Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
27. dub 2009

A i kdyby jel s Tebou, tak pokud ho nemáš zapsanýho u sebe, tak ho mít musí.

luzza
autor
27. dub 2009

jmis
tak jo,díky za info 😉 🙂
domča chce pustit k netu,než brácha přijede... 😉 a mám ti napsat,že tě pozdravuje 😅 😅 😅

jmisa
27. dub 2009

Díky, že si toho vážím 🙂

jankatr
27. dub 2009

jj Luzzi - tak jak říká Jmisa - pokud není dítě s rodiči a zapsané v dokladech tak musí mít vlastní pas. Kdyby už mu bylo 15 a měl občanku tak by stačila i ta. 😉

Luzz tak to máte dobrý - tady ti nedají ani toaleťák 😅
Ale zas máme aspoň ty erár věci - ono ty ručníky sice nejsou klasický ručníky, vypadá to spíš jak utěrka, ale na to otření po sprše to stačí, zas je fajn že člověk nemusí řešit že z něj pořád něco teče.
A když dojdou "ručníky" tak ti dají třeba takovou tu látkovou podložku na postel - takže je to vlastně výhra jít si nafasovat pozdě protože ta je aspoň veliká 😀 😀 😀

zofik
27. dub 2009

Luzz to víš že na tebe budu myslet, se mi dělá trochu šoufl z toho jak se nám to blíží 😕 ale my to zvládnem 😉

zofik
27. dub 2009

jinak dobré ranko všem 😵

jankatr
27. dub 2009

Zofiku - ty uz to máš taky za pár co? 🙂 😉

jmisa
27. dub 2009

Tak už jsem doma, manžu pojištěného, ani tam nikdo nebyl, takže to byl fofr. Nejvíc času mi zabralo hledání místa na zaparkování.

luzza
autor
27. dub 2009

holky
tak už konečně odjeli na ten výlet😝 😝 😝
Domča tu úplně bláznil,byl nervní,kdy strejde s tetou přijedou...
jani tobě nemusím vyprávět,jak takový dítě vyšiluje,když na něco čeká 😅

luzza
autor
27. dub 2009

jinak razili sem :http://www.tropikal-islands.cz/

luzza
autor
27. dub 2009

no a já se jdu zkulturnit... musím na kontrolu ke své dr.

zofik
27. dub 2009

no jo Jani, za pár, za pár....jako všechny zářijovky 😵

grej
27. dub 2009

Ahokj holky,
tak Annie furt nic. Ráno psala, že jí teda dali klystýr a vyvolávačku a když nezabere, tak kapačku. A prý je tam děsně plno a na porodním sále pořád někdo řve 🙄

Jojo, na Bulovce dávaj erár plíny pro mimi i vložky pro mamku, ale prý si máme vzít i svoje, že třeba zrovna bude nával a dojde to.

Takže toa si udělám tak, že si vezmu vlhčený kapesníky a vložky do podrpdy s sebou, jedno balení kalhotek a vložek a zbytek nechám na manžovi, aby mi to přivezl druhý den.

Ručníky erár asi dostávat nebudem, o tom nikdo nemluvil. Jen o erár noční košily.

m.e.l
27. dub 2009

Tak jsem tu, konečně jsem dojela nechat Lukymu zarámovat obrázky do pokojíčku. 😵

hanulka3112
27. dub 2009

Bréé ranko Holčiny 😉
Luzzi ty už budeš nastupovat 4.5 😕 no to jsem zvědavá kdy to čeká mě 😕 na MD nastupuji 14.5. a o porodu Dr. ještě nemluvil, ve Čt jdu na KO bude i přeměřovat mimísky a brát krev, tak jsem zvědavá co se dovím.
Teď jsem si vytiskla seznam co do porodky a půjdu balit 😉 🙂

grej
27. dub 2009

Jé - to taky musím udělat. Nechat si udělat paspartu na jednu z těch fotek od paní fotografkyl. Nechala jsem si fotku pupíku udlat velkou, tak jí chci dát pak nad podstýlku....

kay
27. dub 2009

ahoj holky..

luzzi, no 4.5. na Tebe budeme určo myslet, pokud to nepřijde dřív.. Já si na tebe zrovna včera vzpomněla, bo 4.5. mám sraz s kamoškama ve vinotéce.. 😅

jinak já se jedu za chvíli zkulturnit ke kadeřnici, už to fakt chce..

holky já zaínám mít teda pěkný strach.. ještě jsme se ani nebyli v té porodce podívat ☹ a myslím, že tam dávají erár košile a župany jinak nic.. a s tou velikostí kabel.. nevím, jaké jsou tam skříně,ale co jsme tam ležela, tak jsme je měli i normálně na zemi pod postelí třeba.. ☹ to vadilo jen uklizečkám 🙂

hanulka3112
27. dub 2009

Tak, taška sbalena 😉 🙂 a zbytek věcí přichystaný, to mi pak můj přiveze druhý den, ale určitě si ještě na něco zpomenu a přibalím.Včera jsem od mamky vyfásla takové ty podložky pod prostěradlo, mamča dělá ve zdrav. zařízení tak aspoň nemusím kupovat ten chránič matrace 😉 🙂
Holky jak to řešíte s těma monitorama dechu máte je nebo budete je pořizovat? Já bych teda i docela chtěla i když je to ranec peněz pro dva mimísky, ale zase bych ráda měla tu jistotu, ale ještě nevím jaký, teda jestli ho pořídím. 😅

jmisa
27. dub 2009

Hanul, já pořídím a vezmu si Babysense II. Má dvě desky tak i při cestovatelství pokryje postýlku. Já prostě chci mít "jistotu".

hanulka3112
27. dub 2009

Jmis kolik vychází? Já chci právě taky jistotu, ale nevím jakou vzít no je to docela ranec, ale co bych pro mimi neudělala.

jmisa
27. dub 2009

Hanul, nanny se dá obvykle koupit za 2100 (má jednu desku, druhá se dá dokoupit za 650) a babysense se dá koupit za cca 2400.

Já si to hodlám nechat cca rok a pak prodat. Někdo si koupí i právě použitej třeba za litr, ale já si radši koupím nový a pak za litr prodám 😀

jmisa
27. dub 2009

Já si ho budu brát odsud:
http://www.biomamma.cz/cz-detail-108371.html

ale teď jsem to zadala do vyhledavače a vylezlo tam i pod 2350.

kay
27. dub 2009

hanulko, tak já koupila ten nanny.. je to určitě pro dvojčátka dražší, ale co není 😅 já chci mít ale v noci klid.. a určitě ho pak použiju i pro druhé mimi, pokud se zadaří.. 🙂

hanulka3112
27. dub 2009

Pak omrknu e-shopy a nějaké vyberu, za jak dlouho vám je poslali, teda jestli je máte z e-shopů?Jestli je lepší je objednat teď nebo to stačí později 😕

m.e.l
27. dub 2009

Hanul, na babysence mám když tak slevovou kartu kdyby jsi chtěla, my monitor kupovat nebudeme.

hanulka3112
27. dub 2009

Mel, to by bylo fajn určitě dám vědět co jsem vybrala 😉

m.e.l
27. dub 2009

I když ani nevím zda se vyplatí. Je to, že pak přijde na 1950, a nevím zda Ti za tu cenu prodají i druhej. 😒

kay
27. dub 2009

hanulko já to objednala na eshopu a dorazilo to do druhého dne - www.detskydum.cz, ale fakt záleží na eshopu.. pořád čekám na dvě zásilky a docela velké už cca 14 dní, včera mi z jedné psali že mě dneska budou infomovat, ale zatím nic ☹

grej
27. dub 2009

TAK Annie 29 PORODILA V 13:33 HOlčičku Nicolku. 2540g a 47 cm. Zatím to vypadá, že je vše OK.

m.e.l
27. dub 2009

Grej, tak že gratulujů. No napínala nás holčina. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru