Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
28. pro 2009

A já radši ani žádný tabulky neznám 😀

kay
28. pro 2009

no jo holky, já vím.. tabulky jsou na prd, ale červíček vrtá no.. 😅

mel, no dyť taky ale Vojtík od Rio chodí skoro od narození po rehabkách.. ☹ a Lukynek si sice počkal, ale udělal velký pokrok naráz, otáčení tam i zpět.. 🙂 šikula..

nic, Stelinka u kojení děsně řvala, myslela jsme že málo mlíka, tak jsme jí udělala sunar, koupila jsme ho protože je prý sladší a dětiho častěj ichtějí, a prd velebnosti, tak to bˇuď nebyl hlad (no beru že byla hodně unavená 😀) ještě že ten sunar dělají ve dvou pytlících a nemusím to vyhazovat celý 😀 jo a jdu objednat ty zeleninové kaše. nikde jsme je nesehnala.

jmisa
28. pro 2009

Já teda, co jsem zatím ochutnala UM, tak mi nejvíc chutná Hami 😀

kay
28. pro 2009

Hami dělá taky UM? Mě teda nechutnalo zatím nic 😀 ale ten sunar je takovej asi lepší než Beba a nutroš.. 😀

jmisa
28. pro 2009

Kay, jj, dělá. Mám teď na noc Hajaju od nich a pak normoš, co dávám ve dne, když dávám.

hanulka3112
28. pro 2009

Ahojky Holky, přišla jsem Vám popřát krásné svátky a šťastný nová rok 😉 🙂 nějak jsem nestíhala v tom předvánočním shonu, tak doufám, že si teď už udělám častěji čas na koníka a co tady nového? Dneska na Vanesku vlezla teplotka☹ asi možná jak ji lezou zoubky dala jsem ji panadol baby, nemáte kdyžtak nějakou ověřenou medicínku?

kay
28. pro 2009

ahoj hanulko, tobě taky hezký nový rok a doufám, že jste si svátky užili 🙂 na zuby nic ověřeného nemám, bo nám ještě nerostou 😀

aha míšo, tak zkusím ještě hami mlíko na noc.. až dojde ten nutroš.. 🙂

Stleinka snědla 130ml kaše (resp z 130ml vody).. ještě jsem ji trochu dokojila ale už asi moc nechtěla. Hele holky a jak vlastně poznám, že už ji nemusím dokojit? kolik je teda tak ta dávka..? když je na kaši napsáno 15Oml, tak to je celá dávka? tzn, že když Stela jí o něco míň než tabulky, tak ji pak už nemusím kojit..? a co když toho sní míň a už ji nebudu dokojovat třeba v poledne..? tak bude muset počkat do svačiny? blbý dotazy na to že zkouším příkrmy už dlouho co? ale tohle jsme právě ještě neřešila, že by toho tolik snědla 😀

jmisa
28. pro 2009

Kay, já mám na kaši 130ml vody, takže to už nedokojuju, to stačí i Alexovi.

Jinak já už teď jíst mimo stanovený režim nedávám, jediná výjimka by byla nemoc, to bych asi i přikojila a nebo v noci občas nakojím nad plán.

Alex má v 7 snídani (UM nebo kaše), 10 sváča (ovoce nebo kojo), 13 oběd (zelenina, příloha, občas maso), 16 sváča (kojo), 18,00-18,30 večeře (UM) a v noci jedno kojo mu povoluju 😀 Hýbe se mi to plus minus půl hodinka.

kay
28. pro 2009

jo a definitvně nemůžu ten cvik s mačkáním bodu pod prsíčkem cvičit.. Stelinka se naučila, že když ji dám do polohy a mačkám, tak ona začne děsně řvát, ale hlavně vystřelí záda do mostu a opírá s enohama o zem.. můžu mačkat jakej bod chci ☹

jmisa
28. pro 2009

Kay, musíš to korigovat hlavou, zkus ji jakoby vytáhnout za temeno, srovnat páteř do rovna a bradičku trochu k hrudníku. Jestli si někdy sama cvičila pilates nebo jogu, tak tam se to používá, akorát teda tam si to každej dělá sám, to tahání je pomyslné. A nohy můžeš zkusit ošulit tak, že ji je dáš do vzduhu, prostě ji posuneš ke kraji stolu.

kay
28. pro 2009

míšo aha díky zkusím no já to dělala teď na zemi, tak ji hodím zase na stůl, to je fakt, že tam se opírat nemůže 🙂

jídlo máme tak nějak ty časy jak vy, akorát kojo ještě ve 22h cca a cca 4h.. akorát místo těch jídel máme kojení 😀 večer teda kaši a teď na oběd taky kaši.. a plus minus hodina.. 😀 jenže večer když ji nenakojím, tak asi neusne, to je spíš podle mě takový psychický..

m.e.l
28. pro 2009

Tři nej fotky z vánočního období https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
Míšo koukám, že má Alex podobný režim jídla jako Luky, jen to noční papu Luky nemá.

jmisa
28. pro 2009

Mel, na tý poslední vypadá jako když stojí.
A koberec máme asi fakt stejnej 😀

hanulka3112
28. pro 2009

Tak nevím jestli to je jen od zubů, mám strach, že to chytla od M trošku jakoby pokašlává ☹ celý den je chudáček ukňouraná,doufám, že aspoň v noci se pěkně vyspinká a co nejdřív to přejde, jinak Vánoce super, jak bude chvilka dodám nějaké fota😉

luzza
autor
28. pro 2009

kay

tak my ráno po probuzení kojíme...
dopoledne ovoce nebo přesnídávka
k obědu masozelenina
odpol sváča kojení
večer kaše
před spaním kojo 🙂

luzza
autor
28. pro 2009

a po jídlech už nedokojuji...
přesnídávku snědí celou,masozeeniny tak 170-180 a kaše snědí ze 140 vody ...
občas přes den snědí nějakou tu kukuřičnou bezlepkovou křupku,ale to spíš tak pro zábavu 😀 líbí se jim,že můžou jíst samy a ještě to chroupe 😀 maj je u nás ve Zdravý výživě 🙂

jmisa
28. pro 2009

Já bych ho i večer přikojila, ale on usíná kolem 18 hodiny, což je hned po večeři 😀 Tak prostě to šestý jídlo má nad ránem.

m.e.l
28. pro 2009

Hm, Luky se drží svých pěti jídel. Šesté jedině, že bych ho o půlnoci vzbudila a násilím to do něj vpravila. 😅

kay
28. pro 2009

arfgh tak znova.. 😀

luzzi ahoj 😀 díky.. křupky máme nějaké bio z DM, ale jsou trochu tvrdší, takže dávám bacha aby to pořádně rozžmoulala a nedávila se,ale už to docela umí..

večer to máme takhle: v 18h cvičení pak kaše, pak koupání v půl sedmé a po koupání ještě přiložím, Stela se mrská je to děs, ale něco určitě vypije, ale nevím kolik.. a vsadím se, že mezi 21:30 - 22h se vzbudí a dá si tak 130 ml UM.. možná by dala i víc, ale mám jenom malý aventky a nechce se mi to už nosit ve dvou, když vím, že stejně usne.. až se trochu usadíme, tak se budu snažit toto krmení odbourat..

luzza
autor
28. pro 2009

čau kočky...
manža dělá večři,tak mám free 😀 nevím,jak si zase budu zvykat až tu nebude 😒 takhle to je naprostá pohoda... 🙂
dneska se holky poprvé koupaly v sedátkách 🙂 bylo to super 😀 plácaly do vody,chytaly se jedna druhý,chechtaly se a pořád se vrtěly a chytaly vodu 😀 😀 jirka byl z nich zase úplně hotovej 😅 udělal asi dvacet fotek 😀 😀

kay
28. pro 2009

luzzi, no určitě to tam jednou dodělají neboj, a třeba si to užíváte víc takhle, když víte že je to jen na pár dní.. holky jsou super.. 🙂 přemluvím M. aby stáhl video z krmení Stelinky, měla kaši úplně všude.. jak si šmrdlá únavou oči.. 😅

luzza
autor
28. pro 2009

kay
možná máš pravdu... užíváme si to maximálně,páč víme,že je to zase jen na pár dní...
a jakou papká stelík kaši??? 🙂
u nás je zcela bezkonkurenční obilnomléčná kaše s jahodama od hippu...dostali jsme 3 balení...a dneska jsem udělala poslední 2 porce 😒 holky jí jedly tak rychle,že jsem nestačila nabírat 😅 😅 ale další jim kupovat nebudu..jsou docela drahý...takže najedu zase na sunar s rýžovou krupičkou 😉 občas do toho přimýchám to 100% ovoce...stačí mi jeden kelímek pro obě holky 🙂

jmisa
29. pro 2009

Ahoj
Tak Alex se rozhodl, že už spát nebude a aby to potvrdil, tak se pos*al, takže chca nechca jsem musela vylézt. Teď se tu placatí a mlátí rukou do těch hracích klíčů od FP, tak jsem z toho celá upísničkovaná, to je děsná muzika 😀

Luzz, tak už dělej holkám ty kaše sama, to by Tě asi vyšlo nejlevnějc. Třeba vločky stojí pár korun, ikdyž je koupíš v BIO kvalitě.

m.e.l
29. pro 2009

Bré ranko,
Luky se rohodl, že pást koníčky a pořvávat mezi třetí půl pátou je nejlepší čas. 😝

jmisa
29. pro 2009

No je to zlatíčko, co? 😀

m.e.l
29. pro 2009

Míšo naprosté, asi ho půjdu reklamovat do Podolí, jenže jsem podepsala ten papír, že "reklamovat" nebudu, protože se to nedá. 😀 😅

jmisa
29. pro 2009

Manžel vždy říká Alexkovi, když zlobí, že ho půjde vrátit do toho hračkářství, kde jsme si ho koupili 😀

m.e.l
29. pro 2009

Míšo, tak to je taky dobrý. Já vyhrožuju návratem do Podolí. 😀 A manža se s ním ráno pošmudlá a řekne - ty jsi lump, a co na to Lukýsek? Nahodí úsměv od ucha k uchu.

kay
29. pro 2009

ahojte, tak u nás se noci stabilizovaly docel dobře.. Včera jsme šla spát před 22h, M. měl na starost Stelu,takže jsem spala až do 2h kdy šel spát on.. pak se po 3 h vzbudila, to jsme jí vysvětlila že ještě musí chvilku počkat a před 4h jsme ji nakojila.. no a pak jsme jí opět v 6h vysvětlilaže se ještě spí a v 7h nakojila, ale to už se jí spát teda nechtělo 😠 takže se tu placatíme na dece.. a ona si šmrdlá oči jako že chce spát no moje nervy. 😀

luzzi, promiň jestli to včera vyznělo nějak blbě, já nad tím v noci hrozně přemýšlela.. ☹ zapomněla jsem napsat, že až tam Jirka nebude, budeš tu mít samozřejmě nás 🙂

holky ta moje princezna se snad nikdy nebude hýbat jinak než na břicho.. ona je asi i líná.. jsem zjistila, že když chce, tak s edokáže na rukách vzepřít a i se posunout do boku.. ale to musí být jo zajímavý..

luzzi, no já jí nakoupila kaše od Hami, protože ty jediný jí chutnaly.. jiné jsme tím pádem nezkoušela.. máme různé příchutě, eď jsme koupila už i obilné.. z toho ovoce mám strach protože ty kelímky vůbec nechtěla, na ni je to asi moc výrazné.. zatím kašujeme a na ko u doky se s ní domluvím co teda dál..

luzza
autor
29. pro 2009

bré ranko 🙂
kay - né! vůbec to nevyznělo blbě 😅 já to pochopila 😉 no pak budu na netu určitě častěji 😀
jmis - máš recht, zkusíme i tu vločkovou 😉 a kolik tam mám dát toho sunaru??
melí - luky je vtipálek 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru