Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
8. dub 2009

artí
taky máme v baráku kamenný zdi a v hale dlažbu...takže hotová klimatizace 😀 😀
v létě to fakt miluju 😵

artep26
8. dub 2009

😀 😀 😀 holky to je sranda s váma 😀 😀 😀
Luzz a holky jsou taky hlavičkama dolů? Už jste se bavili s dokym o porodu??

m.e.l
8. dub 2009

Jdu dát vařit maso na polívku, ať mám co dát mužíčkovi k obědu. 😀

artep26
8. dub 2009

My dnes máme ještě od včera smažáka, tak jen uvařím čerstvé brambory ...
bych si k tomu dala okurek s kefírkem, ale bohužel není ... ale dneska nakoupím do zásoby, tohle já miluju 😝

m.e.l
8. dub 2009

No já musím zase vařit takový ty lehčí jídla, aby se manža srovnal s tím svým rozhozeným zažíváním.

jmisa
8. dub 2009

Já bych předpovědi na červenec brala s velkou rezervou. ono maj problém předpověď na tři dny a natož pak na tři měsíce 😀 😀

Boty - já chodím v crocskách od asiatů, jsem na ně úchylná, mám je ve spoustě barev a beru si je podle trika nebo kalhot, jakou mám barvu. Jsou pohodlný a nikde mě netlačí 😀

Teď jsem se vrátila z hypáče. Přitáhla jsem k jídlu samé zdravé věci (ovoce, zeleninu, ryby, cottage, jogurty atd.) a 4 špekáčky, bo muž si poručil buřtguláš, ten já nejím, tak ho bude mít na dva dny. Já mám dneska žemlovku a asi mi zbude i na zítra a v pátek si udělám rybu 🙂

artep26
8. dub 2009

Ahoj Míšo ...
taky se chystám do Hypošky 😀 mají tam nějaké slevy??
Jé a žemlovku, tu bych si dala, ale u nás jí nikdo nechce, tak jí udělám až přirazí ségruša, ta jí ráda 😝
Teď jsem byla na chvilku venku a je tam božsky, jdu si pro brambory, hrcnu si před barák a oloupu je 🙂
Hned na mě naskákalo naše zvířectvo - pesan i kočka 😀

jmisa
8. dub 2009

Artep, já ani nevím, já koupila, co jsem potřebovala bez ohledu na slevu.
Jediné, co vím, že je ve slevě ananas, protože jsem si ho brala. 😀

macous
8. dub 2009

Ahoj holky,
tak jsem se konečně dostala k netu a celkem vás i dočetla 🙂
Pořád teďka někde trajdám, zrovna dneska odpo zase razím na návštěvu a chci jít ještě po krámech někam sehnat těhu tříčtvrťáky, páč v těch dlouhých teplých jeans se to fakt nedá vydržet, ještě jsou černý, takže mám pocit, že jsem během 5ti min. spařená - no možná to jen pocit 😀 😀 😀
Koukala jsem, že jste řešili co do porodnice, tak to mi zatím přijde daleko, ale až to přijde, tak mi poradíte ze zkušenosti a bude to. Košile si chci nějaký dvě slušnější pořídit - stejně je pak využiju i doma v noci při kojo. Jinak mám taky jako Luzzik takový ty různý žirafky 😀
Musím jít zase setřít podlahu, začala nám hárat čubinka, a dělá trošku kapičky, já teda pořád říkám, čisti si to, ale ona na mě čučí jak bejk 😀 😀 😀

jmisa
8. dub 2009

Žemlovku jsem dělala, protože jsem tu měla pár horších jablek a nechtěla jsem je vyhazovat 😀 Ale muž to taky nerad, takže máme každý něco jiného.

jmisa
8. dub 2009

Macous, tak při hárání já dávám psici hárací kalhotky, jinak si to nedovedu představit, jak by to tu vypadalo.

artep26
8. dub 2009

Mac ahojda kočko, to je dobře že jsi se zase ukázala 🙂
Tak s háráním v baráku si to taky nedovedu představit, kor když máme salašnici ... to by byla dobrá bojovka 😀 😀 😀 Na ní bych asi žádné hárací kalhotky nesehnala a asi ani nenarvala, když měla po operaci očí, tak ten marťánský límec co jí dali aby si to neškrábala, jí vydržel pár hodin, jen co se zmátořila po narkoze, tak byl dole a důkladně rozcupován. No je to divoška 😀 😀 😀
Tak ananas si koupím, jak jsi psala že jsi si ho kupovala, tak jsem na něj dostala děsnou chuť ... teď jsem si rozdělala jahody, sice jen kompot, ale bude taky dobrý 😉
Mac ještě k těm košilkám do porodnice .. já být tebou tak si žádné hodobožo nekupuju, páč můžeš třeba víc krvácet a zničíš si to. Doporučuji (jako druho a třeťorodička 😀 😀 😀 ) si pořídit do porodky nějaké levnější a lepší pak třeba domů 😉
jsem tele ... se tu vykvandávám a zase mi utekly brambory na sporák 😠 😠 😠

kay
8. dub 2009

ahoj holky, tak já byla vzhůru taky v sedm, pak se nasnídala a zase šla zalehnout.. teď jsem vstávala a šla rovnou do sprchy.. no víte co se mistalo, jak jsme byla v čupu, tak se mi rozjela pravá noha a skoro vykloubila.. ☹ a trochu mě bolí břicho na pravé straně, ale asi jenom nějaký svaly nebo vazy..snad.. dala jsme si magnesko.. chtěla jsem žehlit, ale teď mám strach..

holky tak já s těma podprdama, do nemocnice asijednu kojo pořídím, aby mě tam nesprdli, ale doma nosím když už musím ty bezešvé sportovní.. ale i tak mám jen dvě protože podprdy nesnáším.. ☹

luzzi, tak hodně štěstí na kontrole a arti tobě taky..

mel a kdy jdeš poprvé na monitor do nemocnice?

artep26
8. dub 2009

Kay čusík kočko,
hlavně opatrně a na žehlení se vybodni, až ti bude lépe. Já co jsem těhu tak už jsem 3x spadla jak pytel brambor, normálně mám odřené pravé koleno ... jsem jak uličník z 1.B. 😀 😀 😀 Si dneska doktor pomyslí, až se vyškrábu na kozu a budu mít odřené koleno 😅 😅 😅
Já si kojpodprdy koupila 2 a hlavně proto, že mě strašně bolí žebra a ty kostice ... to je děs. Takže si hovím v kojpodprdě už teď. Je to o fous lepší než ty kostice, ale žádná sláva ... podprdu jsem zvyklá nosit pořád, tak mi to neva.

kay
8. dub 2009

artepi, no já teda nesadla, ani jsme se nebouchla, ale asi s emi to všechno natáhlo.. a taky jsme se samo hrozně lekla.. tak jsem byla zase protivná naM. hned "po ránu".. ☹ a to jsme se těšila na krásný den..

no ony ty bezešvé jsou taky super právě.. mám tuhle - http://www.emanuela.cz/materske-a-kojici/tehote...
akorát tam píšou že je i kojící a to jedině když sundám ramínko asi.. ale do porodky pořídím nějakou klasickou s tím odepínacím košíčkem, abych tma nemusela dělat striptýz :-d

m.e.l
8. dub 2009

Kay, holka, ještě že se Ti snad nic nestalo!!! Dávej na sebe pozor. Na monitor jdu 20.4., teda pokud monitor na Bulovce dělají.

jmisa
8. dub 2009

Mně tedy přijde z carriwellek lepší na kojo tahle:
http://www.emanuela.cz/materske-a-kojici/podprs...

hlavně tamta je moc vysoká a leze z výstřihu.

m.e.l
8. dub 2009

Já mám tyhle http://www.emanuela.cz/materske-a-kojici/maters... . Jediná kterou mají v mé velikosti!!!

kay
8. dub 2009

holky no snad budu v poho.. malá se hejbe, jen mám trochu strach jít na záchod.. ale asi to bude fakt jen natažený..
mel já myslela že na monitor se chodí od 36tt.. ?

m.e.l
8. dub 2009

Kay, až půjdu na první monitor tak budu podle MS 36+2 podle ET 36+3. Dneska jsem 35+0.

jmisa
8. dub 2009

Tak náš mladej mi zase v břiše pořádá desetiboj 😝 Jsem okopaná jako zahrádka. 😀 Jdu se na chvilku pohodit a pak vyrazím do přírody.

jana.cb
8. dub 2009

😀 Ahojky holky tak jsem zpet od Mudry a mam CS 6 😀 takze zahada toho jak mala vcera delala jak pavian a dneska v tom pokracuje je venku .o))) takze muzu rodit kazdou chvili je hlavickou uplne dolu takze do velokonic kdyz vydrzime tak to bude zazrak .o)) ma pres 3 kg takze cajk no ale ja byla v soku a mudra taky ze jeste nerodim 😀

jana.cb
8. dub 2009

no ja nevim zda se dockam pristi stredy a monitoru Melíku .o))))) ja mam prisny klidovy rezim abych se nerozsypala uz tedka .o)))))))

kay
8. dub 2009

aha, no já jdu na kontrolu ke své doky v úterý, tak jsem myslela že už mě pak pošle do nemocnice.. ale asi bude ještěkontrola u ní, ikdyž asi ne po měsíci..

já se teda bojím víc porodu než cř.. ☹

m.e.l
8. dub 2009

Jani, myslím, že zažiješ první a poslední monitor s porodem Kristýnky. 😀

jana.cb
8. dub 2009

😀 mno monitory uz jsem mela 2 :o)))))) a ten treti me ceka ve stredu ale asi se ho nedockame .o))))) thy jo jdu to rozchodit holky to je sok i pro me nejakej 😒 ale tohle jsem nejak necekala mno ....

kay
8. dub 2009

Jani teda, no tak to je dobrý.. tak hlavně že je všechno v pořádku, teď buď v klidu.. malé se prostě už chce na sluníčko .-)

artep26
8. dub 2009

Holky průser, jsem skleroza, nemám moč z rána ... mě asi odstřelej, co??
Myslíte že vadí, když bych donesla teďka z odpoledne??
Jani tak hezky lež, ale přes 3 kg ... to už je krásný 😉

kay
8. dub 2009

artepi neodstřelej.. no tak doneseš příště, já teda na minulé ko taky nedonesla a to jsme byla ve 30tt.. neměla jsem ty zkumavky, a doky v pohodě.

m.e.l
8. dub 2009

Arti, u nás se v poradně čůrá přímo na papírek a nikdo nehlídá ranní moč!!! Já jsem teda vyčůraná a tajně si ji nosím ve skleničce. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru