ostošest 😅
doufám,že se to brzy spraví 😉

m.e.l
15. čer 2009

jmis, prášky na hlavu??? Mě připadáš normální (až na tu hlavu). 😀 😅 😀 😅 😀 😅

jmisa
15. čer 2009

No právě 😀
No když porovnám tlak, co mi pokaždý naměří v poradně a tlak co si naměřím doma, tak to jinak nemůžu omluvit 😀

luzza
autor
15. čer 2009

jmis 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

melíku
ten úsměv cílenej začal teprve o víkendu 😅 ale je to vážně dojemný 🙂 jirka se mohl pos... 😀
musíme být přímo naproti obličeji a říkáme jim : NO AHÓJ 😅 😅 KDE TO JSI? 😅 😅 JE TU MÁMA 😅 nebo JE TU TÁTA 😅 a oni se na chvíli krásně usmějou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 je to strašně dojemný 🙂

luzza
autor
15. čer 2009

artík zase píše:
je změna,dali mě ještě na jip a mám infuze na zastavení kontrakcí...

jmisa
15. čer 2009

Tak třeba jí ještě porod rozeženou.

m.e.l
15. čer 2009

Teda artík to má nějaký napínavý . . . Otevřená na pět cenťáků a přitom chtějí zastavit kontrakce, ale ono asi lepší, kéž by mrňouse chvíli nechali dopéct. Pozdravuj ji a že držíme palce. 🙂

m.e.l
15. čer 2009

Jinak holky, z pátka na sobotu jsem spala poprvé bez kalhotek po čtyřech týdnech a můžu říct - připadala jsem si hrozně nahá. 😅

jmisa
15. čer 2009

Mel, tak to si zaslouží gratulaci 🙂

kay
15. čer 2009

ahoj holky..

tak už to snad povalí..

lluzzi, teda úsměv závidím, já na něj čekám a čekám a furt nic.. ☹ brek 🙄 a zkoušela jsme i vaši metodu 😀

artepi moc držím pěsti, možná se rozhodli jí ještě chvilku držet 3 v 1.. a nebo jí možná píchají nějaké ty injekce na dozrání plic?

jmisa
15. čer 2009

Tak jsem vyfásla Dopegyt 1-0-1. Tak uvidíme. PA si dneska dala záležet a seděla jsem u ní tak dlouho, než tlak klesnul na 140/90 😀 Ale to i zásluhou toho, že to nenechala na automatu a vzala si sluchadlo. Naposledy mi taky měřila 3x a tlak lítal jak blázen, ale to bylo automatem.
Akorát mě dost vystresla, protože jsem tam viděla hodnnotu kyseliny močové a říkám, že je nějak vyšší a ona na to, že jo.
Tak jsem pak měla v čekárně co dělat, abych nezačala bulet, že mě pošle dr. do nemocnice. Naštěstí dr. řekl, že pro těhotnou v devátém měsíci ta hodnto je v normě. Taky mi to mohla říct PA a nemusela jsem se tam deset minut stresovat, že 😠

No mám si měřit a zapisovat doma tlak dál a ve čtvrtek bude zase obveselovací měření v poradně. Má být zrovna nejteplejší den, to zhebnu.

m.e.l
15. čer 2009

jmis, teda tvůj tlak je zázrak. . . . No snad je vše o.k. 😉

jmisa
15. čer 2009

Mel, nepřipouštím si, že by něco nebylo v pořádku. Mimčo pokaždý kontroluje ultrazvukem, doma mám tlak v normě, moč taky, krev dle dr. taky. Tak což 🙂

kay
15. čer 2009

jmis, no tak poroď 😀 hlavně se nestresuj, teď už to bude dobrý.. na monitor už chodíš?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru