Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

kay
8. črc 2009

luzzi díky, jsi mě trochu uklidnila.. ale tu bulku na hrudníčku jí nahlásím.. a´t něco nezanedbám.. a na naušničky taky držím pěsti, a těším se na fotky.. to jdeme k pediatrovi?

maci, no ono by to prý mělo zmizet samo.. že se to řeší jen pokud je to velkéa nebo pokud to právě je ve vnitř a zasahuje do nějakých orgánů.. tak snad to zmizí.. udělal se jí tam stroupek, a ta doktorka říkala, že když se tam udělá stroupek, většinou to mizí rychleji..

jsem dneska chtěla jít spát brzo, už v devět a čumím jen do stropu a přemýšlím nad vším možným 😠 ikdyž jsem unavená jako pes.

luzza
autor
8. črc 2009

holky
já bych s váma tak povídala 😅 , ale jsem taky utahaná 😝 😝 jdu chrnět 😉

mací - ty megaprsa mě rozesmály 😀 😀 😀

m.e.l
9. črc 2009

Bré ranko,
Žofí, Luky kadí tak 2-3 za den, ale dokáže i vůbec nejít. . . Ale to už je teď spíše vyjímka.
Já teda Lukyho nevážu do zavinovačky od samého začátku, jen chvíli do rychlo - jenže jak mi bojkotoval na spaní všechny pozice kromě bříška, tak už ho nechávám volně.
Luzz, jé to budou holky fešandy. 😵

jmisa
9. črc 2009

Ahoj všem.

Janko, no malej je zatím dost zmrzlík, takže třeba dneska měl zavinovačku, máme tedy tu klasiku šněrovací a na sobě ještě deku a nijak zvlášť horkej nebyl 🙂 Ale někdy mu nechávám rozmotaný ten spodek. Ikdyž s látkovejma plenama stejně nemá takovej kopací rozptyl. 😀

jmisa
9. črc 2009

Jo a dneska mám TP, muž ale říkal, že rodit už nejdem, že jednou to stačilo 😀 😀

jmisa
9. črc 2009

Macous, to jo, je to jak obr prsa 😀 Ale je to super, malej se tam hezky zakutal, měla jsem obavu, jestli nebude protestovat, ale ne, byl spokojený. Jen tchýně měla starost, jestli tam nemá tmu 😀 😀

jmisa
9. črc 2009

Jak se jmenují ty kapky na prdíky?

jmisa
9. črc 2009

Už jsem to našla Sab Simplex.

jmisa
9. črc 2009

Naše psice vypadá proti Alexovi jako obryně:
https://www.modrykonik.cz/_gallery/35287/35287_...

m.e.l
9. črc 2009

Míšo, Alex má dobrou chůvu. A koukají na sebe docela zajímavě. 😀 😅

jmisa
9. črc 2009

Mel, no musím jí brzdit, ona ho pojala za svoje štěně a tak ho opečovává. Sranda je, když cítí, že má v plenkách nadělení, to to čenichem zkoumá, ale přebalení nechává na mně 😀

m.e.l
9. črc 2009

Míšo, špatná to chůva. 😀 My se doma s manžou dohadujeme kdo to nakaděný půjde přebalit. 😅

kay
9. črc 2009

ahoj holky jen v rychlosti - volala jsme nakožní, doktorka říkala, že by to mohl být taky ten hemangiom a že to mám změřit a že se na to podívá jak tam půljdeme v září na kontrolu. o uzv neřekla nic, tak jsme se zeptala, prý že jo, žebychom ho mohli udělat a že jestli mi nenapíše žádanku můj pediatr, že máme přijet a napíše to.
Jenže s. pediatr má dovolenou, tak jsem volala na zástup doktorce a ta mě uklidnila, že ten uzv nespěchá, že se to dělá až kolem 3-6 měsíce.. takže to klidně vyjde na kontrolu ve 3 měsících u našeho pediatra.. Jsme jí říkala, že mám strach, aby to třeba nerostlo do plíce, že tak občas divně hýká jakož e se dusí, ale asi to dělají i miminka normálně.. tak nebudu plašit a počkám na kontrolu k pediatrovi a nechám se poslat se S. na uzv.

jinak se omlouvám, dneska jsem úplně mrtvá - včera můj plán jít spát brzo ztroskotal, když jsem šla v devět do posltele a do 22h čuměla do stroupu a přemýšlela co komu koupím k narozeninám tak jsem vstala a šla jsem to raději objednat a usla jsem klasicky kolem půl dvanácté.. ale mám objedané clony do auta na sklo a bezpečnostní zrcátka

míšo, chůva je fakt pěkná a je super že na mimčo nežárlí 🙂

luzzi, tak co naušnice?

janko Ty je pořád balíš do trojcípáku? a pak je zakryješ peřinkou nebo jak? Stela se teda mega rozčilovala když jsem ji tak balila, tak jsem to zabalila 😀

jo holky chtěla jsme se zeptat... když dáváte mimča do vaší postele, tak je tam dáte normálně na polštář a zakryjete peřinou, nebo v zavince nebo jak? Stelik tam se mnou asi nechce být, protože dřív vytuhla a spala normálně na polštáři a teď se furt kroutí a mele a ikdyž je úplně ospalá, tak nezabere a já mám akorát okopaný břicho.. tak se pak naštvu a dám jí do zavinky do její postýlky, ale to je mijí tzase líto, protože to může brát jako že něco udělala.. 😕 a má to za trest.. ale možná je to bolení břicha, protože ráno po kojení (resp. po vstávačce v deset hodiny 😀) má velký kadění..

jankatr
9. črc 2009

Kay - zabalím je a pak šupnu pod peřinku. Akorát jim teda dávám na spaní jen bodýčko s krátkým - protože i v té plínkové osušce jim je docela teplo. A jak mají ty ručičky přibalený k tělu tak je jim teploučko. A místo peřinky mám takový jakoby malý spacáčky - takže se neodkopou.
Jinak teda taky tak trošku držkujou, ale je to tak na půl hodinky a pak vytuhnou - mezi tím jim chodím přišoupávat dudlíky a ono je to pak přejde.

mimochodem - musím se pochlubit - dneska kluci spali od 20:00 až do 6:50 😵 😵 😵 tak to jsem teda zírala. I když je fakt že už párkrát se nám povedlo spát tak do 5:00 nebo i do 5:30 - ale tohle byl rekord 🙂

jmisa
9. črc 2009

Janko, čím je krmíš, že tak vydrží 😕 😕 😕

Jinak to balení do té pleny nechápu 😔

kay
9. črc 2009

jmis, no přeložíš plenu do trojúhelníku na půl.. půložíš na ni mimčo.pak mu dáš pravou ruku k tělu a pryvý cíp těsně přeložíš k levému boku a zastčíš jako by pod mimčo, pak dáš levou ruku k tělu a levý cíp pevně otočíš kolem mimča a strčíš pod mimčo, aby se to nerozvázalo.. říkám tomu trojobal.. 🙂

mě se to osvědčilo, když byla Stleinka malinká a dělali to tak i v porodce.. jen bez použití dudlíku je to fakt o nervy, tak sjem toho pak nechala a později začla používat dudlík..

janko, jaké spacáčky, to bych chtěla vidět, to je domácí výroba nebo kupované.. já totiž už přemýšlím, v čem bude Stelouš spát, až vyroste ze zavinky, ona je teď na léto docela dobrá, protože má ten vršek hodně volnej, tak nepřehřeje, ale zase na podzim a zimu to nebude a ta peřinka se mi zdá na ni brzo..

annie29
9. črc 2009

Ahoj holky, zdravime s Nicolkou!!! Gratulujeme k novym mimiskum.
Nicolka je celkem hodny miminko, krasne spi od 22h do 5-6h v kuse, takze zlata... 🙂

Byli jsme se s ni fotit v atelieru, dala jsem par fotek do alba 🙂

zofik
9. črc 2009

Melíku to ti Luky kaďánkuje teda krásně....

fíha Janko tak dlouho spěj? to se máš teda a po M mlíčku jo? to si teda můžu nechat jenom zdát....

jinak všechny zdravím...

jmisa
9. črc 2009

Kay, malá je tak vlasatá, to je neskutečný 😕 😵

kay
9. črc 2009

annie, tak to fakt nechápu.. Já chci taky aby Stelik spal dýl 😀

míšo, no já už to tak nevnímám 😀 ale asi jo, nemám srovnání.. ikdyž byla tu kamoška s o měsíc starší holčičkou a ta byla plešounek a byl to teda rozdíl i na omak 😀

jmisa
9. črc 2009

Náš malej nemá taky moc vlásků a navíc to co má je hodně světlounké 😀

S tím dlouhým spaním - jsem myslela, že takhle dokážou spát jen děti na UM.

kay
9. črc 2009

no na mémdruhém tématu tam taky chlapeček spí od večera až do rána a je starší o cca 3 týdny.. to as ifakt záleží na mimču.. 🙂 Když vzpomenu na grej, tak si lebedím 🙂 navíc děda te´d každý den doveze oběd a jde s kočárem ven na hodinu, tak si lebedím úplně, si i odpočinu a stelik pak dospí venku v kočáře..

artep26
9. črc 2009

Ahojda holky,
tak jsme konečně doma, už jsem se těšila jako malá.
Drobečci jsou zlatí, jen papkají a spinkají. Tak doufám že jim to vydrží.
Propustili nás dneska dopolko, tak až se trošku zajedeme, tak tu snad s vámi trošku budu konverzovat.
Nějaké novinky??
Jmis gratulace k Alexovi 🙂 🙂 🙂

luzza
autor
9. črc 2009

ahoj kočenky moje
už máme naušničky 😀 😀 😀
píchala nám je paní doktorka u nás na jipu 🙂
já byla zavřená na šatně a všechny holky byly u miminek a u paní doktorky,takže pacienti měli smůlu 😀 😀 😀
bylo to za chvilku a pak mi je přinesly rovnou s naušničkama a já jim za odměnu hned podstrčila prsa ke kojení 😀
eliška skoro neplakala a nelinka docela jo 😢 🙂
po kojení usnuly,holky mě nafasovaly dezinfekcí,framykoinem a tamponama, já si dala kafe a pak jsme frčely dom 😉 🙂
holčičky spaly od půl třetí odpoledne až do půl sedmý 😅 😅 asi byly vyřízený 😀
ale jsou NÁDHERNÝ!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 úplně je to změnilo 🙂 🙂

potom si vás dočtu 😉 zatím pa 😉

m.e.l
9. črc 2009

Luzz, co takhle fotečku??? 😉
Arti, vítej doma. 😵

kay
9. črc 2009

luzzi, teda tulící fotky jsou nádherný.. oni to tak dvojčátka dělají jak jsou na sebe zvyklý z bříška.. Když jsem byla v porodce tak s etm taky dvojčátka tulily.. 🙂 😵

arti, moc vám to spolu všem sluší 🙂

luzza
autor
9. črc 2009

kay
však stelíka fotky jsou taky úžasný 🙂 🙂 úplně mě dojímaj 🙂
melí
fotečka bude... 😉 zatím jsem je nefotila..až bude víc času,doháním resty za celý den 😀 ,vrátila jsem se až po sedmé hodině 🤐 😉
artíku
vítáme tě zpět 🙂 😵 tvoji kulíšci jsou překrásní 😵
jmis
mým kočindám budou pozítří dva měsíce,jsou jen kojený a spěj průměrně od 20, hod do 2,30,ale několikrát vydržely i do 3,30... takže na mlíku nezáleží 😀 , náš dominik vydržel spát od 20, do 22 h 😀 😀 ,to dělal až do rána a občas interval i zkrátil 😅 takže to bylo na SEBEVRAŽDU!!! 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀
jinak ta vaše psice je skvělá chůva 😀 😀

m.e.l
9. črc 2009

No Luky dokáže nahodit jedno krmení za noc, ale za cenu, že po něm pak hodinu a půl řve. . . . . 😝 Nevím, někdo mi prostě zase sebral mého hodného chlapečka.

kay
9. črc 2009

luzzi děkuju 😵 Stelouch spal poslední dva dny cca č hodiny dvakrát za sebou takže super.. a dneska jsme ještě hodinu schrupla když byl děda se S. kočárkovat 😎

annie29
9. črc 2009

u nás se spí takhle určitě taky hodně kvůli tomu, že je malá na Nutrilonu... S kojením by to asi tak jednoduchý nebylo..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru