Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

kay
24. dub 2009

jmis, no právě, já mám koupenou emitex lletní zavinovačku do autosedačky.. ale je fakt, že tu deku bych mohla vzít ještě pro jistotu..

macous
24. dub 2009

Kay, neboj bude teploučko, ta letní zavinovačka bohatě stačí, já mám v plánu vzít bodýčko s dlouhým rukávem a přes to dupky + deku kdyby bylo chladno, ale to v červenci asi těžko, a ještě proto, že do autosedajdy zavinku nemám 😉

Grey - vtípek dobrý 😀
Melíku - jaký bylo posezeníčko?
Hanulko, no já nemám skleník, tak jsem na podzim muškáty nenapíchala a koupila jsem nový, nebaví mě to mít doma na okně a celou zimu to zalévat, takže na podzim to vyhodím a na jaře kupuju nový, zahučela jsem do muškátů 400,- ale zase jsem sehnala takovou novou zvláštní barvičku - taková fialovorůžová 🙂

macous
24. dub 2009

Skórová tabulka pohlaví očekávaných děťátek:
---------------------------------------------------------------------------

24.04.09 - jankatr - 2x chlapeček ( Jakub a Matěj ) - narozeni 3.4.2009
09.05.09 - Anitta - chlapeček (Davídek) - narozen 24.4.2009
10.05.09 - Jana.cb - děvčátko (Kristýnka)
13.05.09 - Mel - chlapeček (Lukášek)
26.05.09 - Annie29 - děvčátko (asi Nicol nebo Valerie)
30.05.09 - kay - děvčátko (Stela)
01.06.09 - grej - děvčátko (Kačenka)
03.06.09 - luzza - 2x děvčátko (Eliška a Nelinka)
05.06.09 - Žofík - chlapeček (Vašík)
07.06.09 - Peda - děvčátko
21.06.09 - Hanulka - chlapeček a děvčátko (Dominik a Vaneska)
09.07.09 - jmisa - chlapeček (Alexandr)
21.07.09 - Macous - překvapení (Viktorie nebo Matyáš)
24.07.09 - mmonna - chlapeček
04.08.09 - Artep - překvapení (dvojčátka)

Skóre 8 kluků : 8 holkám

macous
24. dub 2009

Holky, trochu jsem upravila tabulku, napsala jsem tam TP podle velkých ultrazvuků (měla jsem tam podle mrchy)

jankatr
24. dub 2009

ahojky - zas dočítám dva dny zpátky 😅

Hani - máš pravdu, člověk se opravdu nemá za co stydět - a kdyby o tom mluvil tak by zjistil že spousta lidí kolem má uplně stejné problémy. Je toho fakt hrozně moc a pořád těch lidí přibývá.

Pokud jde o to říct nebo neříct dětem - tak u nás je to jasný - klukům to řeknem - jen je otázka kdy. Hlavně kvůli tomu dárcovství. Nechci aby na to přišli jednou sami, nějakou hloupou náhodou, třeba při nějakém lékařském vyšetření nebo tak něco.

Hani - jestli chceš tak ten telefon můžeš napsat mě - já už vám holky v porodnici neskončím 😅 😅 😅

Kay - ten vtípek nemá chybu 😀 😀 😀

macous
24. dub 2009

Ahoj Janko 🙂 tak jsi uložila rodinku a na chvilku oddechuješ viď 😉

Já se za to IVF taky vůbec nestydím, mám spoustu známých, kteří dopadli stejně, s dětmi to myslím řešit jednou ani nebude potřeba, podle mě to bude za pár let vcelku běžná praxe........ 😵

luzza
autor
25. dub 2009

ahoj kočky moje 🙂
včerejší večeře s holkama byla príma 🙂 hrozně sme se nachechtaly 😀 pak jsem byla tak přežraná a unavená,že jsem usnula už před desátou 😉

m.e.l
25. dub 2009

Dobré ranko,
no já včera s holkama taky pěkně pokecala. No a předtím jsem byla s babí na obědě a přežrala se pizzy. 😀

luzza
autor
25. dub 2009

ahoj melí 🙂
já až na ty noční čůrací výlety jsem se nádherně vyspala 😉

luzza
autor
25. dub 2009

tak jsem vás dočetla a zase jsem se hezky pobavila 😀

m.e.l
25. dub 2009

No já byla na záchodě jednou, ale pak jsem cca hodinu v posteli nemohla nějak zabrat. . . . 😠

luzza
autor
25. dub 2009

tak já jsem nasnídaná...domes i jirka ještě chrápou,tak já půjdu ještě taky 😉 venku je nádherně,tak až se to tam trochu ohřeje,vytelím se na terásku 🙂

luzza
autor
25. dub 2009

teda melí,jak to můžeš vydržet?? 😅 mě už po dvou hodinách může prasknout močák 😝
tak letím,udělá to kap kap 😅 a jdu zase spokojeně spát 😝

luzza
autor
25. dub 2009

mám vždycky pocit,že tam mám minimálně litr 😝 a ve skutečnosti čůrám po štamprdlích 😀

m.e.l
25. dub 2009

Luzz, po štamprdlích respektive čajových lžičkách čůrám přes den!!!!! 😀 😝

jmisa
25. dub 2009

Ahoj.
Já dneska měla nějakou čůrací noc, byla jsem každý dvě hodiny, ale naštěstí jsem ihned zase zabrala 🙂
Venku je krásně, už jsem procházkovala s psicí, muž chrápe, já snídám a pojedu na Den země okouknout plíny. Dneska vaří manža rajskou, tak mám pohodičku. 😀

artep26
25. dub 2009

Ahoj berunky,
tak včera jsem jako chůva obstála 😀 žádné dítě nechybělo ani nepřebývalo 😀
Já jdu s holkama na pokec dneska, tak se taky těším, to se zase budou děti natřásat 😀
Právě snídám, pak se hodím trošku do kultury a razím směr HK, musím dneska něco koupit kamarádce, jdeme zítra na opékačku - má narozky, tak musím něco splašit. A taky odpolko si přivezou štěňátko, labradora, tak ho půjdu poňuchňat.
Dneska nevařím, máme od včera na houbách a rýži, Anička odcestovala na week k tátovi, tak jsme opuštěný. 😕
Tady je taky krásně, mohlo by takhle být pořád, co??
Luzz taky až přijedu z HK hodim záda na lehátko na terase a budu oddychovat 😉

artep26
25. dub 2009

MAc a jsi šikula, hezky přehledná tabulečka 😉
Koukám to skore nakonec bude na nás, viď?? 😀 😀 😀
Holky já jsem tak zvědavá kdo mě to tam v tom břiše okopává, jestli Amálka s Rozárkou, nebo Amálka s Mikulášem, nebo Mikuláš s Matýskem 😀 😀 😀
Dneska poránu to zase bylo ... jsem myslela že se mě snaži prokopnout skrz na skrz 😲 😀

jankatr
25. dub 2009

ahojda - přidali jsme pár nových foteček - tak jestli chcete - tak jukněte http://jankatr.rajce.idnes.cz/Kubik_a_Matej.../ 🙂 🙂 🙂

kay
25. dub 2009

ahojte, tak já právě taky snídám.. 🙂

dneska jdeme na oslavu narozenin tří mých kamarádek - mají všechny 30 🙂 noc teda dost děs, mě prostě už bolí dost podbřišek a všechno se to asi nějak připravuje k porodu, bo fakt už vím, kudy malá jako poleze.. :-/ tak snda to bude dřív než za měsíc a něco 😀

Janko no fotečky nádherné, ti chlapi jsou tak roztomilí s těma mininkama .-) a Tobě to hrozně moc sluší..

luzzi, meli, tak dneska pěkně odpočívejte, ať to nepřeženete.. 🙂

hanulka3112
25. dub 2009

Ahojky Holky, tak já taky dnes nevařím, máme guláš od všera a mám na dnes naložené maso na grilovaní a ještě se rozmražují makrely a pstruzi, takže bude bašta 😉 🙂 jenom sjedu do obchodu na čerstvý chlebík 🙂 dnes má kámoška termín, tak jsem zvědavá jestli se rosype, budu se informovat u mé druhé kámošky její švagrové.
Mací já v květinářství nechala 1.500,- mamka mi řekla, že ty loňské mám šoupnout do sklepa a říkám co zalévání, že prý ne, tak jsem je v lednu začla zavlažovat a vzešlo jen 6 výhonků 😀 😀 😀 takže jsem musela koupit nové sazeničky 😉

hanulka3112
25. dub 2009

Jani nádherné fotečky,zrovna tu poslouchám písničky a úplně mě to dostalo až mi málem slza ukápla, jaké jsou to šikulky, už bych chtěla doma ty naše 😵

luzza
autor
25. dub 2009

jani
no fotečky prostě NÁDHERNÝ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

luzza
autor
25. dub 2009

jsem kvůli nim přestala i snídat 🙂

hanulka3112
25. dub 2009

Dívala jsem se do fotoalb a mrtě holek má v albech ten kototoč co mám i já, to si musí mnout obchodníci ruce 😅 😀

m.e.l
25. dub 2009

Tak jsem tu, byli jsme s tchánovic na Okoři trochu se projít, no myslela jsem, že nedolezu zpátky jak mě bolel podbřišek. Luky tam teda už pěkně tlačí.l 😒
Janky, teda kluci jsou úžasní, jen Daník na fotkách vždycky kouká jak když neví zda brečet nebo se radovat. 😉

luzza
autor
25. dub 2009

melíku
tak to tě teda obdivuju... já už bych nikam nedolezla 😝

m.e.l
25. dub 2009

Luzz, já dolezu, ale horko těžko. Hlavně jak Luky začne dole tlačit tak bolestí sotva lezu, umím si představit jak bude bolet porod. 😨

luzza
autor
25. dub 2009

melíku
nemysli na to 😉 do porodu času dost 😉
já mám problém se i otáčet v posteli,mám pocit,že se mi ta kost mezi nohama rozpadne 😝 jednu holčičku mám už hluboko v pánvi a je to opravdu cítit...
ale myslím,že žádná z nás u porodu neumře 😉 😀

m.e.l
25. dub 2009

Luzz, dovnitř to šlo - ven to musí. 😀 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru