Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
15. črc 2009

Mel, my ho takhle brzo spát nedáváme. Tedy takhle brzo ho nekoupeme.

m.e.l
15. črc 2009

No my právě koupeme kolem té sedmé a jde do postýlky. Včera pak kolem půl osmé usnul a spal do té jedné. Kdyby to prodloužil třeba do tří, tak by se mi to líbilo víc. 😀 A ještě lépe do sedmi. 😅

jmisa
15. črc 2009

Muž chodí domu později, tak se snažím koupat taky později, aby z toho něco měl.
On má nejdelší to spaní po koupání a kdybych ho dala kolem 7, tak je v půlnoci vzhůru a pak už to jsou klasika trojhodinovky a to bych se moc nevyspala, já nedokážu jít spát dřív než v těch 23 hod. A spaní přes den mě moc nebere a třeba jak ráno píše Luzza, že si jde ještě lehnout, tak to já taky už neusnu.

m.e.l
15. črc 2009

No já taky už ráno nemůžu usnout a dneska jsem vzhůru od těch půl páté. A Luky mi prostě většinou do té osmé hodiny usne, takže nemá cenu ho nějak se snažit udržet vzhůru, to by akorát řval jak protržený a nic z toho.

jmisa
15. črc 2009

Tak jsem si změřila tlak - 100/55 😀

m.e.l
15. črc 2009

Míšo, jsi lepší. 😅 Mě teda nějak slušně klesl po těhotenství. Nikdy jsem ho kromě konce těhu vysoký neměla, ale zase takhle nízký taky ne.

jmisa
15. črc 2009

No já ho takhle nízký měla i před těhu a někdy ještě níž. Zase jsem ráda, že nemusím brát ty prášky.

m.e.l
15. črc 2009

Míšo máš pravdu, radši frťana na zvýšení tlaku, než prášky na snížení. 😉

luzza
autor
15. črc 2009

holky
já už mám taky svých 100/60 🙂 ale v paměti toho tonometru jsou tlaky z těhu... docela slušný 😀 dvakrát je tam 160/120 😅 😅 starý časy 😎 😎

luzza
autor
15. črc 2009

jinak já teda ráno s holkama usnu jak špalek 😅 nemám problém 😀

luzza
autor
15. črc 2009

my koupeme v půl osmý...v osm kojím,v půl devátý už jsou holky v postýlce... usínaj už při krmení,takže ty poslední dny se neozývá z pokojíčku ani kníknutí... průměrně spěj do 2,3O... ale dělaj i vyjímky..že třeba v půlnoci 😝 😝 a nebo ty příjemnější,že spěj do 4 hod... rekord drží ve 4,40.. 🙂

m.e.l
15. črc 2009

Hm, tak o takovém spaní si můžu u Lukyho zatím nechat zdát. I když bylo příjemné, že spal dneska do jedný, příjemnější by bylo kdybych já šla spát v osm a né v deset.

luzza
autor
15. črc 2009

melíku
my chodíme spát nejdřív po jedenácté...
jirka chodí z práce většinou až v sedm,takže si musíme ten společný čas prodloužit.. 😉

grej
15. črc 2009

ahoj hplky,
tak když jsme u toho spaní...
Kačka usíná o půlnoci a budí se ve tři. a pak když mám kliku, tak po kojení spí ještě dvě hodiny. ale spíš tak hodinu...

dnes byla extra hodná, od půlnoci spala dočtyř a pak po jídle až do půl sedmé!!! tak se na ní ani nezlobím, že je od té doby opet vzhůru.

holky co s dětma děláte když jsou vzhůru? jí jen ležet nebaví, takže pak brečí. my pořád jen skáčem na míči, nebo střídáme lehátko a postýlku s kolotočem. ale všechno jí baví tak 5 minut. při naší frekvenci spaní si dovedete představit kolikrát za den to musím dělat🙂
ted jí mám na ruce kde během psaní usnula, takže jí jdu zkusiz odložit. ale je mi jasný, že je do minuty vzhůru...

m.e.l
15. črc 2009

Ahojda Grej, no Luky si musí kolikrát vystačit sám, takže kouká na hrací dece na hračky, občas zavískne, občas se začne rozčilovat - ale to má i někdy smůlu, třeba když mám v ruce zrovna cibuli, tak neběžím ani nahodit dudlík. No a když mám fůru času, tak s ním dělám blbosti.

grej
15. črc 2009

tak jsem jí odložila a kupodivu spí. Asi to bude tím počasím. Takže jdu rychle žehlit než se zas vzbudí.

Tak já taky už zkusím vyhrabat hrací deku. Myslela jsem, že jí to ještě nebude zajímat, když na ty hračky nedosáhne. Nebo to udělám jako Kay a prodloužím hračky, aby dosáhla.-)

Konečně jsem měla čas zkouknout vaše fotky - všechny děti jsou nádherný!!
Mel - vy máte i víc vlasů než my 🙂 Dost nám od porodu zesvětlaly. Stejně jako oči. Zatím to vypadá, že nám možná i ty modré zůstanou, což by bylo super.

Každý mi říká jiný termín, od kterého je jasná barva očí, tak jsem zvědavá...

Jinak šátek u nás absolutně nemá šanci ☹ Bohužel. Jakmile jí do něho dám, okamžitě začne řvát jak blázen a uklidní se až když jí vyndám ☹

jmisa
15. črc 2009

Grej, co děláš za úvaz? Někdy stačí udělat jinej.

luzza
autor
15. črc 2009

holky jsem před devátou nakojila a ještě pořád spěj!
potřebuju jít ven,takže je jdu vzbudit... asi nevědí,že je den! 😅
takhle dopoledne málokdy vydržej spát... to je divný 😕

luzza
autor
15. črc 2009

asi fakt to počasí...

jmisa
15. črc 2009

Tak náš mladej celý dopoledne prolelkoval, ale vydržel v postýlce zkoumat mantinel 😀 A točit se proti směru hodinových ručiček 😀 😀
Teď dostal najíst, přebalila jsem a je tam ticho, tak asi vytuh.

Venku zatím přestalo pršet, tak pofackuju kuchyň a půjdem ven.

kay
15. črc 2009

ahoj holky,

tak Stela se taky už trošku s tím spaním zlepšila a vydrží cca od 19h do 01h nejíst, a spí tak od cca osmi devíti.. ale já prostě nikdy dřív jak kolem jedenácté neusnu, už jsme to zkoušela 2x a fakt nezaberu, takže mám tsejně smůlu..

Grej, no určitě jí už hračky a deku vyndej, ikdyž na ně bude třeba jen koukat.. já střídám chování - pasení, pak lehátko, hrací deka a deka na sedačce 😀 někdy ji taky nechám jen tak prostě ať si hraje sama..

to počasí je děs, včera s ní jela prateta na vycházku prý vůbec nespala a pak měla celý odpoledne břichabol..

a dneska zse usnula hned po dopo kojení, tak jsem stihla úklid ale byla jsem teda zpocená až na prd.li.. no a teď se po hodina vzbudila, najedla se a chvilku jsme si hrály ale už zase chce chrupat, tak je v postýlce a občas se zakroutí, ale asi usne.. ani jsem ji nedávala dědovi do kočáru, protože je tam 32 stupňů ve stínu a pekáč.. uprímně závidí déšť..

luzzi, já zatím naušnice neřeším.. nejvíc to řešila tchýně, která mi už v nějkakém 6 měsíci říkala, že až jí budu kupovat naušnice, že je zaplatí.. ale mě to ani zatím nenapadlo.. ani s martinem jsem se o tom nijak nedomlouvala..

asi půjdu zkusit taky zalomit, je mi nějak divně, motala se mi hlava a třes, ale to bylo asi tím úklidem a že jsme nejedla.. ale sousedi dělaj kostkovou dlažbu tak nevím co s emi povede, ikdyž ráno jsme u toho usnula 😀

kay
15. črc 2009

hm, tak ze spánku nic nebude, S. sice pospává, ale trápí ji zase břicho tak v mezičase cvičíme s nohama.. 🙄 to je fakt jediné, co si přeju aby už nebylo..

m.e.l
15. črc 2009

Kay, taky jsem myslela, že si schrupnu, ale mladý pán je jiného názoru. A co se týká bříška, modlím se k třetímu měsíci, že to snad už skončí. I když musím zaťukat - tři dny klid.

jmisa
15. črc 2009

Tak my měli s Alexem premiéru v socce. No myslím, že to nebudu s kočárem moc používat 😀 Nízkopodlažák nám ujel před nosem a do normoš jsem nechtěla kočár zvedat sama, tak jsem tam musela zmermomocnit chlapa, co nastupoval, najednou všichni chtěli nastoupit jinýma dveřma 😕 Kdo to vychovával????
Zpátky naštěstí jel nízkopodlažák, tak to už bylo v pohodě.

luzza
autor
15. črc 2009

tak nám celý den holky prospaly 😨 už jsem se bála,že jsou nemocný 😨 vždycky jen kojení a spánek 😨
celý den byly vzhůru celkem maximálně hodinu 🤐 myslím,že jsou vyřízený z toho dusna...
a nebo budou celou noc vzhůru 😠 😠 😠 😠 úplně mám strach...
tolik nespaly ani jako novorozenci...

luzza
autor
15. črc 2009

jmis
kdo to vychovával?? 😅
si vzpomeň jak jsem upadla týden před porodem... chlap co byl 2 metry ode mě se otočil zády... ☹

kay
15. črc 2009

luzzi, tak Stelik to měl dneska stejně, takže s enoci taky bojím, ale myslím, že to bude fakt to vedro.. ted au nás je fakt prádelna.. ale v dálece už bouří..

macous
15. črc 2009

Ahoj holky,

tak se jdu jen ohlásit, že jsem stále 2v1 😀
Teda mě dneska celé odpoledne tvrdne břicho, a je to mnohem nepříjemnější než včera, tlak jako na menstruaci a jde to až do zad, to mám dneska prvně - včera to bylo jen to ztvrdnutí bez nějakých dalších pocitů. Tak jsem zvědavá na tu zítřejší kontrolu, co budou říkat 😉
Dneska jsem to měla během jedné půlhodiny tak 6x, až jsem si šla dát teplou sprchu, abych byla kdyžtak ready, ale pak to polevilo a teď už tvrdnu tak jednou za půl hodinky, což je asi normální - doufám 😅

a jdu se kouknout co jste psaly nového 😉

macous
15. črc 2009

Melíku - u nás to vypadá taky až do termínu, jako u vás, teď už by to bylo vlastně jakože na termín, néééé jako holky tady, že si to porodily dříve 😀 😝 😀 😀 hlavně nechci přenášet 😨

jmisa
15. črc 2009

Macous, no já taky nechtěla jet do porodky jen z důvodu, že mi praskne voda. No a jak to dopadlo? Praskla voda a kde nic tu nic 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru