Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
27. pro 2009

Kay, na posílení břišních svalů. tu hlavu musíš mít rovně, tedy páteř musí být v ose, jinak zapojuje špatně svaly a to je naprd.

jmisa
27. pro 2009

Brýtro.

Alex dneska taky zaválel, od 18 spal až do 4, pak se nakojil a spal do nevim kolika, ale vstávali jsme v půl 7, ale myslím, že se probral kolem šestý a ještě si tam cvičil v postýlce. Teď už je taky po snídani. A já dostala vynadáno, že tý kaše mámo málo mám 😀

m.e.l
27. pro 2009

Chudák Alex, máma mu dává málo jídla. 😵

jmisa
27. pro 2009

To říká ta pravá 😀 😀

kay
27. pro 2009

ahojte..

míšo díky, no tak to asi trochu efekt má, protože se Stelinka začala jakoby zvedat do sedu.. a dneska jsme teda civčily ale v ponožkách a plíně 😅

jinak S. taky v noci dobrý, v půl desáté UM, pak spala do 4:15 (asi bylo nějaký nahození dudlíku, ale to si fakt nepamatuju, určitě jse byla i na záchodě 😀) to jsme ji nakojila a spala do 7h 🙂 pak jsme ji nakojila a nechala ještě do cca půl osmé v postýlce než začla kašlat.. teď tu mručí na dece.. 🙂

grej
27. pro 2009

Ahoj holky,
tak u nás naopak - včera byla super hodná🙂
Nejhorší noc byla po štědrém dnu. Šla spát až v půl dvanácté, takže se přetáhla a pořád se pak budila. Ale do těch půl dvanácté byla naprosto super, vůbec nebyla protivná 😵

Dnešní noc se tky docela vyvedla. Usnula v půl deváté, kojení v půl dvanácté a pak v půl třetí a pak jsem si jí bez kojení vzala kolem páté do postele a spaly jsme až do čtvrt na osm.

Jinak co u nás krmí táta (tenhle týden má volno), tak Kačka sní celou lahvičku příkrmu. Takže jsem na ní asi měkká 😀

Na Štědrý den si dala k véče i kousek ryby s náma, protože jí táta zapomněl osolit. Podezírám ho, že to udělal schválně, abychom vyzkoušeli, jestli to bude Kačce chutnat :D

Foto:
http://picasaweb.google.cz/gregorova.jirina/Van...

jmisa
27. pro 2009

Taková malá a už má parohy 😀

kay
27. pro 2009

greji, no teda ti tátové 😀 a chutnala?

tak j ámám zase za sebou premiéru v papiňáku - dárek k vánocům, ani jsem se moc nebála.. udělala jsem maso s rajčatama a paprikou, no vzhled nic moc, ale jinak to bylo s kolínkama dobrý.. M. má děsnou rýmu, takže ani nemohl moc víc kritizovat 😀

jmisa
27. pro 2009

Papiňák je moje láska. A dneska jsem zjistila, že když tam dám pařáček a na něj Alexkovo zeleninu, tak ji vlastně dělám v páře a vůbec nemusím toužit po parním hrnci 😀 Já blesk.

kay
27. pro 2009

míšo faaakt? hele hodila bys mi prosím nějaký receptyv papiňáku? mě z toho vzbniklla fakt divná omáčka 😀 a nemám nějak šajn, co s ev tom dá dělat.. ale je to fakt rychlý 🙂

jmisa
27. pro 2009

Kay, vaříš stejně jako v kastrolu na plotně, jen prostě místo pokličky je ta poklice těsnící.
Já nemám žádný zvláštní recepty, vařím v tom stejná jídla jako manža v normálním kastrolu, akorát u toho nemusím stát. A teď v tom vařím i pro prcka, naházím různou zeleninu, kousky masa, zavřu a nechám osudu.

jmisa
27. pro 2009

Akorát rajčata do toho dávám spíš ta v polechovce - loupaná, protože mě neba je loupat a nelíbí se mi tam pak ta slupka, co zůstane.

jmisa
27. pro 2009

Ale když si dáš do googla "recepty papiňák", tak toho určitě spoustu vyjede.

m.e.l
27. pro 2009

Tak holky, Luky se otočil už i přes levý bok, ale jaksi jsme to ani jeden neviděli. Přitom já ležela vedle Lukyho na zemi. 😀 Tak ještě aby si vzpoměl, že umí i přes pravej, no a pak se ještě naučit přes pravej bok otočit na záda. 😅

jmisa
27. pro 2009

Mel, ty bys toho najednou chtěla 😀

luzza
autor
27. pro 2009

ahoj hoky 🙂
tak Vánoce u nás super 🙂 holky trhaly papíry jak zběsilý 😀 eliška u toho normálně křičela 😅 😀
na netu jsem moc nepobyla, užíváme si taťky a taky příbuzenstva 🙂
holky jsou bohudík zdravý a dobře naladěný 🙂
eliška nám spí už trochu lépe,ale nechci to zakřiknout 😀
prohlídla jsem si vaše vánoční fotečky 😉 🙂 je to krása 😉
zdravím vás všechny 🙂 😵
pa pa

luzza
autor
27. pro 2009

tady taky malá ochutnávka od nás 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

jmisa
27. pro 2009

Pěkný, moc pěkný, holky pěkně seděj.

m.e.l
27. pro 2009

Luzz, holky jsou úžasné. 😉

luzza
autor
27. pro 2009

my jsme si s jirkou prohlídli alexe i lukyho a i ostatní dětičky 😵 😵 😵 a moc se nám líbily 😀 😀 😀
když můžu takhle vidět ty vaše dětičky,tak mám pocit,že se známe osobně 😀
je mi to příjemný,prožívat to od chvíle,co jsme tu společně čekaly na pozitivní testy 😉 🙂
užívejte si hezky zbytek svátečních dní 🙂

kay
27. pro 2009

luzzi, holky jsou super.. a hrozně šikovné.. (Stelinka se stále jen přetočí na břicho).. mám ty stejné pocity jako Ty 🙂 užívejte Jirku 🙂

luzza
autor
27. pro 2009

kay
moc ráda tě vidím 😉 😉 😀

jmisa
28. pro 2009

Ahoj

Kay, vždyť to není "jen", to je přeci velký úspěch. 😉

Alex se rozhodl, že už spát nechce, to ale neví, že já jsem se rozhodla, že najíst stejně takhle brzo nedostane 😠 😝 😀 a může si tu na mě dělat oči, jak chce.

m.e.l
28. pro 2009

Bré ranko.
Choudě Alex. . . . . máma mu nedá najíst. 😅

jmisa
28. pro 2009

No dostal teď, kompromis 😀 A už je v pelechu, půjdu nejspíš taky 😀

m.e.l
28. pro 2009

No Luky do pelechu už nepůjde, právě vymejšlí békoviny. . . . Jestli se otočit přes pravej nebo levej bok. . . . musí si však vzpomenout na postup a já ho zase posunout zpátky na puzzle, začíná mít zadek na koberci.

kay
28. pro 2009

ahojte, tak Stela se rozhodla už v 6 hodin, že nechce spát a chce jíst, ale musela to vydržet do 6:45.. a pak jsem ji ještě přmlouvala, aby spala, ale v půl osmé jsme to vzdala.. bo by vzbudila i M. ale to ještě neví, že nepůjde spát dřív jako obvykle kolem 10h.. teď se tu řeže na dece..akorát mám pocit, že ten kašel nějak nepřestává ☹

míši, no úspěch to byl v těch 5ti měsících, ale není úspěch že od té doby 3 měsíce nikam nepokročila... ☹

kay
28. pro 2009

tak jsem si zase přečetla co by dítko mělo nebo nemělo umět a jsme v depresi.. prý má doktorka kontrolovat na prohlídce v 8m co zvládá a měla by umět otáčení z břicha na záda a zpět a sedět. hahaha.. snad by se věšla trochu ještě do 7měsíce podle tabulek.. ale taky horko těžko..

prosím vás taky vaše děti tak prskají kolem sebe? jako že mluví? já právě nevím jestli Stela nekašle kvůli tomu.. ona u toho hrozně slintá a spíš se jakoby zakuckává...

m.e.l
28. pro 2009

Kay, Luky se občas zakuckává právě taky když mu zaskočí slina, slintá totiž jak bernardýn. A hele s tabulkama se netrap. Luky se začal točit na bříško v sedmi měsících a přitom už by to měl umět v šesti. 😉 A vem si na druhé diskuzi, Vojtíšek od Rio teprve začíná skoro sedět v devíti a kousek. 😉

jmisa
28. pro 2009

Kay, naše pediatra je asi volnomyšlenkářka, protože teprve na půlroční kontrolovala, jestli Alex pase 😀 😀 Prý některé děti jsou pomalejší a ona nerada mamči stresuje.

tabulky uvádí průměr, některé děti jsou lehce napřed a některé lehce pozadu, ale to se srovná. Navíc cvičíte, tak jste v rukách odborníků. Hoď se do klidu.

Jo a Alex teda prská, nejradši s mrkví v puse, ta totiž pěkně barví, 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru