Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
10. črc 2009

mel
ten je teda fakt moc šikovnej 😅 😅 😅
u nás to pasení je spíš taková z noze křeč 😀 😀 moc jim to nejde... 😠

luzza
autor
10. črc 2009

z nouze křeč...myslím 😀

m.e.l
10. črc 2009

Luzz, tak myslím, že Nelinka je asi po Tobě, nevím, chtělo by to fotos, kde jsou holky pořádně vidět s tebou a pak s manžou (podobná fotka jako s Domčou).
No Luky myslím pase hodně proto, že je rád na bříše, i když teď už snese i záda v kočáře, protože začal vnímat oblohu, stromy a tak. . .

luzza
autor
10. črc 2009

mel
to je fakt dobrej 😵 a ty záda v kočáře vám závidím 😀 nelinka je v poho,ale elík v kočáru řve 😝

m.e.l
10. črc 2009

Luzz, Luky taky na zádech řval jak protržený. Na břiše to bylo skoro vždy o.k. Teď začne řvát na zádech když ho to už nudí a nebo chce spát, ale tuhle mi kupodivu zavřel oči i na zádech, ale zastavila jsem a už měl oči na šťopkách. . .

luzza
autor
10. črc 2009

mel
já zkusím najít fotky mě a jirky,když jsme byli mimina 😀 😅 to bude možná taky zajímavý... 😅 jako u tebe 😀

m.e.l
10. črc 2009

Luzz, no aby jsi pak nezjistila, že jsou po sousedovi!!!! 😀

luzza
autor
10. črc 2009

mel
leda po embriologovi 😀

kay
10. črc 2009

ahoj holky 🙂

takmy dneska v noci docela dobrý, kojení v 19h, pak ve 21h usla, kojení o půlnoci, pak myslím v půl čtvrté a pak v osm a spala do desíti.. 🙂 stihla jsem i trochu požehlit.. teď se ji snažím zase usnout, bo už měla oči jak králík... 🙂

s tím polohováním, mi v porodce taky řekli polohovat, ale ptala jsem se, ak často měnit strany a prý stačí tak 3x denně, tak to moc neřeším.. co se týče pleny u hlavy mrkněte ke mně do alba 😀 ale ji používám jak zarážku na dudlík, aby nevypadával 🙂
a Stelouch je prý po mě, ale já vím, že má jedno ucho po Martinovi, pak nehty na nohách a ještě hlavně oči má úplně po něm.. apropos nevíte, kdy se oči mají dovybarvit? Stelik je má furt tmavě modré, ale to u nás v ordině nikdo nemá 😅

luzza
autor
10. črc 2009

kay
tu plínku jsem už viděla 😀 a je mi to jasný 😀 ale pokud má stelík symetrickou hlavičku,tak to neřeš 😉
nelča jí začíná mít fakt sploštělou 😒 nevím,jak tomu zabránit...
jinak s očima...
nelinka má tmavě modrý a eliška světle... já mám hnědý a jirka zelený 😀 😀 😀 takže myslím,že se teprve dobarvují...jinak nevim,kde by to holky vzaly 😀 😀
ale melíka lukášek už má krásně modroučký...co jsem si všimla na fotce

m.e.l
10. črc 2009

Luzz, jo modrý, ale manža je má spíše šedivý a já zelený!!!

jmisa
10. črc 2009

Luzz, já mám taky placatou hlavu a s vlasama to nejni vidět. Mám dojem ,že teď se to až moc řeší. Když to nejde, tak přeci dítěti hlavu nedáš do svěráku, aby ji drželo, jak si okolí usmyslí.

luzza
autor
10. črc 2009

jmis
to je fakt 😀

m.e.l
10. črc 2009

jmis, máš pravdu, je to stejný jao s tím spaním na zádech. Všude s vykřičníkem jak má dítě spát na zádech a na bříšku má být jen pod dohledem. . . To prostě u nás nejde aby spal na zádech, bych ho jedině musela nechat uřvat k smrti.

luzza
autor
10. črc 2009

melí
zelená barva očí se dobarvuje ze všech nejdýl...to mi jednou řekl doktor...bo jsme se mu smáli,že jeho roční chlapeček má oči modrý a on a jeho žena zelený 😀 pak jsem ho viděla až jako školkovýho a měl oči fakt krásně zelený 😅 😅 😅

kay
10. črc 2009

no to je fakt taky mám vzadu trochu placku a řeší, to účesem.. ale kluci to mají těžší 🙂

jinak kamoška si nad tím naříkala že její holčička měla krásnou hlavu a teď chce ležet je na zádech a vzadu má totální placku a ještě jakýsi výmol.. 😖

luzza
autor
10. črc 2009

jmis
už jedna sestra v porodce mi řekla,že jestli na to nedohlídnu,tak bude mít nela šišatou hlavu 😝
ale jak mám na to dohlížet,to už mi neporadila 😝

m.e.l
10. črc 2009

luzz, dej ji hlavu do svěráku, jiné řešení nevidím. . . a nebo mezi dva těžké atlasy. . . 😀

luzza
autor
10. črc 2009

kay
jo,takhle má hlavu jirky bratrance chlapeček 😀 má velkou kebuly a vzadu děsnou placku a v ní ještě nějaký výmol 😀 je mu půl roku...
a nelča má hlavu do elipsy 😝

luzza
autor
10. črc 2009

melíku
ty atlasy mě rozesmály 😀 😀 😅 😅 já si to všechno hned představuju 😀

m.e.l
10. črc 2009

Luzz, původně jsem chtěla napsat slovníky, ale Domča asi jazyky tolik nestuduje, aby měl doma velkej anglickej či jinej slovník. 😅

mmonna
10. črc 2009

Zdravim vsetky maminky a babulky......
mac,aj ja som bola dnes v poradni,a mudros ma nepotesil.....okrem toho,ze ma dva tyzdne dovolenky,tak som neni este vobec otvorena,a porod v nedohladne......ale inak je vsetko ok.....brucho nemam podla neho este padnute.
Sem tam citim tvrdnutie,a aj krize...ale to moze byt aj kvoli tomu,ze sa snazim co najviac doma porobit,aby bolo poupratovane,navarene,keby nieco....a mimo to,este chodim do prace....
Co mas Ty nove po dnesnej kontrole?

kay
10. črc 2009

mmonno, to vůbec nic neznamená, mi to dktorka taky říkala v 36tt a do týdne jsem rodila 🙂 a hlavně se vykašli na úklid a odpočívej.. a práce? teda Ty jsi dračice..

jmisa
10. črc 2009

mmonno, mně taky dr. řekl, že to na porod nevypadá a poradny za týden jsem se v kuse nedočkala 😀

macous
10. črc 2009

Ahoj holky,
Kay - no ještě nerodíme - ale nezlobila bych se, kdybych už měla miminko u sebe 😵
Mmonn - já mám taky břicho stále nahoře, občas mě pobolívá v kříži a malinko tvrdne břicho, jinak nic.
Dnes Dr. říkal, že čípek mi změkl, ale že nejsem nic moc otevřená, takže v nejbližších dnech to nevidí a další kontrolu máme ve čtvrtek 😉
Luzzi, já ti říkám přece hnedka od začátku, že Nelík je celá ty a Elda po manžovi, nejvíc je to na Nelíkovi vidět na té fotce, jak je zabalená po koupání, tam má úplně stejný výraz jako maminka 😀
Míšo a Melíku, to jste mě holky pobavily tím rozhovorem o prarodičích, já jsem zvědavá na ty svoje, ale tuším, že budou v pohodě a nebudou mi do toho mluvit, stejně se nenechám 😝 😀
A Míšo, nic si z toho nedělej, ať si mamka klidně říká nesmysli, mysli si o tom svoje a dělej si to podle sebe a hotovo, je to stejně tvoje věc 😉

macous
10. črc 2009

Jo holky, a na to spaní, já mám taky pořízené spací pytle, jako Janka, je to výborná věc, kamarádka to má ozkoušený a prý by neměnila ani za nic..... jinak mám i dvě rychlozavinovačky, jednu do autosedačky a jednu normál a pak ještě po mě 3 zavinky ze lnu - ty budou super, jestli budou horka 😀

luzza
autor
10. črc 2009

mací
no jo 😅 😅 ty vidíš ty podoby stejně jako já 😅 😅
a o té koupací fotce mi to řeklo už víc lidí 😀 😀

luzza
autor
10. črc 2009

no já počítám,že holky budou ještě nějakou dobu spát v rychlozavinovačkách...a pak přejdu taky na spací pytle 🙂
už je mám nachystaný 😉

luzza
autor
10. črc 2009

dneska byl u ségry v baráku likvidátor z pojišťovny a byl prej pěkně nepříjemnej 🙄
řekl jim,že maj řečí,jak kdyby jim uplaval i barák 😨 😨 no není to idiot 😅 😅

m.e.l
10. črc 2009

Luzz, skoro všichni pojišťováci jsou nepříjemný. Mám zkušenosti co se týká, když ti nabízejí pojistku. . . . Jakmile nechceš, tak se z nich stávají hov*da.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru