Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
4. lis 2009

No ten můj když chce tak umí upéct i koláč, jinak je to inženýr každým coulem. 😉 Ale stejnak ho miluju.
No až bude Luky větší tak mu do pokojíčku chceme pořídit stoleček a židličku s krtečkem. 😵

jmisa
4. lis 2009

Dneska jsme byli pochváleni na plavču před nastartovaným motorem. Fakt jsme Alexe nepoznávala, to cvičení s ním udělalo zázrak. Lektroka se ptala, jestli je to to druhé mimčo z jednovaječných dvojčat 😀 Byl úžasnej 😵 😵 😵

jmisa
4. lis 2009

A jakou má Grej?

m.e.l
4. lis 2009

Míšo, no teda Alex je prostě jednička. 😉

jmisa
4. lis 2009

Mel, mám takovou radost, že ho nemučím 5x za den zbytečně 😉

m.e.l
4. lis 2009

Míšo, no to věřím, já se snad u Lukyho taky dočkám. I když pěstičky má už málo kdy.

jmisa
4. lis 2009

Dneska teda cvičil jen 2x dopo, pak už jsem necvičila kvůli platvču, to je samo o sobě záhul.

m.e.l
4. lis 2009

No my zítra budeme cvičit asi jen jednou - ráno, pak jde Lukýs na očkování a půlroční prohlídku, tak bude omluven. 😉

jmisa
4. lis 2009

No po očku nám nařídila pauzu 4 dny, teda včetně toho očkovacího dne.

hanulka3112
4. lis 2009

Normálně dneska jsem toho svého asi zakřikla tady 😀 už skoro týden drží dietu a prý vytáhni mi pstruha z mražáku, tak jsem mu ho rozmrazila a on, ale já si ho chci udělat sám, tak jsem měla Leonka na klíně a navigovala jsem ho, tak si ho osolil a opeřil+kmín a usmažil, no zážitek, hlavně jak to jedl se furt chválil, že ho umí líp jak já 😀 Jsme se s Leonkem jen smáli 😀 a teď jel do sauny si asi myslí, že ty kila půjdou dolů tím pocením 😀

m.e.l
4. lis 2009

Hanul, on taky vyčerpal kalorie tím vařením, 😀

hanulka3112
4. lis 2009

meli 😀 to jo hlavně těma jeho věčnýma otázkama a jak dlouho to mám dělat? 😀

m.e.l
4. lis 2009

Hanul, no právě. Víš jako taková věc jednoho vyčerpá, to ty jako ženská nemůžeš pochopit. 😅

kay
4. lis 2009

míšo, tuhle máme v kuchyni 🙂 chicco polly http://www.malvik.cz/Jidelni-zidlicky-7/zidlick...

hanul, no tak já to dneska fikaně přejrála na M. - dělala jsem hamburgery a on hlídla.. 🙂

a taky jsem zkusila úvaz šátku na záda, měla sem trochu strach, ale jinak super.. udělala jsme hrozně moc věcí, které jinak nestíhám.. jedninou chybu to mělo, že měla Stela pak červenej otlačenej pruh za krkem ☹ tak jsme jí to namazala bepanthenem a snad dobrý..

mel no my máme krtečkové skoro všechno tak já už se krotím a snažím se vybírat neutrální věci 😀 a máš tu židličku a stoleček už vybranou?

m.e.l
4. lis 2009

Ještě nee, to až někdy časem. Jestli myslíš tu jídelní, tak jsem dávala na minulé stránce odkaz, dostane ji Luky od prababi k vánocům.

kay
4. lis 2009

ne, myslela jsem to s krtkem 🙂

jmisa
4. lis 2009

Kay, no ta je dobrá, docela jdou i ty prachy, ikdyž mi asi koupíme v Ikea obyč a bude. Záleží, jak dlouho vydrží v lehátku.

m.e.l
4. lis 2009

kay, ne krtek je vyhlídnutej, ale to má tak počítám rok čas. . . Až bude potřebovat stoleček ke kreslení apod.

macous
4. lis 2009

Ahojík holky,
tak dneska šel manža chrnět s Matym 😀
On teď krtek frčí všeobecně, každej kupuje všechno s krtečkem, před půl rokem to byl pro změnu medvídek Pů 😀 😀 😀

Ten mini stoleček s židličkama máme v plánu taky, dáme ho do obýváku, aby byl malej ve společnosti 😵

Jani, jejda, tak to mě teda mrzí s Matýskem, už aby to bylo za vámi, taky si mylím, že to nejhůře snáší vždycky maminka než prcek, však z toho nemá rozum. Nás bude čekat možná varlátko - není sestouplé - jedno, čekáme do roka a pak kdyžtak operativně, ale objevuje se mu už v třísle, tak snad sleze samo.....

Zítra máme Prevenar, ale očičko mu slzí a hnisá pořád, takže z toho kouká oční a propláchnutí slzného kanálku - chjo, to mám teďka nějaké debilní období 😠 😅

zofik
4. lis 2009

ahoj holčinky, chci vás pozdravit, snažím se dočítat, jsem tu s vámi, jen moc nestíhám psát....

jmisa
5. lis 2009

Ahoj všem.
Ty noci jsou čím dál horší, tak nevím, jestli je to spurt a nebo spějeme s kojením ke konci.
Dneska před sedmou, pak chtěl ještě v 8, to bych tolerovala, protože před sedmou usnul, byl z plavča hotovej, tak se v osm dopil, ale pak klasika 23,15 - 3,15 - 6 (to ještě nedostal, jím já, on se placatí na dece, pak cvíčo, pak teprve kojo).

kay
5. lis 2009

ahojte,

tak Stela dneska docela v pohodě, skoro vzorově, kojení o půlnoci, pak ve 4h, ale byla počůraná, tak jsme ji musela přebalit a převlíct, trochu trvalo než usla, ale spala do půl sedmé 🙂

maci, no jo u nás to moda není, když mě říkají od 16ti let krtečku a všichni mi furt kupujou všechno s krtekm, u nás by medvídek Pú ani neprošel 😀 teda krom metru od tchýně.. 😀 a švagrovka ho zase miluje tak má všude Ijáčky nebo jak se to jmenuje..

jmis, no prostě se mu třeba mění režim, je to náročný, vždycky, protože člověk tápe a neví co se děje.. a hlavně je nevyspalej 🙂

zofi ahoj, to neva, hlavně že s emáte dobře 🙂

jmisa
5. lis 2009

Kay, no tohle je změna k horšímu 😀 Chci zpět tu dobu, kdy spal až do 4 v kuse 😀
Jinak on teda zase hned usne, takže se vyspím, ale....

m.e.l
5. lis 2009

Bré ranko,
tak Lukýs měl krizi od půl čtvrté do půl páté - žádnej hlad, jen prostě prudí a zkouší jestli jsme všichni doma. 😠

macous
5. lis 2009

Ahoj holky,
Míšo, to jsme měli taky a trvalo tak 2-3 dny, taky se ti může jen měnit mlíko, podle mě máš hodnýho broučka 😵
U nás kojo v 19.00 - 02.30 - 5.45 a pak až v 8.30, ale vstávali jsme v půl osmé 🙂 tak to je taky ok, jen čekám změnu, až začnou lézt ty zuboňové 🙂

Melíku a co, takhle Lukýs říká, když se nakloníš nad postýlku, taky má ten výtězoslavnej pohled?
Zofi - tak třeba příště zase něco písneš 😉

Kay - no on je krteček všeobecně roztomilej, kamarádky holčička (2 r.) se naučila říkat podle něj takový to jeho: Ahoooj, a pořád to každému říká, i na ulici, je to fakt sranda, dělá teď takový ty šaškárny a když kouká na krtečka, tak už ví co bude, takže mu napovídá, co má dělat, vždycky se válíme smíchy 😀

hanulka3112
5. lis 2009

Dobré ranko, tak malí dnes spali do 7h a pak řádili u nás v posteli 😀 a teď si zase dáchli, tak jsem si dala kafčo a šla na vás mrknout a pak mě čeká kopa prádla 😝

jmisa
5. lis 2009

Hanul, to nechápu, jak To tak pořád spí. Náš přes den skoro nespí, tak po půl hodinkách 3x za den, když je dobrej den. 😝

m.e.l
5. lis 2009

Tak holky, Luky v půl roce 9kg a 66,5cm. . . . Kdo ho má proboha tahat? 😝

zofik
5. lis 2009

kočky Vašík vstává v 6 ráno a usíná v 11 večer,,,no přes den občas hodí 20 ti minutovku...takže jsem docela kaput....

Meli je to chlapák no 😉

jo a celou noc nahazuju dudáka,,,,, 😉

jmisa
5. lis 2009

Mel, to zase není tak dlouhej, co? Ale váha slušná 😀

My dostali na rehábce cvik jak na lámání v kole, jdu ho zkusit, to bude řevu, musím utěsnit dveře a okna, aby nepřišla sociálka 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru