Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
14. zář 2009

Imisko, gratuluju k dobrým výsledkům plodovky a k holčičce.
Jsme vyšli ven jen poprchávalo a když jsem se po necelé hoďce vraceli tak už slušně chcalo, no ale to neva, vyvětrat se potřebuje trpajzlík stejně jako já. 😉

jmisa
14. zář 2009

Imis, jj, já byla v laborce, tak mi řekli, že si mám přinést černý čaj nebo mi to daj do vody, ale že teplej čaj je lepší.
Ale pak mě nikam nepustili, musela jsem tam sedět.

hanulka3112
14. zář 2009

Dobré ránko holky, tak malí opět spinkali do 7h a pak se napapali a spali do 10h a ted se jim nějak nechce, tak si hrajou a malý chytl hysterák, tak je semnou u pc 😀

jmisa
14. zář 2009

Hanul, taky už nemůžou furt spát 😀

My byli venku, déšť nedéšť, malej krásně chrněl, akorát já mám mokrý ruce. Na rukavice ještě brzo, jak já to pořeším 😀

m.e.l
14. zář 2009

Míšo, no my taky byli venku déšť nedéšť a ještě s ním půjdu asi i odpoledne. Aspoň se pořádně vyvětrá. 😉

jmisa
14. zář 2009

Já taky půjdu odpo, on je zvyklej a jak nejde 2x ven, tak je zpruzelej.

zofik
14. zář 2009

zdravím..aha Mel, tobě Luky vůbec v noci nejí?páni to pěkně vydrží...

jmisa
14. zář 2009

Jsme se včera snažili pást
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_3._mesic/ (na konci, jak jinak), ta na boku je v otočce 😀

hanulka3112
14. zář 2009

Jmis jj furt spát nemůžou 😀 ale i tak jsou zatím zlatí 😉 třeba leží a hrajou si se zavěšeným plyšákem nebo sledují kolotoč nebo chvilku paseme, malá ta má vždycky takový našený vysmátý výraz a malý ze všech sil zvedá a zvedá a moc to nejde 😀 ale snad už brzo bude pást krásně jako Vaneska.
Jinak vidím, že u vás prší, u nás ráno mlha a kosa brr ale po obědě se vytáhlo a svítí sluníčko 😵

zofik
14. zář 2009

jmis taky mám tu zimní zavinku, je fakt super...mám akorát tmavě modrou....

macous
14. zář 2009

Ahojík holky,
jak to tak čtu, tak taky vytáhnu něco zimního 😀 já teď dávám malého do kočárku ve spacím pytly a na to larisku s tím + ten poklop na kočárku, je tam zachumlanej parádně 😵
U nás doma už se koníci taky pěkně pasou a sledovačka kolotoče je zatím parádní zábava 😵 Se spinkáním taky pořád dobrý, upravilo se nám to na dobrou noc v osm, pak kojo ve čtyři a pak vstávačka v půl osmý 😵 😵 jen kdyby už to tak zůstala, tak bych se nezlobila ani trošinku, akorát ty prsa mě v noci bolej - neodsávám totiž 😅

Imisko, gratuluju k výsledkům z plodovky a už abys pomalu začala chystat výbavičku - letí to letí, za chvilku Vánoce a pak už budeš tlačit 😀 😀

jmisa
14. zář 2009

Macous, to by mě zabilo bez odsávání, už tak se budím jako bych měla silikony - trčej mi do výšky 😀

jmisa
14. zář 2009

Tak u nás se chrní a já jdu na cvíčo, už se těším, ikdyž asi budu furt myslet na prcka. Večer jsem od něj ještě nešla.

macous
14. zář 2009

Míšo, tak doufám, že sis to užila, já se dneska zapotila po cestě z procházky, jsem si to vyštrádovala daleko až za město a pak se malej probudil s řevem a já hnala s kočárkem jak o život 😀 😀 Růžena z toho byla celá hyn, že se utíká a tahala mě při tom za nohavice, asi abych ještě přidala 😀 😀 jestli mě někdo pozoroval, tak se slušně nasmál 😵 😵

No a s těma silikonama - máš recht, přesně to je ten správný pojem 😀 😀 pak to pěkně bolí, než to malej vytáhne a jak u toho pěje, až manžu budí 😀 😀

jmisa
14. zář 2009

Cvíčo bylo super, hodinka jen pro mě. Alex spal, když jsem odcházela, takže se manžovi hlídalo.

Se nediv, že malej u toho pěje, to musí stříkat na všechny strany 😀

Já už od nikud neutíkám, zasednu na pařez a nakojím, po kojení před hotelem s tím nedělám štráchy 😀

laura29
14. zář 2009

To by bylo zajimavy - vyhlasit soutez o nejkurioznejsi kojici misto 🙂
Ja mam zatim jen detske hriste.

jmisa
15. zář 2009

Ahoj.
Tak dneska se malej probral lehce po čtvrté, pak v půl 7 a teď už zase chrní. 😀

Já mám tedy rýmnu jako trám a v Alexovi to chrčí taky víc než obvykle.

m.e.l
15. zář 2009

Bré ranko, tak po dvou proprotivovaných nocích, jedné dobré a jedné zase proprotivované Lukymu ve 4 měsících prosvítá zubák. 😀

imiska24
15. zář 2009

Ahoj všem,

Melí,Lukymu se klubou zoubky?To bude máma pokousaná 😀

Macous:výbavičku zatím vůbec nehrotím.Vlastně nemám vůbec nic,krom uměl.lžiček,který byli k časáku Maminka,a který Andy stejně jen tak nevyužije 😀 😀

Hlavně nevím kde mám začít,a kdy.Jediný v čem mám jasno,je kočár.
Kdy jste začali vy?

zofik
15. zář 2009

Mel, vám roste zub? 😕

m.e.l
15. zář 2009

Imisko, s výbavičkou jsme začali tak nějak průběžně v klidu kolem 12tt, ze začátku co se líbilo a pak co bylo potřeba.
Źofí, jj zub. 😵

zofik
15. zář 2009

koukám že přesně ve 4 měsících, páni 😵

imiska24
15. zář 2009

Melíku,ve 12tt?Tak to jsem pěkná brzda. 🙄
Ale co mě baví,tak koukat po hračkách,Lamaze maj krásnýho plyšovýho soba,s kousacíma ušima 😎

m.e.l
15. zář 2009

imisko, brzda nebrzda. Pokud máš prachy, není problém skoro vše pořídit na jednom velkém nákupu. 😉 Teda aspoň to základní určitě. 😅

imiska24
15. zář 2009

Hmm,s těma financema dost vypomůžou babičky,a ještě budem muset kuchnout čuníka (sádrovýho).
A pro začátek toho oblečení moc nepotřebujou,oni hrozně rychle rostou,ne?
Jakej používáš prášek na praní pro Lukyho?

kay
15. zář 2009

ahoj holky,

mám tu absenci, moc vás zdravím. nějak nestíhám poslední dobou.

včera jsme byly na 4. měsíční prohlídce a očkování, tak Stelík dneska spí a má horečku, mám chvíli čas.
jinak má 4750g a 61 cm. 🙂 když vezmu, že je to skor jako ve třech měsících tak je to docela slušný, už máme zdvijnásobenou porodní váhu, takže pohoda 🙂

meli gratuluju k zubu, teda to si Lukynek pospíšil..

imiško, kočár jsme kupovali někdy kolem 26tt a jinak ostatní jsem začla nějak jak jsem se dozvěděla pohlaví, cca kolem 23tt, takže klid.. 🙂

jmis, závidím chvíli pro sebe, ikdyž na svatbě bráchy jsme měli večer hlídání a bylo to v pohodě.. 🙂

jo a musím se vám pochlubit, teda spíš podělit váma o radost 🙂 v neděli M. hlídal celý den, tzn. že měl S. furt kromě kojení. Já spala 12 hodin v kuse krom jedno telefonu a 3 kojení 🙂 ale vždycky jsem hned zase vytuhla, takže balada 😀 akorát jsme byla u bráchy pro výslužku a stela řvala hlady a nebrala jsem telefon, tak z toho byl M. pak nas.aný, ale rychle jsme ho zklidnila, aspoň vidí jaký to je, když dítě brečí.. 😅 a hlavně s ní díky tomu začal normálně komunikovat, nedělá už jen jééé a jůů ale normálně se Stelikem mluví 😀

imiska24
15. zář 2009

Kay,víš co vám teď můžu závidět?To, že padnete a spíte.Já jsem od května tak přespalá,že skoro celou noc 😀 čučím do stropu,a pak jsem jak praštěná 🙄

m.e.l
15. zář 2009

Kay, teda super, za chvíli budeš mít vychovanýho manžela. 😀
Imisko, peru v samém prášku jako pro nás, takže tekutý persil na nízké teploty a Lanzu prášek na vysoké teploty, předtím také tuším Persil nebo Ariel. Luky nemá po tom vyrážku, takže nemá svůj spešl prášek.

imiska24
15. zář 2009

Aha,já myslela že prťatům se pere ve spešl prášku. 😎

kay
15. zář 2009

imiško, no tak myslím, že na tohle si vzpomeneš 😀 já Ti tak závidím ty probdělíý noci 😀 jak jsem na ně nadávala.. je to milionkrát lepší než nevyspalost.. a já jsem obzvláš
ť protivná když jsme nevyspalá.. už od malička 😅 Martin to občas chudák schytá.. no co ale apsoň vidí co je to tza zázrak, když mě nechá vyspat.. 🙂

prášek používám na bílé a pro malou persil senzitiv a na barevné lanzu.. všechno peru na 40 akorát ručníky a ložní peru na 60 a plíny vyvařuju. záleží na tom, jestli to prtěti vadí nebo ne, jak píše mel, když se po prášku neosype,tak s enic neděje. ještě se používá lovela.. všechno bez aviváže.. já peru ještě s octem v předepírce

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru