Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
9. zář 2009

Kay, ráno po snídani vydrží skoro celé ty dvě hodinky, ale jinak nee. Dneska spal asi hodinku v kočárku a pak tak 10 minut, jinak řval, řval a řval. Pěkně mě bolí hlava. Teď se exhibicionista válí na přebalováku nahatej, čekám, až se pokadí a půjde se koupat.

kay
9. zář 2009

teda jmis, to je dobrej.. tak to máš spoustu času 😀

luzza
autor
9. zář 2009

melíku
no pak jsme cvičili ještě odpoledne a pak před koupáním znova... brečela teda míň než na rehabce,ale i tak to bylo dost 😖 snad se mě nezačne bát 🤐 🤐 😅 Jinak při HEXE mi brečely obě holky taky příšerně!! A příští pátek jdem na druhou... S tím,že usíná na bříšku je to bez problémů..hmm..to máš good

jmisa
9. zář 2009

Kay no ráno se akorát nasnídám, vykoupu, přečtu net a fertig. 😀

jmisa
9. zář 2009

Luzz, musí cvičit nahatá?

luzza
autor
9. zář 2009

kay
nevím,jestli prevenar,nebo synflorix,řekla jsem pediatrovi,že to nechám na něm...známe se už ze zdrávky,učil nás 😅 ,chodí s námi i na srazy 🙂 je moc fajn 🙂 takže mu fakt věřím 🙂 100% jsem PRO očkování 🙂
a s naušničkama neboj!!! do týdne se jí to úplně zhojí 🙂 večer při koupání se jim vždycky krásně odmočily všechny ty hnusky a za chvíli měly ouška jedna báseň 😵 😵 😵 oni jí to zalepili?? 😨 😨 🤐 🤐
jmis
tak to jste borci 😅 já nechávám holky tak po půlhodinkách.. 🙂 ale jsou zvyklý,takže když si chci dát s někým kafčo,nebo jdeme dělat s domčou úkoly,tak tu půlhodinku vydržej a jsou moc hodný...ale pak je musím hned pomazlit 😀 😀

luzza
autor
9. zář 2009

jmis
jo jo 😒 musí cvičit nahatá 😒 a to na tý rehabce měli pěknou zimu!!!!

lucenek
9. zář 2009

ahoj luzz 😵

luzza
autor
9. zář 2009

hoj lucííí 😀 😀 😀

lucenek
9. zář 2009

sem se sem vetřel neva? 😅 🤐

luzza
autor
9. zář 2009

neva 😀 😀 tu sou všichni v pohodě 😉 😉 😀 😀

lucenek
9. zář 2009

Jinak k očko...Prevenar je 7 mi valentní, Synflorix je 10 ti valentní ALE v roce 2010 má přijít na trh 13 ti valentní Prevenar tak kdo chce, at si počká 😉

jmisa
9. zář 2009

Luzz,no ráno sice vydrží, občas to i zalomí, já k němu nechodím, mám puštěnej monitor dechu, tak ho nechávám v klidu. Akorát když bulí, tak mu dám dudana a zase jdu.
Ovšem teď už dva dny si to vynahrazuje a od oběda bych řekla, že bulí, asi se mu vrací prdy, budu muset povolat do služby sab siplex 😢 teď bulel asi 15 minut než usnul, ale už to vypadá, že chrní, v ložnici je ticho. Tak jsem si nalila zaslouženou decku růžovýho francouzskýho vína, co muž dostal asi jako úplatek nebo pozornost v práci.

Já právě četla, že se Vojtovka cvičí nahatá, tak snad si brzo malá zvykne.

lucenek
9. zář 2009

Gojgynka už chodí kolem nábytku čavera jedna....a furt tutá z hrnečku už to umí tak machruje, na ex vypije 260ml....a pak chcandí jak koroptev 😀 😀 😀 a říká tatí, hačí, hají a de je? 😀 😀 😀

jmisa
9. zář 2009

Já potkala včera sousedu a její kluk má 10 měsíců a už chodí, jsem nechápala 😕

zofik
9. zář 2009

kuk...

jo grej my taky furt bojujeme s kanděním...včera mi řekla doktorka ať mi místou rourky dám švestkový nápoj od Hippu, i když je to až od 4. měsíce, že to vidí jako lepší řešení...a myslíte že se pokadil?? ani náhodou....ach jo...fakt všichni, kterým mimískové kaděj závidím....

luzza
autor
9. zář 2009

lucí
tééda 😅 😅 😅 bože to to uteklo 😵 😵 😵
jmis
to je hezkej úplatek 😵 😵 😵

jmisa
9. zář 2009

Jo kdyby nám šlo všechno jako kadění 😀

zofik
9. zář 2009

jo jo J mis, závidím...

lucenek
9. zář 2009

luzz holky ti taky za chvilku polezou.....užívejte mimineček 😵

zofik
9. zář 2009

Luzz ta rehabka to je asi mazec...no hlavně že je to pro dobrou věc..

luzza
autor
9. zář 2009

žofinko
nela si dnes prosrajdila pyžamo těsně před spaním 😝 😝 někdy z toho šílím 😝 😀 ale máš recht,že je to lepší než problémy opačný 😒

zofik
9. zář 2009

Luzz taky závidím...

holky taky si myslíte že ta rourka je návyková? nebo vaši pediatři?

luzza
autor
9. zář 2009

holky
já jsem dnes překvapená ze dvou příspěvků na dvojčátkách 😕 😕 kde holky píšou o stabilním režimu miminek.. 😨 😨 zkopíruju...a řekněte mi názor

luzza
autor
9. zář 2009

Me se uz tyden dari dodrzovat super rezim, ktery vsem vyhovuje. Po rannim kojeni v 8 se do 11 bud hraje nebo jeden spi, nebo s nimi tak cvicim a blbnu. Pak se v 11 naji a jde se povinne spat do 2, pak zase papani a do 5 jsme venku. Po kojeni v 5 se hraje a radi s tatou, v 7 je dlouhe koupani, masaze atd. , v 8 kojeni a jde se spat. Pak mi vydrzi do 24:00, pak do 4:00 a dal do 8:00 a cely den se zase opakuje. Jsem zvedava jak jim to dlouho vydrzi, ale jsou o moc klidnejsi a spokojenejsi a ja taky uz mam vic casu na sebe a na domacnost.

luzza
autor
9. zář 2009

luzza • 3d • Dnes v 18:41
to jste borci,že máte režim... mě doktor říkal,že do půlroka je to o ničem... že maj mimina svý potřeby a žádný režim je nespoutá do nějakého pravidelného spánku a bdění,že mám začít od půlroka ...takže jsme se o to ani nesnažili... holky spinkají když jsou unavené, ven chodíme jak to vyjde..někdy dopoledne někdy odpoledne prostě máme ještě miminkovský režim

luzza
autor
9. zář 2009

lucka28 • 2d, 8tt • Dnes v 18:49
promi te že sem tak lezu čtu tu něco o režimu s dr. nesouhlasím ja u obou najela hned od narozeni na režim a do tydne byli navykli a jsou do dnes luzzo zkus to je to super maš pak i na sebe a na chlapa čas

zofik
9. zář 2009

luzz to nechápu, že někdo může mít takový režim a že se jim to daří, to u nás nehrozí... 😀

zofik
9. zář 2009

luzz asi maj děti na klíček 😉

luzza
autor
9. zář 2009

žofí
já jsem z toho byla HIN 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru