Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
27. říj 2009

Bré ranko,
no u nás bude asi pohroma a chvíli. 😵

jmisa
27. říj 2009

Mel, jak často cvičíš?
Já mám cvičit 5x za den a nevím, jak to tam našlapu, to bych musela být furt doma 😀 Protože zase večer už se cvičit nemá.

m.e.l
27. říj 2009

Míšo, no reflexní máme 3x denně, ale to další ani snad nevím. . . Snažím se aspoň 3x což je problém, aby to nebylo hned po jídle , protože pak blindí a zase když je utahanej, tak mi nechce pást koníčky, takže ho můžu lákat na co chci, aby šahal levou rukou po hračkách.

jmisa
27. říj 2009

Aha, no tak 3x za den to bych i stihla, ale my máme 4 minuty 5x za den 😝 2 minuty na každou stranu.

m.e.l
27. říj 2009

Míšo, no jelikož má Luky 2 cviky na bříšku - míč a podložka, a pak jeden cvik na obě strany na míči na boku, a pak přetáčení. . . Plus reflexko 3x denně po 20ti vteřinách 2x po jedné straně. . . Takže ani nevím jak dlouho vlastně cvičíme.

m.e.l
27. říj 2009

Ke všemu nevím co si to teď navykl, ale pro změnu častěji čučí na levou stranu než na pravou. 😕

jmisa
27. říj 2009

Mel, a nemá na tu stranu třeba světlo v postýlce? Nebo nějaký podnět?

Koupila si už to krtečkový puzzle na zem?

m.e.l
27. říj 2009

Míšo, v postýlce to má vše spíše na pravou stranu, za to teď v ohrádce má spíše věci na levou. No holt ho budu otáčet v ohrádce naopak. JJ krtečkový puzzle už máme doma připravený pro Ježíška.

jmisa
27. říj 2009

A kde si ho koupila? A jsou ty části uvnitř čtverců vyndávací? nebo ni?

m.e.l
27. říj 2009

U krtečka vyndavací nejsou, koupil mi je brácha na Novodvorské plazza v HM studiu - prodejna výrobce.

jmisa
27. říj 2009

Aha, tam bych mohla zajet. Kolik to stálo? A jsou to 30*30? A kolik jich tam je?

Já koupila na zem puzzle a ono to má vyndávací vnitřky. Zatím to neva, Alex to neumí, ale časem by to mohl být problém, aby to nespolkl.

m.e.l
27. říj 2009

Míšo, je to 30x30, je jich tam tuším 8 a stály něco kolem 499 Kč či nějak tak, přesně už nevím. Kouknu zda to není napsaný na obalu. Brácha mi toho koupil víc - jiná puzzlata, i s vyndavacíma vnitřkama, ale ty jsou dost velké kousky, tak to ani v budoucnu nemá šanci spolknout.

jmisa
27. říj 2009

By mě zajímalo, proč jich tam není 9, aby z toho šel uděla čtverec 😀

m.e.l
27. říj 2009

Míšo, tak to se mě neptej. To máme to třetí puzzle, má 9 kousků na doplnění těhle dvou krtečkových, aby z toho měl velkej koberec v dětském pokoji. Píšou teda u toho krtečka že obsahuje malé částice - no nevím, já je nevidím, rozebíratelný totiž fakt není. 😀 Jo a opravdu stálo 499.

jmisa
27. říj 2009

No to naše má částí zase 10 😀 takže tu jednu mám stranou. 😝

hanulka3112
27. říj 2009

Kay no s těma fotkama je to mazec 😖
Jmis tak vidím, že nejsem sama komu píše nějaká mišuge, no nebudu si ji všímat a snad dá pokoj 😝
Holky už víte co mylým na Vánoce? Já šmejdím po netu a okukuju, líbí se mi takové houpací zvířátka, sice jsou myslím až od 10měs, ale jsou moc pěkné hodím odkaz😉

hanulka3112
27. říj 2009

Tak jsem si ještě přečetla IP a ta mišuge mi napsala, že si zítra bude dávat fotky svojich mazlíčků do alba, tak jsem ji jen odvětila, jen aby si je od někoho neokopírovala 😖 😝 😀 ach jo někdo je fakt mimo, beru, že holkám kterým se nedaří IVFko už jim může hrabat(já do toho taky neměla daleko) ale když měla napsanou v profilu holčičku, tak nevím proč si ji smazala...? 😖

kay
27. říj 2009

hanul, to asi neřeš, prostě někomu fakt asi hrabe.. nebo chce být jen zajímavá.. třeba se s ní nikdo nebaví, tak takhle hledá kamarádky.. 😖

jinak puzzle jsme taky už objednala, nějaké se zvířátkama a k tomu ještě kousky jako mel, aby to měla větší..

nmě asi klepne, Stela chce už od pěti koupat a spát a já nevím jak to udělat abych jí to prodloužila.. nakojila jsme jí, dala lehnout, že ji pak jako vzbudím a půjdeme koupat a spát, ale ona prostě neusne, protože ví, že se večer, dkyž je tma chodí spát až po koupání 😖 tak tam řve.. když je u mě taky řve, když je na dece tak řve.. mě asi pochodujou nervy.. zase bude vstávat v půl šesté a mě klepne..

jmisa
27. říj 2009

Alex už chrní.

kay
27. říj 2009

jmis, hm, tak to jsme na tom stejně, taky padla kolem 18h 😀 ale i s koupáním..

jmisa
27. říj 2009

Alexe jsem šla kojit v 18,45 a usnul u toho. Po koupání už je taky.

kay
27. říj 2009

aha, já myslela že máte to koupání nějak hodně pozdě.. 😉 No já ji nakojila v těch 17h s tím že ji dám na chvíli spát a pak ji nakojím kolem té 19h než půjde na kutě a prd 😀

jmisa
27. říj 2009

Já už po té 17 spát nedávám.

Jako pidi mimčo jsem koupala později, ale už asi dva měsíce koupem kolem půl 7 a nejpozději v 7 začínám kojit.

m.e.l
27. říj 2009

No Lukýno už taky chrní, přilítla jsem s angliny, dala mejt, najíst, vyluxovat nos, přeprat na kapičky. . . 😝

laura29
27. říj 2009

Holky, vy koupete kazdej den? Mne rikala detska tak 2x tydne a ja to tak +/- delam.

m.e.l
27. říj 2009

Lauro, jo koupu každý den. Za prvé se malej šíleně potí, pak se někdy zes* až za ušima, šíleně se oslintává, oblinkává a teď i osopluje a pak zkus se taky mejt 2x týdně.

kay
27. říj 2009

jmis jo taky jsme to tak do teď měli, přišlo mi to ideální.. Normálně jsme taky nedávala po páté spát, ale myslelajsme že jí to tím posunu.. 😒

lauro, no já koupu taky každej den, Stela je na to naučená, že jakmile začnu po koupání oblíkat triko, začne být ubrečená a ospalá a pak dobře spí, protože to patří k rituálu (kterej jsme myslela že v životě neudržím, ale bez něj by to byl pro mě děs 😀)

jankatr
27. říj 2009

Ahojda - tak pořád je to naprd - Kuba je sice v pohodě, zato Matýsek od rána pořád přes 39oC spíš ke čtyřicítce. Večer jsem vyloženě jásala když měl "jenom" 39,1 😖 - nejhorší že už to ani ten nurofen nezvládá - dvě hodiny po čípku měl 39,8
V moči mu zas nic nenašli, a v krvi - CRP stouplo od včera ze 62 na 88 - ale to prý je normální - ještě nestihly zabrat ATB - prý by se mu mělo zítra ulevit. Ale hlavně pořád ještě nevíme co to vlastně je 🙄
Ještě zvažují jestli dělat nějaké další vyšetření na reflux ledvin, nebo nějaké imuno vyšetření.

kay
27. říj 2009

jani, teda to je děs, hlavně když nevíte co mu je ☹ doufám, že aspoň ty atb zaberou, ale nenavrhli vám nějaké komplexní vyšetření třeba v nemocnici..? 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru