Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

peda
19. bře 2009

Já rodila 1.9 tak jsem se taky řádně nabažila létem 😀 😀

luzza
autor
19. bře 2009

jmis
ten program sčítá tři hodnoty...velikost stehenní kosti,velikost kebulky a velikost bříška...
u každého to napíše cm a odpovídající stáří,takže tam vlastně vyjde jednou 24+2,druhá hodnota 25+0 a třetí zase úplně jiná a pak to ten program přepočte na cm2 a vypočte váhu...

teď nám doktor říkal,že nejspolehlivější hodnota je ta délka stehenní kosti 🙂

luzza
autor
19. bře 2009

jmis
jinak holky měli ve 25+2 780 gramů a to řekl,že jsou velký...takže můžeš být klidná 🙂 mišák má akorát 😉

grej
19. bře 2009

Jo, stydká kost bolí a vystřeluje to až do třísel 😀 Ale jen v noci, přes den to tak necítím.

Já mám nahoře skoro 14 kg 🤐 PRsty mi taky natýkaj. Ble ble.

Jmis - gratulace!! TeĎ už ta váha poleze nahoru jak po dráze (myslím toho miminka 😉

Hele kombinace mozek a pindík - nevylučuje se to náhodou?? 😀 😀

Jmis - tak to je dobrý, my jsme jednou byli podle makovice o dva týdny starší!! Jinak všechno bylo v normálu...

jmisa
19. bře 2009

Tak to jsem ráda, že nejsme žádní obři 🙂

Studovala jsem ty fotky, ale jako fakt nevím po kom to dítě je 😀
Manžův nos nemá určitě, musím se někde podívat na svůj z miminkovských dob, ikdyž to asi stačí, když najdu fotku neteře, ta mi byla dost podobná jako mimino.
Ale jinak bych řekla, že je spíš podobnej na šváru - manžovo bráchu - takže do rodiny mojí tchýně. Mohl by aspoň po nich mít kvalitu vlasů 😀 😀

peda
19. bře 2009

Jmisko,není náhodou po sousedovi??? 😀 😀 😀

jmisa
19. bře 2009

No spíš jestli není celý embryolog 😀 😀

luzza
autor
19. bře 2009

jmis
nám řekli příbuzní i známí,že Eliška je po Jirkovi a Nelča po mě 😀 😀 ještě že jsou dvě 😀 😀 😀
myslím,že ve finále budou vypadat úplně jinak 😀

luzza
autor
19. bře 2009

třeba Dominik je podobný na mého otce,což jsem viděla už v porodnici...zvláštní...já se totiž tátovi moc nepodobám... 😅
ale genetika je nevyzpytatelná 😀

peda
19. bře 2009

Moje dítě je celý já a 4 D nemáme,tak to bude překvapení 😀

Holky,mi měli embrioložku,tak tý asi podobná malá nebude 😀 😀 😀

grej
19. bře 2009

My měli taky embryoložku 😀

Já jsem taky zvědavá, po kom Kačka bude. Co jsem tak zjistila, tak holky (já) jdou do rodiny mámy a kluci (brácha) jdou do rodiny táty. A manža je po strejdovi z Moravy 😀 😀 Z máminy strany teda...

jmisa
19. bře 2009

No já jsem celej táta, tedy spíš jeho máma a ještě víc jeho sestřenice - dcera sestry jeho mámy 😀

luzza
autor
19. bře 2009

holky
tady by se genetik pobavil 😀 😀 😀

kay
19. bře 2009

dobré ránko 🙂jsemsi zrovna říkala,že se jdu mrknout kolikmáme příspěvků 🙂 a vy jste šikulky už přesídlené 🙂

já se dneska nemolaprobrat, za to jsem zase za delší dobu docelavyspaná.. tak toho musím využít a jdu něco dělat, tak pak na vás mrknu 🙂

grej
19. bře 2009

No ono se obecně říká, že holčičky jsou po tátovi a chlapečci po mamince. U nás to teda platilo když jsme byli malí. Takže Pedo - jste s Markem v normálu 😀

luzza
autor
19. bře 2009

grej
doufám,že naše holčičky nebudou tak velký,chlupatý a fousatý jako tatínek 😕 😀

grej
19. bře 2009

No Luzz - to teda 😀
Manža má hlavně strach,a by holčička neměla po něm jeho nos 😉 Má takovou pěknou skobu 😉 Jo a zuby. To je druhá věc. Ale to už jsme tu taky řešily...

luzza
autor
19. bře 2009

grej
můj chlap má menší nos než já 🤐 😀

macous
19. bře 2009

Ahoj holky,
tak jsem taky konečně dorazila 😀
Já teda budu rodit v létě, jak jste psaly, jaké je to příjemné 😉 naštěstí máme zahradu s bazénem a altánem, tak se kdyžtak natáhnu na ortopedické lehátko a budu tiše čekat 🙂
Jinak mě stále bolí kyčle, v noci jsem vzhůru nepočitatelně, pořád se obracím z boku na bok a vydržím max. půl hodinky na jednom. Do toho chodím min. 2x čůrat, tak pak chrápu do deseti hodin, kdybych měla chodit do práce, tak jsem vyřízená, takhle zatím v klidu 😀
Pupek mi teď docela roste, vidím to i sama a to už je co říct 😵

Jinak jak jsem dočítala, tak jsem koukala, že Janka nám nějak nepíše, tak třeba už tlačí kluky 😵

luzza
autor
19. bře 2009

kdepak
janka je pravá nosnice 😀
ta tam bude ty chlapáky mít až do konce 😀

jmisa
19. bře 2009

Tak holky, mladý pán už je v albu.

artep26
19. bře 2009

Ahoj,
tak jsem zase tu ... nešel nám net, tak se Mel omlouvám, že jsem ti pak už nenapsala 😔
Já mám zatím nahoře 5 kg, ale já to stačila nabrat při IVF, takže se na sebe taky nemůžu ani podívat 😕 😕 Takže neboj Grej, nejsi v tom sama 😀
Jinak my naše dětičky uvidíme pořádně porpvé teď v pondělí na tom gen. UTZ, tak se moc těším, jak vypadají. Snad budou i nějaké hezké fotečky, tak pak popř. šoupnu do albíčka 😉
A jinak k těm genům ... Anička je mix mě a svého otce ... pusinku,nos a vlasy má po mně, oči po něm. 🙂
Mac kyčle mě taky občas berou, ale jen málo, při Aničce to ale byl fakt děs, takže tě lituju, že takhle trpíš. A na záchod chodím taky tak 2-3x / noc, což mě taky pěkně prudí.
Ahoj Pedíku, hemíky taky nemám, takže taky neporadím 😕
Musil tobě držím moc moc palec na zítra, ju?? 🙂
Luzz a s tím manžou a stěhovákama lednice ... jsi mě zase dostala (/nebo spíš manža) jsem se tu hřebila jako blázen 😀 😀 😀

artep26
19. bře 2009

Jmis chválím prďolku a to jak psala Grej s mozkem a pindíkem 😀 (jestli se to náhodou nevylučuje 😎 😝 ) mě taky pobavilo 😵 😵 😵
Já jsem napnutá jak blázen co se nám narodí ... tady asi všechny víte, co budete mít, co?? 😉 😉 😉
Mac a jak ty?? Pohlaví víte, nebo bude taky překvapeníčko??

hanulka3112
19. bře 2009

Jmis, pěkné fotečky 😵 malý už je teda macek 600g 🙂
Já byla dnes v poradně, vše v pořádku, test na cukr dopadl dobře, čípek mám 3.6 minule byl 3.9 doktor říkal, že je to dobré, prý pokud to nejde pod 3 tak je to v pohodě, že při nejhorším, by mi píchl magnezko do žíly, aby se děloha víc roztahovala.Ale zatím klepu na dřevo, jo a ptala jsem se ho na porod, prý jsou malí pěkně otočení a jestli se nijak neotočí, prý budu rodit normálně 😲 a to mi to popisoval z úsměvem, jako by to šlo jedna dvě 😅 říkám, že si to nedovedu představit rodit dvě děti normálně, prý místo na jedno vytlačení, tak přý dvakrát zatlačím a budou venku 😅 no do porodu není nic jisté, ale já myslela, že kdybych šla na císaře, tak mi daj epidural, to že jo, ale nemohl by u toho být můj 😲 to jsem teda nevěděla, takže jsem z toho taková rozpoložená 😒

grej
19. bře 2009

Hanulko - teď už prý mohou být manžové i u císaře... Pokud teda nejsi v celkový ansetezii. Teda aspoň tak mi to říkala švagrová, ž ejim to normálně nabízeli...

hanulka3112
19. bře 2009

No ale dnes mi Dr. ze setřičkou tvrdili, že ne, tak asi jinde v nemocnicích jo, ale u nás ne ☹

luzza
autor
19. bře 2009

hanul,grej
u nás je to možné po domluvě... 🙂 takže pohoda 🙂

luzza
autor
19. bře 2009

jmis
hezké fotečky 🙂

kay
19. bře 2009

hodila jsem do alba nějaké fotky výbavičky, aby vás nechytala panika, že nemáte nic nachystané jako mě 😀

hanulka3112
19. bře 2009

Luzzi, tak to máte super, možná kdybych rodila ve Zlíně, tak jo, no uvidím jak to dopadne.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru