Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
13. črc 2009

jmis, my co jsme dostali peníze tak jsme je skoro všechny daly mladýmu na spoření. Když je teď nepotřebujeme tak proč je zbytečně utratit? Leda, že by jste mu koupili nějakou tu "vyúkovou" hračku, ty jsou docela drahé. Nějakou máme dostat od mé tety.

jmisa
13. črc 2009

No švára chce, aby se to utratilo, ne aby to měl někde na "knížce".
Spíš uvažuju, že za to koupím třeba Ergo nebo Manducu, stejně to chcem na jaře koupit, no uvidím, pokouknu, co by se dalo pořídit.

jmisa
13. črc 2009

Jo a jak byla řeč o těch spacích pytlech, tak mě svrbí ruce nad tímto:
http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/7...

m.e.l
13. črc 2009

jmis, tohle je dobrý tyhle "pyžámka", dítě v tom má ohromnou volnost. 😉
No my by jsme ty peníze utratili pak asi za všechno možné než za Lukyho, takže mu to radši uložíme a až bude něco potřebovat, tak mu to koupíme z "našeho". Ono za co by jsi třeba teď utratila 10 tisíc, které jsme dostali od manžových rodičů?

jmisa
13. črc 2009

Mel, no za nic, my prachy od rodičů dostali už v těhu, takže jsme nakoupili potřebnosti za ně. 😀

m.e.l
13. črc 2009

No to jsme taky dostali peníze, ale taktéž jsme je neutratili, protože dost věcí koupili moji rodiče a pár věcí my. Bude holt Luky bohatý ženich (no při týhle inflaci to nic moc nebude), ale dali jsme to na stavebko, tak tam aspoň bude státní podpora než ji zruší (čemuž bych se v tomhle státě nedivila).

luzza
autor
13. črc 2009

melí
ten náš pytel je taky bavlna,jen je upravenej na superměkko 😀 😀
http://www.bazarberuska.eu/pyzamka--spaci-pytle...

macous
13. črc 2009

Ahoj holky,
jdu vás pozdravit, jak už jste všechny maminky, tak nemám moc co přispívat....ale brzy se snad naplno zapojím 😀 pokud budu teda stíhat 🙂
Koukám, že spací pytle jsou fakt dobrá věc, já mám teda jeden teploučký to je 100 cm a druhý pro 0-3 a ten je z bavlny, ale koupený od kamarádky v Holandsku a teprve ho dostaneme 😀
Jdu vytírat, aby tady bylo čisto a ještě převléknout postele 😀

jmisa
13. črc 2009

Macous, šak už to máš za pár 🙂 Tedy pokud nebudeš přenášet 😀

Když seš v tom úklidu, zaběhni i k nám 😀

jmisa
13. črc 2009

Jsem přidala kočárkový fotky.

kay
13. črc 2009

ahoj holky,
takmy jdeme dneska taky odpo na výlet...

teda luzzi, já myslela že ty nosičky jsou fakt až od 3 měsíců.. okamžitě objednávám, za 650kč i kdyby se jí to nelíbilo..

ty pytlejsou faj, ale asiaž nebudu v noci přebalovat, bo si nedovedu představit, že bych ji do toho soukala skoro po tmě.. a potichu 😀 a taky co s ním uděláte když ho poblinká? to musíte vyprat celý.. a v čem bude spát další den? to abych měla aspoˇ3...

jmis, pěkný fotečky.. 🙂

maci, Ty už jen pěkně odpočívej a za chvilku nás budeš zasypávat dotazama neboj 😀

m.e.l
13. črc 2009

kay, já ty noční košilky mám 3 a dávám čistou každý den, protože Luky se umí nádherně pročůrávat.
Teda jedna věc mi 11 měsíců nechyběla a tou je mrcha. . . 😠

kay
13. črc 2009

mel, no já mám 4 overálky a ty taky měním každý den.. ale u těch pytlů mi to právě přijde dost nereálné.. 😅
namrchu se taky netěším.. 🙄

m.e.l
13. črc 2009

No mě už právě dokvačila. . . . 😠 Ale nebolí!!!!! Tak třeba ji budu mít teď lepší. 😔

jmisa
13. črc 2009

Mel, tak to je vopruz, co?
Já doufám, že budu dlouho plně kojit a mrcha ke mně bude milostivá a hned tak nedojde.

m.e.l
13. črc 2009

Míšo to teda je. . . Ale zase lepší tenhle týden než příští, to bude odstávka vody a to by byl tuplem opruz. 😉 Koukala jsem jak Alexe procházka unavuje. 😵 To vození se v kočáře je namáhavé. 😉

luzza
autor
13. črc 2009

ahoj holky 🙂
vrátili jsme se z prochajdy 🙂 a musím se připojit k mel - holkám se konečně líbí v kočárku 😅 😅 boudu máme sklopenou a holky čučí všude kolem 😅 😅
táta nám zase odjel na služebku,takže do čtvrtka zase válčíme samy 🙂 a domíno je furt s bráchou na chalupě

jmis
hezké kočárkování 😀 a ikea plíny jsou prostě naše oblíbené 😀

jmisa
13. črc 2009

Mel, my máme taky příští týden odstávku. 😠

luzza
autor
13. črc 2009

kay
při přebalování se ten pytel otvírá dole 😉 má tam zipík 😉

kay
13. črc 2009

luzzi, aha, no tak snad 🙂 uvidíme jak to vyřeším.. jo a nosičku jsem teda neobjednala, bo je prý neergonomická.. ale hlavně jsme zkusila strčit Stelu do manducy a vůbec s ejí to nelíbilo.. an ity nohy pořádně nedala od sebe a hlavu měla zabořenou někde u mých prsou.. tak nevím. počkám ještě až vyroste.. je fakt malinká no.

kay
13. črc 2009

jé holky koukejte co jsem našla - http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=44525

luzza
autor
13. črc 2009

jéé kay 😅
tak ta se mi moc líbí 😅 😅 to si našla super věc 😅

luzza
autor
13. črc 2009

holky už chrní,takže já jdu vyšmejdit něco k jídlu 😉 🙂
jsem ráda,že se naučily hezky usínat,dřív docela vřískaly,když jsem je dala večer do postýlky 😝
ale poslední 2 týdny už ani nezabrečely 😅 ...hezky je tam uchumlám 😀 ,zapnu CD s tou relaxační hudbou pro miminka,nechám svítit lampičku a jdu... 🙂

kay
13. črc 2009

luzzi, to je pěkné.. Stelik už taky chrní, byly jsme dneska s holkama na výletě a byla dost unavená, tak jsem jí hned po návratu nakrmila osprchla a nakrmila a hned pak vytuhla v sedm.. ikdyž většinou usne kolem deváté..

jo taky s emi ten spacáček líbí, ještě to musím pořádně omrknout jak je to velké a tak..

kay
13. črc 2009

hm, takže jsem objednala ě spací pytle, doufám, že Stela do té doby nějaknevyroste, když mají 80cm, ale snad ne.. když tak je dostane skorošvagrová nebo někdo další.. 🙂 a ještě jsem objednala další věci za 2.500kč 😠 moje nervy.. ale budu mít hračky na kočárek a kosmetiku a tak..

macous
13. črc 2009

Kay - jen si to hezky užívej, utrácet za Stelinku je krása 😀 😀 😀
Míšo, tak jsem nakonec i umyla jedno mini okno na chodbě 😉 pořád se snažím tak trochu hýbat, ale miminku se zatím nějak nechce 😀
Melíku, teda mrchu ti rozhodně nezávidím, ale kdyby se alespoň ta ovulka chtěla porodem spravit 😅 😵 a mrcha chodila pravidelně 😉

Holky si už kočíkujete jak divý , se taky už těším až budu chodit s kočárkem po městě 😀 😀

Tchýňka má zítra už tu operaci prsu, tak mám o ní trošku strach, ale nese to statečně, když se jí lidi ptají co jí je, že je taková popelavá a pohublá, tak jim říká, že nic, že jde s dobou a nechá si jen zmenšit prsa 🙂 ona je tak moc hodná ženská, ale to je vždycky tak................nejvíce mě mrzí, že jí ani nemůžu nijak moc pak pomoci, třeba poklízet a vařit, asi budu tou dobou, kdy jí budou pouštět domů z nemocnice zrovna tlačit 😅

macous
13. črc 2009

Kay, teďka tady běží napravo reklama na nosítka
http://www.babynositka.cz/

kay
13. črc 2009

maci, nemysli na to jak jí pomoct nemůžeš ale jak jí pomoct můžeš, já myslím, že největší pomoc takpvému člověku je už jen ta psychická podpora, bonboška, nebo kytička..

to víš že se utrácí za Stelu krásně a hlavně rychle 😀

luzza
autor
13. črc 2009

mací
myslím,že tchýňce uděláš velkou radost miminkem 😵 🙂 to jí určitě pomůže se brzy zregenerovat po operaci, myslím,že ji to nastartuje 😀 bude poprvé babičkou????

kay
já taky furt přemýšlím co holkám koupit 😀 a taky furt něco nakupuju 😀 , ale k tomu kupuju i domínkovi,aby byl fešák...(teď naposledy ryflový tříčtvrťáky a rychleschnoucí dlouhý plavky) a nějak jsem v tom shánění a nakupování zapomněla na sebe 😠 😠 potřebuju nové snad všechno 😠 ale na to nějak nemám čas 😅

luzza
autor
13. črc 2009

kay
a kolik teď stelík váží?? cca 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru