Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
25. říj 2009

Mací, jj dala jsem prevenar. Preventivně. . . . Bojím zánětu ucha apod. věcí, obvláště když chrčí už od narození.

hanulka3112
25. říj 2009

Ahojk holky, tak dnesk ajsme měli křtiny, to byla teda šichta hlavně pro mě malá začla kňourat, že rozkňourala i Leinka a toho měla naše kmotra-segra od M no má sice 40 ale děti nemá, tak pořádně nevěděla, jak ho utěšit, takže jsem je střídavě utěšovala až nakonec usli, ale po křtu jsem myslela, že mi upadnou ruky😖 pak se zase předvedli před obědem, takže jsem jedla až vlažné jídlo 😝 😀 ale stejně jsou to zlatíčka, kmotra jim nakoupila v Rakousku krásné hadříky v HaM, pak dodám fota až si stáhnu fotky od mamky na náš foťák nebyl ani čas.
Janky, no já jsem zvědavá teď ¨na mrkvičku😀 je to fakt sranda při tom krmení.
Maci, jela bych hned s tebou do té Ikey, škoda, že nejsi blíž, sestřenka tam jede příští týden, tak jsem ji ještě pověřila ať mi něco koupí 😉 😀

m.e.l
25. říj 2009

Hanul, no hlavně, že jste ty křtiny zvládli. 😉
Bez komentáře https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

jmisa
25. říj 2009

Jsem si tu u první fotky kroutila hlavou, jsem nemohla poznat, jak to patří 😀 😀

Alex chtěl spát už v 6, nakonec jsem to protáhla, tak spí až od 18,45, jen půl hodinka, to jde.

grej
25. říj 2009

Ahoj holky,
Kay, hodila jsem ti do alba foto té židličky. Má tři polohy, leh, pololeh a sed. Nejvíc využíváme pololeh. Kačka je v ní spokojená, čučí na mě jak vařím a když prudí, tak jí pootočím a může sledovat i telku. A je klid 😉

Jmis - jak jsi se pozastavovala nad tím, že v lahvičkách pro mimi jsou i těstoviny... Mamka mi dala knihu, co měla ona když jsem se narodila. "Budeme mít dětátko". Je tam všechno od těhotenství až po příkrmy. A u pátého měsíce píšou:
Obohatit jídelníček o žloutek a libové maso. Žloutek dávat do polévky (vývar z masa) a maso dávat hovězí, drůbeží, játra apod.
Masakr, co? Nedovedu si představit, že bych do Kačky cpala maso 😀
Jo a je tam poznámka, že začátkem pátého měsíce můžete začít dávat dítěti dupačky 🙂

To moje zvíře stále nespí, říkala jsem si, že když se posunul čas, tak usne místo v půl desáté už v půl deváté, ale prd. Rve v posteli a nic...

grej
25. říj 2009

Jo a koukám, jak se to hezky otočilo, co? Já měla peklo první čtyři měsíce a teĎ se to docela dá... A u vás se to spíš s tím spaním otáčí, co?

U nás je teda blbý to večerní usínání... Pořád si tam řve, ječí, tím si dráždí krk a kašle. Pak se dusí nudlema... Přitom je tak hrozně unavená, oči si šmrdlá, má je spíš zavřený než otevření, ale aby usnula, to ne...

grej
25. říj 2009

tak už se uřvala. Sláva🙂

Zítra jdeme na to gastro. Nějak jsem to nestihla zrušit, i když ted Kačka pravidelně kaká jednou za dva až tři dny, takže to je naprosto super. No ale aspoň se na ní kouknou a uvidíme.

V pátek jsme opět byly mega uspěšný na plavání🙂 Opět se krásně potopila pod vodu a dokonce pod vodou už i kouká!! Pak jí paní instruktorka nechala chytat míčky co plavaly na hladině a ona je nádherně chytala otevřenýma rukama a chytla dokonce tři. A kdybychom j nechaly, uričtě by chytla všechny. Tak jsme dostaly obr pochvalu, že takhle šikovný bývají děti až po půl roce🙂 Tak jsem byla hrdá matka 😵

kay
25. říj 2009

greji, díky 🙂 mlžeš mi prosím hodit do IP nějaký odkaz kde jsi to koupila nebo jak se to jmenuje? vypadá to dobře.. je to vlastně vylepšený lehátko na nožičkách a dá se to pak určitě požít jako jídelní židlička ne?
no u nás se to podle mě zhoršilo díky změně spánku a taky asi má teď ten růstový spurt, jinak to není možné.. zuby jsem neviděla 😀

jo a usla teda v 18h.. co je na jednu stranu docela ok, protože je to jen půl hodina od doby kdy normálně usíná, ale vzbudila se ve čtyři a myslela jsme že v klidu vydrží do půl sedmé a prd.. 🙂 tak jsem zvědavá v kolik budeme zítra vstávat 😒 dneska to bylo v půl šesté nového času.. ☹

grej grtauluju k potápění, my jdeme poprvé 1.11. ale s mrňatama, tak uvidíme, jak to budeprobíhat..

hanul, gratulace ke křtu.. to jsi udělala švagrové určitě radost, když nemá děti..

mel no holoubě chudě s rýmou, ale pěkně spinká 🙂

grej
25. říj 2009

Kay - je to přímo uvedný jako jídelní židlička. Hodím IP. Jedinou nevýhodu vidím v tom, že to má kolečka jen na jedné starně, takže se k tomu stesjně musíš ohnout, když to chceš posunout. Kamarádka má "starší model" a tam to má kolečka na obou stranách, což je výhoda.

My obvykle vstáváme mezi sedmou a půl osmou, což se dá.

Kay - užijte si plavčo, je to super! My zatím chodíme na vaničky, do velkýho bazénu jdem až 11.11.

kay
25. říj 2009

greji, díky,mrknu, jdu kojit 🙄

grej
25. říj 2009

Mě to čeká taky za chvíli. Posledních pár dní se budí ještě kolem dvanácté... Dobrou.

m.e.l
26. říj 2009

Bré ranko,
tak noc už kapánek lepší, do půlnoci teda asi každou hodinu dudlík, pak už asi jen 2x nebo 3x do půl šesté, to teda vstávačka. Už bych řekla, že lépe i dýchá a už nevysávám mega nálože. V "hnízdečku" vydržel spát asi hoďku, pak řev a klasická poloha alá pupek.

jmisa
26. říj 2009

Ahoj.
Tak Alex mě překvapil, vstával až s manžou ve 4. 😵 Pak hned usnul, vzbudil se teď v půl7, ale už zase usíná.

m.e.l
26. říj 2009

Míšo, teda Alex je hodnej kluk, že tě nechá tak vyspinkat. 😉

jmisa
26. říj 2009

Mel, no je to moje zlato. Jenže zítra může být všechno jinak 😀
Dneska jdem na tu rehábku pro cviky, tak jsem zvědavá.

Už vidíš nějaké zlepšení?

kay
26. říj 2009

ahojte, tak Stela nepochopila změnu času, takže vstávačka v půl šesté.. nevím co budu dělat...

míšo, teda závidím.. 😀

mel to je fajn, že je Lukymu líp..

jmisa
26. říj 2009

Grej, koukala jsem, že malá je pěknej buřtíček.

Kay, nezoufej, Alex zase nebude spát celej den 😝

m.e.l
26. říj 2009

Míšo, zlepšení možná trochu s těma pěstičkama, já ho kvůli rýmě teď netrápila reflexním cvičením a ani normálním, cvičil naposledy v sobotu ráno. Teď už najedu zase na cvičení, ale reflexní až od zítra.

grej
26. říj 2009

Ahoj, takže jak jsem psala - kojení v půl jedný.
U nás taky Kačka nepochopila změnu času, takže vstávala ve třičtvrtě na sedm. Přitom večer usnula až po deváté. No nic. Aspoň že dopoledne je pak zlatíčko a vůbec nezlobí (většinou). Odpoledne už to tak slavný neni 🙂

Vůec se mi dnes na to gastro nechce. No ale co se dá dělat.

Jmis, no jo, je to buřt. Má osm a třičtvrtě kila 🙂 A jen z kojení, takže si z toho hlavu nedělám.

jmisa
26. říj 2009
kay
26. říj 2009

tak stelouch je pěkná protiva, spala do půl hodiny, já vůl si šla lehnout s ní a samozřejmě mě to ještě spíš dodělalo než pomohlo, tak se tu ploužím, stela pořvává, teď je teda chvilinku hodná v lehátku.. nevím co s tím režimem..

grej, tak dej pak vědět, jak to dopadlo na tom gastru, se Ti nedivím že se Ti nechce..

jmis, no jo, já bych se raději vyspala v noci a pak byla celej den aktivní, než tohle ☹

hanulka3112
26. říj 2009

Jmis, taky jsem se koukla na malou kačku od grej a teda pěkně ji mamča podstrojuje viď 😉 😀 se má dobře, ale já říkám buřtíček i té naší malé, bo oproti tomu jací byli když jsme je dovezli domů z nemocnice, jsou už krásně vypapkaní, musím zase stáhnout nějaké fota a hodit Vám je tu 😉
Holky představte si, že nějaká borina mi psala do IP, že máme krásné dvojčátka, tak jsem ji poděkovala a ona pak, že má taky, tak jsem se ptala jak jsou staří a co to je asi třikrát odpověděla vždy na něco jiného a pak z ní vypadlo, že holčičky a že mají tři dny a náhodou jsem najela myší na její profil a měla tam napsanou v profilu 2.měs holčičku, tak jsem ji napsala, proč má jako v prof.2.měs hol. a ona mi dneska napsala, ale já tam nic nemám(si to smazala) a myslí si že jsem p...jako nevím o co ji šlo, asi si přála taky 2čata, tak si na to asi hraje 😖 😝

laura29
26. říj 2009

chudak ☹

kay
26. říj 2009

hanul teda to je drsný, ale jsou tu i takové no.. ☹ třeba nkterým holkám kradly fotky dávaly si je doalba jako že jsou to jejich děti.. 🙄

tak s enám povedlo prodložit večerní ukládání díky procházce v kočáru před spaním (byly jsme se švqgrovou v cukrárně 😀), ale uvidíme ráno, přála byhc si aspoň tak 6-6:15.. půl šestá je fakt moc.. 😕 jako moc málo 😀

jankatr
26. říj 2009

ahojky - ani se nesnažím něco dočítat - jsem K.O. 🙄 🙄 🙄 Jen se zlepšil Kubík tak znovu lítáme s Matýskem - od neděle má zas kolem 39oC - a tentokrát už mu i krev vyšla špatně. Jenže nemůžem přijít na to, co mu vlastně je 🙄 😒 Doktorka nás poslala na ušní jestli to není to stejné jak u Kuby ale nic nenašli. Taky jsme byli na UTZ ledvin aby vyloučili reflux - ale tam to vypadá taky dobře.Navíc tentokrát ani ty nurofenový čípky nestíhají - dřív se mu ta horečka vracela až když to fakt končilo těch 6 hodin - dneska měl po 4 hodinách pořád kolem 39oC. Tak já už nevím... Už z toho začínám být docela zoufalá. S menšíma přestávkama se to s ním táhne už od srpna.
Zítra jdeme ještě na nějaký odběry tak uvidíme.

jmisa
26. říj 2009

Tak my dneska už šli koji v 19, takže jsme jako před změnou času, Alex hned usnul, hurá.

Na rehábce jsme dostali ten základní cvik - mačkám bodík pod prsíčkem a fixuju makovici. Alexovi to docela jde, na jedný straně úplně na druhý funí 😀 Zjistila jsem, že když mu zafixuju hlavinku, tak cvičí sám, ani nemusím mačkat bodík. 😀 Tak to zařadím vždy na konec cvíča.
Jinak na rehábce řval jak tur, několikrát to ta pochcal, fyzioterapeutka chytala moč rukama 😀 pochcal si i oblečení, co měl na autosedačce na zemi, no aspoň bodyčko a punčochy jsem měla náhradní. příště strčím autosedačku pod stůl 😀 No a na závěr hodil šavli a to big obloukem 😀

jmisa
26. říj 2009

Hanul mně taky jednou psala nějaká mišuge úplný nesmysle. 😝

grej
26. říj 2009

Ahoj holky,
takže na gastru všechno OK. Paní doktorka byla moc moc milá, tak jsem byla ráda. Kačka byla celou dobu hodná, jen když jí poslouchala a mačkala břicho, tak brečela. Další vyšetření jí nedělala, prý není třeba. Vypadá to, že se to hodně spravilo tím, jak se začala trochu víc hejbat a taky si doktorka myslí, že pomohla ta švestková šťáva.
Takže výsledek dobrý.

Jankatr - teda vy si užíváte ☹ Já si vůbec nedovedu představit, že by Kačce něco závažnějšího bylo. Dneska jsem se klepala v čekárně jak ratlík a to vlastně bylo nějak jasný, že jí ani nic dělat nebudou ☹ Snad vám na těch odběrech něco konečně zjistí. lepší by teda bylo, aby nezjistili nic, ale zase aspoň by se vědělo, na co se zaměřit, že jo...

kačka dneska usnula klasicky v půl desátý. Asi se už připravuje na to, až bude manža zase dělat dvanáctky a bude domů chodit až v půl devátý večer. Takže kdyby chodila spát v sedm, tak by si ho vůbec neužila 😀

macous
26. říj 2009

Hanulko 😕 😅 😀 a gratuluji ke křtinám

Míšo, tak to neboj, on si Alex zvykne a pak bude ležet a třeba nic nedělat, až se to naučí, jako ten náš prďola, nožky si už zvedá sám a když bysme mu náhodou tenhle cvik chtěli dávat, tak se směje a nic 😵 tak mám jinej a tím budeme snad i končit. Jo a taky nosím náhradní jen bodyčko a dupky nebo punčošky 😀

Janko, tak to je mi líto ☹ je to blbý, když jim něco je a člověk jim nemůže moct pomoci, alespoň že ty horečky snášejí celkem dobře 😖 tak držím palec, ať je to brzy lepší 😉

Jinak jsme se snad už s časem jakš takš srovnali, taky se uvidí zítra ráno, kdy bude vstávačka 😵
Testy na železo a krevní obraz máme taky ok, tak jsem šťastná jak blecha, malej je bledule po mamince 😀 no on tatínek taky není žádnej Belmondo 😀 😀 😀

jmisa
27. říj 2009

Ahoj všem.

Janko, držím palce, ať tomu brzo přijdou na kloub.

Grej, tak dobrý, že je malá OK.

Macouš, on si Alex nožky zvedá sám, akorát hlava mu jde šejdrem 😀

Dneska máme už prvně odcvičeno, ještě 4x. Teď se tu placatí, půjdu ho přebalit, nakojit a dát spát. Jsem ho ve čtvrt na 6 vytáhla, protože jsem slyšela, žese strašně posral, no a tím se probudil 😀 Tak už jsme si dali cvíčo.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru