Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
31. bře 2009

někdo má miminko jménem SEMTAMŤUK 😅 😅 a my máme SEMTAMKLID 😀 😀

luzza
autor
31. bře 2009

kay
ta těhotenská přejde plynule v mateřskou 😉 neboj,ani to nepostřehneš 😀

jmisa
31. bře 2009

Kay, ne Sašo ne 🙂 Právě proto tam máme zkrácenou formu Alex, aby to lidi nutilo víc říkat Alexi. Jinak bychom dali Alexandr 🙂

luzza
autor
31. bře 2009

holky
mě ta rýma furt nepřešla,asi si přibalím do tašky do porodnice ještě nějaký kapesníky a nosní kapky... 🙄 🙂

jmisa
31. bře 2009

Luzz, ty si žiješ 😀 Já jen krjíc suchýho chleba se solí a hrnek plnotučnýho mlíka a jak jsem si šmákla 😀

kay
31. bře 2009

aje, no tak to už se těším na pacipaci, jen doufám, žemě fakt mine takové to zdrobňování všeho.. to se budu snažit přenechat jiným :-d

no teda naše Stalinka má spíš svůj čas večer.. trochu setoho děsím, ale prý to není pak stejné, až je venku ne? onaje nejčilejší cca od 21h do 01h 😅

luzza
autor
31. bře 2009

jmis
to víš...my tady ve vsi žerem loupáky a vy pražáci chleba se solí 😀

luzza
autor
31. bře 2009

kay
já když se vrátila po první mateřský do práce...mluvila jsem na kolegyně i na pacienty jak na debily 😀
pěkně jsem artikulovala a všechno jim říkala raději dvakrát 😀 😀
tak po roce,dvou 😕 mě to přešlo 😉

kay
31. bře 2009

no já si dám na snídani asi štrúdlík 🙂 jinak mě luzzi docela děsíš.. jstli se někdy budu vracet na sociálku asi dostanu přes hubu 😀

jmis, jo no to je pravda, že Alexandr by k tomu víc asi inklinoval.. to už je zas ena příjmení, jak se to hodí nebo ne..

tak já jdu natu snídania pak asi ještě zalehnout. M. odjíždí do Prahy 😀

jmisa
31. bře 2009

Já mám kolegyni a ta má dvě vnučky, ještě ani té starší nejsou tři roky a když slyším jak na ně mluví, tak se vždy neudržím a říkám jí, že ty holky nejsou debilní jen protože jsou malé, jestli s nima nemůže mluvit jako s lidskou bytostí 😀 😀
Tak se vždy směje, že jsem jak její syn (otec holek), který ji pokaždý řekne, aby na ně mluvila normálně. 😀 😀

Já moc nemusím, když někdo při pohledu na mimčo přejde plynule do žvatlání a zdrobňování atd.

macous
31. bře 2009

Ahoj holky,
tak náš Semtamťuk včera ťukal od osmi až do půlnoci, asi se mu něco nezdálo 😀 čůrat jsem byla jen jednou, teď poslední týden je to mnohem lepší, jdu max. dvakrát, dříve i pětkrát 😅
Jinak musím na poštu, opět jsem to nechala na poslední chvíli - poslední den v měsíci 🙂
Taky doplním jména, co jsme zatím vymysleli, ale možná přijde ještě změna 😵 vymysleli jsme to na procházce v neděli 🙂

macous
31. bře 2009

A konečně jsem si upravila i termín porodu - podle screeningu 🙂

jankatr
31. bře 2009

Tak holky nevím - ale možná se u nás dějou nějaký změny - jestli jsem to nezaspala tak jsem byla dneska v noci na záchodě jenom dvakrát 😅 tak že bysme se někam pohnuli???

macous
31. bře 2009

Janka - tak to pohnutí je dost pravděpodobný, u nás jsme se hnuli směrem nahoru u vás to typuju opačným směrem 😀

hanulka3112
31. bře 2009

Ahojky Holky, co je to dnes venku za hnusné počasí, stačilo mi jít do schránky a kosa jak z nosa 😲 a do toho pod mrakem a to hlásili, jak nebude dnes krásně 😠 přišly mi balíky, tak po 14h pro ně vyrážím 😉 jinak teda nevím co dnes budu dělat, jsem jak přejetá vlakem nic se mi nechce 😖

zofik
31. bře 2009

holčinky tak v HK je nádherně, svítí sluníčko a teplíčko...jinak dneska jsem poslední den v práci, už na to víte co....doberu dovču a od 10. dubna na mateřskou..já myslím že jediná Grej ještě taky pracuje že?

Janko ty se teda držíš holka jedna 🙂

kay
31. bře 2009

maci, neboj ten záchod se zase vrátí 😀 taky jsem bylacca vpůlce tak max 2x na záchodě a teďzase tak 4-5x ☹

jani, tak že by.. dyť už je skoro na čase.. tak bříško se asi pohnulo no 🙂 alepodle Tvých fotek bych vůbec netipovala že čekáš dvojčátka 🙂

hanul, no taky jsem se těšila na to jaro, adost mi to zkazilo náladu.. navíc je blbý tlak, tak jsem ráda, že nic nemusím.. se toho jara asi nedočkáme..

zofiku, to jsou dibvné počty.. jak to že jdeš 10. 4. na MD, když já jdu až 18.tého? :-O teda mi to říkala doktorka.. a to mám termín ještě dřív než Ty.. prakticky je mi to jedno že,když nehcodím do práce, ale je to teda brodel 😀

macous
31. bře 2009

Kay, jestli ono to není tím, že na mateřskou můžeš jít 6-8 týdnů před termínem porodu, podle toho, jak si kdo vybere 🙂
Ty mi teda dáváš, já to tušila, že se to zase vrátí a zase budu chodit 5x 😵

Teda holky, nevím, jaký je u vás počasí, ale u nás je snad 15 stupňů a svítí sluníčko, úplně jasno 🙂 ve stínu je chladno, ale na sluníčku je teploučko 😵

hanulka3112
31. bře 2009

Mací ani mi to neříkej o tom sluníčku, tady je pořád kosa pod mrakem 😠 ☹

kay
31. bře 2009

no jo, to jepravda maci.. jenže mě nikdo vybrat nedal ☹ ale to bude tou neschopenkou..

hanul neboj, sluníčko iždorazilo i k nám, tak u vás bude cobydup 😀

jankatr
31. bře 2009

Kay - když jsi na neschopence tak to máš vlastně lepší nastoupit na mateřskou co nejpozději - Ať nastoupíš 6 nebo 8 týdnů před porodem - pořád ti to budou vyplácet stejný počet týdnů, akorát skončíš zas o 14 dnů později. A určitě máš nemocenskou lepší než pak bude ten usmolenej rodičák 😉

hanulka3112
31. bře 2009

Kay no doufám, že dorazí, pořád ho vyhlížím a nic 😅

jmisa
31. bře 2009

Tak tady v Praze je krásně.
Byla jsem v Ikea, koupila jsem nějaký látkovky a pak různé ručníčky, co tam maj za hubičku a co budu používat jako vkládačky apod. Ale vy tu asi všechny pojedete v jednorázovkách, tak nic 😀
Teď jsem se najedla, malej už zase nacvičuje na spartakiádu a jdeme s psicí do polí.

artep26
31. bře 2009

Ahojda holky,
včera nám nešel net a dneska se tu pohyboval převážně manžel.
Takže jsem trošku pracovala ... uklidila jsem tu zatracenou špajzku, vyprala autosedačky a teď peru 2. várku věciček pro prcky.
Venku je nádherně, tak toho chci využít a hezky to všechno vyprat, vyžehlit, připravit. Alespoň ty věcičky aby byly v cajku, pak drogerii a hlavně ten kočááááááááár.
Jdu vás dočíst copak se tu dělo. 🙂 🙂 🙂

luzza
autor
31. bře 2009

ahoj kočeny 🙂
severní čechy hlásí slunečno 😵 😵 a 15 C 😎 😎
mamka mi gruntuje po malování... je mi jí líto ☹ nejradši bych se na to vrhla sama... ale nedá si říct...
je to tu zacákaný pořádně 😝 protože jsem chlapi nehlídala,jinak bych je peskovala,ať dávaj bacha 😠
zacákali i televizi včetně ovladačů 😅 tak to fakt nechápu 😝
no hlavně že je vymalováno a holkám se bude v baráčku hezky dejchat 🙂

artep26
31. bře 2009

Mac moc hezký kočík, chválím chválím.
Luzz tobě přeji ať dá bříško pokoj, mně tvrdne jak jsem psala tak 1x za den 😠 taky bych radši bez tvrdnutí takhle brzy, ale co se dá dělat, je to prý normální.
Včera večer manža poprvé vydržel šmírovat moje pupendo a dočkal se ... byl nadšený a viděl bubliny jak řádí, jak se mi pupík hezky houpe sem a tam. Fakt si neumím představit až budu třeba 35tt, to snad musí být vidět i přes tričko.
Janko ty jsi opravdu držák, ale to je dobře, ať jsou kluci jako buci.
Žofi ty už jsi snad z rachoty doma a teď hurá konečně leháro, viď?? 😉
Hanul vydrž, jaro posílám taky k vám, u nás jak psala Žofi je od rána nááááááááádherně, ráno sice bylo chladněji ale to je ještě normoš, teď je to fakt nááááááááádhera. 😉
Jmis hezká jména, taky se chystám do Ikeii. Není to tam moc vybrané?? Ráda bych tam pokoupila peřinky pro dětičky a pokoukala po povlečení ... co??
Jdu sebrat 1. várku vypraného prádla a pověsit další 🙂 Takové pidivěci, to je nezvyk 😀

artep26
31. bře 2009

Luzz tak buď ráda, že ti to mamka pomůže, ona to určitě dělá ráda a s láskou k tobě a k holkám 😉
Já se dám asi zítra pomalu do oken, já se pomoci těžko dočkám 😀 😝 😀

luzza
autor
31. bře 2009

jinak já už včera udělala balíčky pro holčiny na cestu z porodnice 😔 😉
dala jsem do balíčku ty sametový overálky,bílý bodýčka s dlouhým rukávem a ty smetanový bavlněný deky 🙂
a ten balíček je zastrčený v autosedačkách,naštěstí to není vidět,páč mají nánožník 😀
a autosedačky jsou vypraný a přikrytý starším prostěradlem...
prostě jsme nachystaný 😅

luzza
autor
31. bře 2009

artíku
my si vybrali povlečení z ecipisek.cz... maj ho tam levný a fakt krásný 😵 (mám je v albu)
a přišlo 2 dny od objednávky 😅 😅 jinak ten pupík mi začal tvrdnout teprve minulý týden... 😨 jinak jsem měla do té doby klid 😒 ale jak říkám,přes den je to OK,ale padne osmá hodina a začne to 😝 trochu se bojím kontroly toho sedmého,jak bude vypadat ten čípek...

luzza
autor
31. bře 2009

artí
jo,mamka je zlatá 😉 🙂 ale fakt jí lituju 😝 a tebe taky,já už se na ty okna a podobně fakt necítím...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru