Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
24. črc 2009

Luzz, když oni píšou, jak už by si ho měl i vzít. . . 😒 No on vlastně nic nedělá podle tabulek, pasení uměl podstatně dřív než měl a žádných jen 45 stupňů hlavičku. 😵

kay
24. črc 2009

mel, luzzi, děkuju 😵 kukadla má po M. 😀

ona si ten špendlík taky sama nevezme, taky jí ho musím přímo vnutit do ruky 😀 avětšinou ještě k tomu do levý 🙂

pořád spí... asi to dopadne tak žeji vzbudím až půjdu spát, nakojím a uvidíme, jak dlouho to vydrží do rána.. u mě je ale problém, že já mám ráno až tak po deváté 😀

tak já ty pauzy asi taky nebudu řešit..

jmisa
24. črc 2009

Já při větších pauzách malého nebudím, ale musím odstříkat, protože bych jinak zhebla pod tíhou prsou, takže odsaju 50 - 60 z každého prsa a jdu zase spát.

Jo a ten spurt jsme měli určo, dokonce i tu zelenou stoličku, ale já si myslela, že je to tím, že častějc pije a to přední mlíko má cukr a tak se hovňous barví.

luzza
autor
24. črc 2009

mel
nic není podle tabulek 😉 🙂 máš pěknýho šikovnýho kluka,tak to neřeš 😉 my zase paseme jak po obrně 😀

luzza
autor
24. črc 2009
jmisa
24. črc 2009

My paseme jak vožrala. On sice pase docela hezky, ale nemá těžiště v oblasti pánve, on si ty nožičky krčí 😔

jmisa
24. črc 2009

Luzz, ty maj kukadla 😵

Jo a ten špendlík máme taky, ale Alex ho nosí jako kabelku 😀

luzza
autor
24. črc 2009

jmis
my radši pasení ani nefotíme 🤐 🤐 😀 😀

luzza
autor
24. črc 2009

jmis
tak to nelinka měla dnes taky kabelku 😀 😀 😀 😀 😀

jmisa
24. črc 2009

No já hlavně ani nevím, jak moc ho mám v tom pasení regulovat, srovnám mu ručičky a pokusím se srovna ¨t i ty nohy, ale ty si hned dá zase zpátky, jako by chtěl lézt 😀

jankatr
24. črc 2009

Ahojda - Kay - ty pauzy v noci fakt neřeším - mlíko už se mi srovnalo že ho mám tak akorát a můžu klidně spát bez podprsenky - a vůbec nevadí že kluci jdou spát v 20:00 a vstávají tak mezi 5:00 - 6:30 - prodlužovalo se to postupně tak si tělíčko tak nějak zvyklo. 🙂 🙂 🙂

Mel - vyprdni se na tabulky a vůbec je nestuduj - zbytečně se stresuješ - v tabulkách je pouze průměr tzn. že jsou děti které to dělají dřív a jsou děti které to dělají později a nic z toho nemusí být nutně špatně. Nech to na posouzení pediatra - od toho jsou poradny aby zjistil jak se mimčo vyvíjí a případně tě upozornil jestli je něco špatně.

Jinak u nás je to s koníkama asi tak - že Kubík je pase pěkně - dokonce kvůli placatý kebuli bych ho měla dávat často na bříško - jenže zrovna jeho to vůbec nebaví a děsně se u toho vzteká a navíc každou chvíli blinká... 🙄 🙄 🙄 No a Matýsek - toho bavilo i když je pase jak opilej - hlavička mu pěkně blimbá - ale tomu to prozměnu zakázali - teď co cvičíme na to srovnání ho vůbec nemám dávat na bříško... 🙄

kay
24. črc 2009

tak jý stele při pasení rovnám akorát ty ruce, stejně nevím jak to má bžt "správně" ani se tím nějak nechci "zatěžovat" abych pak nechtěla po Stele ěco předpisově, a ona si to nemohla dělat po svém..

luzzi, no holky jsou tak krásný... a jak jsou tam spolu tak jsou si hrozně podobný.. 😵

špendlík máme taky a S. se s ním nejraději teda tříská do hlavy 😀

jmis, no tak hurá, že to máte za sebou.. ještě budou ty tři, ale třeba to nebude tak hrzoný..

já právě zas mám strach že odstříkám a ona se za 10min vzbudí a bude prázdno.. a vět+inou nadbytek nějaký velký nemám, ikdyž dneska teda jo, protože se mi nahodil asi rytmus kojení fakt čast a mlíkárny už se asi přizpůsobily, tak teď jedou na plné obrátky furt..

mel to je prada, kašli na tabulky.. já zase nechýpu, jak může být Stela tak zmrzlá.. a Lukynek spává jen v overalku..

luzza
autor
24. črc 2009

od té doby,co maj holky ty kalhotky,tak už ani nepaseme...
ve středu máme kontrolu na ortopedii, tak se modlím, aby je už nemusely mít ☹

luzza
autor
24. črc 2009

kay
myslíš,že jsou si podobný?? 😅 je to možný... 😅 nám se právě zdaj hrozně rozdílný... ale možná proto,že je máme okoukaný 🙂 tak nevím 😀

jankatr
24. črc 2009

Kay - to je tím že Luky je kus chlapa - já to vidím u našich kluků - Kubík má pořád ručičky teplý a je furt zpocenej a je mu věčně horko - a přitom Matýsek má v tu chvíli ve stejným oblečení pořád zmrzlý pacinky. Prostě ty naše puclíky oplácaný má co hřát 😀 😀 😀

jmisa
25. črc 2009

Ahoj.
Tak už máme jeden měsíc, to je děsnej fofr, proč to tak letí? 😕

m.e.l
25. črc 2009

Bré ranko,
Míšo gratuluji Alexovi k prvnímu měsíci. 😉
Jinak na tabulky kašlu, jen občas tak trochu kouknu co by měl a neměl. Ale neřeším to . . . Jen mě to zajímá. 😉

zofik
25. črc 2009

bré ranko...

Kay krásná Stelinka---

Luzz mně taky přijdou holčinky podobný 😉

Jmiso gratulka k 1. měsíci....

Janko to není možný , že ti takhle prospěj celou noc, to je parádička 😵

kuk Mel...

m.e.l
25. črc 2009

Kuk Žofííííííííí................. Neboj, nám taky časem budou spát celou noc. . . Luky už druhou noc jí kolem jedné hodiny a pak se budí po šesté. 😵 Takže super. 😅

kay
25. črc 2009

ahojte, dobré ráno..

no luzzi na té fotce jsou si podobné ale jinak jak jsme psala, jedna po mámě a druhá po tátovi 🙂

jmis, blahopřeju k měsíčninám 🙂 letí to letí, a kdyby to letělo ještě rychleji až třeba k tomu že bude umět mluvit, a řekne co chce bych s evůbec nezlobila, ikdyž mě to asi potom bude nostalgicky mrzet 😀

janko no asi jo, je pravda že Stelinka není žádný kus ženské, teda zatím 🙂

jinak naše noc jo: Stela spala od těch šesti co vytuha tady na gauči do cca 23h, kdy jsem šla spát, takže jsme ji nakojila a hned usla. Dobrý. Jenže pak se začla budit v :045 a pak o půl druhé, to stačilo hodit dudel, ale stejně jsme byla vzhůru.. a kojení ve tři a pak v pět a šla ke mě do betle a spali jsme do 8:15.. takže žádná paráda..
a ten režim má úplně rozhozenej, dřív stačilo ji dát do postýlky když začla být unavená, sice tam občas mručela nebo tak, ale teď normálně brečí už když ji tam dávám.. nevím co s tím a jsem z toho dost na nervy.. teď jsem ji teda řekla ať spí a ona fakt ztichla, ale nevím co bude odpo..

jankatr
25. črc 2009

Mel - jsou to fakt zlatíčka -někdy si říkám že bych to tu ani neměla psát aby jste mě neukamenovaly že mám nějaký protekční děti či co 😀 😀 😀

m.e.l
25. črc 2009

Janky, já to beru tak, že každé dítě je jiné. A prostě holt já si na toho andílka musím chvíli počkat, i když nevadí mi krmení v jednu v noci a pak po té šesté. To už je prostě naprosto v pohodě, pokud v tu jednu hned usne. Dneska v noci usnul skoro hned a já hodinu nemohla zabrat. 😠

kay
25. črc 2009

zofiku Vašík je v té modré soupravičce kouzelný 🙂

luzza
autor
25. črc 2009

ahoj holky
já se moc nehlásím,páč trávíme čas s tatínkem 😀 ,máme ho jen málo,tak se snažíme ho využít 🙂
jinak je u nás vše v cajku 🙂
jirka smaží bramb. knedlík s vajíčkem... naše druhá večeře 😀

luzza
autor
25. črc 2009

jinak mi poradili sestřičky z dětského jak polohovat nelíkovi tu kebulku...
nejlepší je prý pytlík mouky obalený v plence...
tak už to začínáme aplikovat a vypadá to,že to funguje... je totiž těžký,takže ho neodtlačí,ale zároveň měkký,takže jí netlačí na hlavičku...

kay
25. črc 2009

to je jasné luzzi, že si užíváte táty, však my Tě tu budeme "mít" zase po víkendu 🙂 že zdravím 🙂

teda ten pytík to je drsný 🙂 prosím foto 😀 ty porodky mají fakt všechno vymáklý úplně jednoduše 🙂

luzza
autor
26. črc 2009

přeju všem pěkné ráno 😉
tak jsem se na pozdní noční kojení vyprdla,páč jsem byla strašně ospalá,tak jsem zalehla...
a vyplatilo se 😅 ,holky jedly až ve čtyři 🙂 jen nelinku před chvílí vzbudily prdy ☹ ,kroutila se a hekala a funěla až se rozbrečela,ale naštěstí to zase zaspala...
jinak mouka je vážně funkční!! 😅 i když je z ní značně nervozní a občas do ní pěkně buší hlavou 😀

luzza
autor
26. črc 2009

sežrala jsem jogurt a rohlík 😝
tak já jdu ještě zalehnout 😉 🙂

m.e.l
26. črc 2009

Bré ranko, Luky spal od osmi do čtvrt na pět. Pravda 3x jsem šla nahodit dudlík, ale vydržel. 😵 No ale teď už odmítá spát, i když musím to překontrolovat, je nějaký klid, tak bych na chvíli taky ještě zapadla. 😉

jmisa
26. črc 2009

Ahoj

Hele nechte si ta svoje stále spící děcky, jo? 😠 😀 😀 😀 😀

Náš mladej se rozhodl, že dopoledne se spát nebude, pak si dáchne trochu kolem oběda, ale jen do doby, než si nandám jídlo, no a odpoledne se spát taky nebude. Usne tak kolem 19 hodiny a spí do koupání a pak se budí po 3 hodinách a furt by jedl, jí dost dlouho, čímž mi zvyšuje produkci mlíka, mně ta prsa asi upadnou 😔

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru