Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
31. srp 2009

On ten policajt říkal, že si někdo nejspíš zadarmo někde natankoval.

jankatr
31. srp 2009

Teda Jmiso - tak tomu se říká den Blbec s velkým "B" 🙄 😠

jankatr
31. srp 2009

http://aktualne.centrum.cz/report/kuriozity/cla... Tak tohle jsme dneska potkali venku ... to tělíčko měl velký jako špičku ukazováku - a vůbec jsem z něj neměla dobrej pocit... - ještě že to aspoń není jedovatý 😝 😝 😝

kay
31. srp 2009

jani teda to je ale škaredej pavouk 🙂 jsem o něm zrovna dneska četla.. my máme resp. snad měli jsme doma jednoho velkýho a normálně se nám 3x vrátil.. M. ho o 4. odnesl ven a zatím jsme ho nepotkala 😀 ale vracel se chudák furt na jedno místo.. mě by to nevadilo, já jsme schopná žít i s velkýma pavoukama 😀 ikdyž tenhle byl fakt velkej..

jmis, teda to nase.e 😠 hlavně že jsi to hned nahlásila a nebudete snad muset platit případné benzíny natankované na vaši SPZ.. a veterina super.. chodíš tam s šátkem? hele zrovna řeším, že se v něm sice Stele docela i líbí ale je v něm blbě a já s tím nic neudělám.. vždykcy si na mě položí ruce jako při pasení a vyvrátí hlavu úplně dozadu aby ji nemusela držet.. to je asi pěkně blbě.. ☹ takže ji musím furt přidržovat.. 🙄

jankatr
31. srp 2009

Kay - to jste měli doma tohodle? 😕 - no ještě že není nebezpečnej - já když jsem ho dneska viděla tak přesně tak jak píšou v tom článku - řekla bych že musí bejt jedovatej... 😝
Já teda pavouky fakt nemusím 😖 😖 😖 - nevadí mi takový ti mrňouskové ale jak to má víc jak půl cm - tak fůůůůůjjjjj

jankatr
31. srp 2009

Tak tohle jsem teda ještě neviděla 😅 http://shop.i-tatinek.cz/odrihavac-p-164.html?z...

m.e.l
1. zář 2009

Bré ranko,
pavouky nesnáším, takže radši na Jančin odkaz koukat nebudu, bych se asi osypala.
Kay, no asi je u vás extrémní čistota, když se pavouk vrací. Pavouci prý mají rádi čisto. 😉

jmisa
1. zář 2009

Ahoj všem.

Tak jestli pavouci maj rádi čistotu, tak u nás žádnej nebude 😀 Mám dojem, že poslední dny nestíhačka.

Kay, musíš to víc utáhnout, hlavně ten širokej vodorovnej pruh (koukala jsem do alba) a ruce ji při usazování dej podél těla, jinak se bude odtlačovat. Alex se chce taky odtlačovat, ale při uvazování je sešněrován a tak si pak dá ruce aspoň pod moje prsa a obejme mě, je to roztomilé 😵

Na veterině jsem byla s kočárem, je bez bariér a je tam krásná prochajda parkem, máme ji kousek. Ale dneska na registr vozidel jdu se šátkem, protože v socce je to fakt běs.
Včera jsem jela koupit tu podložku pod SPZ, no a nikdo mi nepomohl s kočárem, do busu jsem ho šoupla sama, ale dolů je to o ústa. Takže jsem si stoupla mezi dveře a říkám si, že někdo mi prostě pomůže, pokud budou chtít vystoupit a nastoupit. Ikdyž jsem požádala, jestli by mi mohl někdo pomoci, tak asi všichni byli cizinci nebo hluší, fakt nevím. 😠 Muž říkal, že mám až k někomu dojít. No ale ono se blbě v tom malém prostoru leze přes ten kočár a ještě za zběsilé jízdy opožděného řidiče.

jmisa
1. zář 2009

V čem teď spí prcci? Máte spacáky? nebo deku? Alex je poslední dny studenej, podle mýho je mu zima, asi budu muset vytáhnout tu peřinu (ono je to tedy taková ta deka s dutým vláknem), co dostal od našich. V zavince být nechce, je na ní dost dlouhej. Pod larisou povlečenou mu je právě asi chladno, má studený ručičky i nožičky, hlavně ty nohy dřív neměl.
Zvažovala jsem spacák, ale to je stejně bez rukávů.

m.e.l
1. zář 2009

Míšo, Luky spí pod dekou. Už hodně dlouho, teda když bylo chladno, jinak spal jen v košilce. A i když je chladno, tak je celej na bříšku propocenej. 😅

jmisa
1. zář 2009

Hmm, tak je Alex nějaká zmrzlina. No přeci jen pochází z mrazáku 🙂

Alex ve vedru spal jen v overalu, maximálně pod plenkou, ale teď už je v noci chladněji.

luzza
autor
1. zář 2009

dobré ránko 🙂
tak elí zase trochu blbla,ale bylo to zase o chlup lepší 😉
holky spinkaly doteď v bodýčku s dlouhým rukávem a ve spacáčku... ale jak píše jmis..začalo být v noci chladno,navíc my pořád necháváme mírně pootevřený okno...doporučila mi to známá alergoložka 😕 že i když už je chladno,nechávat škvíru nebo když už je fakt zima nebo smog,tak pořádně vyvětrat před spaním!
děti prý potřebujou zvlhčenej vzduch a ten přichází přirozeně zvenku...
takže teď začnu dávat holkám overálky a zase šup do spacáčku... 🙂

jmisa
1. zář 2009

My taky máme otevřenou ventilačku, já bych jinak neusnula, ale v neděli ji zavřel v noci muž (málem jsem zhebla) a na dnešek jsem si asi ve tři dala Alexe do postele, protože jsem nechtěla řešit jeho přikrytí v polospánku a byl studenej.

luzza
autor
1. zář 2009

jmis
mě nedávno jirka taky řekl,že na něho táhne 😠 ale to má smůlu 😎

luzza
autor
1. zář 2009

tak dominik nám ráno zase vyrazil do školy...už je z něj šesťák 😔 a nedávno miminko jak holky 😅 chtěl si jednu vzít sebou do školy 😀 😀 ale je to teda ráno chaos... holky vstávaj,přebalování,kojení do toho on že mu nefunguje zip u kalhot 😅 pak jsem mu musela namočit vlasy,šel by rozježenej jak rákosníček... no prostě už nám to zase začalo 😲

jankatr
1. zář 2009

jj - taky jsme měli po dlouhé době to "organizované vstávání" 😅 😅 😅 a jako tradičně jsem miláčka nemohla vykopat z postýlky a když už se mi to konečně povedlo tak byl otrávenej a uraženej a nemluvil se mnou... 😠 😅 - no prostě klasika 😀
akorát je blbý že jak chodí do tý logopedický třídy tak zas mají skoro celou třídu novejch dětí - z těch původních tam zůstal jen on a další 3
Většina dětí se tam totiž dostane až ten poslední rok před školou, takže se to tam dost střídá. A on se tak těšil na kluky co tam s nima řádil... - ještě že tyhle malý děti jsou tak přizpůsobivý 😉

artep26
1. zář 2009

čus kočky,
jdu na vás juknout, jak se máte a co dělají ratolesti. 🙂 🙂 🙂

zofik
1. zář 2009

bré ranko všem...

jsem vás dočítala a to jsou teda příhody 😀

grej
1. zář 2009

Ahoj holky, tak jsem se konečně dala trochu do kupy po té dvou týdenní dovolené.
Bylo to fajn, Kačka byla docela hodná, naučila se i přes den občas spinkat. O domácí práce jsme se střídali s manžou a tchánem, takže pohoda.

Ovšem po návratu domů už je to zas na prd. Za prvé někde nastydla, protože začala chraptit a pokašlávat. Včera jsme byly u dokorky a prý je to dobrý, zánět tam není. Poslala nás pro jsitotu na ORL. Tam taky nic nezjistili, takže jsme dostali jen kapky do nosu.

Přes den je to trošku lepší, ale večer dostává záchvaty breku. Jak chraptí, tak za chvíli ani neřve, jen sípá. Je to fakt na palici.

Navíc se jí zase vrátily hrozně prdy. Cca v polovině kojení se začne kroutit, kope nohama, otáčí hlavou, takže mlíko stříká všude okolo. Při tom fakt ztrácím nervy.

Naštěstí jí ale začalo stačit moje mlíko, takže nutrilon už vůbec nedávám.

Občas si říkám, proč zrovna já musím mít tak ubrečený dítě. Když odečtu kojení a spaní (přes den minimální), tak bych řekla, že probrečí tak 70% dne.
Chvíli vydrží třeba v lehátku, bouchá do hraček a je v klidu, ale pak jí to přestane bavit a musím jí začít nosit, nebo houpat nebo prostě něco dělat.

Takže jsem celá totálně rozbolavělá, hrozně mě bolej kolena a zápěstí (přeci jen má už 7 kilo).

Jo ten zánět prsu jsem nakonec rozehnala tvarohem, takže dobrý, ale bolelo to asi ještě 4 dny. A teĎ mám pro změnu zánět močáku, takže opět ATB.

Prostě si to mateřství užívám 🙂 🙂 😀 😀 😀

A co jinak vy? Nějaký novinky? Aktualizovala jsem zase ten odkaz na fotky, tak kdyžtak mrkněte.
Stále nemáme náušnice, měly jsme jít tenhle týden, ale jak jí není asi dobře, tak to raději odložíme.

Nevím, kdy se vzbudí a jak se sem zas dostanu, ale snad brzy 😉 Páček!!

kay
1. zář 2009

ahojte, no to je dneska účats 😀

mel, no tak to byl asi nějakej zmatenej pavouk, protože u nás teda čisto fakt není 😀

Stela dneska v noci vstávačka po hodině.. ale vždcky ji stačí dudel.. a jkojení až kolem té páté.. Nevím co se děje, jsme z toho zamtená,.. mám teorie - buď je to tím, že je v místnosti chladněji (taky nechávám ventilačku, ale když na ni šáhnu je teplá a má studená jen líčka), spí v overalku a spacáčku a nad ránem na ni hodím ještě deku. Nebo je to tím, že se naučila otáčet ale ještě jí to úplně nejde.. Ona totiž vždycky zaboří hlavu do polštáře a mrčí.. to je signál pro dudel resp jídlo nebo že se chce otočit.. takže ji otočím, dám dudel a oan usne.. Co myslíte? každopádně je to děs 🙄

grej, to je super, že sis dovolenou užila.. a super s tím mlíkem.. hele Stela je teďka taky hlavně po ránu zasoplená, ale stačí právě ty kapky /Libenar/.. myslím, že jí to začlo jak byla ta velká změna teplot.. i já jsme byla trochu nalomená.. Kačenka to bude mít asi taky kvůli tomu.. jinak bude K. asi hyperaktiv.. Teď to řeší jedna kočena z vedlejší diskuze (puzzi) se svým 8mi měsíčním Honzíkem a je to asi dost peklo.. ☹

jani, luzzi, teda vy tomusíte mít teď ještě s dvojkama fakt mega náročné.. 😅 ale kluci už jsou zase docela velký, tak si musí asi zvyknout.. lizzi, no že by si Domís vzal jednu holčičku pod pazuchu a šel by jako frajer největší 😀 😀

Míšo, no já se snažím ten pruh té kapsy utáhnout co nejvíc,ale prostě ten vrchní konec je pak vždycky uvolněnej.. ☹ a´t dělám co dělám.. 😀 zkusím jí ty paprče nějak dát okolo mě, ale nevím, jestli se jí to bude líbit.. pomohlo trochu, když jsme jí zakrala hlavu na bok tím jední pruhem z kříže.. dokonce jí to ani nijak moc nevadilo.. ale mohla si ucucat ruku u toho 😀

jmisa
1. zář 2009

Tak jsme doma z úřadu. máme značky, vyřídila jsem i pojistky, všimla jsem si, že tam v areálu má jednatelství kooperativa, tak jsem tam vlezla, nikdo tam nebyl, tak fertig. Ještě je musí manža přidělat na auto.

Malej byl celou dobu v šátku dokonalej, chrněl než jsem sešla ze schodů před barák a probral se až teď, když nás psice vítala štěkotem, tak se protahuje na přebalováku, půjdu ho rozbalit a ještě nechám prokopat. Pak musím něco doma dělat, je to jak po výbuchu a zítra zase celý den nebudu doma.

Kay, to se časem zlepší, přijdeš jak na to. Mně to zkraje taky moc nešlo dotahovat, ale pak na to člověk přijde. Ruce dávám podél těla a pořádně utáhnu, pak mu prostě jde jen mě obejmout pod prsama, jinam ruce nedostane, zatím 😀 přeci jen elastik má trochu vůle 😀

jmisa
1. zář 2009
grej
1. zář 2009

Tak dnska to byl očistec. Řvala od sedmi do devíti. Pak vytuhla na hodinu a půl (chodila jsem koukat jestli dejchá😉). Pak byla asi půl hodinky hodná, chodily jsme po bytě a chvilku byla v lehátku. Pak zas spusitla a brečela až do tří. To jsou holky ale hysteráky. Nepomáhalo vůbec nic. Po kojení zas spustila, to samý po napití čaje. Já už na nervy, občas jsem i zakřičela a pak jsem jí musela položit jít se vymlátit do polštáře, protože jinak bych se musela zbláznit.
Očividně jí ani nic není, protože jen chytla prso nebo pití, tak jak když mávne proutkem, tak byl klid. V rámci řvaní třeba na půl minuty přestala, usmála se a zase začala. Přijela i moje máma a podpořila můj názor, že jí nic neni.

Ve tři usnula vyčerpáním (řvala dvě hodiny v kuse), ale za dvacet minut byla vzhůru a začlo to nanovo. Pak se ale zklidnila kojením a podařilo se mi jí uspat a teĎ spí už půl hodiny, tak snad....

Ne že by normálně nebyla uřvaná, to je, ale stačí změnit polohu nebo se jít projít nebo prostě něco (musí mít stálou změnu) a je na chvíli klid, ale tohle bylo fakt neuvěřitelný.

Závidím všem, co mají hodné miminko 🙂

Příbuzná, co má kluka o tři týdny mladšího, si stěžuje, jak nemůže moc sedět u počítače, protože když malej leží na hrací dece, tak mu musí dávat dudlíka a podávat hračky. Bože - co já bych za tohle dala... Já jí položím na deku, vydrží tak čtvrt minuty, než zjistí, že ležet na zádech a čučet na hračky jí fakt nebere a spustí. Celkově polohu na zádech nenávidí. Stačí když jí jdu přebalovat, chytá hysteráky jak se položí na záda.l Když zjistí, že jí jdu přebalit, tak se zklidní.
Když je v kočáře a nespí, tak musím zvedat záda, aby aspoň trochu viděla ven, protože ležet ona prostsě nebude...

No prsotsě hodný miminko 🙂

Ale našla jsem tu diskuzi o uřvaných dětech a je vidět, že v tom nejsem sama. A prý to fakt přejde, tak mi to trochu nalilo optimismus do žil 🙂

m.e.l
1. zář 2009

Grej, jo přejde to - třeba za dva roky. 😒 I když trochu mám obavy, že je Kačka i hodně "rozmazlená" a zvyklá být pořád u Tebe a chovat se. Luky se kolikrát taky vzteká, ale já už nechovám - odnáším do postýlky, nechám pět minut pořvat a je klid, prostě už jeho 7 kilo nezvládám.

jmisa
1. zář 2009

Grej, to máš docela peklo.

Alex taky občas řve, když už to nechci poslouchat, vlezu si do psrchy a on se většinou uřve ke spánku. Ale to bys musela být ve sprše celej den, co?

grej
1. zář 2009

mel, ale ona neřve pět minut, ale hodinu, dvě... uznávám, že si as zvykla na nošení, protože v rámci toho, abxch se nezbláznila, tak jsem nosila, ale tohle byl divnej záchvat...
naposledy se vzbudila chvilku po tom, co jsem odeslala ten příspěvek a od té doby je zas divně hodná 😀

sedí mi tu v klidu na klíně!!!

grej
1. zář 2009

Tak jsem to zakřikla. Už zase proběhl hysterák. Asi zítra sjedu k doktroce. ráno jsem s ní mluvila a řekly jsme si, že když bude brečet pořád (už takhle protivná byla i v neděli), tak jí nechá udělat všechna možná vyšetření, jestli jí něco fakt neni.

kay
1. zář 2009

tak jsme byli na velkém nákupu 🙂 s šátkem.. sice Stelouch trochu padala na jednu stranu, ale spala celou dobu, až jsme byly obě spocené ale spokojené 😀 teda pokud může mluvit za sebe 🙂 byli jsme i v chiccu, máme spoustu věcí na zimu, cca za 3tis 😀 ale mám dva komplety zimní bundu a kalhoty, vše jsem koupila ve velikosti 68, tak to bude snad ok.. 🙂 ale nemáme ty botky k tomu, to bude ještě peklo.. ☹ a máme šálu, ani nevím jestli takové malé miminka nosí šálu 😀 😅

grej, teda to mě teda fakt mrzí, že je Kačenka takovej nespokojenec ☹ musíš mít fakt pevný nervy.. a co třeba kdybys zkusila nějakej ten šátek nebo nosítko abys ji měla jako u sebe a mohla něco dělat s ní..

m.e.l
1. zář 2009

Grej, tak asi je Kačenka jen fakt takovej nespokojenec, zase třeba vyšetření taky nebude na škodu, může mít i migrény a neví si s tím chuděra rady.
kay, teda ty jsi šikulka. No my musíme taky koupit nějaký zimní komplet, jen tak piloťácká bunda stačit nebude. 🙂 No a velikost 68 kupovat na zimu u nás nemá cenu, když je Luky takový valibuk, to Stelinka je drobňoučká.

luzza
autor
1. zář 2009

kay
to je asi stelík drobek... mě 68 nosí nelinka teď,takže zimní věci budu nakupovat 74...eliška nosí 62...a aby jim věci vydržely až do února do března,tak 68 by nám byla naprd 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru