Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

kay
8. dub 2009

mel tak Ty seš teda komik 🙂 když si to představím :-d

artep26
8. dub 2009

Tak já zkumavky mám a načurám teď a řeknu jí to, že jsem prostě d.bil a že jsem na to prostě zapomněla. 😀
No že už na mě jako leze ta těhudemence 😀 😀 😀

artep26
8. dub 2009

Mel jsem si představila těhule v řadě, jak čurají na papírek v ordinaci nebo u sestry 😀 😀 😀

m.e.l
8. dub 2009

Arti ne, dostaneš papírek a jdeš na záchod. 😉

jana.cb
8. dub 2009

no jako lezim holky a jsem v klidu nic nedelam ale to cekani tedka jako kdy to bude tak je na prd .-((((((

m.e.l
8. dub 2009

Jani, zase to máš že nebudeš čekat třeba týden a přenášet! 😉

jana.cb
8. dub 2009

Meliku co ty vis .....ja takhle muzu vydrzet do toho 10 kvetna ale taky nemusim :o) spis by to byl zazrak no ale i to se prejdeje ze 14 dnu je clovek takhle otevrenej na 6 a je to cajk 😉 ale popravde bych to moc rada mela za sebou ale az pristi tyden nejak tenhle tyden se me to teda vubec nehodi .o) 😀

jana.cb
8. dub 2009

mizim se natahnout zatim pa pa kocky 😉

grej
8. dub 2009

Ahoj holky,
tak jsem zpět z kontroly. No, nic moc.
Po příchodu jsem měla tlak 140/90, což se doktorovi vůbec nelíbilo. Tak mi udělal kontrolu. Všechno OK, Kačka má 1900g a je tam zkroucená jak paragraf 😅
Pak mě změřili znovu a měla jsem 130/85. Prý to je hraniční a za týden musím na kontrolu znovu. Pokud by se to horšilo, tak m+ě prý čeká nemocnice ☹ ☹ ☹ ☹ To neeeee!!!!

Jinak já mám za 14 dní další kontrolu, tak mi vezmou stěry kvůi streptokokovi a natočí monitor. Pak u nich ještě jedna další kontrola za 10_14 dnů a pak už v porodnici.

JInak já spím nahá /v létě/ a v zimě jen v triku. Kojící košilku jsem si koupila, ale jen proto,že se mi hrozně kíbila. Budu jí mít na zimu, protože v létě tos tesjně vidím jen na podprdu. Já kojící podprdu nosím už někdy od Vánoc, protože jsem se do žádný svý podprsenky už nevešla.

Mám tuhle: http://www.emanuela.cz/materske-a-kojici/kojene...
a tuhle:http://www.emanuela.cz/materske-a-kojici/podprsenka-ke...
Akorát nejsou bavlněný, tak se v tom kapíček potim.
Do CA jsem se taky cshtěla kouknout, ovšem obávám se, že mojí velikost asi mít ani nebudou 😒

Jdu uklohnit manžovi k svátku nepečený dort, nakoupila jsem kysaný smetany a mandarinky. Možná do toho zkusím ještě zamíchat nepečný puding, uvidíme co to udělá 🙂

kay
8. dub 2009

teda greji to nejsou moc dobrý zprávy.. ☹ ale neřeší se to nejdřív jen nějakýma práškama?

a s tím dortem nedělej chutě.. 😠

no tak já jsem teda zvědavá jak dopadneme na ko my.. mě právě budou dělat nějaké odběry a stěry a nějaký malý zátěžový test místo té cukrovky..

jinak ty podprdy pěkný ale teda ta bavlna je pro mě docela důělžitá.. ☹

artii, neboj oni ti hlavu neutrhnou..

m.e.l
8. dub 2009

grej, nic moc představa s tou nemocnicí. 😠

grej
8. dub 2009

Tak dort je hotov. Už se na něj těšim 😉

Navíc jsem vyprala další dvě pračky prádla pro mimi. Tak jste mě nahlodaly, že už to máte skoro hotový, že jsem taky začla. Kor když to může viset venku na sluníčku...
Akorát teda nevim, kdo to bude žehlit. Tak mě bolej nohy, že si nějaký stání u žehličky nedovedu představit. Zkusím si u toho sednout, ale to mě zas budou bolet záda. Ach jo 😀

No jak jsem toho doktora pochopila, tak práškama by se to asi řešilo, kdybych měla zvýšený tlak od začátku těhu. Jenže já pořád mělka krásných 120/80. Pochopila jsem to tak, že kdyby to bylo vyšší od začátku, tak je to větší pohoda než takhle ke konci. To se prý jde lehnout do nemocnice na gyndu na pozorování. No fakt děs 😕
Tak snad se to zlepší, protože opravdu nechci strávit tyhle krásný dny v nemocnici.

A prý se to prostě stává, že je jasný,že za ten vyšší tlak můtže těhu a ne něco jinýho (třeba zátěž nebo tak). Tak budu víc odpočívat a uvidíme...

kay
8. dub 2009

teda to jsem nevěděla. noten tlak je prý nebezpečnej.. ale nikde není psaný, že se to nemůže zlepšit..
to chození do práce byys asi měa taky už řešit.. ☹

grej
8. dub 2009

Kay, to se snažím. KDyby klapla ta ženská předtím, tak už se válím doma pořád ☹ Na mateřskou jsem mohla nastoupit už včera. Bohužel...
Ale včera jsme přijali jinou paníl. Na stálo může nssgtoupit až 20.4., takže zatím tam bude chodit jen odpoledne a to jí budu zaučovat. Takže do práce asi budu chodit jen obden a budu se střídat s tou druhou paní. Říkala, že mi tam bude chodit pomáhat dokud budu chtít...

Nejhorší asi sbude přežít příští středu audit a pak už bude všechno v pohodě...

Sakra venku se nějak zatahuje... A já mám v pračce zrovna bílý miminkovský věci... Tak to vbůec nevím, jesti to mám věšet ven...

kay
8. dub 2009

jo já vím jsi to psala, ale když budeš ´v nemocnici tak jim stejně nepomůžeš..
:-/

grej
8. dub 2009

Taky fakt. Budu odpočívat co to půjde a uvidíme.

Sakra ty mraky mě štvou... A já se tak těšila, jak bude to bílý prádlo vyvoněný sluníčkem 🙄

m.e.l
8. dub 2009

grej, tady už začíná popršánkovat a hřmít. 😠

kay
8. dub 2009

j no oni říkali že v čechách bude hnusně.. u nás je furt sluníčko 😀 ale nebudu prudit 🙂

jmisa
8. dub 2009

Grej, já jak vlezu na gyndu, tak mám běžně 135/85 a nikdy mi nikdo nic neřekl.
Jinak doma mám 110/70 a i u endokrinoložky jsem měla 110/70 a pak hodinu na to na gyndě šup a 135/85 😀 Ale ono taky měřej jak tam člověk vleze a do ordinace se musí po schodech.

Tady bylo zataženo, já umyla okno a teď už zase svítí.

artep26
8. dub 2009

Ženy zdarec,
Moč sestřička nechtěla, nic mi neutrhla ani se nezlobila, jen mi to napsala do zprávy, že jdu na KO a nemám moč vyznělo to jako poznámka ze školy od paní učitelky.
Jinak KO v pořádku, čípek stále 40 mm ale hnal mě skoro nahou ještě během vnitřního UTZ na záchod, chtěl pořádně vidět hrdlo a čípek. Prý jen pro jistotu, zda je vše OK a není potřeba kroužek. Mám nařízen klidový režim, nikde dlouze nešmajdat, polehávat a prý si mám koupit lehátko na zahradu - tak jsem si hned jedno v Hypce koupila, když mi to naordinoval. Manža se smál, že mu mám příště do poradny mám vzít účtenku, když to bylo na předpis
Kontrola za 14 dní, prý teď půjde do tuhého a chce to fakt nejančit což fakt nedělám
Jdu do tepláků a zalehnout na to lehátko večer vás dočtu kočky

luzza
autor
8. dub 2009

ahoj kočky
na net jsem se dostalo až teď...
takže kontrola dopadla takto:
čípek se zkrátil z poslední kontroly z 36 mm na 29 mm,takže bych prý měla na další měření co nejdříve...
tlak 140/90,taky nic moc...
pak mi řekl,že jsem strašně oteklá...takže by mě rád viděl v nemocnici ☹
ale zatím jsme se dohodli na domácím klidu...
a teď pozor!!!! víte kolik holky vážej??????????????????????
A - 2415 g a B - 2600 g !!!!!!! 😨 😨 😨 😅 😅 😅 😅 😅 ve 32+0 !!! 😅
tak jim doktor říká Xeny 😀

artep26
8. dub 2009

Luzz komentář na dvojčátkách 😉 😉 😉

kay
8. dub 2009

arti a !Ty máš klidový režim proč? jsmeto asi nějak nestihla..? jo a manžel je fakt vtipnej 😀

luzzi, no tak snad klidový režim doma pomůže, holky, vy mi chcete zmizet do nemocnice 😠 to nee! a luzzi teda ta váha to je drsný.. tak to bude cř na 100% že? ale hlavně že jsou v pořádku..

m.e.l
8. dub 2009

Luzz prosím tě co to čekáš???? Malé obřice? 😀 Chceš trumfnout Janky nebo co? 😅
Arti, Luzzy - takže obě koukejte odpočívat a nic nedělat. Jo a Arti pošli účtenku do pojišťovny, třeba Ti to proplatí. 😀

jmisa
8. dub 2009

Luzz, tak si naordinuj klidový režim doma a bude. Ale poctivě.

luzza
autor
9. dub 2009

dobré ránko holky 🙂
no ty váhy jsou fakt neuvěřitelný... ale já mám vážně břicho jak slonice 😝 nechápu,jak můžou tak rychle růst...
takže se doma fakt jen válím a nic nedělám...sice mě z toho bolej víc záda,jak nejsem rozhýbaná 😅 ,ale to neva

luzza
autor
9. dub 2009

jo a mám si nechat udělat biochemické odběry (ureu,kreatinin a hlavně prý kyselinu močovou..) kvůli těm otokům... prý tam nic být nemusí...že některý ženský prostě držej hodně vodu,ale dr. chce mít jistotu,že jedou dobře ledviny atd...

luzza
autor
9. dub 2009

jo a taky jsem se zeptala na ten APO Lactobacillus!!! a v nemocnici mi to potvrdili... že má opravdu blahodárný vliv na miminko... nějaká studie ukázala,že matky,co ho brali 4 týdny před narozením miminka,nezaznamenaly u svých potomků žádné exemy,alergie,nebo zažívací problémy...
takže se teď všem vřele doporučuje...
déle jak 4 týdny před narozením je to prý zbytečné,takže opravdu stačí koupit jedno balení (30 tablet)
tak už ho mám 😉 (stojí teda 305 korun) ale co bych pro ty tlusťošky neudělala 😀

luzza
autor
9. dub 2009

jinak áčko je v poloze hlavičkou a béčko stále příčně 😒
ale dr. říkal,že se ještě určitě srovná,že má ještě spoustu času a dostatek vody,takže se nemám bát...
no tak uvidíme...

m.e.l
9. dub 2009

Dobré ranko holky,
tak během hoďky dvou nám přijdou montovat skříň, tak já se fofrem nasnídám a s manžou musíme odnést ty věci z prostoru pro skříň a pak už jen vyčkávat a poté uklízet. Ale konečně se to tady všechno uklidí!!! 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru