Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
10. dub 2009

grej je prostě pěkná baba 😉 😵 ty fotky jsou fantastický 😉

ahoj jankooooooooooo 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 no hurááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak nám hned písni,jak bylo v porodnici...a jak to,že byl nakonec císař?? a co daník??? 😅 😅
hezky se doma rychle zabydlete 🙂 🙂 🙂

hanulka3112
10. dub 2009

Kay, no já dnes taky testovala nějaké třičtvrťáky a teda žádná sláva 😅 ještě, že jsem si koupila tak před měsícem jedny u ťamanů a na doma má takové ty elastické, no a sukně teda testnu zítra jestli nějakou dám, ještě že mám aspoň 2takové teplákové na doma, ty dám určitě 😀

m.e.l
10. dub 2009

To mě tak napadá, že bych se měla jít podívat na jedny tříčtvrťáky, loni mi byli, tak jestli to platí i letos, jinak bych byla asi docela v prčicích. 😠 Sukni mám určo miminálně jednu, ale ty kraťasy - nevím. 😕

hanulka3112
10. dub 2009

Melíku, tak to honem omrkni, teď mi došlo, že mám i plno kraťas tak ty musím taky testnout 😕 jako na ven kolem baráku mám hodně možností, protože můj není žádný chvístek, takže do jeho věcí se vlezu krásně 😀

m.e.l
10. dub 2009

Hanul, hm tak to já do manžových kalhot dám tak jednu nohu a to bych ještě musela obě nohavice rozpárat a udělat z nich jednu!!! 😀 😀 😀 No jdu na to radši kouknout.

luzza
autor
10. dub 2009

holky
já nosím manžovi věci už docela dlouho 😀 😀

m.e.l
10. dub 2009

Luzz, tvůj manža asi nemá 64kg i s klíčema viď? 😅
Takže holky skóre - troje kraťasy - ani omylem, dvoje tříčtvrťáky - jedny by šly, ale není to nic pohodlného ani pro mě ani pro prďolu. Ještě mě osvítil duch svatý a měly by být někde kraťasy, které mi byly fakt obr velké. Nechce se mi na měsíc kupovat nové oblečení. 😒

m.e.l
10. dub 2009

Takže upravuji skóre - ani ty obr velké kraťasy mi co? Nejsou!!!!!!!!!!!! 😠

luzza
autor
10. dub 2009

melíku
můj manža má 64kg pouze ty klíče 😀 😀 a pak ještě on 😀 😀
a s těma kraťasama si mě pobavila 😀 😀 😀

m.e.l
10. dub 2009

Luzz, ale mě to nepobavilo. Představa, že si na měsíc musím koupit nové. . . 😠

jankatr
10. dub 2009

Ahojky - tak už jsme konečně doma - mezitím už jsme stihli i velkou procházku (a asi jsem to kapku přepískla... 😝 😝 😝 - ale když ono je tam tak krásně 🙂 🙂 🙂 )
Z nemocnice nás pustili i když Matýsek už čtvrtý den stojí na váze - domluvili jsme se že když jsme místní, tak je zbytečný aby nás tam drželi, jen se v neděli stavíme na převážení a pak se uvidí. Tak snad ho do neděle pěkně vykrmíme.
Holčinky jsem totálně K.O. takže delší psaní a dočítání až někdy příště 😉
Všechny vás zdravím a moc děkuju za všechny gratulace 🙂

m.e.l
10. dub 2009

Janky, tak odpočívej a užívej si zlatíček. A dávej na sebe pozor. 😉

luzza
autor
10. dub 2009

jani
a co porod?? proč byl nakonec císař??????

luzza
autor
10. dub 2009

a vyfoť nám kluky,jak už jsou doma 🙂 🙂 🙂

luzza
autor
11. dub 2009

dobré ránko
měla jsem příjemný večer i noc bez tvrdnutí břicha 🙂 🙂 a přesto nemůžu od dvou hodin zabrat ☹
dneska dopoledne zajedeme nakoupit zásobu jídla 😉 a taky něco na sebe... na oběd jsme pozvaní k našim,takže to bude bez práce 🙂 bude vánoční jídlo 😀 kapr a bramborový salát 😵
a po obědě určitě padnu a usnu spánkem spravedlivým 😀 😀
takže vám všem přeju příjemnou sobotu 🙂 🙂 🙂

m.e.l
11. dub 2009

Dobré ranko,
my snad vyrazíme někam na procházku, oběd budou platit tchánovic, takže o jídlo mám taky vystaráno. 😅

jmisa
11. dub 2009

Ahoj.

Tak manžovo věci nenosím, to by mi bylo velké, ikdybych čekala osmerčata 😀 Navíc já prostě pouze teď potřebuju jiný střih, ten těhotenský, jinak se mi velikost nijak nezměnila.

Hodlám manžu nahnat do OBI, tak se snad kvůli tomu nezabijem, ještě chrápe, tak o tom neví 😀

artep26
11. dub 2009

Ahojda,
tak se zase hlásím 😉 včera ten den utekl jako voda, bylo krásně a dneska to vypadá obdobně 🙂
Janko kluci jsou krásní, ježiš já už se tak těším až ty naše prďolky taky uvidím 😵 😵 😵 😵
Odpolko asi půjdeme na chvíli ven s pesankou, se zase bude chtít koupat, ale už je teplíčko, tak jí koupačku dopřejeme. Chci trošku uklízet, zítra budu barvit vajíčka, ale moc se mi do toho nechce, Anička odjela k bejvalému a nebude doma ani v pondělí, tak jsem taková z toho špatná 😔
Přeji hezký den ... 🙂 🙂 🙂

macous
11. dub 2009

Ahoj holky,
jéééé Janka už je s klukama doma, tak parádička, Matýsek se určitě vykrmí raz dva 😉
Grej - fotky fakt krásný 😵

Já se taky do ničeho nevlezu, koupila jsem si od kamarádky těhu sukni, ale je dlouhá, takže spíš tak do města a na doma nic nemám - jen tepláky 😀 taky jsem si bláhově myslela, že se do volných sukní a kratasů vlezu v pohodě, jenže ono fakt ten pupek začíná už úplně dole 😅 jinak momentálně už vážím více než ten můj chlap - mám necelých 72 kg 🙂 Jo a manža má silnou alergii na břízu, objevila se mu cca 3 roky zpátky, před tím nikdy nic, no to jste holky neviděly, jak vypadá, celej oteklej, sotva dýše 😖 takže do něj bude teďka asi celkem prdlaj, nechce ani na kolo a to už je co říct....

Všem přeji krásnou sobotu 😵 😵 😵

artep26
11. dub 2009

Mac ahojda,
tak to se manža moc nemá, my naštěstí nejsme alergik nikdo, ale obě ségry i mamka jo, takže je mi jasné, jak se chudák asi cítí 😒 ale bude líp, teď toho hodně kvete, břízy atd. a to je asi záhul ... viď??
Já se příští týden chci v HK podívat po nějakých 3/4 kalhotech, páč nic taky nemám a začíná být hicák, sice moc nikam nejezdím, bydlíme na vesnici, takže chodím ve volných plátěných kalhotech, z kterých se dají udělat 3/4 ... ale do poradny by to něco letnějšího asi chtělo ...co?? 😲 🙂 🙂 🙂
Taky hezkou sobotu, konečně jdu něco uklízet, ač se mi faaaaaaaaaaaakt nechce 🙄 🙄 🙄
🙂 🙂 🙂

kay
11. dub 2009

ahojte. .-)
tak já se vrátila z nákupu, mám jedny 3/4 gatě za 700,- kč 😖 na msíc a půl.. max dva..

manželovi věci taky moc nenosím, má všechno metalový 🙂)

maci, no teda ty alergie jsou svinstvo, my v rodin taky nic, stačí když teď nemůžu dýchat kvůli nateklým sliznicím .-(

tak si tu sobotu všechny pěkně užijte a nezapomeňte hodně pít .-D já v tm obchoďáku málem zkolabovala ☹

luzza
autor
11. dub 2009

ahoj kočky 🙂
my dnes nakupovali a nakupovali 😝
ale mám 3/4 gatě a k tomu tričko 🙂 , taky nějaký letní hadry Domínkovi a na manžu nic 😀
pak nějaký blbosti na velikonoce 😅 a školní potřeby
nesehnali jsme síťku proti hmyzu na dvojkočár,tak jsme ji objednali z dvojčátek.cz za 159 plus 90! kč poštovný 😝

luzza
autor
11. dub 2009

artíku
Niky je taky u bývalého,ale vrátí ho už zítra,aby mohl jít tady s kamarády koledovat 😉
no dlouho si ho nebral,ale teď má novou přítelkyni (je jí 18 🤐 ),tak se jí chce asi předvést,jak hlídá 😀
Domíno vedle ní vypadá jak její brácha 😀

kay
11. dub 2009

luzzi, taky dobrý nákupy, hlavně ta síťka.. já to ještě dorazila netovým nákupem za cca 6tis a už jsem klidnější, že snad budu mít i všechno nachystané 😀

m.e.l
11. dub 2009

Ty jo, ještě že k našemu kočíku šla hned koupit i síťka, ještě musím vymyslet něco na postýlku, aby Lukyho nežrali komáři. Asi rozstřihnu starou záclonu a bude to. 😀
Já doufám, že mám všechno. Jen boty do sprchy mi chybí, ale to napravím v úterý spolu s tím apo-lactobacilliusem či jak se ten zázrak jmenuje. 😀

kay
11. dub 2009

mel no sem si ho chtěla dneska koupit, ale neměli ☹ a boty do jaké sprchy? 😅

m.e.l
11. dub 2009

Kay, do porodky. Jaksi nemám žádné pantofle, které by přežily vodu. . . 😠

kay
11. dub 2009

aha, no já mám takové ty bílé s čudlíkama, tak snad to přežijou 🙂 a ty dudlíky mě vůbec nenapadlo vyvařovat.. mě asi toho nedochází víc.. 😅

m.e.l
11. dub 2009

kay, no já nevím jestli se mají vyvařit, ale preventivně chci vzít jeden do porodky a jen tak bez nějakého vyvaření mi to připadá divný. Nevím. . . . Tašku mám zabalenou, jen ty boty tam chybí, doklady a nějaké pitivo. Zbytek plen a porodnických vložek mi přiveze druhý den manža. Tahat vše, tak bych musela mít loďák, takhle je to jen sportovní taška. 🙂

kay
11. dub 2009

no jámám nachystaný takový malý kufírek, mám tam dvoje vložky, jedny plenky advoje balení kalhotek a už se tam nic nevejde 😅 tak jsem přemýšlela do čehoto nacpat..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru